Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
2391
Jan Leijdekkers
Roosendaal (N)
8
9:45:55.0
20.48
200.00
502
2102
Hein Jaarsma
Hilversum (N)
8
9:46:05.7
20.47
200.00
503
2104
Willem Westerhuis
Utrecht (N)
8
9:46:06.1
20.47
200.00
504
1885
Toon de Lange
Eefde (N)
8
9:46:27.4
20.46
200.00
505
1023
Hylke Terpstra
Zuidlaren (N)
8
9:46:53.7
20.45
200.00
506
1837
Jan Heemskerk
Den haag (N)
8
9:47:01.8
20.44
200.00
507
1640
Berrie van den Boogaard
's hertogenbosch (N)
8
9:47:05.5
20.44
200.00
508
1606
Ernest van der Ven
's-hertogenbosch (N)
8
9:47:05.6
20.44
200.00
509
1104
Nand Braam
Maarssen (N)
8
9:47:12.8
20.44
200.00
510
2454
Piet van der Scheer
Eenrum (N)
8
9:48:24.2
20.39
200.00
511
2075
Arwin van Dijk
Meerkerk (N)
8
9:48:24.8
20.39
200.00
512
2074
Frank Ehrencron
Meerkerk (N)
8
9:48:24.9
20.39
200.00
513
1248
Rien Roozendaal
Vlaardingen (N)
8
9:48:37.6
20.39
200.00
514
1247
Dick Dijkshoorn
Vlaardingen (N)
8
9:48:37.7
20.39
200.00
515
1250
Sjaak Schenkeveld
Vlaardingen (N)
8
9:48:38.7
20.39
200.00
516
1188
Piet Rodenburg
De cocksdorp (texel) (N)
8
9:49:00.6
20.37
200.00
517
2162
Erik Jansen
Rotterdam (N)
8
9:50:08.4
20.33
200.00
518
1156
Wim Korsse
Middenbeemster (N)
8
9:50:29.5
20.32
200.00
519
1578
Charles Mahieu
Voorburg (N)
8
9:50:30.7
20.32
200.00
520
1071
Jan Roes
Varsselder (N)
8
9:50:51.5
20.31
200.00
521
1965
Pieter-willem Ketting
Utrecht (N)
8
9:51:15.4
20.30
200.00
522
2280
Rien Ton
Breukelen (N)
8
9:51:30.9
20.29
200.00
523
2279
Matthijs Ton
Breukelen (N)
8
9:51:31.6
20.29
200.00
524
1501
Rinus Wegter
Enschede (N)
8
9:51:51.3
20.28
200.00
525
2056
Joop Driessen
Sevenum (N)
8
9:51:58.9
20.27
200.00
526
1934
Maarten Endt
Amsterdam (N)
8
9:52:36.8
20.25
200.00
527
1008
Erwin Nederlof
Bemmel (N)
8
9:52:58.8
20.24
200.00
528
1266
Anneke van den Haak
Harlingen (N)
8
9:52:59.6
20.24
200.00
529
1265
Silvie Drees
Leeuwarden (N)
8
9:52:59.9
20.24
200.00
530
2002
Jan Boerkamp
Olst (N)
8
9:53:01.2
20.24
200.00
531
1315
Joost van Rooijen
Oosterbeek (N)
8
9:53:06.3
20.23
200.00
532
1557
Cees Bakker
Roelofarendsveen (N)
8
9:53:07.2
20.23
200.00
533
1929
Rob Stook
Rotterdam (N)
8
9:53:18.5
20.23
200.00
534
1775
Henk Kralingen
Maarssen (N)
8
9:53:36.3
20.22
200.00
535
2152
Peter Lambooy
47804 krefeld duitsland (D)
8
9:53:42.2
20.21
200.00
536
1135
Dirk Pols
Berkel en rodenrijs (N)
8
9:53:50.5
20.21
200.00
537
1695
Peter van der Geest
Rijpwetering (N)
8
9:54:19.2
20.19
200.00
538
1627
Arend Beekhuis
Eemdijk (N)
8
9:55:03.4
20.17
200.00
539
1177
Maria van Griensven
Zoetermeer (N)
8
9:55:18.9
20.16
200.00
540
1637
Peter Schonfeld
Gouda (N)
8
9:55:24.5
20.15
200.00
541
1179
Jan Kroes
Hattemerbroek (N)
8
9:55:31.4
20.15
200.00
542
1334
Joost Bendijk
Langerak (N)
8
9:55:42.0
20.14
200.00
543
1335
Corrie Roozendaal
Langerak (N)
8
9:55:43.6
20.14
200.00
544
2297
Arjen Eijlers
Woerden (N)
8
9:55:59.1
20.13
200.00
545
1651
Thijs Schaafsma
Den haag (N)
8
9:56:17.9
20.12
200.00
546
1693
Henk van der Geest
Oude wetering (N)
8
9:56:31.6
20.12
200.00
547
1777
Adriaan Mulder
Nieuwegein (N)
8
9:56:39.6
20.11
200.00
548
1776
Henk Coljee
Breukelen (N)
8
9:56:40.5
20.11
200.00
549
1336
Peter Buitendijk
Hoornaar (N)
8
9:57:51.6
20.07
200.00
550
1931
Wouter van Riessen
Leiden (N)
8
9:58:00.3
20.07
200.00
551
1117
Peter Krausz
Amsterdam (N)
8
9:58:09.0
20.06
200.00
552
2091
Patric Marteijn
Hoofdplaat (N)
8
9:59:19.2
20.02
200.00
553
2095
Manuel van Teeffelen
Oosterhout (N)
8
9:59:23.1
20.02
200.00
554
2100
Joep Hermans
Tilburg (N)
8
9:59:23.7
20.02
200.00
555
2097
Hans Roemeling
Waspik (N)
8
9:59:23.7
20.02
200.00
556
2043
Louw Bijma
Hijum (N)
8
9:59:25.7
20.02
200.00
557
2040
Fopke Bijma
Stiens (N)
8
9:59:27.7
20.02
200.00
558
7412
Richard Konincks
Proteq (N)
8
9:59:30.3
20.02
200.00
559
7413
Marietta Smid
Proteq (N)
8
9:59:30.6
20.02
200.00
560
1821
Niek Dijkhuis
Den haag (N)
8
9:59:33.0
20.02
200.00
561
1430
Sjaak van Loon
Waalwijk (N)
8
9:59:33.0
20.02
200.00
562
2236
Piet Kouwenhoven
Vijfhuizen (N)
8
9:59:44.5
20.01
200.00
563
1270
Rene Helling
Leusden (N)
8
9:59:51.0
20.01
200.00
564
1157
Hanneke Hogenkamp
Denekamp (N)
8
10:00:16.6
19.99
200.00
565
1424
Hein Plegt
Oldenzaal (N)
8
10:00:17.4
19.99
200.00
566
1846
Wiebrand Veldsema
Assen (N)
8
10:01:14.5
19.96
200.00
567
1488
Simon Smit
Volendam (N)
8
10:01:40.9
19.94
200.00
568
1288
Miranda Disselhorst
Deventer (N)
8
10:02:02.0
19.93
200.00
569
1917
Jan Overzet
Stavoren (N)
8
10:02:02.3
19.93
200.00
570
1918
Yme Jansen
Stavoren (N)
8
10:02:07.5
19.93
200.00
571
2196
Rene Kok
Oudemirdum (N)
8
10:02:29.5
19.92
200.00
572
1055
Piet van Hekezen
Zwijndrecht (N)
8
10:02:32.3
19.92
200.00
573
1056
Dennis Jansen
Hendrik ido ambacht (N)
8
10:02:32.5
19.92
200.00
574
1504
Johan Velthuis
Enschede (N)
8
10:03:39.2
19.88
200.00
575
1505
Ge ten Kampe
Enschede (N)
8
10:03:39.2
19.88
200.00
576
1279
Albert Arnoldus
Arnhem (N)
8
10:04:07.2
19.86
200.00
577
1280
Hans Buitelaar
Arnhem (N)
8
10:04:07.4
19.86
200.00
578
2325
Jan Schuttert
Kielwindeweer (N)
8
10:04:18.8
19.86
200.00
579
1416
Peter Keeman
Dongen (N)
8
10:04:32.9
19.85
200.00
580
1271
Peter Boextel
Tilburg (N)
8
10:04:33.3
19.85
200.00
581
1313
Paul Koning
Babberich (N)
8
10:05:52.0
19.81
200.00
582
1304
Theo Reesink
Arnhem (N)
8
10:06:24.1
19.79
200.00
583
1297
Edith Braakhekke
Lochem (N)
8
10:06:27.4
19.79
200.00
584
1316
Trees Koning
Arnhem (N)
8
10:06:27.7
19.79
200.00
585
1311
Erich Kinkelaar
Babberich (N)
8
10:06:28.8
19.79
200.00
586
1806
John de Keijzer
Heteren (N)
8
10:07:03.4
19.77
200.00
587
1809
Ruud Lenferink
Haaksbergen (N)
8
10:07:05.0
19.77
200.00
588
1947
Renee Beekhuis
Rottterdam (N)
8
10:07:18.2
19.76
200.00
589
2392
Gerrir Bruggeman
Twello (N)
8
10:07:18.8
19.76
200.00
590
1855
Tjitte de Vries
Koudum (N)
8
10:07:43.1
19.75
200.00
591
1854
Douwe Anema
Hallum (N)
8
10:07:43.4
19.75
200.00
592
2419
Marvin Schippers
Bergum (N)
8
10:07:51.8
19.74
200.00
593
2418
Jan Schippers
Hardegarijp (N)
8
10:07:52.6
19.74
200.00
594
1197
Hans Wapenaar
Vlaardingen (N)
8
10:08:13.6
19.73
200.00
595
2390
Adrie van Merrienboer
Oud gastel (N)
8
10:08:23.5
19.72
200.00
596
2305
Isaac jan Bos
Weteringbrug (N)
8
10:08:30.3
19.72
200.00
597
1239
Hans Elling
Goirle (N)
8
10:08:33.2
19.72
200.00
598
1450
Arthur van Ree
Bergen op zoom (N)
8
10:09:06.4
19.70
200.00
599
2355
Peter Maertens
Niederanven luxemburg (N)
8
10:09:11.5
19.70
200.00
600
2494
Nienke Madden-Noorman
D54439 palzem wehr brd (D)
8
10:09:11.7
19.70
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16