Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
2233
Thomas Steenvoorden
Noordwijk (N)
8
7:06:36.2
28.13
200.00
2
2302
Gert Kastelijn
Kamerik (N)
8
7:06:40.4
28.12
200.00
3
1331
Henny Ros
Nieuwpoort (N)
8
7:06:42.4
28.12
200.00
4
1756
Dick Kuipers
Hengelo (N)
8
7:06:44.8
28.12
200.00
5
1146
Berco Breugem
Rotterdam (N)
8
7:06:46.7
28.12
200.00
6
2487
Eef Bensink
Gorssel (N)
8
7:06:48.4
28.12
200.00
7
1457
Kees Lansbergen
Delfgauw (N)
8
7:06:48.7
28.12
200.00
8
2078
Lieven Dhondt
Aalst(hofstade) belgie (B)
8
7:06:50.2
28.11
200.00
9
1686
Nico Lindeman
Scheemda (N)
8
7:06:50.4
28.11
200.00
10
1093
Dirk Verstraeten
Ingelmunster belgie (B)
8
7:06:51.2
28.11
200.00
11
1621
Koos Huitema
Oosterwolde (N)
8
7:06:51.8
28.11
200.00
12
1294
Ivo Bracco Gartner
Arnhem (N)
8
7:07:52.9
28.05
200.00
13
2448
Udo Rainer
Fresach (A)
8
7:07:58.8
28.04
200.00
14
1681
Jan Mein
Scheemda (N)
8
7:08:08.4
28.03
200.00
15
2267
Cor van Galen
Schipluiden (N)
8
7:08:54.1
27.98
200.00
16
1032
Hans Hoogland
Zoelmond (N)
8
7:09:12.5
27.96
200.00
17
1819
Robert Beute
Assen (N)
8
7:09:14.1
27.96
200.00
18
2453
Leen Buitelaar
Alphen aan de rijn (N)
8
7:09:14.8
27.96
200.00
19
1607
Hein Geurtsen
Harmelen (N)
8
7:09:17.0
27.95
200.00
20
2191
Mark Voogd
Rotterdam (N)
8
7:12:25.7
27.75
200.00
21
1111
Kees Lagerwerf
De lier (N)
8
7:13:06.0
27.71
200.00
22
2395
Tjerru Oenema
Hoogeveen (N)
8
7:13:10.0
27.70
200.00
23
2430
Co van Wetten
Oegstgeest (N)
8
7:13:10.7
27.70
200.00
24
1593
Jan van Ruiten
Luttelgeest (N)
8
7:13:17.1
27.70
200.00
25
1037
Ab ten Have
Elburg (N)
8
7:13:17.9
27.69
200.00
26
1283
Michel Postma
Goutum (N)
8
7:13:18.1
27.69
200.00
27
2140
Wim Scherjon
Wezep (N)
8
7:13:18.7
27.69
200.00
28
2405
Jos Doeschot
Bentelo (N)
8
7:13:19.2
27.69
200.00
29
2446
Cees Ruiter
Andijk (N)
8
7:15:20.4
27.56
200.00
30
2123
Flip Wijfje
Ter aar (N)
8
7:17:00.4
27.46
200.00
31
1867
Steven de Haan
Schalkhaar (N)
8
7:24:41.3
26.99
200.00
32
1391
Be van Dijk
Kampen (N)
8
7:31:08.3
26.60
200.00
33
2146
Wim van Loo
't harde (N)
8
7:32:09.7
26.54
200.00
34
1942
Paul Boere
Rijpwetering (N)
8
7:33:06.4
26.48
200.00
35
1145
Andre Honkoop
Stolwijk (N)
8
7:33:07.3
26.48
200.00
36
1641
Joop van Geffen
Ammerzoden (N)
8
7:33:23.7
26.47
200.00
37
1736
Gijs Buitelaar
Nootdorp (N)
8
7:36:16.9
26.30
200.00
38
2334
Martin Brouwer
Vlaardingen (N)
8
7:36:45.9
26.27
200.00
39
1949
Martijn van der Heiden
Den haag (N)
8
7:36:57.5
26.26
200.00
40
2441
Jan roelof Kruithof
Havelte (N)
8
7:36:58.2
26.26
200.00
41
1221
Johan Kuster
Angeren (N)
8
7:37:00.5
26.26
200.00
42
1403
Matthijs Klinkert
Delft (N)
8
7:37:05.1
26.25
200.00
43
1026
Klaas van Burik
Koudekerk a/d rijn (N)
8
7:37:06.7
26.25
200.00
44
2013
Ronni Viane
Ronse belgie (B)
8
7:37:08.0
26.25
200.00
45
1707
Cees Warmerdam
Rijpwetering (N)
8
7:37:09.2
26.25
200.00
46
1259
Kees Verheul
Dordrecht (N)
8
7:37:10.3
26.25
200.00
47
1189
Johan Gijzel
Yerseke (N)
8
7:37:17.9
26.24
200.00
48
1589
Jaap Groenendal
Oldehove (N)
8
7:37:18.2
26.24
200.00
49
2485
Arie Boer
Giessenburg (N)
8
7:37:18.9
26.24
200.00
50
1277
Rinze Lenstra
Oosterhesselen (N)
8
7:37:20.3
26.24
200.00
51
1319
Albert van Schie
Hoogmade (N)
8
7:37:20.8
26.24
200.00
52
1923
Jan maerten Smit
Amsterdam (N)
8
7:37:21.3
26.24
200.00
53
1228
Johan Schrader
Spankeren (N)
8
7:37:22.7
26.24
200.00
54
1465
Herman Sluiter
Bathmen (N)
8
7:37:23.0
26.24
200.00
55
2045
Lex Vendrig
Montfoort (N)
8
7:37:23.5
26.24
200.00
56
1261
Wil Gieling
Uithoorn (N)
8
7:37:24.4
26.23
200.00
57
1517
Andre van der Bijl
Gorredijk (N)
8
7:37:29.0
26.23
200.00
58
1365
Alex Dooper
Blauwhuis (N)
8
7:37:29.4
26.23
200.00
59
1272
Gert Wit
Berkhout (N)
8
7:37:33.6
26.23
200.00
60
1087
Matt Vloet
Stevensbeek (N)
8
7:37:33.9
26.23
200.00
61
2112
Edward Willems
Utrecht (N)
8
7:37:34.1
26.23
200.00
62
1440
Mieke van Kuijk
Harmelen (N)
8
7:37:34.3
26.23
200.00
63
1727
Han Goeman
Ter apel (N)
8
7:37:37.0
26.22
200.00
64
1337
Thijs Kentie
Langerak (N)
8
7:37:40.8
26.22
200.00
65
1682
Wubbe Mein
Scheemda (N)
8
7:37:41.0
26.22
200.00
66
1154
Peter Kooijman
Kudelstaart (N)
8
7:37:41.8
26.22
200.00
67
1102
Jan van Vliet
Woubrugge (N)
8
7:37:52.5
26.21
200.00
68
2225
Arnaud Vincent
Rotterdam (N)
8
7:37:53.4
26.21
200.00
69
1511
Leo Schurink
Winterswijk-meddo (N)
8
7:37:54.6
26.21
200.00
70
1486
Walter Blom
Edam (N)
8
7:37:56.2
26.20
200.00
71
1749
Hans Slaa
Pesse (N)
8
7:37:56.3
26.20
200.00
72
1950
Aert Mante
Haarlem (N)
8
7:38:02.0
26.20
200.00
73
1320
Hans Middag
Uithoorn (N)
8
7:38:05.7
26.20
200.00
74
1667
Bert Bolt
Lageland (N)
8
7:38:05.9
26.20
200.00
75
1725
Ben van der Hoort
Uithoorn (N)
8
7:38:06.6
26.19
200.00
76
2101
Ab de Boer
Zeist (N)
8
7:38:15.0
26.19
200.00
77
2266
Joop Veerman
Bergambacht (N)
8
7:38:15.7
26.19
200.00
78
2265
Hans van Kempen
Alphen a/d rijn (N)
8
7:38:24.7
26.18
200.00
79
1537
Gerrit de Groot
Nieuw leusen (N)
8
7:38:30.0
26.17
200.00
80
2425
Jan Dingemans
Giessenburg (N)
8
7:38:45.1
26.16
200.00
81
2148
Dick ter Avest
Elburg (N)
8
7:38:45.1
26.16
200.00
82
1144
Peter Heskes
Zoetermeer (N)
8
7:38:59.8
26.14
200.00
83
1218
Ben Roelofs
Angeren (N)
8
7:39:00.0
26.14
200.00
84
1750
Bernard Korten
Pesse (N)
8
7:39:06.7
26.14
200.00
85
1893
Pieter Pronk
Nibbixwoud (N)
8
7:39:18.0
26.13
200.00
86
1508
Gerard de Boer
Nieuwleusen (N)
8
7:40:16.2
26.07
200.00
87
2128
Adri Hendriks
Voorschoten (N)
8
7:40:51.6
26.04
200.00
88
2034
Marcel Leliveld
Harmelen (N)
8
7:42:45.1
25.93
200.00
89
1940
T.D. Lottman
Amsterdam (N)
8
7:43:47.8
25.87
200.00
90
2008
Wim Lankhorst
Wijhe (N)
8
7:44:51.6
25.81
200.00
91
2359
Nico Brandsma
Sneek (N)
8
7:45:21.5
25.79
200.00
92
2422
Jos Zijderlaan
Benschop (N)
8
7:47:30.4
25.67
200.00
93
1364
Henk Hendrix
Ijsselsteijn (N)
8
7:47:38.9
25.66
200.00
94
1029
Geert Herbers
Ter apel (N)
8
7:47:47.6
25.65
200.00
95
2284
Gerard Dekkers
Ammerzoden (N)
8
7:48:04.7
25.64
200.00
96
1974
Wicher Vaartjes
Tilburg (N)
8
7:49:30.3
25.56
200.00
97
2145
Douwe Bruinsma
Elburg (N)
8
7:50:59.2
25.48
200.00
98
1372
Willy van den Dam
Driel (N)
8
7:51:41.2
25.44
200.00
99
1466
Michel Burgers
Olst (N)
8
7:54:22.0
25.30
200.00
100
1765
Andre Homma
Elst (utrecht) (N)
8
7:54:28.1
25.29
200.00
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16