Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
901
1559
Peter Kuiper
Zwartsluis (N)
6
6:44:41.4
22.24
150.00
902
1494
Jan Vrieze
Apeldoorn (N)
6
6:50:03.9
21.95
150.00
903
1302
Louis Bracco Gartner
Elst (N)
6
6:51:09.4
21.89
150.00
904
1180
Siem Tijmstra
Avenhorn (N)
6
6:52:09.3
21.84
150.00
905
1757
Roelof Veerman
Haarlem (N)
6
7:00:27.5
21.41
150.00
906
1731
Gerlof Toenhake
Malden (N)
6
7:03:21.5
21.26
150.00
907
1848
Dik van der Wal
Assen (N)
6
7:07:26.6
21.06
150.00
908
2055
Wijbe Vrind
Wolvega (N)
6
7:09:49.5
20.94
150.00
909
2054
Jaap Broers
Wolvega (N)
6
7:09:53.2
20.94
150.00
910
2006
Bea de Wit
Sint pancras (N)
6
7:10:37.5
20.90
150.00
911
1512
Wil Snel
Amsterdam (N)
6
7:10:37.7
20.90
150.00
912
1529
Trees van Wees-Snel
76131 karlsruhe duitsland (D)
6
7:10:45.6
20.89
150.00
913
1968
Geert van den Heuvel
Wijchen (N)
6
7:12:37.6
20.80
150.00
914
1583
Hans van Leverink
Veghel (N)
6
7:12:38.7
20.80
150.00
915
1881
Jan Heynens
Bingelrade (N)
6
7:17:26.0
20.57
150.00
916
2404
Theo van der Schaaf
Etten-leur (N)
6
7:19:15.2
20.49
150.00
917
1875
Hans van Zalk
Maarssen (N)
6
7:19:56.1
20.46
150.00
918
2028
Rien van de Ven
's hertogenbosch (N)
6
7:26:43.8
20.15
150.00
919
2490
Bertus Pfrommer
Zeist (N)
6
7:28:21.1
20.07
150.00
920
1344
Joost van der Meer
Amersfoort (N)
6
7:33:07.1
19.86
150.00
921
1936
Michiel de Wijs
Hooge zwaluwe (N)
6
7:35:58.1
19.74
150.00
922
1425
Johan Boogerd
Utrecht (N)
6
7:36:06.1
19.73
150.00
923
2298
Nico Rompelberg
Oirsbeek (N)
6
7:36:21.4
19.72
150.00
924
2346
Anton van Adrichem
De lier (N)
6
7:36:30.3
19.72
150.00
925
1282
Rene Kunstman
Maarssen (N)
6
7:38:37.4
19.62
150.00
926
1564
Frits van Trigt
Leidschendam (N)
6
7:39:24.6
19.59
150.00
927
1453
Jan Bakker
Den haag (N)
6
7:42:15.4
19.47
150.00
928
1075
Frens Martens
Meppel (N)
6
7:44:07.6
19.39
150.00
929
2135
Eric van den Hoek
Amstelveen (N)
6
7:47:23.7
19.26
150.00
930
1552
Reijer van de Meent
Weesp (N)
6
7:48:35.2
19.21
150.00
931
2369
Sierd Jongstra
Musselkanaal (N)
6
7:50:07.4
19.14
150.00
932
2368
Hendrik Meijer
Musselkanaal (N)
6
7:50:10.7
19.14
150.00
933
1360
Margo Loeb
Voorburg (N)
6
7:50:56.6
19.11
150.00
934
1291
Antoinet Stevens
Apeldoorn (N)
6
7:53:10.6
19.02
150.00
935
1811
Gooitsen van der Zee
Drachten (N)
6
8:03:06.8
18.63
150.00
936
2319
Wilco Wolthuis
Goor (N)
6
8:10:09.5
18.36
150.00
937
2041
Willem Spoelstra
Stiens (N)
6
8:11:29.6
18.31
150.00
938
1577
Jaap van Berkel
Maassluis (N)
6
8:13:05.6
18.25
150.00
939
2212
Rudi Teggeler
Weerselo (N)
6
8:13:57.5
18.22
150.00
940
2215
Elsje Peletier
Amsterdam (N)
6
8:14:00.2
18.22
150.00
941
2397
Herman Weerman
Arnhem (N)
6
8:17:59.2
18.07
150.00
942
1088
Gerard Voogt
Bruinisse (N)
6
8:19:06.9
18.03
150.00
943
2412
Vincent Bunnik
Leusden (N)
6
8:21:21.9
17.95
150.00
944
2413
Bert Verlaan
Soest (N)
6
8:21:22.5
17.95
150.00
945
2415
Jan van den Hoek
Amersfoort (N)
6
8:21:22.7
17.95
150.00
946
2449
Ben Logher
Assen (N)
6
8:26:56.9
17.75
150.00
947
2170
Sander Deelen
Noordeloos (N)
6
8:30:09.8
17.64
150.00
948
1956
Ernst Schippers
Utrecht (N)
6
8:34:02.2
17.51
150.00
949
1209
Piet van Zeil
Rijpwetering (N)
6
8:34:21.1
17.50
150.00
950
1073
Hans Matser
Westervoort (N)
6
8:38:11.4
17.37
150.00
951
1799
Niels de Kraker
Bussum (N)
6
8:39:33.1
17.32
150.00
952
2256
Jan Couperus
Augustinusga (N)
6
8:42:56.3
17.21
150.00
953
1669
Hendrik Terburg
Zuidlaren (N)
6
8:43:39.2
17.19
150.00
954
1351
Feite de Vries
Soest (N)
6
8:45:40.0
17.12
150.00
955
1543
Ronald Lijster
Pijnacker (N)
6
8:46:05.5
17.11
150.00
956
1376
Jan ter Haar
Koudekerk a/d rijn (N)
6
8:52:26.4
16.90
150.00
957
2118
Gerda Struis
Zeist (N)
6
8:53:10.5
16.88
150.00
958
2115
Jan Graafland
Nieuwegein (N)
6
8:53:10.9
16.88
150.00
959
1301
Wilma LEEMKUIL - REESINK
Eefde (N)
6
8:53:26.7
16.87
150.00
960
1393
Annet Staal
Berkhout (N)
6
8:54:56.8
16.82
150.00
961
1257
Ab Koppenol
Grathem (N)
6
9:02:29.7
16.59
150.00
962
2194
Leo Wesselink
Weerselo (N)
6
9:05:58.4
16.48
150.00
963
2188
Cor Lustig
Huizen (N)
6
9:12:46.3
16.28
150.00
964
2203
Johan Bout
Almere (N)
6
9:15:14.8
16.21
150.00
965
2021
Hans van den Bor
Huizen (N)
6
9:17:56.2
16.13
150.00
966
1006
Maarten Schoenmaker
Eindhoven (N)
6
9:21:33.8
16.03
150.00
967
2134
Marius ten Raa
Heemstede (N)
6
9:25:27.5
15.92
150.00
968
1353
Kees van Dijkhuizen
Den haag (N)
6
9:26:01.6
15.90
150.00
969
1354
Kick van der Pol
Voorhout (N)
6
9:26:02.3
15.90
150.00
970
2328
Leo van Roij
Meijel (N)
6
9:28:23.0
15.83
150.00
971
1426
Peter Mertens
Meijel (N)
6
9:28:28.1
15.83
150.00
972
1350
Antje de Vries-Jeltes
Soest (N)
6
9:28:47.9
15.82
150.00
973
2365
Peter Marinus
Enschede (N)
6
9:37:49.6
15.58
150.00
974
1959
Willemien van Otterlo
Cothen (N)
6
9:40:13.7
15.51
150.00
975
2199
Frans van Schaik
Zeist (N)
6
9:44:15.3
15.40
150.00
976
2066
Lian Politiek
Hengelo (N)
6
9:46:57.8
15.33
150.00
977
2232
Koos Roorda
Noordhorn (N)
6
9:55:09.6
15.12
150.00
978
2234
Nelleke Roorda
Noordhorn (N)
6
9:55:09.9
15.12
150.00
979
1773
Gerda Vergeer
Nieuwegein (N)
6
9:58:53.4
15.03
150.00
980
1348
Mark Karthaus
Den haag (N)
6
10:12:42.0
14.69
150.00
981
1958
Jan Renger
Cothen (N)
6
10:15:00.9
14.63
150.00
982
2407
Teunis Kip
Hengelo (N)
6
10:19:33.6
14.53
150.00
983
1946
Danny Ruigrok
Hillegom (N)
5
4:15:38.8
29.34
125.00
984
2424
Wiemer Hoekstra
Lemmer (N)
5
4:37:05.0
27.07
125.00
985
1625
Frank Zwitser
Oosterhout (N)
5
4:39:52.4
26.80
125.00
986
2447
Marcel Vaartjes
Tilburg (N)
5
4:50:44.5
25.80
125.00
987
1724
Teus Komejan
Babylonienbroek (N)
5
4:56:44.9
25.27
125.00
988
1100
Folkert Huitema
Olde lamer (N)
5
5:01:52.4
24.84
125.00
989
2310
Theo Brilman
Markelo (N)
5
5:03:38.0
24.70
125.00
990
1298
Marc van Barneveld
Lochem (N)
5
5:18:35.9
23.54
125.00
991
2443
Berend Kleine
Elburg (N)
5
5:18:47.3
23.53
125.00
992
1623
Mark Jongejan
Boskoop (N)
5
5:21:39.0
23.32
125.00
993
2197
Robert de Jong
Lemmer (N)
5
5:23:31.2
23.18
125.00
994
1915
Tom van den Bos
Vogelenzang (N)
5
5:27:49.9
22.88
125.00
995
1573
Jan Krijgsman
Dordrecht (N)
5
5:31:38.0
22.62
125.00
996
1989
George Hof
3011 purkersdorf (A)
5
5:39:43.4
22.08
125.00
997
1647
Martien Elbertsen
Breezand (N)
5
5:42:11.5
21.92
125.00
998
2367
Reijer van den Broek
Nieuwkoop (N)
5
5:42:17.2
21.91
125.00
999
1125
Gerard Baars
Bovenkarspel (N)
5
5:43:10.3
21.85
125.00
1000
1871
Lieuwe Rozema
Oudwoude (N)
5
5:46:38.3
21.64
125.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16