Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1301
1572
Thomas Elkhuizen
Voorburg (N)
3
4:46:11.8
15.72
75.00
1302
2323
Minke Faber
Easterwierrum (N)
3
4:46:33.6
15.70
75.00
1303
1378
Bertus Zwaan
Scherpenzeel (N)
3
4:48:21.4
15.61
75.00
1304
1412
Els BLOK - WIEKAMP
Zuidlaren (N)
3
4:50:35.0
15.49
75.00
1305
2253
Hestia Monster
Leiden (N)
3
4:56:19.7
15.19
75.00
1306
2252
Kasper Snijder
Den haag (N)
3
4:56:22.5
15.18
75.00
1307
1761
Fedde Veldstra
Akkrum (N)
3
5:09:00.9
14.56
75.00
1308
2137
Erica Bouman
Rozenburg (zh) (N)
3
5:13:14.9
14.37
75.00
1309
1030
Cees van Rijswijk
Barendrecht (N)
3
5:20:13.2
14.05
75.00
1310
2048
Maria VODEGEL-DE GROOT
Leiden (N)
3
5:21:15.5
14.01
75.00
1311
2488
Wilma Pasman
Eefde (N)
3
5:22:37.9
13.95
75.00
1312
1413
Corrie STEIJN-DE BRUIN
Alphen a/d rijn (N)
3
5:22:39.8
13.95
75.00
1313
1843
Ellen Kloosterman
Bunnik (N)
3
5:27:23.2
13.75
75.00
1314
1844
Tineke van der Meij
Bunnik (N)
3
5:27:32.6
13.74
75.00
1315
2442
Johan Franke
Groningen (N)
3
5:28:55.1
13.68
75.00
1316
1961
Ton Schaaper
Heiloo (N)
3
5:30:12.8
13.63
75.00
1317
1538
John Snijders
Terheijden (N)
3
5:32:16.2
13.54
75.00
1318
1798
Cees Bol
Zaandam (N)
3
5:35:09.2
13.43
75.00
1319
1985
Friso Hooghiemstra
Zaandam (N)
3
5:35:43.2
13.40
75.00
1320
1140
Simone Groeneveld
Den haag (N)
3
5:35:55.5
13.40
75.00
1321
1708
Jose Warmerdam
Rijpwetering (N)
3
5:37:37.3
13.33
75.00
1322
1565
Lucia Flaton
Leidschendam (N)
3
5:46:47.8
12.98
75.00
1323
7416
Martijn Meijer
Proteq (N)
3
5:48:44.8
12.90
75.00
1324
1500
Ben Baveld
Lonneker (N)
3
5:49:00.2
12.89
75.00
1325
1414
Koos Steijn
Alphen a/d rijn (N)
3
5:52:33.5
12.76
75.00
1326
1069
Thea Veelenturf
Alphen a/d rijn (N)
3
6:06:11.3
12.29
75.00
1327
1070
Corrie van Velzen
Alphen a/d rijn (N)
3
6:06:11.3
12.29
75.00
1328
1068
Nollie Zevenhoven
Alphen a/d rijn (N)
3
6:06:11.5
12.29
75.00
1329
2116
Lida Ruijter
Nieuwegein (N)
3
6:14:24.2
12.02
75.00
1330
2318
Ineke SCHOLTE-DE ROO
Putten (N)
3
7:26:57.6
10.07
75.00
1331
2174
Dikkie Schollema-Oostinga
Hattem (N)
3
9:35:23.5
7.82
75.00
1332
1876
Sienie van der Stoep-Meijer
Hattem (N)
3
9:35:23.7
7.82
75.00
1333
2158
Ingrid van der Helm
Pijnacker (N)
3
11:20:23.4
6.61
75.00
1334
2155
Jo Maerman
Niehove (N)
2
1:50:16.0
27.21
50.00
1335
2079
Henri Bommeleyn
Zelzate belgie (B)
2
1:56:31.5
25.75
50.00
1336
1113
Marinus Vermeer
De lier (N)
2
2:03:20.2
24.32
50.00
1337
1046
Arno Volwater
Hoogmade (N)
2
2:03:34.3
24.28
50.00
1338
1966
Jan Heuver
Voorthuizen (N)
2
2:09:52.1
23.10
50.00
1339
1305
Liny BRACCO GARTNER-TRUIJENS
Elst (N)
2
2:13:42.9
22.44
50.00
1340
1596
Jan Snijders
Delft (N)
2
2:15:29.2
22.14
50.00
1341
2019
Freek Stronks
Winterswijk (N)
2
2:17:30.7
21.82
50.00
1342
1570
Sims Herremans
Hilversum (N)
2
2:21:17.7
21.23
50.00
1343
1148
Leen Boender
Rhoon (N)
2
2:21:20.5
21.23
50.00
1344
2231
Siebren Dooper
Lochem (N)
2
2:21:53.1
21.14
50.00
1345
1444
Martien Nieuwenhuizen
Leiderdorp (N)
2
2:22:28.2
21.06
50.00
1346
1281
Mariette Kunstman-Pouwels
Maarssen (N)
2
2:23:05.6
20.97
50.00
1347
2436
Annemiek Sluiter
Bathemen (N)
2
2:26:02.9
20.54
50.00
1348
1359
Martien Wijnands
Noordwijk (N)
2
2:30:54.1
19.88
50.00
1349
1827
Henk Pruim
Driemond (N)
2
2:32:18.9
19.70
50.00
1350
1025
Loraine Botman
Andijk (N)
2
2:33:50.2
19.50
50.00
1351
1805
Peter van Luijtelaar
Wijchen (N)
2
2:34:53.6
19.37
50.00
1352
2468
Herman Drillenburg
Moordrecht (N)
2
2:35:43.9
19.26
50.00
1353
2285
Henk van Rooijen
Amersfoort (N)
2
2:36:19.8
19.19
50.00
1354
1535
Wim Arts
Goirle (N)
2
2:36:52.7
19.12
50.00
1355
1167
Hans van Schooten
Leiden (N)
2
2:38:24.2
18.94
50.00
1356
1166
Marjorie van Schooten
Leiden (N)
2
2:38:25.1
18.94
50.00
1357
2029
Henk Klok
Putten (N)
2
2:41:54.1
18.53
50.00
1358
2330
Bart Hoolwerf
Eemdijk (N)
2
2:42:57.2
18.41
50.00
1359
1033
Jan Hartog
Rotterdam (N)
2
2:47:19.9
17.93
50.00
1360
2291
Jan Borst
Oude wetering (N)
2
2:51:03.8
17.54
50.00
1361
1654
Marita de Jong-Edema
Vledder (N)
2
3:00:21.0
16.63
50.00
1362
1459
Cindy Zendman-Fokke
Goor (N)
2
3:05:26.6
16.18
50.00
1363
1495
Harry Hoorenman
Schagen (N)
2
3:07:57.0
15.96
50.00
1364
1525
Ed Hoorenman
Zwaag (N)
2
3:08:25.1
15.92
50.00
1365
1128
Ria Aarsen-Verhoeve
Nieuw vennep (N)
2
3:09:26.0
15.84
50.00
1366
1130
Arie Boesveld
Nieuw-vennep (N)
2
3:09:27.0
15.84
50.00
1367
2387
Henri Neutelings
Bunde (N)
2
3:14:08.7
15.45
50.00
1368
1437
Minny Ernst
Rotterdam (N)
2
3:14:23.2
15.43
50.00
1369
1149
Kees Dukel
Voorburg (N)
2
3:14:34.8
15.42
50.00
1370
1131
Ruud Pouw
Helversum (N)
2
3:16:48.2
15.24
50.00
1371
1716
Hans Batting
Wehe den hoorn (N)
2
3:16:49.2
15.24
50.00
1372
1628
Klaas Heringa
Zaandam (N)
2
3:21:09.1
14.91
50.00
1373
1911
Ronald Straatman
Haarlem (N)
2
3:22:48.7
14.79
50.00
1374
1284
Wim Nelemans
Apeldoorn (N)
2
3:40:18.1
13.62
50.00
1375
1551
Cor Moot
Berg en terblijt (N)
2
3:40:42.9
13.59
50.00
1376
1550
Biene Weber
Berg en terblijt (N)
2
3:40:43.8
13.59
50.00
1377
1152
Marian Smit
Beilen (N)
2
3:49:36.8
13.07
50.00
1378
1174
Foppe Bouma
Alphen a/d rijn (N)
2
3:51:14.2
12.97
50.00
1379
1067
Lucia Duijm
Alphen a/d rijn (N)
2
3:58:32.7
12.58
50.00
1380
2077
J. Altintas
Delft (N)
2
4:00:00.8
12.50
50.00
1381
2076
Esther Elemans
Delft (N)
2
4:00:00.9
12.50
50.00
1382
2497
Michel Schaaders
Amsterdam (N)
2
4:02:48.1
12.36
50.00
1383
1015
Froukje Lourens
Heiloo (N)
2
4:07:13.4
12.13
50.00
1384
1343
Jo Schols
Spaubeek (N)
2
4:13:10.1
11.85
50.00
1385
2312
Cor van Maurik
Rotterdam (N)
2
4:15:34.4
11.74
50.00
1386
2311
Hans Maurik
Rotterdam (N)
2
4:15:34.9
11.74
50.00
1387
1024
Greet Terpstra
Zuid-laren (N)
2
4:17:56.2
11.63
50.00
1388
1635
Coby Testerink-Davelaar
Beemte-broekland (N)
2
4:24:09.2
11.36
50.00
1389
2276
A. Hoegee
Ijsselstein (utr) (N)
2
4:43:52.4
10.57
50.00
1390
1782
Harmen Verbruggen
Hilversum (N)
2
4:45:41.4
10.50
50.00
1391
1794
Joop Swieringa
Utrecht (N)
2
4:48:11.3
10.41
50.00
1392
2084
Michiel Krom
Mijdrecht (N)
2
4:58:27.5
10.05
50.00
1393
2294
Eibert ten Brink
Doornspijk (N)
2
5:14:58.0
9.52
50.00
1394
1050
Jan Ras
Ruurlo (N)
2
5:28:10.4
9.14
50.00
1395
2033
Andre Benschop
Montfoort (N)
1
0:55:38.8
26.96
25.00
1396
1317
Piet van Schie
Hoogmade (N)
1
1:04:33.2
23.24
25.00
1397
1192
Wilma ZALM-V/D HOUT
Zoetermeer (N)
1
1:05:15.2
22.99
25.00
1398
1323
Martin Mulder
Sweikhuizen (N)
1
1:07:12.2
22.32
25.00
1399
7402
Manfred Pichler
Sandweiler luxemburg (L)
1
1:11:25.8
21.00
25.00
1400
1092
Henriette Wanmaker
Den haag (N)
1
1:11:42.7
20.92
25.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16