Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Snelle Toertocht (24/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
200 km WK Veteranen
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
599
Tjamme Hoeksma
Luxwoude (N)
8
6:38:53.5
30.08
200.00
2
661
Sjouke Hellinga
Broeksterwoude (N)
8
6:41:58.7
29.85
200.00
3
504
Sjaak Botman
Andijk (N)
8
6:41:59.5
29.85
200.00
4
685
Bart Schaafsma
De bilt (N)
8
6:41:59.6
29.85
200.00
5
594
Jean-luc Ostyn
Kortrijk (belgie) (B)
8
6:41:59.7
29.85
200.00
6
622
Jan van 't Zand
Zuidwolde (N)
8
6:42:00.6
29.85
200.00
7
659
Piet Hettinga
Heeg (N)
8
6:42:01.9
29.85
200.00
8
642
Wim Oldenburg
Uitwijk (N)
8
6:42:13.9
29.83
200.00
9
585
Cor Varenkamp
Bunschoten (N)
8
6:42:14.6
29.83
200.00
10
596
Frans van den Bossche
Aalter belgie (B)
8
6:42:14.8
29.83
200.00
11
532
Bruno Plantinga
Avenhorn (N)
8
6:42:15.1
29.83
200.00
12
653
Douwe Brouwer
Ferwert (N)
8
6:42:15.3
29.83
200.00
13
683
Rob Jager
Utrecht (N)
8
6:43:52.0
29.71
200.00
14
555
Folkert Hobma
Blauwhuis (N)
8
6:44:43.4
29.65
200.00
15
539
Tjep de Vries
Hijum (N)
8
6:44:48.4
29.64
200.00
16
628
Henk van de Belt
Huissen (N)
8
6:44:51.1
29.64
200.00
17
634
Dick de Haan
Akersloot (N)
8
6:50:13.2
29.25
200.00
18
636
Barend Booi
Bilthoven (N)
8
6:51:26.3
29.17
200.00
19
550
Cees-dirk Holwerda
Enkhuizen (N)
8
6:53:23.4
29.03
200.00
20
503
Jan Palenstijn
Zwaag (N)
8
6:53:51.1
29.00
200.00
21
514
Gerard Ton
Pijnacker (N)
8
6:53:52.2
28.99
200.00
22
529
Tonnij Spekschoor
Lievelde (N)
8
6:56:16.4
28.83
200.00
23
604
Sven abe Tjalma
Beerta (N)
8
6:56:28.1
28.81
200.00
24
572
Marco Kamstra
Wommels (N)
8
6:56:28.1
28.81
200.00
25
589
Edwin Mellema
Veendam (N)
8
6:57:23.6
28.75
200.00
26
612
Andre van Lingen
Twijzelerheide (N)
8
6:57:26.0
28.75
200.00
27
648
Hans de Koning
Delfgauw (N)
8
6:57:53.2
28.72
200.00
28
528
Theo Ligthart
Andijk (N)
8
6:58:08.5
28.70
200.00
29
527
Sjaak Schuitemaker
Andijk (N)
8
6:58:12.4
28.69
200.00
30
533
Henry Pardijs
Vierakker (N)
8
6:58:12.5
28.69
200.00
31
679
Piet Nota
St.nicolaasga (N)
8
6:58:13.4
28.69
200.00
32
524
Hans Middag
Uithoorn (N)
8
6:58:13.5
28.69
200.00
33
668
Kees Haverkamp
Alphen a/d rijn (N)
8
6:58:13.6
28.69
200.00
34
568
Edwin Klarenbeek
Veldhoven (N)
8
6:58:14.9
28.69
200.00
35
567
Michel Klarenbeek
Dieren (N)
8
6:58:14.9
28.69
200.00
36
577
Willem Hengeveld
De krim (N)
8
6:58:15.0
28.69
200.00
37
617
Moniek Spigt
Wervershoof (N)
8
6:58:15.4
28.69
200.00
38
694
Wil Gieling
Uithoorn (N)
8
6:58:15.5
28.69
200.00
39
677
Gerrit Sellis
Ijsselmuiden (N)
8
6:58:15.9
28.69
200.00
40
590
Martin van der Veer
Herkingen (N)
8
6:58:17.4
28.69
200.00
41
607
Gerben van Vilsteren
Zwolle (N)
8
6:58:21.6
28.68
200.00
42
657
Frans Jans
Groningen (N)
8
6:58:24.7
28.68
200.00
43
610
Paul Vulkers
Zwolle (N)
8
6:58:32.0
28.67
200.00
44
645
Andre Bos
Kampen (N)
8
6:58:45.0
28.66
200.00
45
531
Jeroen van Veen
Culemborg (N)
8
6:59:04.0
28.64
200.00
46
688
Jerry Weldam
Nieuwegein (N)
8
6:59:30.4
28.61
200.00
47
620
Henk Huitema
Amersfoort (N)
8
7:00:12.7
28.56
200.00
48
626
Peter Schurink
Houten (N)
8
7:04:17.9
28.28
200.00
49
530
Willem Hoolwerf
Eemdijk (N)
8
7:04:18.3
28.28
200.00
50
609
Jo Maerman
Niehove (N)
8
7:07:59.5
28.04
200.00
51
522
Bouke Dooper
Blauwhuis (N)
8
7:08:00.2
28.04
200.00
52
512
Kees Lagerwerf
De lier (N)
8
7:08:00.9
28.04
200.00
53
513
Arie Haaring
Maasland (N)
8
7:08:01.2
28.04
200.00
54
600
Aard Mors
Koedijk (N)
8
7:08:01.7
28.04
200.00
55
614
Jan Plooijer
Oostzaan (N)
8
7:08:03.6
28.03
200.00
56
631
Cor Baas
Ouderkerk a/d amstel (N)
8
7:08:11.2
28.03
200.00
57
563
Jacob Heslinga
Hegebeintum (N)
8
7:08:59.9
27.97
200.00
58
618
Jan de Groot
Hantumhuizen (N)
8
7:09:23.1
27.95
200.00
59
684
Peter Robben
Vianen (N)
8
7:10:09.5
27.90
200.00
60
666
Jan van Daalen
Heesselt (gld.) (N)
8
7:14:05.2
27.64
200.00
61
554
Hans van Wijk
Beneden leeuwen (N)
8
7:16:08.7
27.51
200.00
62
552
Kees Hoek
Delft (N)
8
7:21:41.4
27.17
200.00
63
681
Ron Tielen
De meern (N)
8
7:29:09.0
26.72
200.00
64
643
Rudi Tissingh
Utrecht (N)
8
7:38:06.9
26.19
200.00
65
597
Lieven Dhondt
Aalst(hofstade) belgie (B)
8
7:38:07.1
26.19
200.00
66
564
Andre van Espen
Axel (N)
8
7:38:07.3
26.19
200.00
67
526
Arjan Holwerda
Enkhuizen (N)
8
7:38:18.6
26.18
200.00
68
508
Andries Nicolai
Augustinisga (N)
8
7:48:01.1
25.64
200.00
69
565
Sjoerd Zonderland
Doniaga (N)
8
7:49:18.5
25.57
200.00
70
549
Rein Kempen
Aarlanderveen (N)
8
8:01:40.0
24.91
200.00
71
696
Hennie Story
Beesd (N)
8
8:14:30.0
24.27
200.00
72
501
Nico Benneker
Opperdoes (N)
8
8:14:34.6
24.26
200.00
73
520
Kees Verheul
Dordrecht (N)
8
8:14:41.8
24.26
200.00
74
558
Han Goeman
Ter apel (N)
8
8:14:42.7
24.26
200.00
75
566
Ad de Kort
Eindhoven (N)
8
8:14:45.0
24.25
200.00
76
574
Hans van Klaveren
Noordwijk (N)
8
8:14:46.6
24.25
200.00
77
517
Johan Schrader
Spankeren (N)
8
8:15:20.3
24.23
200.00
78
578
Jan Heuver
Voorthuizen (N)
8
8:15:51.1
24.20
200.00
79
654
Bert Havenaar
Berkel en rodenrijs (N)
8
8:15:53.4
24.20
200.00
80
515
Martin de Vries
Landsmeer (N)
7
6:01:21.7
29.06
175.00
81
662
Jos Tielens
Breezand (N)
7
6:23:31.6
27.38
175.00
82
647
Willem Elfrink
Zevenaar (N)
7
7:39:00.5
22.88
175.00
83
548
Piet Veldt
Akersloot (N)
7
7:50:14.1
22.33
175.00
84
695
Jos de Ridder
Geldermalsen (N)
7
8:07:34.6
21.54
175.00
85
581
Jaap van der Mei
Utrecht (N)
6
4:57:57.7
30.21
150.00
86
575
Pieter van Bergen
Delfgauw (N)
6
5:11:35.3
28.88
150.00
87
652
Kees Huisman
Andijk (N)
6
5:45:39.9
26.04
150.00
88
506
Frans Tielens
Breezand (N)
6
5:55:56.4
25.29
150.00
89
507
Sjouke Buma
Exmorra (N)
6
6:40:14.7
22.49
150.00
90
544
Peter Lier
Rouveen (N)
5
4:06:28.5
30.43
125.00
91
582
Rudy Schreijer
Doornenburg (N)
5
4:13:18.4
29.61
125.00
92
518
Aizo Betten
Emmen (N)
5
4:14:22.2
29.48
125.00
93
673
Harry Gubbels
Helvoirt (N)
5
4:23:11.3
28.50
125.00
94
672
Ruud Wijers
Boxtel (N)
5
4:23:24.4
28.47
125.00
95
602
Martien Zwanenburg
Bodegraven (N)
5
4:49:05.0
25.94
125.00
96
640
Gerard van Veen
Voorthuizen (N)
5
5:00:43.5
24.94
125.00
97
675
Bernard Korten
Pesse (N)
5
5:28:06.1
22.86
125.00
98
543
Pieter de Kroon
Wijnjewoude (N)
4
3:09:36.4
31.64
100.00
99
644
Bart ter Haar
Enkhuizen (N)
4
3:16:13.9
30.58
100.00
100
674
Bas Joosten
Boxtel (N)
4
3:17:03.9
30.45
100.00
[
Volgende
]
186 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2