Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen+C
Dames
Heren A+B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
9096
Edwin Mellema
()
30
0:51:22.2
35.04
30.00
2
115
Gert Mulderij
Elim (N)
30
0:51:25.1
35.01
30.00
3
9103
C. van Eis
()
30
0:51:25.2
35.01
30.00
4
9098
A.J.J. Veneman
()
30
0:51:25.3
35.01
30.00
5
9111
Tjep de Vries
()
30
0:51:25.3
35.00
30.00
6
9108
Herman Veneman
()
30
0:51:25.4
35.00
30.00
7
118
Kees Cijsouw
Oostburg (N)
30
0:51:25.5
35.00
30.00
8
111
Wim de Wit
Zwijndrecht (N)
30
0:51:25.6
35.00
30.00
9
109
Arie Koops
Ter aar (N)
30
0:51:25.7
35.00
30.00
10
9110
Jean-luc Ostyn
()
30
0:51:26.0
35.00
30.00
11
108
Wil van der Neut
Oudewater (N)
30
0:51:26.5
34.99
30.00
12
9107
Jan van 't Zand
()
30
0:51:27.0
34.99
30.00
13
110
Jan Grauss
(N)
30
0:51:28.5
34.97
30.00
14
9093
Bernardus Gijzen
()
30
0:51:32.8
34.92
30.00
15
9115
Paul van der Ven
()
30
0:52:18.5
34.41
30.00
16
9094
Engbert van der Woude
()
30
0:52:41.8
34.16
30.00
17
112
Daan van der Have
Dordrecht (N)
28
0:50:27.5
33.30
28.00
18
114
Peter van Waes
Aardenburg (N)
28
0:50:27.8
33.29
28.00
19
9049
Andrea Sikkema
Nooitgedacht (N)
28
0:52:23.8
32.06
28.00
20
9038
Iris Prinsen
Zeewolde (N)
28
0:52:23.8
32.06
28.00
21
9004
Annemargreet Kramer
Stiens (N)
28
0:52:24.3
32.06
28.00
22
9066
Britt van Balen
Bussum (N)
28
0:52:24.5
32.06
28.00
23
9062
Sabine van der Wiel
Leiden (N)
28
0:52:25.0
32.05
28.00
24
9032
Karen Teuling
Eindhoven (N)
28
0:52:25.2
32.05
28.00
25
9039
Esther Hilberink
Zwolle (N)
28
0:52:26.1
32.04
28.00
26
9013
Carla Zielman
Steenwijkerwold (N)
28
0:52:27.8
32.02
28.00
27
9022
Ilse Verkade
Monster (N)
28
0:52:29.0
32.01
28.00
28
9030
Marinda van Bergeijk
Lelystad (N)
28
0:53:25.9
31.44
28.00
29
9102
Valk Schiedam
()
24
0:43:13.8
33.31
24.00
30
9099
Teade Wiersma
()
23
0:40:12.1
34.33
23.00
31
7058
Sjoerd Huisman
Andijk (N)
23
0:41:42.0
33.09
23.00
32
7023
Erik-jan Spijkerman
Nibbixwoud (N)
23
0:41:43.2
33.08
23.00
33
8085
Rick van Leersum
Noordwijk (N)
23
0:41:43.2
33.08
23.00
34
7091
Remko Huisman
Andijk (N)
21
0:37:04.1
33.99
21.00
35
7016
Christijn Groeneveld
Heerhugowaard (N)
20
0:35:39.1
33.66
20.00
36
8087
André Klompmaker
()
17
0:29:31.0
34.56
17.00
37
117
Flip Salome
Breskens (N)
15
0:26:03.4
34.54
15.00
38
8063
Albert Hoolwerf
Eemdijk (N)
15
0:26:28.4
34.00
15.00
39
9105
Aard Mors
()
14
0:25:52.2
32.47
14.00
40
9055
Marleen Elstgeest
Hoogmade (N)
14
0:25:57.4
32.36
14.00
41
9119
Sven abe Tjalma
()
14
0:27:58.5
30.03
14.00
42
8098
Marten Groeneveld
()
13
0:22:16.4
35.02
13.00
43
8093
Henri Heijltjes
Nijmegen (N)
12
0:20:45.0
34.70
12.00
44
9095
Aizo Betten
()
11
0:19:46.5
33.38
11.00
45
9097
H. de Graaf
()
10
0:17:06.5
35.07
10.00
46
9118
Cees Roemer
()
9
0:17:03.0
31.67
9.00
47
9112
H. Zomerdijk
()
9
0:17:15.8
31.28
9.00
48
113
Raymond Koch
Zwolle (N)
7
0:13:43.2
30.62
7.00
49
9100
B. van Hest
()
7
0:14:01.7
29.94
7.00
50
9088
Willem Hoolwerf
()
6
0:14:53.7
24.17
6.00
51
9121
Marcel van Marsbergen
()
5
0:10:20.3
29.02
5.00
52
20001
Pieter Smit
()
0
·
·
0.00
53
9056
Lucy Witteman
Oegstgeest (N)
0
·
·
0.00
54
9058
Jessica van Dijk
Ter aar (N)
0
·
·
0.00
55
9060
Annelies Passchier
Wieringerwerf (N)
0
·
·
0.00
56
9063
Jenita Hulzebosch-Smit
Loozen (N)
0
·
·
0.00
57
9070
Jorine Koopman
Delft (N)
0
·
·
0.00
58
9073
Hilde van Slochteren
Niekerk (N)
0
·
·
0.00
59
9074
Karin Maarse
Groningen (N)
0
·
·
0.00
60
9075
Hanneke van der Lugt
Rijsenhout (N)
0
·
·
0.00
61
9076
Mariska Huisman
Andijk (N)
0
·
·
0.00
62
9077
Marijn Tanis
Leimuiden (N)
0
·
·
0.00
63
9087
Elma de Vries
Haule (N)
0
·
·
0.00
64
2
Johan Boonstra
Enumatil (N)
0
·
·
0.00
65
101
Frank Fiers
Wetteren belgie (B)
0
·
·
0.00
66
102
Wolfgang Wernitznig
Notsch austria (A)
0
·
·
0.00
67
103
Mathieu Grangirard
Spital (A)
0
·
·
0.00
68
104
Rene van der Meulen
Kampen (N)
0
·
·
0.00
69
105
Arnold Stam
Sprang-capelle (N)
0
·
·
0.00
70
107
Eric Bisschops
Voorhout (N)
0
·
·
0.00
71
7001
Andres Landman
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
72
7002
Peter Baars
Nieuw-vennep (N)
0
·
·
0.00
73
7003
Bernard Bouma
Oldeholtpade (N)
0
·
·
0.00
74
7004
Jens Zwitser
Katwijk (N)
0
·
·
0.00
75
7005
Martijn Bovenmars
Raalte (N)
0
·
·
0.00
76
7006
Ruud Borst
St nicolaasga (N)
0
·
·
0.00
77
7007
Henk Angenent
Woubrugge (N)
0
·
·
0.00
78
7008
Rutger ter Laak
Heino (N)
0
·
·
0.00
79
7009
Rudi Groenendal
Peize (N)
0
·
·
0.00
80
7010
Richard Sijm
Lutjebroek (N)
0
·
·
0.00
81
7012
Fabian van Altena
Zaandam (N)
0
·
·
0.00
82
7013
Lars Hoogenboom
Roelofarendsveen (N)
0
·
·
0.00
83
7014
Joost Vink
Noordwijkerhout (N)
0
·
·
0.00
84
7025
Arjan Smit
Rouveen (N)
0
·
·
0.00
85
7026
Martijn Kromkamp
Wolvega (N)
0
·
·
0.00
86
7027
Willem Hut
Groningen (N)
0
·
·
0.00
87
7028
Ard Alderts
Sint nicolaasga (N)
0
·
·
0.00
88
7029
Arjan Mombarg
Vorden (N)
0
·
·
0.00
89
7031
Harry Kuipers
Groningen (N)
0
·
·
0.00
90
7032
Bram Sikma
Scharsterburg (N)
0
·
·
0.00
91
7033
Tonnij van Vliet
Zeewolde (N)
0
·
·
0.00
92
7034
Arnold Gaasenbeek
Westbroek (N)
0
·
·
0.00
93
7035
Patrick Schmitz
Alkmaar (N)
0
·
·
0.00
94
7036
Roel van Hest
Apeldoorn (N)
0
·
·
0.00
95
7037
Rene Ruitenberg
Elburg flevoweg 5 (N)
0
·
·
0.00
96
7038
Haico Bouma
Wolvega (N)
0
·
·
0.00
97
7039
Andreas Wierda
Joure (N)
0
·
·
0.00
98
7041
Thierry Mijsters
Marienheem (N)
0
·
·
0.00
99
7043
Jelle johan Hoomans
Oppenhuizen (N)
0
·
·
0.00
100
7044
Jeroen Dunnewind
Ommen (N)
0
·
·
0.00
[
Volgende
]
211 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3