Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Dames
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
7069
Bertjan van der Veen
Joure (N)
8
5:37:02.0
35.60
200.00
2
7096
Casper Helling
Wageningen (N)
8
5:37:02.6
35.60
200.00
3
7062
Bas van Hest
Alphen (nb) (N)
8
5:37:25.5
35.56
200.00
4
7004
Jens Zwitser
Katwijk (N)
8
5:38:06.4
35.49
200.00
5
7034
Arnold Gaasenbeek
Westbroek (N)
8
5:38:16.4
35.47
200.00
6
7006
Ruud Borst
St nicolaasga (N)
8
5:40:04.6
35.29
200.00
7
7002
Peter Baars
Nieuw-vennep (N)
8
5:40:05.0
35.29
200.00
8
7064
Ruud Aerts
Riel (N)
8
5:40:07.3
35.28
200.00
9
7090
Arjen Becker
Castricum (N)
8
5:40:07.7
35.28
200.00
10
7045
Peter de Vries
Heerenveen (N)
8
5:40:09.3
35.28
200.00
11
7066
Jeroen de Vries
St. nicolaasga (N)
8
5:40:10.8
35.28
200.00
12
7007
Henk Angenent
Woubrugge (N)
8
5:41:13.2
35.17
200.00
13
7077
Martijn van Es
Stompwijk (N)
8
5:42:16.5
35.06
200.00
14
7032
Bram Sikma
Scharsterburg (N)
8
5:42:16.9
35.06
200.00
15
7018
Koen Lankhaar
Babylonienbroek (N)
8
5:42:16.9
35.06
200.00
16
7089
Hans van der Wetering
Noordeinde (gld) (N)
8
5:42:24.5
35.05
200.00
17
7010
Richard Sijm
Lutjebroek (N)
8
5:42:25.3
35.04
200.00
18
8044
Koos Kortekaas
Oegstgeest (N)
8
5:42:25.4
35.04
200.00
19
7003
Bernard Bouma
Oldeholtpade (N)
8
5:42:37.9
35.02
200.00
20
7029
Arjan Mombarg
Vorden (N)
8
5:43:41.2
34.92
200.00
21
7058
Sjoerd Huisman
Andijk (N)
8
5:43:41.8
34.91
200.00
22
7059
Douwe de Vries
Heerenveen (N)
8
5:43:41.9
34.91
200.00
23
7060
Sandor Stuut
Den haag (N)
8
5:43:42.0
34.91
200.00
24
7075
Andre Withaar
Den ham (N)
8
5:43:44.0
34.91
200.00
25
7014
Joost Vink
Noordwijkerhout (N)
8
5:43:44.1
34.91
200.00
26
7057
Kurt Wubben
Pijnacker (N)
8
5:43:44.3
34.91
200.00
27
7082
Jan maarten Heideman
Oldebroek (N)
8
5:43:44.9
34.91
200.00
28
7005
Martijn Bovenmars
Raalte (N)
8
5:43:45.6
34.91
200.00
29
7054
Arno Schrama
Amstelhoek (N)
8
5:43:46.0
34.91
200.00
30
7033
Tonnij van Vliet
Zeewolde (N)
8
5:43:46.4
34.91
200.00
31
8022
Bram Bruschke
Limmen (N)
8
5:43:47.0
34.91
200.00
32
7076
Youri Lissenberg
Almere-haven (N)
8
5:43:50.4
34.90
200.00
33
7009
Rudi Groenendal
Peize (N)
8
5:43:53.0
34.90
200.00
34
7078
Hermen van der Wal
Urk (N)
8
5:43:55.5
34.89
200.00
35
7001
Andres Landman
Amsterdam (N)
8
5:43:55.6
34.89
200.00
36
7037
Rene Ruitenberg
Elburg flevoweg 5 (N)
8
5:43:57.1
34.89
200.00
37
7020
Erik Hulzebosch
Loozen (N)
8
5:43:58.1
34.89
200.00
38
7051
Frank Woltman
Assen (N)
8
5:44:43.9
34.81
200.00
39
7093
Peter van Niekerk
Purmerend (N)
8
5:47:17.9
34.55
200.00
40
7031
Harry Kuipers
Groningen (N)
8
5:49:42.1
34.32
200.00
41
8085
Rick van Leersum
Noordwijk (N)
8
5:52:13.6
34.07
200.00
42
8101
Frank Fiers
(N)
8
5:58:34.1
33.47
200.00
43
7095
Jasper van Tol
Rijsenhout (N)
8
5:58:36.8
33.46
200.00
44
7056
Perry de Vreede
Monster (N)
8
5:58:37.5
33.46
200.00
45
8051
Rene Altena
Diepenheim (N)
8
5:58:37.6
33.46
200.00
46
8009
Wouter Gehring
Geesteren (N)
8
5:58:38.9
33.46
200.00
47
8099
Johan Boonstra
Gasteren (N)
8
5:58:39.7
33.46
200.00
48
8029
Anthonie Luijendijk
Alphen a/d rijn (N)
8
5:58:39.9
33.46
200.00
49
8020
Gerrit de Zwaan
Nunspeet (N)
8
5:58:42.3
33.45
200.00
50
7008
Rutger ter Laak
Heino (N)
8
5:58:58.0
33.43
200.00
51
9087
Elma de Vries
Haule (N)
8
6:01:19.1
33.21
200.00
52
9041
Maria Sterk
Hallum (N)
8
6:01:20.7
33.21
200.00
53
9076
Mariska Huisman
Andijk (N)
8
6:01:28.0
33.20
200.00
54
7050
Frank Verheijen
Woudenberg (N)
8
6:01:30.7
33.19
200.00
55
8066
Peter van de Pol
Utrecht (N)
8
6:01:30.8
33.19
200.00
56
8078
Hans Roling
Heemskerk (N)
8
6:06:34.8
32.74
200.00
57
9005
Danielle Bekkering
Den ham (N)
8
6:11:37.2
32.29
200.00
58
9010
Jolanda Langeland
Bedum (N)
8
6:11:54.1
32.27
200.00
59
7043
Jelle johan Hoomans
Oppenhuizen (N)
8
6:11:56.5
32.26
200.00
60
7085
Roel Hessing
Soest (N)
8
6:11:56.7
32.26
200.00
61
8013
Laurens Achterkamp
Goor (N)
8
6:11:57.2
32.26
200.00
62
8068
Sjoerd Haarlink
Beltrum (N)
8
6:11:57.8
32.26
200.00
63
8034
Mark Hobma
Blauwhuis (N)
8
6:11:59.4
32.26
200.00
64
8027
Stef Zwitser
Katwijk (N)
8
6:12:00.7
32.26
200.00
65
9042
Ricky Gehring
51105 koln duitsland (D)
8
6:13:59.8
32.09
200.00
66
9073
Hilde van Slochteren
Niekerk (N)
8
6:15:23.7
31.97
200.00
67
9055
Marleen Elstgeest
Hoogmade (N)
8
6:19:24.1
31.63
200.00
68
9028
Liesbeth Hijlkema
Heerenveen (N)
8
6:19:26.2
31.63
200.00
69
8074
Romke de Haan
Rotterdam (N)
8
6:19:27.3
31.62
200.00
70
8005
Robert Gaasenbeek
Westbroek (N)
8
6:19:27.5
31.62
200.00
71
8002
Johan Boonstra
Enumatil (N)
8
6:20:58.0
31.50
200.00
72
7094
Piet Hijlkema
Zuidwolde (N)
7
5:53:32.9
29.70
175.00
73
9027
Jaike de Graaf
Amsterdam (N)
7
6:01:23.5
29.05
175.00
74
9049
Andrea Sikkema
Nooitgedacht (N)
7
6:01:24.0
29.05
175.00
75
9003
Mischa Top
Groningen (N)
7
6:01:26.5
29.05
175.00
76
9036
Mariska van Drogenbroek
Nieuwer ter aa (N)
7
6:01:27.0
29.05
175.00
77
9060
Annelies Passchier
Wieringerwerf (N)
7
6:10:05.5
28.37
175.00
78
9026
Jannitta Spigt
Ede (N)
7
6:10:06.2
28.37
175.00
79
9022
Ilse Verkade
Monster (N)
7
6:10:09.0
28.37
175.00
80
9070
Jorine Koopman
Delft (N)
7
6:10:10.0
28.37
175.00
81
9066
Britt van Balen
Bussum (N)
7
6:10:16.4
28.36
175.00
82
9038
Iris Prinsen
Zeewolde (N)
7
6:20:32.9
27.59
175.00
83
7013
Lars Hoogenboom
Roelofarendsveen (N)
6
4:12:33.1
35.64
150.00
84
7053
Bob de Vries
Haule (N)
6
4:12:51.4
35.59
150.00
85
7023
Erik-jan Spijkerman
Nibbixwoud (N)
6
4:12:52.8
35.59
150.00
86
7026
Martijn Kromkamp
Wolvega (N)
6
4:12:58.1
35.58
150.00
87
8059
Richard Louman
Amsterdam (N)
6
4:28:43.6
33.49
150.00
88
8103
Mathieu Grangirard
(N)
6
4:28:45.3
33.49
150.00
89
9013
Carla Zielman
Steenwijkerwold (N)
6
5:42:00.9
26.31
150.00
90
9077
Marijn Tanis
Leimuiden (N)
6
5:42:47.2
26.26
150.00
91
9058
Jessica van Dijk
Ter aar (N)
6
5:42:49.8
26.25
150.00
92
7047
Pascal Briand
Gieten (N)
5
3:28:49.0
35.92
125.00
93
7087
Durk Fabriek
Haulerwijk (N)
5
3:29:04.4
35.87
125.00
94
7017
Rob van Meggelen
Amsterdam (N)
5
3:31:37.7
35.44
125.00
95
7039
Andreas Wierda
Joure (N)
5
3:33:14.3
35.17
125.00
96
7041
Thierry Mijsters
Marienheem (N)
5
3:33:26.8
35.14
125.00
97
8067
Remco Hin
(N)
5
3:33:43.4
35.09
125.00
98
7084
Jan van Oosterom
Schalkhaar (N)
5
3:33:55.8
35.06
125.00
99
7019
Ralf Zwitser
Katwijk (N)
5
3:34:08.9
35.02
125.00
100
7052
Douwe Bierma
Oudebildtzijl (N)
5
3:34:19.2
34.99
125.00
[
Volgende
]
176 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2