Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
6030
Elmer Bijma
Arum (N)
10
8:40:01.6
23.08
200.00
202
6087
Henk Buma
Arum (N)
10
8:40:02.0
23.08
200.00
203
6085
Jan Bredewout
Wezep (N)
10
8:40:20.0
23.06
200.00
204
5434
Rene Schot
Hoogerheide (N)
10
8:40:23.0
23.06
200.00
205
5860
Jan Brontsema
Spijk (N)
10
8:41:10.6
23.02
200.00
206
6028
Alphons Hulshof
Maria parochie (N)
10
8:41:12.1
23.02
200.00
207
6029
Marcel Sand
Reutum (N)
10
8:41:12.7
23.02
200.00
208
5078
Henri Pieper
Beuningen (N)
10
8:41:12.7
23.02
200.00
209
5408
Jaap Tuip
Volendam (N)
10
8:41:13.3
23.02
200.00
210
5252
Hans van der Heyden
Ewijk (N)
10
8:41:19.9
23.02
200.00
211
5407
Jacco van den Hogen
Volendam (N)
10
8:41:20.4
23.02
200.00
212
5376
Daan Geense
Zaamslag (N)
10
8:43:04.7
22.94
200.00
213
5430
Cor Verwer
Uitgeest (N)
10
8:43:22.4
22.93
200.00
214
5261
Theo Vernooij
Odijk (N)
10
8:44:17.8
22.89
200.00
215
5650
Roelof Yntema
Joure (N)
10
8:44:50.9
22.86
200.00
216
5402
Dries van Duinen
Beverwijk (N)
10
8:45:18.4
22.84
200.00
217
5039
Peter Put
Oudkarspel (N)
10
8:45:59.2
22.81
200.00
218
5633
Ronald Nieuwendam
Amsterdam (N)
10
8:47:09.9
22.76
200.00
219
5035
Feike Koopmans
Idskenhuizen (N)
10
8:48:05.0
22.72
200.00
220
5676
Harry Siewertsen
St.maartensbrug (N)
10
8:48:14.6
22.72
200.00
221
5374
Herman van der Laken
Zoeterwoude (N)
10
8:48:36.4
22.70
200.00
222
5240
Theo Willemsen
Bemmel (N)
10
8:48:44.7
22.70
200.00
223
5147
Harry Gubbels
Goes (N)
10
8:50:36.4
22.62
200.00
224
5148
Martin Nieuwenhuize
Ossendrecht (N)
10
8:50:46.3
22.61
200.00
225
5917
Jan Benedictus
Amsterdam (N)
10
8:52:26.6
22.54
200.00
226
5201
Leo Schouten
St.michielsgestel (N)
10
8:52:27.6
22.54
200.00
227
5243
Andre van den Ende
Nisse (N)
10
8:52:31.3
22.53
200.00
228
5792
Bjorn Lukkien
Haaksbergen (N)
10
8:52:57.8
22.52
200.00
229
5706
Hans Out
Montfoort (N)
10
8:53:50.7
22.48
200.00
230
5876
Wil Weijers
Ruurlo (N)
10
8:54:27.3
22.45
200.00
231
5116
Jurri-jan Vrielink
Wilnis (N)
10
8:54:36.2
22.45
200.00
232
5352
Egbert Lambers
Naarden (N)
10
8:55:18.3
22.42
200.00
233
5175
Arie Bossche
Noordwijk (N)
10
8:55:47.9
22.40
200.00
234
5003
Mario Slavenburg
Spijkenisse (N)
10
8:56:23.0
22.37
200.00
235
5167
Piet Koning
Bunnik (N)
10
8:56:31.0
22.37
200.00
236
5615
Liesbeth Basjes
Andijk (N)
10
8:56:34.0
22.36
200.00
237
5965
Johan Karman
Medemblik (N)
10
8:56:34.0
22.36
200.00
238
5373
Hans Valk
Voorschoten (N)
10
8:56:51.9
22.35
200.00
239
6150
Bernhard Mohr
Lohnsburg (A)
10
8:58:18.0
22.29
200.00
240
6147
Wim Nelis
Breukelen (N)
10
8:58:25.8
22.29
200.00
241
5255
Ruud van Wees
Kudelstaart (N)
10
8:58:46.0
22.27
200.00
242
5365
Rinus Rentmeester
Spijkenisse (N)
10
8:58:57.8
22.27
200.00
243
5710
Gerard Versteeg
Amsterdam (N)
10
8:59:16.3
22.25
200.00
244
6056
Lambert Calis
Blaricum (N)
10
8:59:20.9
22.25
200.00
245
5914
Bart Duindam
Delft (N)
10
8:59:26.4
22.25
200.00
246
5830
Ben Pouw
Houten (N)
10
9:00:11.9
22.21
200.00
247
5849
Marcel van Maanen
Naaldwijk (N)
10
9:00:24.8
22.21
200.00
248
6049
Albert van Baaijen
Culemborg (N)
10
9:00:35.1
22.20
200.00
249
5436
Piet de Waal
Huijbergen (N)
10
9:00:50.9
22.19
200.00
250
5105
Peter Lelieveld
Nieuwerkerk a/d ijssel (N)
10
9:00:56.9
22.18
200.00
251
5772
Dick van den Berg
Bleiswijk (N)
10
9:01:32.4
22.16
200.00
252
5033
Joost Horstink
Arnhem (N)
10
9:01:45.9
22.15
200.00
253
5743
Jos Wilborts
Biest-houtakker (N)
10
9:02:00.6
22.14
200.00
254
5907
Giel Schavemaker
Bergen op zoom (N)
10
9:02:27.9
22.12
200.00
255
5909
Dick Oppedijk
Hoogeveen (N)
10
9:02:38.5
22.11
200.00
256
5032
Tom Horstink
Rha (N)
10
9:03:51.4
22.06
200.00
257
5795
Ed Wender
Haaksbergen (N)
10
9:04:07.0
22.05
200.00
258
6034
Ted Hijdra
Berkel en rodenrijs (N)
10
9:04:12.2
22.05
200.00
259
6151
Jurgen Tann
83339 chieming duitsland (D)
10
9:04:18.3
22.05
200.00
260
5873
Hans Kaptein
Heerhugowaard (N)
10
9:04:27.9
22.04
200.00
261
6137
Paul Spaans
Monster (N)
10
9:04:32.1
22.04
200.00
262
5819
Eddy Schuurman
Overveen (N)
10
9:04:33.3
22.04
200.00
263
5053
Jaap de Boer
Dalfsen (N)
10
9:04:35.4
22.03
200.00
264
5915
Ans Duindam
Delft (N)
10
9:04:40.4
22.03
200.00
265
6048
Wim Overtoom
Heerhugowaard (N)
10
9:04:40.9
22.03
200.00
266
6071
Arie Berghout
Rotterdam (N)
10
9:04:42.8
22.03
200.00
267
5785
Dammus Bunnik
Reeuwijk (N)
10
9:04:43.5
22.03
200.00
268
5817
Arthur Rijk
Leusden (N)
10
9:04:45.8
22.03
200.00
269
5308
Cor du Fosse
Brugge belgie (B)
10
9:04:52.3
22.02
200.00
270
5293
Leo Peters
Zuid-scharwoude (N)
10
9:04:56.1
22.02
200.00
271
5176
Koos van der Veen
Bolsward (N)
10
9:05:01.3
22.02
200.00
272
5220
Jos Damhuis
Borne (N)
10
9:06:18.4
21.97
200.00
273
5777
Ben Rouweler
Borne (N)
10
9:06:19.5
21.96
200.00
274
5955
Jelle Timmermans
Borne (N)
10
9:06:40.8
21.95
200.00
275
5649
Simon Talman
Joure (N)
10
9:06:56.3
21.94
200.00
276
6109
Jan de Gorter
Amstelveen (N)
10
9:10:03.8
21.82
200.00
277
5692
Rob Moors
Beverwijk (N)
10
9:10:14.3
21.81
200.00
278
5693
Fekke Fekkes
Amstelveen (N)
10
9:10:18.9
21.81
200.00
279
5700
Cor Fontijn
Wormer (N)
10
9:13:15.2
21.69
200.00
280
5813
Anita ten Dam
Denekamp (N)
10
9:13:29.1
21.68
200.00
281
5310
Kees Henstra
Leiden (N)
10
9:13:46.0
21.67
200.00
282
6128
Lolke Buma
Arum (N)
10
9:13:53.3
21.67
200.00
283
5405
Hans Hooijmans
D52538 selfkant duitsland (D)
10
9:14:14.3
21.65
200.00
284
5404
Geert Walters
Nieuw buinen (N)
10
9:14:14.4
21.65
200.00
285
5403
Frank Cox
Urmond (N)
10
9:14:14.8
21.65
200.00
286
6023
Wilfried Reuvers
Aaldert (N)
10
9:14:18.6
21.65
200.00
287
5884
Joost van Sliedregt
Sleeuwijk (N)
10
9:14:54.0
21.63
200.00
288
5787
Harm van den Belt
Diepenveen (N)
10
9:15:20.6
21.61
200.00
289
5384
Kees Kuil
Heemskerk (N)
10
9:15:45.2
21.59
200.00
290
5382
Cor Koek
Krommenie (N)
10
9:15:52.2
21.59
200.00
291
5381
Piet Suk
Grootschermer (N)
10
9:16:00.2
21.58
200.00
292
6024
Michel Hendrix
Stein (N)
10
9:16:58.3
21.55
200.00
293
5905
Wino Bergmans
Elsloo (N)
10
9:16:59.9
21.54
200.00
294
5171
Piet Wolffs
Elsloo (N)
10
9:17:00.4
21.54
200.00
295
5228
Andre Majewski
Hoensbroek (N)
10
9:17:00.7
21.54
200.00
296
5166
Peter Bakker
Heilo (N)
10
9:18:20.2
21.49
200.00
297
5935
Edwin van Winden
Berkel en rodenrjs (N)
10
9:18:39.3
21.48
200.00
298
5938
Jan Berg
Bleiswijk (N)
10
9:18:39.6
21.48
200.00
299
5437
Jan de Ridder
Huijbergen (N)
10
9:19:07.9
21.46
200.00
300
5414
Rein Nederveen
's gravenmoer (N)
10
9:19:09.2
21.46
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1065 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11