Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
5893
Fokko Groenenboom
Zeist (N)
10
9:19:09.5
21.46
200.00
302
5424
Marius Post
Apeldoorn (N)
10
9:19:20.3
21.45
200.00
303
5889
Henk Streng
Hilversum (N)
10
9:20:41.2
21.40
200.00
304
5267
Hans Hoogervorst
Lisse (N)
10
9:21:56.2
21.35
200.00
305
5724
George van Steijn
Hillegom (N)
10
9:21:56.6
21.35
200.00
306
5602
Jos van der Hoeven
De lier (N)
10
9:22:29.3
21.33
200.00
307
5083
Johan Kunst
Vriezenveen (N)
10
9:22:31.7
21.33
200.00
308
5363
Ron Kauffman
Hillegom (N)
10
9:22:33.1
21.33
200.00
309
5677
Ep Kamphuis
Rijssen (N)
10
9:22:35.4
21.33
200.00
310
5786
John van Diemen
Mijdrecht (N)
10
9:22:52.5
21.32
200.00
311
5791
Bart Smith
Almere (N)
10
9:24:31.5
21.26
200.00
312
5918
Tom Bouma
Amsterdam (N)
10
9:25:41.9
21.21
200.00
313
6121
Tsjebbe Dijkstra
Warns (N)
10
9:26:29.3
21.18
200.00
314
5940
Henri Schouten
Brummen (N)
10
9:27:40.6
21.14
200.00
315
5546
Fred Holtkamp
Hengelo (N)
10
9:28:01.1
21.13
200.00
316
5932
Patrick Vermeulen
Bergschenhoek (N)
10
9:28:47.2
21.10
200.00
317
5718
Frans Kloosterman
Langezwaag (N)
10
9:29:00.6
21.09
200.00
318
5948
Alex Schuttert
Oostzaan (N)
10
9:29:31.9
21.07
200.00
319
5925
Jacques van der Helm
Rotterdam (N)
10
9:29:40.2
21.06
200.00
320
6145
Bert Botterman
Zutphen (N)
10
9:29:52.9
21.06
200.00
321
5924
Ron Ripken
Nootdorp (N)
10
9:29:58.0
21.05
200.00
322
5046
Bert Kwakkel
Punthorst (N)
10
9:30:11.2
21.05
200.00
323
5601
Frits Wyatt
Dessel belgie (B)
10
9:30:21.9
21.04
200.00
324
6057
Piet van Hoolwerff
Uitgeest (N)
10
9:30:26.3
21.04
200.00
325
5717
Jan Schoemaker
Uitgeest (N)
10
9:31:52.8
20.98
200.00
326
5470
Sjaak Jetten
Amersfoort (N)
10
9:32:22.6
20.97
200.00
327
6014
Jan Houwer
Bolsward (N)
10
9:32:56.7
20.94
200.00
328
5622
Ina Scherpenzeel-Huysman
Heerhugowaard (N)
10
9:33:02.3
20.94
200.00
329
5818
Kees Maurice
Koog aan de zaan (N)
10
9:34:12.2
20.90
200.00
330
5387
Herman Versteeg
Mijdrecht (N)
10
9:34:59.1
20.87
200.00
331
5953
Mark Wester
Amstelveen (N)
10
9:35:18.7
20.86
200.00
332
5183
Dirk Steltman
Amsterdam (N)
10
9:37:21.9
20.78
200.00
333
5272
Wim Keizer
Lisse (N)
10
9:38:09.9
20.76
200.00
334
6061
Tiny Pfaff
Bodegraven (N)
10
9:39:22.4
20.71
200.00
335
5844
Jan pieter de Pender
Oosterhout (N)
10
9:39:27.8
20.71
200.00
336
5767
Koen Dukker
Waddinxveen (N)
10
9:40:50.8
20.66
200.00
337
5334
Anke v/d TUIN-VAN TOL
Waddinxveen (N)
10
9:42:11.3
20.61
200.00
338
5991
Jan Pipers
Enschede (N)
10
9:42:12.6
20.61
200.00
339
5709
Paul Besseling
Rijswijk (N)
10
9:43:46.6
20.56
200.00
340
5829
Frans Geurts
Houten (N)
10
9:43:49.5
20.55
200.00
341
5465
Jan Boon
Oosthuizen (N)
10
9:46:53.8
20.45
200.00
342
5933
Pim Vermeulen
Berkel en rodenrijs (N)
10
9:47:10.8
20.44
200.00
343
5581
Bert Kreeft
Tiel (N)
10
9:47:20.0
20.43
200.00
344
5230
Arjen van Krieken
Brielle (N)
10
9:47:23.2
20.43
200.00
345
6033
Hans Vonk
Berkel en rodenrijs (N)
10
9:47:35.2
20.42
200.00
346
5771
Cok Hoogeveen
Noordwijk (N)
10
9:47:37.0
20.42
200.00
347
6093
Michael Bakker
48565 steinfurt duitsland (D)
10
9:48:22.9
20.39
200.00
348
6129
Pier Spijksma
Schettens (N)
10
9:49:53.5
20.34
200.00
349
5069
Gerrit Harenberg
Hummelo en keppel (N)
10
9:51:14.2
20.30
200.00
350
5344
Paul van Schriek
Geldermalsen (N)
10
9:51:19.5
20.29
200.00
351
5742
Ronald de Vries
Haarlem (N)
10
9:51:45.7
20.28
200.00
352
5899
Jan Veldman
Haskerdijken (N)
10
9:52:41.6
20.25
200.00
353
5897
Leo Veldman
Aldeboarn (N)
10
9:52:43.7
20.25
200.00
354
6066
Walter in 't Veld
Roosendaal (N)
10
9:54:33.9
20.18
200.00
355
5885
Job Verheijden
Sleeuwijk (N)
10
9:54:36.6
20.18
200.00
356
5182
Hennie Tijs
Luttenberg (N)
10
9:54:59.5
20.17
200.00
357
5320
Piet van der Bruggen
Den dungen (N)
10
9:55:12.5
20.16
200.00
358
5063
Jan van de Plas
Eindhoven (N)
10
9:55:13.4
20.16
200.00
359
5281
Chris van de Ven
Berlicum (n.br.) (N)
10
9:55:14.0
20.16
200.00
360
5242
Sjef Bok
Linne (N)
10
9:55:14.9
20.16
200.00
361
5762
Wouter Verhoef
Amstelhoek (N)
10
9:55:19.8
20.16
200.00
362
5929
Bas Kok
Eindhoven (N)
10
9:55:21.3
20.16
200.00
363
5225
Bert Bok
Rossum (N)
10
9:56:15.7
20.13
200.00
364
5170
Peter Krausz
Amsterdam (N)
10
9:57:15.9
20.09
200.00
365
5704
Herry Dekker
Heiloo (N)
10
9:57:33.0
20.08
200.00
366
5703
Jan Hekman
Krommenie (N)
10
9:57:33.2
20.08
200.00
367
5168
Max Scholtes
Rijswijk (N)
10
9:57:40.5
20.08
200.00
368
5514
Aad van Tol
Oegstgeest (N)
10
9:57:41.9
20.08
200.00
369
5169
Ben Steijn
Rijswijk (N)
10
9:57:43.1
20.08
200.00
370
5796
Marc Nijland
Haaksbergen (N)
10
9:57:58.4
20.07
200.00
371
5350
Thom van Ruitenbeek
Leusden (N)
10
9:58:00.3
20.07
200.00
372
5438
Jos Vrijhoef
Leusden (N)
10
9:58:00.4
20.07
200.00
373
5440
Wouter de Kruijff
Leusden-centrum (N)
10
9:58:01.5
20.07
200.00
374
5835
Jan Goeij
Haastrecht (N)
10
9:58:01.6
20.07
200.00
375
5263
Gerard Vreeswijk
Haastrecht (N)
10
9:58:02.1
20.07
200.00
376
5249
Wil Snoek
Leusden (N)
10
9:58:02.5
20.07
200.00
377
5682
Kees van Dijk
Haastrecht (N)
10
9:58:03.8
20.06
200.00
378
5197
Herman Stuij
Lexmond (N)
10
9:58:03.9
20.06
200.00
379
5269
Ad Udink
Zeist (N)
10
9:58:04.1
20.06
200.00
380
5054
Rob de Bruijn
Naarden (N)
10
9:58:04.2
20.06
200.00
381
5492
Jan Otten
Leusden (N)
10
9:58:04.5
20.06
200.00
382
5768
Aad Hoogeveen
Noordwijk (N)
10
9:58:04.6
20.06
200.00
383
5055
Wim Kamer
Naarden (N)
10
9:58:05.3
20.06
200.00
384
5348
Gerrit Landman
Amersfoort (N)
10
9:58:05.4
20.06
200.00
385
5354
Jori Wouters
Leusden (N)
10
9:58:05.5
20.06
200.00
386
5588
Leendert Geldermalsen
Leusden (N)
10
9:58:05.6
20.06
200.00
387
6070
Truus Verwaaij
Ammerzoden (N)
10
9:58:06.2
20.06
200.00
388
5552
Louis Kloek
Lisse (N)
10
9:58:06.3
20.06
200.00
389
5295
Gijs de Kruif
Leusden (N)
10
9:58:07.7
20.06
200.00
390
5556
Henk Rijgersberg
Buiten kaag (N)
10
9:58:10.3
20.06
200.00
391
5349
Frans Smink
Nijkerkerveen (N)
10
9:58:11.0
20.06
200.00
392
5553
Adriaan Oosterhof
Lisserbroek (N)
10
9:58:11.3
20.06
200.00
393
5934
Manuella Vermeulen
Bergschenhoek (N)
10
9:58:14.0
20.06
200.00
394
5186
Willem Aberson
Pijnacker (N)
10
9:58:15.7
20.06
200.00
395
5979
Marieke Siemonsma-Boom
Zeist (N)
10
9:58:28.9
20.05
200.00
396
5388
Jan van Breukelen
Wilnis (N)
10
9:58:35.6
20.05
200.00
397
5578
Co van Schaik
Tiel (N)
10
9:58:40.5
20.04
200.00
398
5579
Jan Lobstein
Oenkerk (N)
10
9:58:41.5
20.04
200.00
399
5580
Johan van Mil
Tiel (N)
10
9:58:43.7
20.04
200.00
400
5341
Gerrit van der Horst
Zwammerdam (N)
10
9:58:57.9
20.03
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1065 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11