Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
801
1387
Hans Walhain
Den haag (N)
8
10:54:01.1
18.35
200.00
802
1375
Anneke de Ronde
Den haag (N)
8
10:54:01.3
18.35
200.00
803
1041
Jan Matthijssen
Wassenaar (N)
8
10:54:02.0
18.35
200.00
804
2375
Henkjan Nijenhuis
Zwolle (N)
8
10:54:18.6
18.34
200.00
805
1384
Peter Toom
Den haag (N)
8
10:54:48.5
18.33
200.00
806
1389
Marleen Verweij
Den haag (N)
8
10:54:50.5
18.33
200.00
807
1383
Peter Jongepier
Den haag (N)
8
10:54:50.8
18.32
200.00
808
1072
Jos van Roeden
Assen (N)
8
10:57:39.2
18.25
200.00
809
1753
Gerrit Wielenga
Beesterzwaag (N)
8
11:00:17.1
18.17
200.00
810
1657
Fer Olislagers
Landgraaf (N)
8
11:01:03.5
18.15
200.00
811
2290
Wilco Loos
Voorhout (N)
8
11:01:31.0
18.14
200.00
812
1540
Bert Wezendonk
Pannerden (N)
8
11:01:34.3
18.14
200.00
813
1710
John Zwetsloot
Roelofarendsveen (N)
8
11:02:22.0
18.12
200.00
814
1692
Kees Ganzevles
Rijpwetering (N)
8
11:02:33.2
18.11
200.00
815
1347
Wim Kroes
Nieuw-vennep (N)
8
11:02:45.0
18.11
200.00
816
2342
Herwin Schouwink
Heinenoord (N)
8
11:03:17.3
18.09
200.00
817
1802
Martin Boersma
Kampen (N)
8
11:05:35.0
18.03
200.00
818
7410
J. Boon
Proteq (N)
8
11:06:55.2
17.99
200.00
819
1584
Michiel van Osnabrugge
Huizen (N)
8
11:08:52.4
17.94
200.00
820
1345
Willem Draijer
Amersfoort (N)
8
11:09:14.8
17.93
200.00
821
2286
Roeland Stellingwerff
Kockengen (N)
8
11:12:54.9
17.83
200.00
822
1699
Wim van der Laan
Hoogmade (N)
8
11:13:33.8
17.82
200.00
823
1678
Jos Willemsen
Beuningen (N)
8
11:14:11.8
17.80
200.00
824
1677
Rene Poelen
Beuningen (N)
8
11:14:12.0
17.80
200.00
825
1254
Ben Wolf
Enschede (N)
8
11:14:18.5
17.80
200.00
826
2206
Jacques Poelma
Limbricht (N)
8
11:17:21.0
17.72
200.00
827
2107
Frank van den Akker
Alphen a/d rijn (N)
8
11:17:49.1
17.70
200.00
828
1822
Thea Bus
Den haag (N)
8
11:18:28.5
17.69
200.00
829
1862
Piet Daalhof
Nieuwegein (N)
8
11:18:41.6
17.68
200.00
830
1614
Albert jan Gerritsen
Rotterdam (N)
8
11:19:56.1
17.65
200.00
831
1613
Fred van der Drift
Den haag (N)
8
11:19:57.3
17.65
200.00
832
1786
Jan peter Feenstra
Den haag (N)
8
11:20:03.2
17.65
200.00
833
1762
Sieb Zeilstra
Den haag (N)
8
11:20:03.4
17.65
200.00
834
1787
Jurgen Kouwenhoven
Den haag (N)
8
11:20:06.2
17.64
200.00
835
1610
Claske BRAUN- DE ROOY
Alphen a/d rijn (N)
8
11:20:12.1
17.64
200.00
836
2022
Martijn van den Berg
Vijfhuizen (N)
8
11:20:21.9
17.64
200.00
837
2133
Jan dirk Porsius
Amsterdam (N)
8
11:20:23.2
17.64
200.00
838
2327
Jan Hulsbosch
Haarlemmerliede (N)
8
11:20:23.2
17.64
200.00
839
1824
Herman Kuipers
Vijfhuizen (N)
8
11:20:23.2
17.64
200.00
840
2364
Anneke Winter
Vijfhuizen (N)
8
11:20:23.4
17.64
200.00
841
2214
Sjaak Stokman
Vijfhuizen (N)
8
11:20:23.5
17.64
200.00
842
2259
Gerard Rotteveel
Noordwijk (N)
8
11:20:23.7
17.64
200.00
843
2216
Erik Onink
Nieuw vennep (N)
8
11:20:24.2
17.64
200.00
844
2163
Aad Stokman
Hoofddorp (N)
8
11:20:24.4
17.64
200.00
845
2260
Huub Olsthoorn
Vijfhuizen (N)
8
11:20:25.1
17.64
200.00
846
2321
Peter Blom
Vijfhuizen (N)
8
11:20:25.5
17.64
200.00
847
2132
Ragnhild Lotze
Amsterdam (N)
8
11:20:25.7
17.64
200.00
848
1978
Karin Beelen
Haarlem (N)
8
11:20:27.5
17.64
200.00
849
1948
Paul Zwart
Haarlem (N)
8
11:20:27.6
17.64
200.00
850
1521
Marianne van Buitelaar-Beijeren
Alphen aan de rijn (N)
8
11:21:55.1
17.60
200.00
851
1377
Jeen Visser
Oosterhout (N)
8
11:23:59.6
17.54
200.00
852
1462
Rainier Ensink
Goor (N)
8
11:24:10.4
17.54
200.00
853
2423
Margriet Zijderlaan
Polsbroek (N)
8
11:25:13.0
17.51
200.00
854
1022
Bram Munnik
Gouda (N)
8
11:25:27.4
17.51
200.00
855
1579
Jaap van Wiechen
Rotterdam (N)
8
11:26:04.3
17.49
200.00
856
1388
Tilleke Lippmann
's-gravenhage (N)
8
11:26:09.5
17.49
200.00
857
2377
Sake Dijkstra
Neede (N)
8
11:27:38.6
17.45
200.00
858
2486
Charles Kosman
Huissen (N)
8
11:28:32.0
17.43
200.00
859
2370
Jeroen Ornee
Sneek (N)
8
11:28:33.9
17.43
200.00
860
2202
Bert Kool
Waddinxveen (N)
8
11:28:48.9
17.42
200.00
861
2010
Henny van der Zalm
Beekbergen (N)
8
11:29:35.5
17.40
200.00
862
1726
Aad van der Hoort
Amstelhoek (N)
8
11:29:46.7
17.40
200.00
863
1718
Anita van Huis
Wehe den hoorn (N)
8
11:31:10.0
17.36
200.00
864
1715
Pieter de Jong
Wehe den hoorn (N)
8
11:31:10.6
17.36
200.00
865
1034
Evert jan Broekers
Eindhoven (N)
8
11:33:34.3
17.30
200.00
866
1079
Wim van der Gaag
Delft (N)
8
11:34:32.2
17.28
200.00
867
2165
Klaas Visser
Harlingen (N)
8
11:34:39.1
17.27
200.00
868
1791
Sheila Sluiter-Baas
Elst( gld) (N)
8
11:34:41.2
17.27
200.00
869
2360
Arend van der Stok
De lier (N)
8
11:34:41.2
17.27
200.00
870
2109
Anja Bakker-Kneppers
Berkel en rodenrijs (N)
8
11:34:41.5
17.27
200.00
871
2015
Gerrit Lohuis
Rijssen (N)
8
11:35:44.2
17.25
200.00
872
2035
Carel Doesburg
Montfoort (N)
7
6:41:45.6
26.14
175.00
873
1428
Peter Koot
Aarlanderveen (N)
7
7:38:16.2
22.91
175.00
874
1260
Sjak Kwak
Sellingen (N)
7
8:00:57.5
21.83
175.00
875
1263
Stoffel van der Bijl
Sellingen (N)
7
8:00:58.8
21.83
175.00
876
1116
Fons Huitink
Lichtenvoorde (N)
7
8:16:30.5
21.15
175.00
877
1793
Ad Kleijn
Bergambacht (N)
7
8:20:13.4
20.99
175.00
878
2020
Henk Straatsma
Zevenaar (N)
7
9:43:43.4
17.99
175.00
879
2376
B. Luten
Hoogeveen (N)
7
9:48:27.9
17.84
175.00
880
2335
Herman Weissink
Hoogeveen (N)
7
9:48:28.8
17.84
175.00
881
2281
Ingrid Ton
Breukelen (N)
7
9:51:38.9
17.75
175.00
882
1644
Peter Boevink
Enschede (N)
7
9:51:52.6
17.74
175.00
883
2338
Martin Oosterom
Woerden (N)
7
9:52:38.7
17.72
175.00
884
1964
Willem-jan Draper
Amsterdam (N)
7
9:56:13.9
17.61
175.00
885
2044
Jelke Jetten
Gorredijk (N)
7
10:03:41.3
17.39
175.00
886
1902
Jack Crielaard
Veenendaal (N)
7
10:19:00.8
16.96
175.00
887
2465
Wim Uijlenbroek
Neiuwegein (N)
7
10:19:11.2
16.96
175.00
888
1404
Ron Amsterdam
Barendrecht (N)
7
10:31:55.1
16.62
175.00
889
1142
Peter Kolthof
Heemskerk (N)
7
10:31:55.3
16.62
175.00
890
1141
KÄthe van Leijen
Beverwijk (N)
7
10:31:55.7
16.62
175.00
891
1609
Marijke Spruyt-Gerritse
Alphen a/d rijn (N)
7
10:37:42.5
16.47
175.00
892
1242
Sandra van Veen
Amsterdam (N)
7
11:12:53.0
15.60
175.00
893
2295
Andre Willemse
Vijfhuizen (N)
7
11:20:26.1
15.43
175.00
894
1467
Rob Vijverberg
Berkel en rodenrijs (N)
6
5:59:47.3
25.01
150.00
895
7418
Nico *vink
Hilversum (N)
6
6:10:02.2
24.32
150.00
896
2205
Henk Smit
Koudekerke (N)
6
6:15:50.9
23.95
150.00
897
1419
Marielle Bos
Mijdrecht (N)
6
6:18:55.4
23.75
150.00
898
1366
Albert Kleinlugtebeld
Zwolle (N)
6
6:22:18.7
23.54
150.00
899
1872
Anne-tjeerd Annema
Broeksterwoude (N)
6
6:26:51.8
23.26
150.00
900
1370
Geert Hendriks
Huissen (N)
6
6:29:29.4
23.11
150.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16