Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







4e Toertocht (30/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
501 7607 Kor de Kruif DRIEBERGEN-RIJSENBURG (Ned) 11 10:46:09.1 17.02 183.34
502 7427 Jan Korteland RIDDERKERK (Ned) 11 10:51:34.8 16.88 183.34
503 8029 Lies Hoek Spaans DELFT (Ned) 11 10:58:48.4 16.70 183.34
504 7531 Johan den Ouden AMSTENRADE (Ned) 10 7:02:09.7 23.69 166.67
505 7981 Frans Stortelder LICHTENVOORDE (Ned) 10 8:10:43.2 20.38 166.67
506 7331 Geertiena Albada Groningen (Ned) 10 8:11:19.0 20.35 166.67
507 7538 Toon Dekker AMSTERDAM (Ned) 10 8:11:42.2 20.34 166.67
508 7932 Sjaak Frenken SPAUBEEK (Ned) 10 8:39:35.8 19.25 166.67
509 7961 Hans Vonk BERKEL EN RODENRIJS (Ned) 10 8:41:42.4 19.17 166.67
510 7350 Evelyn Klok NIEUWE PEKELA (Ned) 10 8:50:05.5 18.86 166.67
511 7342 Pieter Herweijer BADHOEVEDORP (Ned) 10 8:53:23.7 18.75 166.67
512 7749 Willem Hauwert AMSTERDAM (Ned) 10 8:54:21.5 18.71 166.67
513 7209 Theo Huis In 't veld DREMPT (Ned) 10 8:56:24.5 18.64 166.67
514 7768 AGATHA Klaren WESTBROEK (Ned) 10 8:58:17.0 18.58 166.67
515 7576 Dorien Vach UTRECHT (Ned) 10 9:10:04.1 18.18 166.67
516 7704 Marcel Nogarede ALMELO (Ned) 10 9:13:20.0 18.07 166.67
517 7729 Sandra Scholten ENSCHEDE (Ned) 10 9:24:36.3 17.71 166.67
518 7448 Bert Nieuwstad BARNEVELD (Ned) 10 9:32:52.6 17.46 166.67
519 7897 Henk Kleijbeuker ALPHEN A/D RIJN (Ned) 10 10:12:18.6 16.33 166.67
520 7818 Sandra van der Noordt NIEUWKOOP (Ned) 10 10:12:19.6 16.33 166.67
521 7522 Carola Luiten ROTTERDAM (Ned) 10 10:12:54.7 16.32 166.67
522 7937 Bram Buruma HALLUM (Ned) 10 10:13:43.4 16.29 166.67
523 7153 Wim Kamer NAARDEN (Ned) 10 10:25:15.8 15.99 166.67
524 7018 Mark de Bruijn UTRECHT (Ned) 10 10:32:17.7 15.82 166.67
525 7067 Hendrik Bouwmeester OMMEN (Ned) 9 5:43:33.8 26.20 150.00
526 7982 Wim Hogenboom DE KWAKEL (Ned) 9 6:12:01.7 24.19 150.00
527 7083 John van der Zwet LISSE (Ned) 9 6:37:37.6 22.63 150.00
528 7737 Jeroen Kalter BALKBRUG (Ned) 9 6:47:38.2 22.08 150.00
529 7934 Ditha van Rheenen SITTARD (Ned) 9 6:50:34.3 21.92 150.00
530 7833 Manuela Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS (Ned) 9 6:57:40.4 21.55 150.00
531 7566 Egbert Lambers NAARDEN (Ned) 9 7:00:16.1 21.42 150.00
532 7107 Martien van der Hoorn VOORHOUT (Ned) 9 7:11:18.1 20.87 150.00
533 7865 Luitzen Nijboer LIPPENHUIZEN (Ned) 9 7:15:48.4 20.65 150.00
534 7445 Ben Schenkeveld SCHIPLUIDEN (Ned) 9 7:16:49.9 20.60 150.00
535 7600 Wil Snel AMSTERDAM (Ned) 9 7:19:48.3 20.46 150.00
536 7701 Harold ten Hove ALMELO (Ned) 9 7:30:33.1 19.98 150.00
537 7857 Henk Visscher TEN BOER (Ned) 9 7:35:20.4 19.77 150.00
538 7912 Roel Ansink SNELREWAARD (Ned) 9 7:37:43.0 19.66 150.00
539 7589 Eelco van der Werf ZEIST (Ned) 9 7:38:22.3 19.64 150.00
540 7362 Theo Edens LISSE (Ned) 9 7:41:49.1 19.49 150.00
541 7895 Co Konijn PURMEREND (Ned) 9 7:43:24.8 19.42 150.00
542 7557 Jacques Bartelomij NOOTDORP (Ned) 9 7:44:24.8 19.38 150.00
543 7284 Joke Groen-Groenland HEERHUGOWAARD (Ned) 9 7:47:33.7 19.25 150.00
544 7285 Peter Krausz AMSTERDAM (Ned) 9 7:47:44.9 19.24 150.00
545 7053 Patrick Verhoef GIESBEEK (Ned) 9 7:54:56.2 18.95 150.00
546 7466 Irene Hendriks HUISSEN (Ned) 9 7:55:21.4 18.93 150.00
547 7805 Henk Heijnen WINTERSWIJK (Ned) 9 7:55:31.6 18.93 150.00
548 7664 Jan ter Laak SASSENHEIM (Ned) 9 7:59:51.0 18.76 150.00
549 7429 Gerrit Vos WIJK EN AALBURG (Ned) 9 8:10:25.9 18.35 150.00
550 7769 Kees van Dongen ROTTERDAM (Ned) 9 8:13:24.0 18.24 150.00
551 7622 Ronald Struikman 'S-GRAVENHAGE (Ned) 9 8:13:43.1 18.23 150.00
552 7824 Ben Smeeman HENGELO (Ned) 9 8:16:37.4 18.12 150.00
553 7799 Luit Bloem WADDINXVEEN (Ned) 9 8:17:14.6 18.10 150.00
554 7074 George van der Loos BOSKOOP (Ned) 9 8:18:55.5 18.04 150.00
555 7463 Jasper van Staaden VOORBURG (Ned) 9 8:24:23.8 17.84 150.00
556 7418 Inge Laan-Deddens VEENENDAAL (Ned) 9 8:24:48.5 17.83 150.00
557 8041 Alex Yestra Enschede (Ned) 9 8:36:32.2 17.42 150.00
558 7700 Maarten Toringa ALMELO (Ned) 9 8:37:22.6 17.40 150.00
559 7510 Ward Lassing LEIDERDORP (Ned) 9 8:45:06.6 17.14 150.00
560 7629 Frans Luiten ZOETERWOUDE (Ned) 9 8:47:02.7 17.08 150.00
561 8067 ellen Rijsdorp DELFT (Ned) 9 8:48:18.3 17.04 150.00
562 7504 Louis Sprang UTRECHT (Ned) 9 8:48:24.1 17.03 150.00
563 8076 Gina Bosch houten (Ned) 9 8:50:29.2 16.97 150.00
564 7161 Eelke Kauffman HILLEGOM (Ned) 9 8:53:56.3 16.86 150.00
565 7875 Jan Rasing GENDT (Ned) 9 9:00:37.2 16.65 150.00
566 7835 Ton Milder GENDT (Ned) 9 9:00:37.7 16.65 150.00
567 7305 Huub Bakker VINKEVEEN (Ned) 9 9:04:46.4 16.52 150.00
568 7963 Marion van Dam ZWOLLE (Ned) 9 9:16:25.4 16.17 150.00
569 7774 Helga Kosters ENSCHEDE (Ned) 9 9:43:11.1 15.43 150.00
570 7587 Jan de Groot BERKEL-RODENRIJS (Ned) 9 10:02:21.2 14.94 150.00
571 7081 Aris Molenaar MOERKAPELLE (Ned) 9 10:02:33.6 14.94 150.00
572 7958 Hannie van der Veen OPENDE (Ned) 9 10:11:06.6 14.73 150.00
573 7942 Lukas Gobel AMSTERDAM (Ned) 8 5:31:45.5 24.11 133.34
574 7612 Jan Leeuw WESTWOUD (Ned) 8 6:26:39.1 20.69 133.34
575 7686 Remmelt Veenstra SCHOONDIJKE (Ned) 8 6:30:23.6 20.49 133.34
576 7079 Bernard Terhorst VARSSELDER (Ned) 8 6:32:32.2 20.38 133.34
577 7608 Harry Diepenmaat BORNE (Lux) 8 6:39:13.5 20.04 133.34
578 7069 Willem de Lange GENEMUIDEN (Ned) 8 6:45:27.1 19.73 133.34
579 7004 Tessy Lenting LISSE (Ned) 8 6:45:44.7 19.72 133.34
580 7278 Willem van Dijk LEIDSCHENDAM (Ned) 8 7:08:49.8 18.66 133.34
581 7793 Rene Kuijer ENSCHEDE (Ned) 8 7:23:34.9 18.04 133.34
582 7508 Aad Luiten LEIDSCHENDAM (Ned) 8 7:32:51.5 17.67 133.34
583 7583 Rene Vollenbroek DEN HOUT (Ned) 8 7:51:26.8 16.97 133.34
584 8030 (Jan Cornelis) Kees van der Veer BOSKOOP (Ned) 8 7:56:50.0 16.78 133.34
585 7174 Henk van Schaardenburgh KRIMPEN A/D IJSSEL (Ned) 8 8:21:53.7 15.94 133.34
586 7233 Daniel Bets AMSTERDAM (Ned) 8 9:03:15.6 14.73 133.34
587 7973 Evert Hoolwerf EEMDIJK (Ned) 7 4:15:18.0 27.42 116.67
588 7393 Otto Fritschy ANDELST (Ned) 7 4:30:37.1 25.87 116.67
589 7890 Ronald Cornelisz NIEUWEGEIN (Ned) 7 4:49:02.0 24.22 116.67
590 7036 Mirjam Lagerwerf DE LIER (Ned) 7 5:03:58.1 23.03 116.67
591 7182 Harrie Huibers WEEZE (Dui) 7 5:05:30.7 22.91 116.67
592 7375 Frank van Rooyen Oegstgeest (Ned) 7 5:10:58.8 22.51 116.67
593 7936 Wim ten Velde EPSE (Ned) 7 5:13:48.3 22.31 116.67
594 7641 Jan Laan AVENHORN (Ned) 7 5:21:32.0 21.77 116.67
595 7616 Kirsten Zwitser Kruizenga HAARLEM (Ned) 7 5:24:31.2 21.57 116.67
596 8057 Jan Aartsen HARDERWIJK (Ned) 7 5:37:00.3 20.77 116.67
597 7276 Jan Kroes HATTEMERBROEK (Ned) 7 5:46:58.3 20.17 116.67
598 7798 Hetty Blankesteijn BOEKELO (Ned) 7 5:48:45.7 20.07 116.67
599 7484 Walter in 't Veld ROOSENDAAL (Ned) 7 5:50:32.6 19.97 116.67
600 7195 Henk Teunissen DREMPT (Ned) 7 5:51:43.6 19.90 116.67
[ Vorige ] [ Volgende ]
1056 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11