Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







4e Toertocht (30/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 7295 Govert van der Wal SCHOONHOVEN (Ned) 12 9:17:49.3 21.51 200.00
202 7213 Jan Derksen LOENEN (Ned) 12 9:17:51.4 21.51 200.00
203 7337 Jos Averesch RIJSSEN (Ned) 12 9:17:58.3 21.51 200.00
204 7786 Arjen Faber ELST (Ned) 12 9:18:01.5 21.50 200.00
205 7709 Cees van Dijk GROOT-AMMERS (Ned) 12 9:19:28.1 21.45 200.00
206 7377 Jurriaan ter Heide LICHTENVOORDE (Ned) 12 9:19:30.3 21.45 200.00
207 7130 Leo Schouten ST.MICHIELSGESTEL (Ned) 12 9:19:30.4 21.45 200.00
208 7398 Rein Nederveen 'S GRAVENMOER (Ned) 12 9:20:05.2 21.43 200.00
209 7464 Gerard Vreeswijk Haastrecht (Ned) 12 9:20:34.8 21.41 200.00
210 7997 Eric Molenwijk BERKEL EN RODENRIJS (Ned) 12 9:20:54.2 21.39 200.00
211 7770 Ben Eijkelhof ROTTERDAM (Ned) 12 9:21:43.1 21.36 200.00
212 7039 jeroen Eijkelboom ZWAMMERDAM (Ned) 12 9:22:36.8 21.33 200.00
213 7314 Gerda Slobbe-Bazen ZEVENHUIZEN (Ned) 12 9:22:37.8 21.33 200.00
214 7446 Herman van der Laken ZOETERWOUDE (Ned) 12 9:23:40.0 21.29 200.00
215 7468 Fred Joppe DEN HAAG (Ned) 12 9:23:40.5 21.29 200.00
216 7172 Theo Meijer HAZERSWOUDE (Ned) 12 9:24:03.1 21.28 200.00
217 7109 Jan Bogerd KOUDEKERK A/D RIJN (Ned) 12 9:24:03.3 21.27 200.00
218 7927 Ada van den Nieuwendijk ALPHEN A/D RIJN (Ned) 12 9:24:03.4 21.27 200.00
219 7651 Jan Pipers ENSCHEDE (Ned) 12 9:24:14.0 21.27 200.00
220 7731 Gerard ten Have RAALTE (Ned) 12 9:24:39.7 21.25 200.00
221 7093 Dick van den Berg BLEISWIJK (Ned) 12 9:25:45.5 21.21 200.00
222 7040 Rob Broekman DEN HAAG (Ned) 12 9:26:48.5 21.17 200.00
223 7775 Peter Put OUDKARSPEL (Ned) 12 9:27:59.1 21.13 200.00
224 7386 Geert Hoekstra ALMERE (Ned) 12 9:28:07.5 21.12 200.00
225 7164 Klaas Halma GAAST (Ned) 12 9:28:22.9 21.11 200.00
226 7911 rene deckers Nederweert (Ned) 12 9:28:44.7 21.10 200.00
227 8025 Jan Verhoeven VEGHEL (Ned) 12 9:28:44.9 21.10 200.00
228 7090 Willem Ballemans VEGHEL (Ned) 12 9:28:45.1 21.10 200.00
229 7511 Tonn van de Laar WAGENBERG (Ned) 12 9:28:45.7 21.10 200.00
230 7021 Daan Geense ZAAMSLAG (Ned) 12 9:28:46.4 21.10 200.00
231 7477 Karel Kleijn WESTMAAS (Ned) 12 9:28:47.3 21.10 200.00
232 7993 Bert Kok TER AAR (Ned) 12 9:28:47.9 21.10 200.00
233 7128 Jaap van Rooijen ST.MICHIELSGESTEL (Ned) 12 9:28:50.3 21.10 200.00
234 7951 Truus Verwaaij AMMERZODEN (Ned) 12 9:28:54.3 21.09 200.00
235 7215 Leen Goedegebure BERKEL EN RODENRIJS (Ned) 12 9:30:15.6 21.04 200.00
236 7416 Ruud van Wees KUDELSTAART (Ned) 12 9:30:49.9 21.02 200.00
237 7544 Bert Mulder STROE (Ned) 12 9:30:56.4 21.02 200.00
238 8028 Bert Baan RIJSSEN (Ned) 12 9:30:57.5 21.02 200.00
239 7315 Tineke Nijssen MEERKERK (Ned) 12 9:31:30.1 21.00 200.00
240 7962 Fred van Dam ZWOLLE (Ned) 12 9:31:30.9 21.00 200.00
241 7379 Wim Overtoom HEERHUGOWAARD (Ned) 12 9:32:01.3 20.98 200.00
242 7582 Jan Overeem RENKUM (Ned) 12 9:32:03.3 20.98 200.00
243 7880 Ab de Boer ZEIST (Ned) 12 9:32:03.3 20.98 200.00
244 7574 Martin Hiskemuller STROE (Ned) 12 9:32:08.5 20.97 200.00
245 7227 Jan van den Berg BLEISWIJK (Ned) 12 9:32:20.8 20.97 200.00
246 7517 Jan Oostenbrink WOLVEGA (Ned) 12 9:32:25.2 20.96 200.00
247 7862 Har Esser HERTEN (Ned) 12 9:33:42.9 20.92 200.00
248 7299 Wilbert Wardenier LEUSDEN (Ned) 12 9:33:54.7 20.91 200.00
249 7819 Leo Onderwater ZOETERWOUDE (Ned) 12 9:34:03.6 20.90 200.00
250 7827 Ben van der Tang ROELOFARENDSVEEN (Ned) 12 9:34:18.9 20.89 200.00
251 7433 Bas Kok EINDHOVEN (Ned) 12 9:34:55.3 20.87 200.00
252 7562 Arnoud Snellink MONSTER (Ned) 12 9:35:21.0 20.86 200.00
253 7624 Stefan van Dijk MONSTER (Ned) 12 9:35:42.6 20.84 200.00
254 7486 Jan Krijgsman PAPENDRECHT (Ned) 12 9:36:07.7 20.83 200.00
255 7509 Harm van den Belt DIEPENVEEN (Ned) 12 9:36:09.4 20.83 200.00
256 7693 Nico Overkamp WINTERSWIJK-MEDDO (Ned) 12 9:37:09.7 20.79 200.00
257 7702 Anita ten Dam DENEKAMP (Ned) 12 9:37:44.2 20.77 200.00
258 7454 Jan Rhebergen HENGELO (GLD) (Ned) 12 9:37:47.5 20.77 200.00
259 7873 Elbert Kornegoor HENGELO (GLD) (Ned) 12 9:37:48.5 20.77 200.00
260 7846 Henk Wissink HENGELO (Ned) 12 9:37:48.7 20.77 200.00
261 7812 John Blanken GORREDIJK (Ned) 12 9:38:01.7 20.76 200.00
262 7611 Jan Dodeman HOOGKARSPEL (Ned) 12 9:38:40.6 20.74 200.00
263 7119 Jaap Zwitser KATWIJK (Ned) 12 9:39:13.1 20.72 200.00
264 7492 Matthieu van Veenendaal HILLEGOM (Ned) 12 9:39:22.8 20.71 200.00
265 7950 Co Mol HOOGKARSPEL (Ned) 12 9:39:40.2 20.70 200.00
266 7884 Manuel van Teeffelen OOSTERHOUT (Ned) 12 9:40:41.8 20.67 200.00
267 7879 PatricK Marteijn HOOFDPLAAT (Ned) 12 9:40:42.9 20.66 200.00
268 7740 Marcel van Maanen NAALDWIJK (Ned) 12 9:41:37.3 20.63 200.00
269 7346 Jos Meijer ALPHEN A/D RIJN (Ned) 12 9:41:52.3 20.62 200.00
270 7242 Theo Willemsen BEMMEL (Ned) 12 9:41:55.7 20.62 200.00
271 7680 Feike Koopmans IDSKENHUIZEN (Ned) 12 9:42:56.8 20.59 200.00
272 7141 Peter Schuurink NOORDWIJK (ZH) (Ned) 12 9:43:22.4 20.57 200.00
273 7820 Piet Oortwijn NOORDWIJK (Ned) 12 9:43:22.6 20.57 200.00
274 7336 Kenneth Alting OISTERWIJK (Ned) 12 9:44:15.5 20.54 200.00
275 7545 Hans Hoogervorst LISSE (Ned) 12 9:44:39.8 20.52 200.00
276 7974 Alex Weelink OMMEN (Ned) 12 9:44:42.0 20.52 200.00
277 7652 Geert Walters NIEUW BUINEN (Ned) 12 9:45:59.5 20.48 200.00
278 7967 Janny van Roest-Verlaan HARMELEN (Ned) 12 9:46:09.3 20.47 200.00
279 7529 Trees van Wees-Snel KARLSRUHE DUITSLAND (Dui) 12 9:46:24.4 20.46 200.00
280 7528 Harry van Wees KARLSRUHE DUITSLAND (Dui) 12 9:46:24.9 20.46 200.00
281 7594 Henk Veurink OMMEN (Ned) 12 9:46:26.4 20.46 200.00
282 7055 Jan van Roest HARMELEN (Ned) 12 9:46:28.2 20.46 200.00
283 8013 Berry Luikinga BAARN (Ned) 12 9:46:41.5 20.45 200.00
284 7646 Ronald Pothuizen BAARN (Ned) 12 9:46:43.2 20.45 200.00
285 7011 Jelle Timmermans BORNE (Ned) 12 9:46:57.7 20.44 200.00
286 7188 Jos Damhuis BORNE (Ned) 12 9:47:24.4 20.43 200.00
287 7892 Ben Rouweler BORNE (Ned) 12 9:47:27.5 20.43 200.00
288 7634 Gerard Holthinrichs TUBBERGEN (Ned) 12 9:47:44.1 20.42 200.00
289 7447 Jeanet van den Bogert BARNEVELD (Ned) 12 9:48:02.0 20.41 200.00
290 7625 Roland van Velzen Delft (Ned) 12 9:48:04.7 20.41 200.00
291 7442 Wiebe Tolman LIPPENHUIZEN (Ned) 12 9:48:10.7 20.40 200.00
292 7650 Gerrit Hemeltjen COLMSCHATE (Ned) 12 9:49:39.3 20.35 200.00
293 7558 Anja Noordam 'S GRAVENZANDE (Ned) 12 9:50:03.2 20.34 200.00
294 7455 Jan Bekker DELFT (Ned) 12 9:50:08.3 20.33 200.00
295 7730 Jan Grooteman OOSTERBLOKKER (Ned) 12 9:50:25.8 20.32 200.00
296 7467 Siem de Jong AVENHORN (Ned) 12 9:50:26.4 20.32 200.00
297 7032 Jan Braas SINT PANCRAS (Ned) 12 9:50:27.7 20.32 200.00
298 7757 Wim Wiltenburg TILBURG (Ned) 12 9:50:32.1 20.32 200.00
299 7047 Jori Wouters LEUSDEN (Ned) 12 9:51:05.5 20.30 200.00
300 7534 Harry Tessels LEUSDEN (Ned) 12 9:51:06.1 20.30 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1056 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11