Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







3e Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
701 5541 Aad de Haas STOMPWIJK (Ned) 6 4:26:00.9 22.56 100.00
702 6010 Peter Rotman OLDEBROEK (Ned) 6 4:27:39.8 22.42 100.00
703 5442 Geert Hoekstra ALMERE (Ned) 6 4:28:15.2 22.37 100.00
704 5017 Gerd Westendorp UTRECHT (Ned) 6 4:29:40.7 22.25 100.00
705 5803 Lute Koopman ECHTENERBRUG (Ned) 6 4:37:12.5 21.64 100.00
706 5296 Jan Randsdorp LISSE (Ned) 6 4:37:14.9 21.64 100.00
707 5226 Jan Compeer PIJNACKER (Ned) 6 4:39:04.7 21.50 100.00
708 5124 Cor van Ingen WEURT (Ned) 6 4:39:08.8 21.49 100.00
709 5524 Bart Muntjewerf BEDUM (Ned) 6 4:41:02.5 21.35 100.00
710 6078 Gijsbert v/d Burgt SCHERPENZEEL (Ned) 6 4:41:06.8 21.34 100.00
711 5022 Jos Besseling HOOGKARSPEL (Ned) 6 4:41:13.6 21.34 100.00
712 5801 Willem Breedijk SASSENHEIM (Ned) 6 4:41:29.2 21.32 100.00
713 5337 Aalt Verhoef ELBURG (Ned) 6 4:42:42.9 21.22 100.00
714 5419 Theo Edens LISSE (Ned) 6 4:42:45.8 21.22 100.00
715 5611 Arnold de Bie SPRANG-CAPELLE (Ned) 6 4:43:19.8 21.18 100.00
716 5405 Albert Scholte RIDDERKERK (Ned) 6 4:43:35.0 21.16 100.00
717 5552 Harrie Klijs DONGEN (Ned) 6 4:45:07.9 21.04 100.00
718 5076 Linda Michiels VIERLINGSBEEK (Ned) 6 4:45:29.9 21.02 100.00
719 6117 Ben Eijkelhof ROTTERDAM (Ned) 6 4:45:33.7 21.01 100.00
720 6054 Roelof Docter 'T HARDE (Ned) 6 4:46:37.7 20.93 100.00
721 5616 Jan Oostenbrink WOLVEGA (Ned) 6 4:47:28.2 20.87 100.00
722 5280 Lammert Rodenburg DRACHTEN (Ned) 6 4:48:03.0 20.83 100.00
723 5265 Reinier Zaal MADE (Ned) 6 4:48:33.5 20.79 100.00
724 5019 Dick de Waard HEILOO (Ned) 6 4:48:41.7 20.78 100.00
725 5422 Wiebe Veenstra DIEREN (Ned) 6 4:50:35.8 20.65 100.00
726 5939 Sake Bosch ARUM (Ned) 6 4:51:07.4 20.61 100.00
727 5353 Antoon Peek BUNNIK (Ned) 6 4:51:17.8 20.60 100.00
728 5759 Cees Varekamp ROZENBURG (Ned) 6 4:51:25.3 20.59 100.00
729 6032 Eddy van Delden VEENDAM (Ned) 6 4:51:28.5 20.59 100.00
730 5303 Mike van den Berg BORNE (Ned) 6 4:51:39.8 20.57 100.00
731 6031 Frits van der Heide GRONINGEN (Ned) 6 4:55:46.1 20.29 100.00
732 5421 Han JH Pieper HENGELO (Ned) 6 4:55:54.1 20.28 100.00
733 5999 Jan Groot AMSTERDAM (Ned) 6 4:55:54.3 20.28 100.00
734 5502 Piet Smits HAZERSWOUDE (Ned) 6 4:56:26.3 20.24 100.00
735 5015 Jelle Timmermans BORNE (Ned) 6 4:57:22.3 20.18 100.00
736 6098 Tim Gareman LEIDSCHENDAM (Ned) 6 4:58:04.7 20.13 100.00
737 5147 Walter Harmens HARLINGEN (Ned) 6 4:58:16.6 20.12 100.00
738 5585 Gerard Gehring GEESTEREN (Ned) 6 4:59:43.8 20.02 100.00
739 5873 Binne van Veen DE WILP GN (Ned) 6 4:59:51.6 20.01 100.00
740 5122 Tonnie Lenderink HAAKSBERGEN (Ned) 6 5:00:26.3 19.97 100.00
741 5201 Theo Meijer HAZERSWOUDE (Ned) 6 5:02:53.6 19.81 100.00
742 6173 Ada van den Nieuwendijk ALPHEN A/D RIJN (Ned) 6 5:02:54.0 19.81 100.00
743 5130 Jan Bogerd KOUDEKERK A/D RIJN (Ned) 6 5:02:54.9 19.81 100.00
744 5400 Jos Meijer ALPHEN A/D RIJN (Ned) 6 5:02:55.7 19.81 100.00
745 5574 Piet Veldt AKERSLOOT (Ned) 6 5:03:24.6 19.78 100.00
746 5330 Nico Baas WOGNUM (Ned) 6 5:03:34.2 19.77 100.00
747 6047 Frank van der Stelt ZAANDAM (Ned) 6 5:03:35.8 19.76 100.00
748 5211 Bart van Oenen DALFSEN (Ned) 6 5:03:55.2 19.74 100.00
749 5365 Rients de Boer WOUDSEND (Ned) 6 5:04:07.1 19.73 100.00
750 5235 Wilco Schuurman ASSEN (Ned) 6 5:04:09.7 19.73 100.00
751 5643 ubel dijk DRACHTEN (Ned) 6 5:05:20.0 19.65 100.00
752 5395 Johan Hilgenkamp DALFSEN (Ned) 6 5:05:32.1 19.64 100.00
753 5809 Ike de Graaff ZEVENHUIZEN (Ned) 6 5:06:17.0 19.59 100.00
754 5401 Frits Wyatt DESSEL BELGIE (Bel) 6 5:06:32.3 19.57 100.00
755 5950 Jan Hamstra WASSENAAR (Ned) 6 5:07:31.4 19.51 100.00
756 5946 Ab van Dijk COTHEN (Ned) 6 5:09:04.9 19.41 100.00
757 5274 Theo Jansen ALMELO (Ned) 6 5:09:13.0 19.40 100.00
758 5762 Bert Braas HEERHUGOWAARD (Ned) 6 5:10:06.2 19.35 100.00
759 5714 Harry Diepenmaat BORNE (Lux) 6 5:11:23.9 19.27 100.00
760 5224 Ton Wensveen NAALDWIJK (Ned) 6 5:11:55.9 19.24 100.00
761 5933 Martien van der Kraan KWINTSHEUL (Ned) 6 5:11:59.0 19.23 100.00
762 5143 Cor van Galen SCHIPLUIDEN (Ned) 6 5:12:37.1 19.19 100.00
763 5313 Mario Wijdenes ALMERE (Ned) 6 5:13:13.9 19.16 100.00
764 5247 Cor Schipper MIDDELBURG (Ned) 6 5:15:25.9 19.02 100.00
765 5249 Thea Brittijn DEN HAAG (Ned) 6 5:15:26.1 19.02 100.00
766 5424 Anneke van den Haak HARLINGEN (Ned) 6 5:16:47.1 18.94 100.00
767 5010 Johan de Jonge GIESSENBURG (Ned) 6 5:17:28.3 18.90 100.00
768 6062 Jarno van de Vis NIJKERK (Ned) 6 5:17:28.6 18.90 100.00
769 5213 Arie van 't Ende HATTEMERBROEK (Ned) 6 5:18:17.0 18.85 100.00
770 5753 Petra Vijver FRANEKER (Ned) 6 5:18:50.4 18.82 100.00
771 5765 Thijs Schaafsma DEN HAAG (Ned) 6 5:19:25.8 18.78 100.00
772 5995 Henk Visscher TEN BOER (Ned) 6 5:22:02.1 18.63 100.00
773 6154 Mien Onderwater-Loogman DEGAGNAC (Fra) 6 5:22:23.2 18.61 100.00
774 5872 Klaas Bos RODEN (Ned) 6 5:23:28.0 18.55 100.00
775 5952 Jan Louter HILLEGOM (Ned) 6 5:23:57.0 18.52 100.00
776 6194 Herbert Germann 10707 BERLIN DUITSLAND (Dui) 6 5:26:28.4 18.38 100.00
777 5157 Dineke van Zutphen OUDE PEKELA (Ned) 6 5:26:40.4 18.37 100.00
778 5601 Cor Duivenvoorde ZWANENBURG (Ned) 6 5:27:57.2 18.30 100.00
779 5729 Eibert ten Brink DOORNSPIJK (Ned) 6 5:30:02.0 18.18 100.00
780 5593 Henk de Vries BORNE (Ned) 6 5:33:15.9 18.00 100.00
781 5963 Ben Heldens HELMOND (Ned) 6 5:33:34.0 17.99 100.00
782 5817 Roy Breyer HUIZEN (Ned) 6 5:35:53.1 17.86 100.00
783 5236 Bert Reinders TIEL (Ned) 6 5:35:54.0 17.86 100.00
784 5870 Linda Tammenga GASSELTERNIJVEEN (Ned) 6 5:38:19.1 17.74 100.00
785 5869 Lukas Tammenga GASSELTERNIJVEEN (Ned) 6 5:38:20.0 17.73 100.00
786 5701 Martin Robbe TOORNWERD (Ned) 6 5:38:54.1 17.70 100.00
787 6063 Theo van den Brink NIJKERK (Ned) 6 5:39:30.6 17.67 100.00
788 5322 Jan Kroes HATTEMERBROEK (Ned) 6 5:41:02.9 17.59 100.00
789 5934 Ria KRAAN-V/D GROENEWEGEN KWINTSHEUL (Ned) 6 5:41:17.7 17.58 100.00
790 5843 Ank HAVE TEN-SCHOLTES HONSELERSDIJK (Ned) 6 5:41:17.7 17.58 100.00
791 5867 Marius Gobel AMSTERDAM (Ned) 6 5:41:24.7 17.57 100.00
792 5752 Freek Vijver FRANEKER (Ned) 6 5:41:38.0 17.56 100.00
793 5746 Jacques Bartelomij NOOTDORP (Ned) 6 5:46:57.9 17.29 100.00
794 5871 jan giezen RODEN (Ned) 6 5:47:24.0 17.27 100.00
795 6017 Piet Teeuwen LISSERBROEK (Ned) 6 5:48:41.5 17.21 100.00
796 5773 jacqueline van schie SASSENHEIM (Ned) 6 5:48:41.8 17.21 100.00
797 5968 Maarten Looijen OUDEWATER (Ned) 6 5:49:25.6 17.17 100.00
798 5065 Mieke Hooghiemstra-Tielbeek MOERGESTEL (Ned) 6 5:51:34.6 17.07 100.00
799 5379 Leen van Oudenaren SOMMELSDIJK (Ned) 6 5:51:37.8 17.06 100.00
800 5042 Hans van Overbeeke DEN HAAG (Ned) 6 5:52:53.4 17.00 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1170 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12