Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







3e Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
601 5186 Gerard Korse OOSTERBLOKKER (Ned) 9 9:29:40.7 15.80 150.00
602 5267 Jose van Adrichem DE LIER (Ned) 9 9:56:51.9 15.08 150.00
603 5259 Maita Koenraads-Peeraer BERLICUM (Ned) 9 10:00:15.8 14.99 150.00
604 5264 Greet Steenhuis WAGENINGEN (Ned) 9 10:00:15.9 14.99 150.00
605 5083 Hendrik Bouwmeester OMMEN (Ned) 8 5:34:55.3 23.89 133.34
606 5736 Sjaak Conijn ZWAAG (Ned) 8 5:48:39.0 22.95 133.34
607 5338 Peter Mesu MIDDELBURG (Ned) 8 6:00:46.7 22.17 133.34
608 5627 Johan den Ouden AMSTENRADE (Ned) 8 6:06:50.2 21.81 133.34
609 5413 Eline van den Pol PUTTEN (Ned) 8 6:10:52.8 21.57 133.34
610 5039 Willem Molenveld HENGELO (Ned) 8 6:11:08.0 21.56 133.34
611 5949 Henny Donk MOORDRECHT (Ned) 8 6:16:27.8 21.25 133.34
612 5516 Hans van Woerkom MEDEMBLIK (Ned) 8 6:24:03.2 20.83 133.34
613 5860 Jan Woolderink WIERDEN (Ned) 8 6:24:34.8 20.80 133.34
614 6004 Bert Wijker ASSENDELFT (Ned) 8 6:28:26.9 20.60 133.34
615 6048 Dirk Voet OOSTZAAN (Ned) 8 6:29:11.5 20.56 133.34
616 5484 Peter Kaarsemaker WERVERSHOOF (Ned) 8 6:29:46.3 20.53 133.34
617 5947 Piet de Hoop WARDER (Ned) 8 6:30:02.2 20.51 133.34
618 6197 Henk Teunissen DREMPT (Ned) 8 6:31:54.9 20.41 133.34
619 5172 Freek van Rossum MIJDRECHT (Ned) 8 6:32:17.5 20.39 133.34
620 5339 Job Groeneveld NIEUWENDIJK (Ned) 8 6:32:39.4 20.37 133.34
621 5315 Jan van der Wal HIJUM (Ned) 8 6:34:00.9 20.30 133.34
622 6122 Jan Zuiderwijk KWINTSHEUL (Ned) 8 6:34:35.4 20.27 133.34
623 6187 Rinus Haring HOORN (Ned) 8 6:35:24.1 20.23 133.34
624 5336 Jan Korenberg KAMPERVEEN (Ned) 8 6:37:25.8 20.13 133.34
625 5686 Kees Riemersma GRIJPSKERK (Ned) 8 6:38:57.7 20.05 133.34
626 6007 Eef Kroes MAASLAND (Ned) 8 6:42:16.4 19.89 133.34
627 5895 Cor ter Horst BRUSSEL BELGIE (Bel) 8 6:43:09.5 19.84 133.34
628 6126 Piet van der Geest DRIEL (Ned) 8 6:44:42.5 19.77 133.34
629 5997 Jan Aartsen HARDERWIJK (Ned) 8 6:50:28.9 19.49 133.34
630 5549 Huub Suasso de Lima de Prado DEVENTER (Ned) 8 7:00:08.2 19.04 133.34
631 6124 Piet van 't Klooster LEUSDEN (Ned) 8 7:02:42.2 18.93 133.34
632 5596 Ger Breuklander HARDERWIJK (Ned) 8 7:07:29.5 18.71 133.34
633 5566 Wim van Hilten BLOKKER (Ned) 8 7:10:19.2 18.59 133.34
634 5046 Rob de Bruijn NAARDEN (Ned) 8 7:16:01.3 18.35 133.34
635 6053 Wim van Loo 'T HARDE (Ned) 8 7:18:40.0 18.24 133.34
636 5785 Corry van den Berg VELP (Ned) 8 7:19:25.3 18.21 133.34
637 5887 Otto Zomer DEDEMSVAART (Ned) 8 7:24:55.1 17.98 133.34
638 5883 Marcel van Maanen NAALDWIJK (Ned) 8 7:37:36.8 17.48 133.34
639 6109 Ans Nelis HEEMSKERK (Ned) 8 7:45:36.2 17.18 133.34
640 5137 Piet Spigt WERVERSHOOF (Ned) 8 7:47:11.8 17.12 133.34
641 6088 Dale S Askey Manhattan, KS (Ver) 8 7:59:37.1 16.68 133.34
642 5345 Ina Glim MEDEMBLIK (Ned) 8 8:11:48.0 16.27 133.34
643 6108 Aad Duiker HEEMSKERK (Ned) 8 8:18:58.2 16.03 133.34
644 5231 Sienie van der Stoep-Meijer HATTEM (Ned) 8 10:45:44.6 12.39 133.34
645 5733 Arie Boer GIESSENBURG (Ned) 8 11:06:03.5 12.01 133.34
646 5694 Bert Tebbes GRONINGEN (Ned) 7 5:00:55.8 23.26 116.67
647 5495 Joop Hilgers OUDE PEKELA (Ned) 7 5:08:31.6 22.69 116.67
648 5254 Daan Kroese VINKEVEEN (Ned) 7 5:11:18.9 22.49 116.67
649 5878 Jan van de Westelaken SCHIJNDEL (Ned) 7 5:17:47.3 22.03 116.67
650 5123 Cor van der Veen PIJNACKER (Ned) 7 5:38:44.4 20.67 116.67
651 5798 Rob Kuyp SASSENHEIM (Ned) 7 5:41:35.5 20.49 116.67
652 6045 Frank Paape WESTZAAN (Ned) 7 5:43:01.0 20.41 116.67
653 5193 Jos Schabbink SAASVELD (Ned) 7 5:43:28.6 20.38 116.67
654 5036 Jan Braas SINT PANCRAS (Ned) 7 5:44:43.3 20.31 116.67
655 5763 Jan Laan AVENHORN (Ned) 7 5:44:54.5 20.30 116.67
656 5261 Henk Voorbij OUDEWATER (Ned) 7 5:49:35.4 20.02 116.67
657 5956 Luit Bloem WADDINXVEEN (Ned) 7 5:49:37.1 20.02 116.67
658 5054 Roelof Riphagen HEERDE (Ned) 7 5:50:07.5 19.99 116.67
659 6069 Frans Stortelder LICHTENVOORDE (Ned) 7 5:52:54.2 19.84 116.67
660 5983 Jan Joh. Verdoes KATWIJK AAN ZEE (Ned) 7 5:53:38.5 19.79 116.67
661 5060 Harrie Oolders BELLINGWOLDE (Ned) 7 6:01:13.5 19.38 116.67
662 6068 Jan Verhoeven VEGHEL (Ned) 7 6:03:22.4 19.26 116.67
663 5786 Lidwien Roeling HUISSEN (Ned) 7 6:06:42.0 19.09 116.67
664 5320 Wim Nieuwerf BOSKOOP (Ned) 7 6:16:07.2 18.61 116.67
665 5744 Hans Gerson AMSTELVEEN (Ned) 7 6:21:04.8 18.37 116.67
666 5924 Jan Faaij SCHOONHOVEN (Ned) 7 6:22:51.2 18.28 116.67
667 5925 Sjaak Sterrenburg SCHOONHOVEN (Ned) 7 6:22:52.9 18.28 116.67
668 5922 Ilona Faaij SCHOONHOVEN (Ned) 7 6:22:57.2 18.28 116.67
669 5461 Wendy van Krieken BODEGRAVEN (Ned) 7 6:23:45.0 18.24 116.67
670 5592 els verhage-wildenberg LEIDSCHENDAM (Ned) 7 6:24:18.4 18.21 116.67
671 6163 gerben g.g.b. Homan ENTER (Ned) 7 6:26:28.9 18.11 116.67
672 5284 Hans Elling GOIRLE (Ned) 7 6:30:22.6 17.93 116.67
673 5975 Ben Smeeman HENGELO (Ned) 7 6:31:11.2 17.89 116.67
674 5091 George van der Loos BOSKOOP (Ned) 7 6:33:42.2 17.78 116.67
675 6110 Fred van den Berg HERVELD (Ned) 7 6:34:43.4 17.73 116.67
676 5452 Jan de Rooij KOUDEKERK A/D RIJN (Ned) 7 6:39:20.6 17.53 116.67
677 5444 Maaike Vieveen-Zoutenbier VOORBURG (Ned) 7 6:58:21.0 16.73 116.67
678 6195 Lex Priem DEN HAAG (Ned) 7 6:58:22.2 16.73 116.67
679 5570 Trudy Koot NAALDWIJK (Ned) 7 6:58:22.3 16.73 116.67
680 5116 Joke Toorenburg DEN HAAG (Ned) 7 7:03:42.0 16.52 116.67
681 5301 Govert Wiggers SCHAGEN (Ned) 7 7:06:56.8 16.40 116.67
682 5965 Nico Hoogendam RIJSENHOUT (Ned) 7 7:15:28.4 16.07 116.67
683 5331 Marian Baas WOGNUM (Ned) 7 7:17:35.2 16.00 116.67
684 6096 Arno Eussen DELFT (Ned) 7 7:38:14.8 15.28 116.67
685 5779 Henk Averesch RIJSSEN (Ned) 7 8:14:54.9 14.14 116.67
686 5655 Ronald van Sprew VEGHEL (Ned) 7 8:15:41.7 14.12 116.67
687 6137 Jouke Sieswerda AMSTERDAM (Ned) 7 8:28:51.5 13.76 116.67
688 6089 Cor van der Valk PIJNACKER (Ned) 6 3:54:10.0 25.62 100.00
689 5207 Karin Overmars ANDIJK (Ned) 6 4:02:43.8 24.72 100.00
690 6158 Nell Veldt-Oudhuis AKERSLOOT (Ned) 6 4:06:56.2 24.30 100.00
691 6177 Juul van Oostrom UTRECHT (Ned) 6 4:10:23.6 23.96 100.00
692 5751 Egbert Lambers NAARDEN (Ned) 6 4:11:48.7 23.83 100.00
693 5311 Renť van den Berge KRABBENDIJKE (Ned) 6 4:14:23.7 23.59 100.00
694 5268 Jan Busser WIJHE (Ned) 6 4:17:41.5 23.28 100.00
695 5237 Nico Koedooder BLOKKER (Ned) 6 4:17:57.9 23.26 100.00
696 5056 Johan Gijzel YERSEKE (Ned) 6 4:18:47.9 23.18 100.00
697 5283 Atoon van Zon ST.OEDENRODE (Ned) 6 4:19:43.4 23.10 100.00
698 6135 jorg Ziegenhagen berlijn (Dui) 6 4:20:54.8 23.00 100.00
699 5463 Ditmer Koster BERKHOUT (Ned) 6 4:21:21.5 22.96 100.00
700 5826 Jacques Jacobs STRAMPROY (Ned) 6 4:21:41.2 22.93 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1170 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12