Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







2e toertocht (23/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 440 Martijn Molenaar Blokker (Ned) 1 0:59:46.8 12.55 12.50
902 402 Julia Aker Zwaagdijk-Oost (W'hoof) (Ned) 1 1:00:03.2 12.49 12.50
903 453 Marlie Schouten Westwoud (Ned) 1 1:00:03.2 12.49 12.50
904 3038 Jan Roes VARSSELDER (Ned) 1 1:01:14.5 12.25 12.50
905 3009 Henny Bonnet ZOETERMEER (Ned) 1 1:01:36.3 12.17 12.50
906 410 Ryan Beijers Hoorn NH (Ned) 1 1:03:11.2 11.87 12.50
907 3017 Rolf Smit DIEPENVEEN (Ned) 1 1:03:21.7 11.84 12.50
908 3049 Ben Smit ZWOLLE (Ned) 1 1:03:34.2 11.80 12.50
909 3714 Jan Bloemendaal PIJNACKER (Ned) 1 1:04:35.7 11.61 12.50
910 3592 Petra Vijver FRANEKER (Ned) 1 1:05:18.5 11.48 12.50
911 3154 Willem Koole AMERONGEN (Ned) 1 1:06:21.6 11.30 12.50
912 3549 Wilma van Leeuwen ALPHEN A/D RIJN (Ned) 1 1:10:16.6 10.67 12.50
913 3754 Patrice Cox ROGGEL (Ned) 1 1:10:31.1 10.64 12.50
914 437 Nick van der Lee Hoorn NH (Ned) 1 1:11:13.3 10.53 12.50
915 419 Annabel Deckers Hoorn NH (Ned) 1 1:11:15.5 10.53 12.50
916 459 Arvit Verbeek Hoorn NH (Ned) 1 1:11:19.8 10.51 12.50
917 427 Mike Huijberts Abbekerk (Ned) 1 1:16:25.7 9.81 12.50
918 3579 Danielle Duits TIENHOVEN (Ned) 1 1:17:02.0 9.74 12.50
919 422 Nando van Drimmelen Zwaag (Ned) 1 1:17:32.3 9.67 12.50
920 458 Nienke Veenema Hoorn NH (Ned) 1 1:17:34.5 9.67 12.50
921 438 Ronald Loos De Goorn (Ned) 1 1:17:37.7 9.66 12.50
922 452 Judith Schotanus Middenbeemster (Ned) 1 1:17:39.5 9.66 12.50
923 462 Menno de Vor Hoorn NH (Ned) 1 1:17:40.4 9.66 12.50
924 449 Janneke Ruiter Nibbixwoud (Ned) 1 1:17:40.8 9.66 12.50
925 3074 Edith den Ouden NIEUW-VENNEP (Ned) 1 1:18:53.5 9.51 12.50
926 428 Piet van Kampen Hoogkarspel (Ned) 1 1:19:44.5 9.41 12.50
927 417 Berend van Daal Blokker (Ned) 1 1:20:24.4 9.33 12.50
928 407 Anneke Bakker Zwaagdijk-Oost (W'hoof) (Ned) 1 1:20:56.6 9.27 12.50
929 426 Zillah Hoots Hoorn NH (Ned) 1 1:20:57.7 9.26 12.50
930 414 Elsa Brandsen Hauwert (Ned) 1 1:24:27.3 8.88 12.50
931 454 Merel Smits Zwaag (Ned) 1 1:24:27.3 8.88 12.50
932 3198 Piet Dijkgraaf SOMMELSDIJK (Ned) 1 1:25:19.0 8.79 12.50
933 3788 Hilde van de Waarenburg MEIJEL (Ned) 1 1:33:01.6 8.06 12.50
934 4016 Sandra Rijk WEESP (Ned) 1 1:43:02.4 7.28 12.50
935 436 Merel Laan Zwaagdijk-Oost (W'hoof) (Ned) 1 6:30:55.0 1.92 12.50
936 424 Kid van Etten Wognum (Ned) 1 6:30:55.0 1.92 12.50
937 406 Reinier Bakker Berkhout (Ned) 1 6:30:55.0 1.92 12.50
938 455 Roan Snijders Hoorn NH (Ned) 1 6:30:55.0 1.92 12.50
939 448 Anne Ruiter Zwaagdijk-Oost (W'hoof) (Ned) 1 6:30:55.0 1.92 12.50
940 442 Ben Oostland Hoorn NH (Ned) 1 6:30:55.0 1.92 12.50
941 405 Rianne de Bakker Nibbixwoud (Ned) 1 6:30:55.1 1.92 12.50
942 450 Nick van Santen Blokker (Ned) 1 6:30:58.3 1.92 12.50
943 467 Lars Wijnker Oosterblokker (Ned) 0 0.00
944 3160 Hans Wapenaar VLAARDINGEN (Ned) 0 0.00
945 3177 Erwin Nederlof BEMMEL (Ned) 0 0.00
946 3306 Bert van der Lee SOESTERBERG (Ned) 0 0.00
947 3308 Jan Schokker VOLENDAM (Ned) 0 0.00
948 3959 Peter Roelofsen HEERHUGOWAARD (Ned) 0 0.00
949 3810 Gerard Vos ACHTERVELD (Ned) 0 0.00
950 3781 Jannie Kamphuis HELLENDOORN (Ned) 0 0.00
951 3759 Aart Karssen ZWOLLE (Ned) 0 0.00
952 3637 Dick Hilbrants VEENDAM (Ned) 0 0.00
953 3638 Hans Thoma LOCHEM (Ned) 0 0.00
954 3580 Lute Koopman ECHTENERBRUG (Ned) 0 0.00
955 3591 Freek Vijver FRANEKER (Ned) 0 0.00
956 3603 Cees van der Sluys DE BILT (Ned) 0 0.00
957 3597 Henriette Wanmaker DEN HAAG (Ned) 0 0.00
958 3605 Astrid Dam WOERDEN (Ned) 0 0.00
959 3551 Marian van Koersel-Veldhuis DELFT (Ned) 0 0.00
960 3560 Hindrik Scheffer TYTSJERK (Ned) 0 0.00
961 3553 Harmen Verbruggen HILVERSUM (Ned) 0 0.00
962 3575 Henk Oprel BREDA (Ned) 0 0.00
963 3564 Martien Wijers VALKENSWAARD (Ned) 0 0.00
964 3562 Danny Slots VEGHEL (Ned) 0 0.00
965 3521 Menno Bos GROESSEN (Ned) 0 0.00
966 3533 Klaas Schuyt WOERDEN (Ned) 0 0.00
967 3535 Kick van der Pol NOORDWIJK (Ned) 0 0.00
968 3767 Arie Slob HELVOIRT (Ned) 0 0.00
969 3777 Rinus Wegter ENSCHEDE (Ned) 0 0.00
970 3752 maud rikkers AMERSFOORT (Ned) 0 0.00
971 3748 Henny Tuenter WESTENDORP (Ned) 0 0.00
972 3743 Jan Compeer PIJNACKER (Ned) 0 0.00
973 3733 Roderick Scherptong LEIDEN (Ned) 0 0.00
974 3730 Hanneke Compeer-Voorn PIJNACKER (Ned) 0 0.00
975 3712 Marissa Engbers LEIDEN (Ned) 0 0.00
976 3717 Hans Slaa PESSE (Ned) 0 0.00
977 3703 Gerard de Boer NIEUWLEUSEN (Ned) 0 0.00
978 3705 Theodorus Jacobus Ferwerda LEEUWARDEN (Ned) 0 0.00
979 3706 Kees Groot RIJSWIJK ZH (Ned) 0 0.00
980 3707 Juus Noteboom WIRDUM (Ned) 0 0.00
981 3696 Jop Vrielink RUINERWOLD (Ned) 0 0.00
982 3692 Jasper Hondius AMSTERDAM (Ned) 0 0.00
983 3689 paul salters GRONINGEN (Ned) 0 0.00
984 3651 Lot Rosenberg VIANEN (Ned) 0 0.00
985 3661 Jaap Roeland SLEEUWIJK (Ned) 0 0.00
986 3678 Cees Wesselink SCHERPENZEEL (Ned) 0 0.00
987 3679 Gijsbert v/d Burgt SCHERPENZEEL (Ned) 0 0.00
988 3685 Peter Froberg ENSCHEDE (Ned) 0 0.00
989 3671 Bert Cremers MUNSTERGELEEN (Ned) 0 0.00
990 3672 Will Geurts GELEEN (Ned) 0 0.00
991 3673 Martin Mulder SWEIKHUIZEN (Ned) 0 0.00
992 3674 Jac Lemmens SITTARD (Ned) 0 0.00
993 3675 Henk Los ZEEWOLDE (Ned) 0 0.00
994 3669 John Schulte SCHIPLUIDEN (Ned) 0 0.00
995 3817 Nell Veldt-Oudhuis AKERSLOOT (Ned) 0 0.00
996 3830 Frans Erkens BRUNSSUM (Ned) 0 0.00
997 3823 Kees van den Aker ESCH (Ned) 0 0.00
998 3812 Jan Schoolderman NIEUWEGEIN (Ned) 0 0.00
999 3813 Henny Donk MOORDRECHT (Ned) 0 0.00
1000 3809 Arjen Eijlers WOERDEN (Ned) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1134 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12