Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







2e toertocht (23/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
701 3343 Kees van Nieuwkoop REEUWIJK (Ned) 5 3:56:52.9 15.83 62.50
702 445 Dustin Peschier Hoorn NH (Ned) 5 3:58:26.6 15.73 62.50
703 423 Luuk Duin Zwaagdijk-Oost (W'hoof) (Ned) 5 3:58:27.3 15.73 62.50
704 3245 Peter Velthuis GRONINGEN (Ned) 5 4:01:55.8 15.50 62.50
705 3325 Henk Kooistra KOLLUM (Ned) 5 4:03:06.7 15.43 62.50
706 3784 Marijke Schenkels RIDDERKERK (Ned) 5 4:03:17.5 15.41 62.50
707 3709 Cees Boer RIDDERKERK (Ned) 5 4:03:31.7 15.40 62.50
708 3316 Dick Dijkshoorn VLAARDINGEN (Ned) 5 4:04:21.8 15.35 62.50
709 4045 Jan Horio URSEM (Ned) 5 4:07:23.6 15.16 62.50
710 3482 Aad van Kippersluis BODEGRAVEN (Ned) 5 4:08:02.0 15.12 62.50
711 3646 Eef Hummel BRIELLE (Ned) 5 4:08:36.3 15.08 62.50
712 3332 Ciel Leemreize-Wolterink VRAGENDER (Ned) 5 4:14:17.8 14.75 62.50
713 3133 Jan van Putten GORSSEL (Ned) 5 4:15:32.9 14.67 62.50
714 3896 Uko Meijer DEN HAAG (Ned) 5 4:18:48.4 14.49 62.50
715 3558 Erik de Vries TJALLEBERD (Ned) 5 4:24:04.5 14.20 62.50
716 3557 Jos Lenferink TJALLEBERD (Ned) 5 4:24:04.6 14.20 62.50
717 3736 Bart Siebelink HAARLEM (Ned) 5 4:28:00.2 13.99 62.50
718 3739 willem brouwer GOUTUM (Ned) 5 4:30:12.3 13.88 62.50
719 3356 Jan Lanting GIETEN (Ned) 5 4:33:56.3 13.69 62.50
720 3051 Geert Udding GIETEN (Ned) 5 4:33:56.9 13.69 62.50
721 3464 Sijmen Algra SUAWOUDE (Ned) 5 4:34:15.4 13.67 62.50
722 3025 Aad van der Hoort AMSTELHOEK (Ned) 5 4:34:47.6 13.65 62.50
723 3004 Anne Pieters GIETEN (Ned) 5 4:35:12.9 13.63 62.50
724 3468 Bouwe Bosma GIEKERK (Ned) 5 4:37:45.7 13.50 62.50
725 3622 Gijs de Heer AMERSFOORT (Ned) 5 4:43:36.4 13.22 62.50
726 3484 Jacoba Wijntje de Bruijn LOPIK (Ned) 5 5:00:44.8 12.47 62.50
727 3470 Jaap van den Heuvel DE KWAKEL (Ned) 5 5:01:50.5 12.42 62.50
728 3265 Anita Bokslag WOUBRUGGE (Ned) 5 5:05:09.2 12.29 62.50
729 3424 Joost Maessen HELMOND (Ned) 5 5:09:02.3 12.13 62.50
730 3921 Heleen van der Wel MAASTRICHT (Ned) 5 5:21:55.9 11.65 62.50
731 3432 Ben de Koning NEDERHEMERT (Ned) 5 5:25:09.6 11.53 62.50
732 4064 Marion Maassen MALDEN (Ned) 5 5:31:58.8 11.30 62.50
733 3252 Antoon Manschot VENLO (Ned) 5 5:34:04.0 11.23 62.50
734 3311 Ab Koppenol GRATHEM (Ned) 5 5:34:12.8 11.22 62.50
735 3786 Herman Ridderinkhof DEN HOORN TEXEL (Ned) 5 5:51:01.9 10.68 62.50
736 3652 Hans Hoogland CULEMBORG (Ned) 4 2:06:21.6 23.74 50.00
737 3581 Wubbe Mein SCHEEMDA (Ned) 4 2:09:45.7 23.12 50.00
738 3943 Steven Bonestroo SUSTEREN (Ned) 4 2:14:52.2 22.24 50.00
739 3608 Marcel Naumann DRACHTEN (Ned) 4 2:28:48.1 20.16 50.00
740 4025 Ingrid van Berkel ELLECOM (Ned) 4 2:33:59.2 19.48 50.00
741 3159 Hans Leenen REUSEL (Ned) 4 2:35:50.7 19.25 50.00
742 3755 Jan Heynens BINGELRADE (Ned) 4 2:36:48.5 19.13 50.00
743 3915 Peter Rotman OLDEBROEK (Ned) 4 2:38:35.5 18.92 50.00
744 3738 Ben van Ruiten AMSTERDAM (Ned) 4 2:47:45.0 17.88 50.00
745 3185 Eric Nederlof OVERDINKEL (Ned) 4 2:48:55.2 17.76 50.00
746 3811 Ab van Dijk COTHEN (Ned) 4 2:53:26.7 17.30 50.00
747 3447 Rieks Eggens WEERT (Ned) 4 2:54:51.5 17.16 50.00
748 413 Josť Boots Oostwoud (Ned) 4 2:59:13.5 16.74 50.00
749 3352 Jasper van Staaden VOORBURG (Ned) 4 3:00:01.7 16.66 50.00
750 431 Selwin Koning Blokker (Ned) 4 3:00:11.0 16.65 50.00
751 409 Ruud Beers Zwaagdijk-Oost (W'hoof) (Ned) 4 3:00:11.7 16.65 50.00
752 3290 Jan Matthijssen WASSENAAR (Ned) 4 3:02:50.1 16.41 50.00
753 3103 Cor Crouwel ALKMAAR (Ned) 4 3:04:29.6 16.26 50.00
754 3593 Wouter Kalf ALKMAAR (Ned) 4 3:07:59.2 15.96 50.00
755 3122 Greet MEDENDORP - BROUWERS WEHE - DEN HOORN (Ned) 4 3:08:21.3 15.93 50.00
756 3723 Chris Zwerink RAALTE (Ned) 4 3:13:02.0 15.54 50.00
757 3302 Gerrit Jansen ST. OEDENRODE (Ned) 4 3:13:02.5 15.54 50.00
758 3515 Rene Blokland VENHUIZEN (Ned) 4 3:15:35.4 15.34 50.00
759 3511 Leo Blokland LEIDSCHENDAM (Ned) 4 3:15:35.7 15.34 50.00
760 3659 Ben Pouw HOUTEN (Ned) 4 3:15:44.1 15.33 50.00
761 408 Boyd Bartele Zwaag (Ned) 4 3:15:51.4 15.32 50.00
762 3529 Nico Slappendel STEENBERGEN NB (Ned) 4 3:23:22.9 14.75 50.00
763 3620 Teus Verweij LINSCHOTEN (Ned) 4 3:23:47.1 14.72 50.00
764 3478 Peter Burgers NIJMEGEN (Ned) 4 3:24:45.2 14.65 50.00
765 3945 Jaap Klazema NIEUWEGEIN (Ned) 4 3:25:50.3 14.57 50.00
766 465 Sjors Wagenaar Oosterblokker (Ned) 4 3:27:55.6 14.43 50.00
767 3123 Geert Medendorp WEHE- DEN HOORN (Ned) 4 3:28:05.6 14.42 50.00
768 412 Thijs Bolman Oosterblokker (Ned) 4 3:29:16.5 14.34 50.00
769 3572 Bert Kool WADDINXVEEN (Ned) 4 3:29:40.7 14.31 50.00
770 463 Joris de Vries Westwoud (Ned) 4 3:32:32.1 14.12 50.00
771 429 Joy Kist Hoorn NH (Ned) 4 3:33:22.0 14.06 50.00
772 418 Falko Das Zwaagdijk-Oost (W'hoof) (Ned) 4 3:33:31.2 14.05 50.00
773 3189 jcp Zutt PETTEN (Ned) 4 3:33:39.3 14.04 50.00
774 456 Joost Steenweg Zwaag (Ned) 4 3:35:13.4 13.94 50.00
775 447 Zoya de Rond Blokker (Ned) 4 3:35:58.3 13.89 50.00
776 3371 Evert Kleijer WEKEROM (Ned) 4 3:39:29.1 13.67 50.00
777 443 Anouk Ossen Zwaag (Ned) 4 3:40:35.6 13.60 50.00
778 3897 Wietske Hermes DEN HAAG (Ned) 4 3:42:20.5 13.49 50.00
779 421 Rens van Diepen Zwaagdijk-Oost (W'hoof) (Ned) 4 3:42:30.5 13.48 50.00
780 3357 Herman Wolters HONSELERSDIJK (Ned) 4 3:42:47.9 13.47 50.00
781 464 Bart Wagenaar Oosterblokker (Ned) 4 3:43:30.2 13.42 50.00
782 3648 Frans de Rijk WEESP (Ned) 4 3:44:25.6 13.37 50.00
783 3425 Hans van Kleef TIEL (Ned) 4 3:46:14.1 13.26 50.00
784 3649 Rogier Kuijpers PIJNACKER (Ned) 4 3:46:26.7 13.25 50.00
785 3598 Thijs Schaafsma DEN HAAG (Ned) 4 3:47:54.0 13.16 50.00
786 3386 H. Berghout ALMERE (Ned) 4 3:49:25.2 13.08 50.00
787 3524 Lisa Colson AMSTERDAM (Ned) 4 3:52:42.2 12.89 50.00
788 3527 Cees Boerhout BERGEN OP ZOOM (Ned) 4 3:53:32.3 12.85 50.00
789 3242 Frans Caspers NOORDWIJK (Ned) 4 3:55:35.4 12.73 50.00
790 3889 Marc Knippenberg WAALRE (Ned) 4 4:01:11.2 12.44 50.00
791 3321 Dirk M Kwantes ANDIJK (Ned) 4 4:08:19.5 12.08 50.00
792 3985 Joke de Heij WIJCHEN (Ned) 4 4:14:08.3 11.80 50.00
793 3863 Jan P. Boon DEN BURG (Ned) 4 4:17:12.0 11.66 50.00
794 3862 Ben Wolf ENSCHEDE (Ned) 4 4:17:58.0 11.63 50.00
795 3641 Andre Hilberts DEN HAAG (Ned) 4 4:18:31.1 11.60 50.00
796 3354 Sandra Louw AMSTERDAM (Ned) 4 4:27:12.1 11.23 50.00
797 3913 Dick Foppen GARDEREN (Ned) 4 4:29:44.4 11.12 50.00
798 3900 Ina van Vliet ALPHEN A/D RIJN (Ned) 4 4:30:42.4 11.08 50.00
799 3686 Vera Scholten HENGELO (Ned) 4 4:32:32.2 11.01 50.00
800 4012 Joke ter Schure GIETHOORN (Ned) 4 4:37:36.7 10.81 50.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1134 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12