home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



KPN Open NK (30/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 D88 Manon Kamminga Renault Ladiesteam () 9 2:12:45.7 33.89 75.00
102 D53 Kimberly Muusse MKBasics.nl () 9 2:12:47.5 33.89 75.00
103 D10 Jolanda Langeland Okkinga Communicatie () 9 2:13:01.4 33.83 75.00
104 D16 Margryt Gerritsma CENNED () 9 2:13:54.5 33.60 75.00
105 D68 Annewil Schreuder Lasaulec () 9 2:13:54.9 33.60 75.00
106 D29 Maud Wijtkamp EDSO () 9 2:14:08.5 33.55 75.00
107 w65 Tessa Witteman () 9 2:14:09.1 33.54 75.00
108 D20 Aggie Walsma De Goudse Verzekeringen () 9 2:14:48.8 33.38 75.00
109 D34 Ria Westenbroek Witty () 9 2:14:51.2 33.37 75.00
110 D18 Lisanne Soemanta Beteropenhaardhout.nl () 9 2:15:35.6 33.19 75.00
111 B59 Swen Faber Haven van Amsterdam () 9 2:18:54.6 32.39 75.00
112 A23 Klaas de Weerd Husqvarna Gardena () 8 1:47:01.3 37.37 66.66
113 A77 Robert Bovenhuis BAM-Univť Schaatsteam () 8 1:47:09.1 37.33 66.66
114 B88 Arnt Jalvingh Adviesburo Harry de Wolff () 8 1:47:10.8 37.32 66.66
115 A25 Wierd Osinga JB Besturingstechniek () 8 1:47:12.0 37.31 66.66
116 D56 Sophie Nijman Palet Schilderwerken () 8 1:59:49.0 33.38 66.66
117 D54 Iris van der Stelt MKBasics.nl () 8 2:00:24.0 33.22 66.66
118 D42 Ankie Ytsma Egbert Egberts () 8 2:00:24.8 33.22 66.66
119 D07 Dominique van der Stelt Artecef BV () 8 2:00:28.5 33.20 66.66
120 D30 Leonie Lubbinge Witty () 8 2:01:52.2 32.82 66.66
121 D48 Jessica Merkens Groenehartsport.nl () 8 2:01:52.6 32.82 66.66
122 D33 Simone Oud Elbersen Automatisering () 8 2:04:30.2 32.13 66.66
123 D32 Karen Teuling Stouwdamsport () 8 2:06:03.1 31.73 66.66
124 D63 Emma Engbers Groenehartsport.nl () 8 2:06:03.6 31.73 66.66
125 n05 Annemarie Pasveer () 8 2:06:09.8 31.70 66.66
126 D47 Ellen de Waard EDSO () 8 2:08:53.0 31.03 66.66
127 w95 Manon Dol () 8 2:08:55.0 31.03 66.66
128 D25 Petra van Bergeijk EDSO () 8 2:09:09.6 30.97 66.66
129 B80 Gerard Haasjes () 7 1:35:21.4 36.70 58.33
130 A42 Kevin Regelink Payroll Group () 7 1:38:17.1 35.61 58.33
131 B01 Johan Bakker Sport2000/Stehmann () 7 1:38:18.4 35.60 58.33
132 B19 Martijn de Groot ACE Team () 7 1:45:41.4 33.11 58.33
133 B08 Auke van der Graaf Alert Salaris-en PersoneelsDiensten () 7 1:45:41.7 33.11 58.33
134 B36 Richard Boef Mijnten-Maple () 7 1:46:00.4 33.02 58.33
135 D59 Imke Hermans Elbersen Automatisering () 7 1:46:15.5 32.94 58.33
136 B29 Michiel Maerten BTB Riedas () 7 1:48:10.7 32.35 58.33
137 B89 Erik Valent Haven van Amsterdam () 7 1:48:10.8 32.35 58.33
138 B97 Tossa Heesen Paul van Vilsteren De adviseur installateur () 7 1:48:40.7 32.20 58.33
139 D71 Vanessa Stoelwinder Egbert Egberts () 7 1:55:04.2 30.42 58.33
140 D70 Yanna van Tol De Goudse Verzekeringen () 7 1:56:04.2 30.15 58.33
141 B28 Jelmer Looijesteijn Adviesburo Harry de Wolff () 6 1:20:39.6 37.19 50.00
142 A41 Rutger ter Laak TZN () 6 1:20:40.3 37.19 50.00
143 B02 Klaas van der Wal Haijma () 6 1:23:03.5 36.12 50.00
144 B18 Henriek van Milligen Franken Harderwijk () 6 1:23:55.0 35.75 50.00
145 D80 Irene Schouten Steigerplank.com () 6 1:28:51.6 33.76 50.00
146 B12 Emiel de Groot Paul van Vilsteren De adviseur installateur () 6 1:33:59.7 31.92 50.00
147 D86 Eva Riemersma - van Rheenen Weleda () 6 1:40:35.4 29.82 50.00
148 D83 Mariet Bakker Lasaulec () 6 1:42:56.3 29.14 50.00
149 D31 Marlies ter Bekke KOGA Schaatsteam () 6 1:44:49.5 28.62 50.00
150 B70 Anton Ketellapper () 5 1:10:32.7 35.44 41.67
151 D46 Paula Mol de Wit () 5 1:16:38.6 32.62 41.67
152 B96 Jelmer van Vilsteren () 5 1:18:11.0 31.98 41.67
153 D66 Margo van de Merwe Weissensee for Kids () 5 1:22:19.5 30.37 41.67
154 D17 Nadine Seidenglanz Timpaan () 5 1:22:20.0 30.36 41.67
155 B98 Rein Schiphof Alert Salaris-en PersoneelsDiensten () 5 1:22:50.5 30.18 41.67
156 D14 Nele Armee de Wit () 5 1:26:21.5 28.95 41.67
157 D89 Angela Hemeltjen Lasaulec () 5 1:31:49.7 27.22 41.67
158 D97 Rixt Meijer Palet Schilderwerken () 4 1:00:11.3 33.23 33.33
159 D64 HarriŽtte Keuning-Knol Lasaulec () 4 1:00:16.7 33.18 33.33
160 D85 Heleen van Vliet ACE-Team () 4 1:00:47.5 32.90 33.33
161 D84 Lillian van Haaster ACE-Team () 4 1:01:15.7 32.65 33.33
162 D67 Jorieke van der Geest Bouma () 4 1:02:21.5 32.07 33.33
163 D62 Marita Hut Intersport Jan Bols () 4 1:05:57.0 30.33 33.33
164 A07 Bart Hakkenberg Payroll Group () 3 0:40:36.8 36.93 25.00
165 B43 Remco Nijkamp Free-Wheel () 3 0:42:13.6 35.52 25.00
166 B16 Tijs van der Steen Mijnten-Maple () 3 0:42:53.0 34.98 25.00
167 B42 Pim Borghols Haven van Amsterdam () 3 0:43:35.5 34.41 25.00
168 B55 Frank Bisschop BTB Riedas () 3 0:44:57.3 33.37 25.00
169 D99 Marije van Marle Beteropenhaardhout.nl () 3 0:45:45.1 32.79 25.00
170 D73 Marleen Molenaar Weleda () 3 0:45:47.7 32.75 25.00
171 D04 Corina Strikwerda Timpaan () 3 0:45:51.0 32.72 25.00
172 D60 Eline Bennis () 3 0:45:51.3 32.71 25.00
173 B87 Hans van den Eeckhout Van den Hoogen Tegels & Sanitair () 3 0:47:51.7 31.34 25.00
174 D95 Chantal van Marle KOGA Schaatsteam () 3 0:59:35.7 25.17 25.00
175 B21 Jasper van Tol Romex Restate () 2 0:27:34.4 36.27 16.67
176 B20 Tom Schuit Appel Beton () 2 0:28:44.7 34.79 16.67
177 B23 Twan Zwartjens Free-Wheel () 2 0:29:29.7 33.90 16.67
178 D43 Zoey van den Bosch Groenehartsport.nl () 2 0:31:10.2 32.08 16.67
179 D44 Yvonne Spigt Steigerplank.com () 2 0:31:10.3 32.08 16.67
180 B58 Patrick Donker Sport2000/Stehmann () 2 0:32:21.7 30.90 16.67
181 B44 Martin van de Pol Mijnten-Maple () 1 0:13:40.6 36.56 8.33
182 D78 Kristine Wijdenes Steigerplank.com () 1 0:16:07.5 31.01 8.33
183 D37 Carolien Hunneman CENNED () 0 0.00
184 D35 Maartje Zwaan De Goudse Verzekeringen () 0 0.00
185 D36 Ilona Grandia Stouwdamsport () 0 0.00
186 D40 Femke Roemer Elbersen Automatisering () 0 0.00
187 D15 Michelle Buskermolen ACE-Team () 0 0.00
188 D111 Miranda Dekker Team Langebaan () 0 0.00
189 D112 Carlijn Achtereekte Team Langebaan () 0 0.00
190 D27 Lucia Kriger Intersport Jan Bols () 0 0.00
191 D19 Wieteke Cramer Palet Schilderwerken () 0 0.00
192 D23 Anneke Peters KOGA Schaatsteam () 0 0.00
193 D02 Janneke Ensing Liga () 0 0.00
194 491 Aleid Klompmaker () 0 0.00
195 492 Martin Nederveen () 0 0.00
196 495 Christoffel Hendriks () 0 0.00
197 496 Joerec Cijsouw () 0 0.00
198 x29 Leendert Wals () 0 0.00
199 D102 Francesca Lollobrigida Team Langebaan () 0 0.00
200 D103 Gullia Lollobrigida Team Langebaan () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
399 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4