home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



Alternatieve Elfstedentocht (2/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 A42 Kevin Regelink Payroll Group () 6 2:27:05.1 30.59 75.00
102 B07 Johan Elstgeest HWI Techniek/SMC Rijnland/Wallet Tweewielers () 6 2:28:11.0 30.37 75.00
103 D38 Lisa van der Geest Beteropenhaardhout.nl () 6 2:33:29.5 29.32 75.00
104 D54 Iris van der Stelt MKBasics.nl () 6 2:34:14.7 29.17 75.00
105 D95 Chantal van Marle KOGA Schaatsteam () 6 2:59:43.8 25.04 75.00
106 D73 Marleen Molenaar Weleda () 6 2:59:46.0 25.03 75.00
107 A94 Erwin Mesu Radson-Jinstal () 5 1:56:52.9 32.08 62.50
108 A41 Rutger ter Laak TZN () 5 1:57:06.4 32.02 62.50
109 B98 Rein Schiphof Alert Salaris-en PersoneelsDiensten () 5 1:59:40.8 31.33 62.50
110 n05 Annemarie Pasveer () 5 2:09:00.2 29.07 62.50
111 A44 Mats Stoltenborg Payroll Group () 4 1:28:53.1 33.75 50.00
112 B63 Robin Snoek Romex Restate () 4 1:32:14.3 32.52 50.00
113 B88 Arnt Jalvingh Adviesburo Harry de Wolff () 4 1:32:55.7 32.28 50.00
114 B04 Erik Jan Kooiman Schaatscentrum De Uithof () 4 1:33:05.5 32.23 50.00
115 B19 Martijn de Groot ACE Team () 4 1:34:21.0 31.80 50.00
116 B70 Anton Ketellapper () 4 1:34:45.4 31.66 50.00
117 B67 Barry de Vries () 4 1:35:31.2 31.41 50.00
118 B87 Hans van den Eeckhout Van den Hoogen Tegels & Sanitair () 4 1:38:52.9 30.34 50.00
119 B21 Jasper van Tol Romex Restate () 4 1:43:24.4 29.01 50.00
120 B44 Martin van de Pol Mijnten-Maple () 4 1:43:41.7 28.93 50.00
121 D61 Anne Carine van Abeelen Artecef BV () 4 1:47:04.7 28.02 50.00
122 D52 Marieke van Hoek De Goudse Verzekeringen () 4 1:47:52.3 27.81 50.00
123 D63 Emma Engbers Groenehartsport.nl () 4 1:50:16.2 27.21 50.00
124 D42 Ankie Ytsma Egbert Egberts () 4 2:00:46.8 24.84 50.00
125 D31 Marlies ter Bekke KOGA Schaatsteam () 4 2:00:47.6 24.84 50.00
126 D19 Wieteke Cramer Palet Schilderwerken () 4 5:18:37.2 9.42 50.00
127 B20 Tom Schuit Appel Beton () 3 1:05:30.4 34.35 37.50
128 B13 Koen Klinkhamer Appel Beton () 3 1:11:07.0 31.64 37.50
129 B86 Hannes Schalkwijk Paul van Vilsteren De adviseur installateur () 3 1:11:07.1 31.64 37.50
130 B30 Roy Mulder Appel Beton () 3 1:11:07.5 31.63 37.50
131 A52 Leander van der Geest Schaatscentrum De Uithof () 3 1:11:08.1 31.63 37.50
132 B42 Pim Borghols Haven van Amsterdam () 3 1:11:10.3 31.61 37.50
133 B64 Mark Huisman Bola Tulpenveredelingen () 3 1:11:11.0 31.61 37.50
134 B80 Gerard Haasjes () 3 1:11:11.2 31.61 37.50
135 B83 Max van Boxel Haven van Amsterdam () 3 1:11:11.4 31.61 37.50
136 B29 Michiel Maerten BTB Riedas () 3 1:11:11.9 31.60 37.50
137 B08 Auke van der Graaf Alert Salaris-en PersoneelsDiensten () 3 1:11:12.4 31.60 37.50
138 B89 Erik Valent Haven van Amsterdam () 3 1:11:12.4 31.60 37.50
139 B05 Bjorn Bakker De Haan Westerhoff () 3 1:11:12.8 31.60 37.50
140 B96 Jelmer van Vilsteren () 3 1:11:13.7 31.59 37.50
141 B02 Klaas van der Wal Haijma () 3 1:11:15.4 31.58 37.50
142 A30 Ruud Borst CRV-Interfarms schaatsploeg () 3 1:11:16.0 31.57 37.50
143 B28 Jelmer Looijesteijn Adviesburo Harry de Wolff () 3 1:11:16.2 31.57 37.50
144 B03 Erik-Jan Spijkerman ACE Team () 3 1:11:16.2 31.57 37.50
145 A82 Stan van den Berg Haven Amsterdam () 3 1:11:19.3 31.55 37.50
146 A25 Wierd Osinga JB Besturingstechniek () 3 1:11:19.7 31.54 37.50
147 B27 Ruben Wieberdink Van Werven/Duursma W&O () 3 1:11:24.3 31.51 37.50
148 D55 Marleen Elstgeest Bouma () 3 1:18:49.4 28.55 37.50
149 D04 Corina Strikwerda Timpaan () 3 1:18:51.6 28.53 37.50
150 D86 Eva Riemersma - van Rheenen Weleda () 3 1:20:03.7 28.10 37.50
151 D07 Dominique van der Stelt Artecef BV () 3 1:20:19.7 28.01 37.50
152 D67 Jorieke van der Geest Bouma () 3 1:22:08.7 27.39 37.50
153 D60 Eline Bennis () 3 1:22:14.7 27.36 37.50
154 D70 Yanna van Tol De Goudse Verzekeringen () 3 1:22:34.9 27.25 37.50
155 A57 Timo Verkaaik Schaatscentrum De Uithof () 2 0:47:27.3 31.61 25.00
156 B58 Patrick Donker Sport2000/Stehmann () 2 0:47:29.8 31.58 25.00
157 B45 Wim Dillen Van Werven/Duursma W&O () 2 0:47:30.8 31.57 25.00
158 w95 Manon Dol () 2 0:54:15.9 27.64 25.00
159 D14 Nele Armee de Wit () 2 0:54:21.9 27.59 25.00
160 D84 Lillian van Haaster ACE-Team () 2 0:54:24.8 27.57 25.00
161 D83 Mariet Bakker Lasaulec () 2 0:54:25.0 27.57 25.00
162 D29 Maud Wijtkamp EDSO () 2 0:54:25.3 27.56 25.00
163 D25 Petra van Bergeijk EDSO () 2 0:54:25.9 27.56 25.00
164 D33 Simone Oud Elbersen Automatisering () 2 0:54:35.0 27.48 25.00
165 B59 Swen Faber Haven van Amsterdam () 1 0:23:53.2 31.40 12.50
166 A37 Geert Plender van Werven () 1 0:23:57.6 31.30 12.50
167 D59 Imke Hermans Elbersen Automatisering () 1 0:27:41.5 27.09 12.50
168 D48 Jessica Merkens Groenehartsport.nl () 1 0:27:41.8 27.08 12.50
169 D89 Angela Hemeltjen Lasaulec () 1 0:33:27.4 22.42 12.50
170 D90 Foske Tamar van der Wal Okkinga Communicatie () 0 0.00
171 D92 Jane Ravestein Make a Wish () 0 0.00
172 D93 Imke Vormeer Make a Wish () 0 0.00
173 D94 Kimberly van den Berg Make a Wish () 0 0.00
174 D99 Marije van Marle Beteropenhaardhout.nl () 0 0.00
175 n02 Inge Ruth Visser () 0 0.00
176 D79 Sandra 't Hart Witty () 0 0.00
177 D80 Irene Schouten Steigerplank.com () 0 0.00
178 D81 Jolanda Spruit Make a Wish () 0 0.00
179 D77 Eva Buurman Weleda () 0 0.00
180 D74 Yvonne Nauta Team Langebaan () 0 0.00
181 D75 Lisanne Buurman Timpaan () 0 0.00
182 D64 HarriŽtte Keuning-Knol Lasaulec () 0 0.00
183 D65 Brooke Lochland Stouwdamsport () 0 0.00
184 z30 Marscha van Gaubergen () 0 0.00
185 z97 Ilse Uithoven () 0 0.00
186 D103 Gulia Lollobrigida Team Langebaan () 0 0.00
187 n06 Hilde Marije Dijkstra () 0 0.00
188 n12 Lisette Hoekstra () 0 0.00
189 n29 Hendrika Sinnema () 0 0.00
190 n55 Astrid Schuitema () 0 0.00
191 R21 Corina Dijkstra () 0 0.00
192 w41 Manouk van Emmerik () 0 0.00
193 w66 Liesbeth Milatz () 0 0.00
194 w75 Lucy Hutten-Witteman () 0 0.00
195 w89 Petra Spigt () 0 0.00
196 D50 Astrid de Graaf ACE-Team () 0 0.00
197 D60 Eline Bennis Groenehartsport.nl () 0 0.00
198 D44 Yvonne Spigt Steigerplank.com () 0 0.00
199 D34 Ria Westenbroek Witty () 0 0.00
200 D35 Maartje Zwaan De Goudse Verzekeringen () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
396 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4