Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
5758
Erna van der Meulen
Arnhem (N)
10
11:11:18.5
17.88
200.00
502
5555
Rob van der Lans
Lisserbroek (N)
10
11:11:43.5
17.86
200.00
503
5972
Fred Beijleveld
Rheden (N)
10
11:26:19.8
17.48
200.00
504
5725
Philippus Feenstra
Utrecht (N)
10
11:26:56.8
17.47
200.00
505
5734
Jitte Feenstra
Oudega-w (N)
10
11:27:03.9
17.47
200.00
506
5735
Janneke Feenstra-Kramer
Oudega-w (N)
10
11:27:06.7
17.46
200.00
507
5864
Jos Bloemendal
Enter (N)
10
11:27:34.0
17.45
200.00
508
5760
Peter Kaijser Bots
Alkmaar (N)
9
9:14:07.6
19.49
180.00
509
5869
Jan de Meester
Nederhemert-noord (N)
9
9:58:47.9
18.04
180.00
510
5937
Hans Tjerkstra
Delfgauw (N)
9
9:59:28.6
18.02
180.00
511
5870
Eli Wijnterp-Fritz
Enter (N)
9
10:00:44.7
17.98
180.00
512
5639
Karel Keers
Leiden (N)
9
10:12:39.4
17.63
180.00
513
5973
Michel van Osch
Pijnacker (N)
9
10:25:55.4
17.25
180.00
514
5663
Sieta van der Galien
Siegerswoude (N)
9
10:56:14.6
16.46
180.00
515
6012
Thera van der Vooren
Amsterdam (N)
9
11:08:12.4
16.16
180.00
516
5377
Klaas Brandwijk
Hardinxveld-giessendam (N)
8
5:42:24.4
28.04
160.00
517
5931
Aalt van de Weg
Oosterwolde (N)
8
6:24:43.9
24.95
160.00
518
5971
Evert van Ginkel
Leusden (N)
8
6:30:22.0
24.59
160.00
519
5826
Jos de Vos
Dreumel (N)
8
6:46:29.6
23.62
160.00
520
5565
Peter Kuiper
Zwartsluis (N)
8
7:06:58.4
22.48
160.00
521
5155
Roel Ansink
Snelrewaard (N)
8
7:28:49.0
21.39
160.00
522
5345
Wieger Dam
Groningen (N)
8
7:57:17.4
20.11
160.00
523
5012
Huib Tober
Moordrecht (N)
8
8:08:20.4
19.66
160.00
524
6088
Herman Stews
Mechelen belgie (B)
8
8:11:06.4
19.55
160.00
525
5613
Gerard van Nunen
Diessen (N)
8
8:13:03.8
19.47
160.00
526
5966
Johan Bokdam
Amsterdam (N)
8
8:18:30.4
19.26
160.00
527
5727
Johan Duijn
Sassenheim (N)
8
8:25:46.1
18.98
160.00
528
6081
Michiel Penders
Zwolle (N)
8
8:26:10.9
18.97
160.00
529
5878
Agnes Esch-Kemperman
Amersfoort (N)
8
8:45:34.3
18.27
160.00
530
5952
Theo Bouius
Giethoorn (N)
8
8:48:02.5
18.18
160.00
531
5616
Jan Spijk
Lelystad (N)
8
8:55:26.7
17.93
160.00
532
5548
Harrie Simmes
Nijmegen (N)
8
9:05:01.2
17.61
160.00
533
5761
M.D.A.M. Timmerman
Den haag (N)
8
9:08:11.8
17.51
160.00
534
5701
Frank Kaijser Bots
Zevenhoven (N)
8
9:14:08.4
17.32
160.00
535
5612
Janus van Gils
Diessen (N)
8
9:19:48.2
17.15
160.00
536
5947
John Komen
Haarlem (N)
8
9:28:02.6
16.90
160.00
537
5845
Carola Luiten
Rotterdam (N)
8
9:32:38.0
16.76
160.00
538
5807
Ron van der Cammen
Hengelo (N)
8
9:57:56.5
16.06
160.00
539
6043
Jan van Amstel
Nistelrode (N)
8
10:11:10.7
15.71
160.00
540
5401
Fred Gorter
Heemskerk (N)
8
10:18:26.2
15.52
160.00
541
6106
Fred Mattern
Zoeterwoude (N)
8
11:05:04.0
14.43
160.00
542
5815
Bert Vliegenthart
Noordwijk zh (N)
7
5:11:45.6
26.94
140.00
543
5848
Roel Korterink
Rouveen (N)
7
5:19:19.5
26.31
140.00
544
5611
Bas Boekhoudt
Heino (N)
7
5:27:54.5
25.62
140.00
545
5202
Jan Kuhl
Schinnen (N)
7
5:36:44.5
24.95
140.00
546
5023
Henk Bolster
Neede (N)
7
5:38:05.7
24.85
140.00
547
5153
Gerrit Romijn
Papendrecht (N)
7
5:42:25.4
24.53
140.00
548
5641
Richard Donker
Amersfoort (N)
7
6:10:36.5
22.67
140.00
549
5165
Dirk Dirkson
Heilo (N)
7
6:21:47.5
22.00
140.00
550
6134
Piet Oortwijn
Noordwijk (N)
7
6:23:11.2
21.92
140.00
551
5793
Robert Kuipers
Haaksbergen (N)
7
6:27:06.1
21.70
140.00
552
5231
Albert Scholte
Ridderkerk (N)
7
6:46:19.0
20.67
140.00
553
6022
Cees Heinis
Emmen (N)
7
6:48:16.8
20.57
140.00
554
5203
Freek van Rossum
Mijdrecht (N)
7
6:52:40.7
20.35
140.00
555
5009
Freek Vijver
Franeker (N)
7
6:56:36.2
20.16
140.00
556
5992
Stef Cornelissen
Malden (N)
7
7:18:50.0
19.14
140.00
557
5489
Ko Zurink
Hengelo (o) (N)
7
7:19:04.6
19.13
140.00
558
5554
Piet Westerwaal
Hoofddorp (N)
7
7:19:31.9
19.11
140.00
559
6073
Hans Jansen
Haaksbergen (N)
7
7:20:33.0
19.07
140.00
560
5822
Jaap Bloemheuvel
Schijndel (N)
7
7:26:45.7
18.80
140.00
561
5621
John Kleinheerenbrink
Capelle a/d ijssel (N)
7
7:40:17.6
18.25
140.00
562
5894
Lianne Brethouwer
Bredevoort (N)
7
7:40:31.3
18.24
140.00
563
5573
Jaap Pieterse
Nieuwkoop (N)
7
7:45:54.2
18.03
140.00
564
5851
Ingerlise Hoefsloot
Tienhoven (N)
7
7:47:57.6
17.95
140.00
565
6143
Jan van Vredenburg
Giethoorn (N)
7
7:54:14.9
17.71
140.00
566
5696
Ben Kuiper
Wageningen (N)
7
7:56:10.6
17.64
140.00
567
5439
Klaas Wiegmink
Steenwijk (N)
7
8:02:36.8
17.41
140.00
568
5522
Rob van der Veen
Rotterdam (N)
7
8:14:49.1
16.98
140.00
569
5625
Henk Kleinheerenbrink
Lekkerkerk (N)
7
8:15:20.2
16.96
140.00
570
5961
Pieter van Stek
Delft (N)
7
8:23:46.3
16.67
140.00
571
5359
Bert van Willigen
Nuenen (N)
7
8:26:14.0
16.59
140.00
572
5102
George van der Loos
Boskoop (N)
7
8:31:48.0
16.41
140.00
573
5627
Hans de Vos
Dreumel (N)
7
8:35:27.0
16.30
140.00
574
5037
Ruud Koppes
Heerhugowaard (N)
7
8:39:04.7
16.18
140.00
575
5636
Jan Oudhuis
Alkmaar (N)
7
8:46:22.9
15.96
140.00
576
5660
Frank van Dijk
Amsterdam (N)
7
8:54:00.7
15.73
140.00
577
5659
Gon Schiereck
Leiden (N)
7
8:54:01.3
15.73
140.00
578
5394
Ingrid Wolf
Haarlem (N)
7
9:16:38.4
15.09
140.00
579
6021
Willy Reus
Hoorn (N)
7
9:40:34.4
14.47
140.00
580
6017
Sandra Bruinsma
Delft (N)
7
9:54:50.0
14.12
140.00
581
5888
Monique Maas
Wijchen (N)
7
10:03:49.7
13.91
140.00
582
5149
Jac Romme
Zundert (N)
6
4:11:58.6
28.57
120.00
583
5145
Gerard van de Weyden
Heerhendrikskinderen (N)
6
4:25:41.9
27.10
120.00
584
5194
Tom Lubbers
Dinxperlo breedenbroek (N)
6
4:42:18.0
25.50
120.00
585
5448
Marinus Korenberg
Oldebroek (N)
6
4:52:58.3
24.58
120.00
586
6113
Gert Buevink
Sinderen (N)
6
5:09:52.5
23.24
120.00
587
5629
Thijs Schaafsma
Den haag (N)
6
5:25:28.6
22.12
120.00
588
6026
Kees Ringelberg
Nisse (N)
6
5:28:59.7
21.88
120.00
589
5011
Jan Brouwer
Andijk (N)
6
5:34:17.7
21.54
120.00
590
5689
Pieter van der Horst
Enkhuizen (N)
6
5:44:33.1
20.90
120.00
591
5273
Theo Edens
Lisse (N)
6
5:47:24.1
20.73
120.00
592
5652
Hareld Lathouwers
Hapert (N)
6
5:49:10.7
20.62
120.00
593
5331
Justin Prinsen
Sommelsdijk (N)
6
5:55:26.5
20.26
120.00
594
5976
Dik Luschen
Baarn (N)
6
5:59:44.3
20.01
120.00
595
5599
Wim Nieuwerf
Boskoop (N)
6
6:04:08.2
19.77
120.00
596
5122
Hans Gerson
Amstelveen (N)
6
6:05:39.2
19.69
120.00
597
5759
Ronald Zom
Wageningen (N)
6
6:19:39.6
18.96
120.00
598
5592
Hans Grootenhaar
Hengelo (N)
6
6:29:20.2
18.49
120.00
599
5752
Rietje van Delft
Hengelo (N)
6
6:29:21.1
18.49
120.00
600
6011
Ben Smeeman
Hengelo (N)
6
6:29:22.1
18.49
120.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1065 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11