Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







3e grote AET Toertocht (1/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
801 6195 Meine Jongschaap Oldemarkt (N) 6 3:46:26.9 26.50 100.00
802 6255 Michael Knaller Weissensee oostenrijk (A) 6 3:47:24.2 26.39 100.00
803 6038 Theo ter Schure Wolvega (N) 6 3:48:40.9 26.24 100.00
804 5068 Frank Huls Ulft (N) 6 3:50:15.8 26.06 100.00
805 5057 Elie Timmermans Rijswijk (N) 6 3:52:56.5 25.76 100.00
806 5755 Aad de Haas Stompwijk (N) 6 3:57:17.0 25.29 100.00
807 5289 Job Groeneveld Nieuwendijk (N) 6 3:57:57.2 25.22 100.00
808 5635 Joris Beentjes Uitgeest (N) 6 3:58:32.1 25.15 100.00
809 5345 Hans Bostelaar Middelburg (N) 6 3:58:35.2 25.15 100.00
810 5117 Rob Broekman Den haag (N) 6 3:58:42.1 25.14 100.00
811 5224 Gerard Zegers Zeist (N) 6 3:58:43.5 25.13 100.00
812 5396 Tonnie Oppers Cuijk (N) 6 3:58:52.1 25.12 100.00
813 5625 Gerrit van Maanen Maastricht (N) 6 3:59:02.2 25.10 100.00
814 5739 Ben Olde Klieverik Malden (N) 6 3:59:10.7 25.09 100.00
815 5240 Joep Oude Groen Glanerbrug (N) 6 3:59:11.7 25.08 100.00
816 5193 Cor Verwer Uitgeest (N) 6 3:59:18.0 25.07 100.00
817 5278 Daan Geense Zaamslag (N) 6 3:59:30.6 25.05 100.00
818 5553 Klaas de Boer St.annaparochie (N) 6 4:03:18.1 24.66 100.00
819 5022 Siem Oppe Zoeterwoude (N) 6 4:03:21.1 24.66 100.00
820 6302 Hein van Dijk Poeldijk (N) 6 4:04:41.2 24.52 100.00
821 5720 Egbert Lambers Naarden (N) 6 4:05:55.0 24.40 100.00
822 5178 Hendrik Bakker Wijnaldum (N) 6 4:05:57.9 24.39 100.00
823 5611 Jan Randsdorp Lisse (N) 6 4:06:47.3 24.31 100.00
824 5292 Klaas Banga Eindhoven (N) 6 4:09:03.2 24.09 100.00
825 5351 Cor Winkel Beverwijk (N) 6 4:10:00.4 24.00 100.00
826 6283 Wim de Groot Stompwijk (N) 6 4:11:36.6 23.85 100.00
827 5427 Koos Veldman Dronrijp (N) 6 4:14:24.5 23.58 100.00
828 6217 Govert van der Wal Schoonhoven (N) 6 4:17:20.1 23.32 100.00
829 5033 Annie de Vogel Lisserbroek (N) 6 4:17:20.2 23.32 100.00
830 5546 Nell Veldt-Oudhuis Akersloot (N) 6 4:17:49.4 23.27 100.00
831 5632 Cor Tambach Assendelft (N) 6 4:17:49.8 23.27 100.00
832 5232 Jeroen Worm Zwanenburg (N) 6 4:19:38.8 23.11 100.00
833 5202 Arjen van Krieken Brielle (N) 6 4:19:51.1 23.09 100.00
834 5460 Erik van 't Hullenaar Nijmegen (N) 6 4:20:13.1 23.06 100.00
835 5176 Wim Bouhuijs Kampen (N) 6 4:20:30.6 23.03 100.00
836 6149 Cees Ippel Hillegom (N) 6 4:21:09.4 22.98 100.00
837 5298 Kees Vennix Middelbeers (N) 6 4:22:02.9 22.90 100.00
838 5340 Leendert Geldermalsen Leusden (N) 6 4:22:38.7 22.84 100.00
839 5118 Jan Lenstra Heerenveen (N) 6 4:23:50.7 22.74 100.00
840 6100 Gerard Kuijs Castricum (N) 6 4:23:55.0 22.73 100.00
841 5887 Jeroen Baars Amsterdam (N) 6 4:24:39.9 22.67 100.00
842 6173 Herman Veldkamp Lochem (N) 6 4:26:06.5 22.55 100.00
843 5885 Dorus Schalkwijk Wijhe (N) 6 4:27:15.3 22.45 100.00
844 5284 Jan Bogerd Koudekerk a/d rijn (N) 6 4:29:09.0 22.29 100.00
845 5445 Hans van Tongeren Leiderdorp (N) 6 4:29:09.6 22.29 100.00
846 5792 Henk Wetering Vriezenveen (N) 6 4:32:02.3 22.06 100.00
847 5042 Pleun Verheij Culemborg (N) 6 4:32:16.9 22.04 100.00
848 5073 Henny Ketelaar Varsselder-veldhunten (N) 6 4:33:05.0 21.97 100.00
849 5112 Bert Braas Heerhugowaard (N) 6 4:33:36.3 21.93 100.00
850 6244 Inus Sliedregt Nootdorp (N) 6 4:36:45.9 21.68 100.00
851 5267 Joop Haverbusch Hoorn (N) 6 4:37:57.2 21.59 100.00
852 5761 Adriaan Oosterhof Lisserbroek (N) 6 4:38:08.9 21.57 100.00
853 5516 Cor Enthoven Castricum (N) 6 4:38:49.8 21.52 100.00
854 5575 Wim In 't veld De lier (N) 6 4:39:11.8 21.49 100.00
855 5313 Albert Wisselink Varsseveld (N) 6 4:39:16.7 21.48 100.00
856 5139 Theo van den Brink Nijkerk (N) 6 4:40:38.2 21.38 100.00
857 5209 Bart van Oenen Dalfsen (N) 6 4:40:54.2 21.36 100.00
858 5736 Ronald Nieuwendam Amsterdam (N) 6 4:41:11.0 21.34 100.00
859 5530 Henri Hilgenkamp Dalfsen (N) 6 4:41:13.4 21.34 100.00
860 5300 Jaap de Boer Dalfsen (N) 6 4:41:29.1 21.32 100.00
861 5707 Ben Rouweler Borne (N) 6 4:41:41.7 21.30 100.00
862 5442 Jan Woelders Hengelo (N) 6 4:41:45.4 21.30 100.00
863 6181 Anton van Adrichem De lier (N) 6 4:42:08.2 21.27 100.00
864 5723 Eef Kroes Maasland (N) 6 4:42:08.3 21.27 100.00
865 6105 Casper Vrensen Haarlem (N) 6 4:43:05.9 21.19 100.00
866 5379 Evert jan van Dijk Haarlem (N) 6 4:43:09.7 21.19 100.00
867 6099 Jaap Looijesteijn Breezand (N) 6 4:43:30.5 21.16 100.00
868 5710 Willem de Lange Genemuiden (N) 6 4:43:39.4 21.15 100.00
869 5617 Wiebe Veenstra Dieren (N) 6 4:43:51.4 21.14 100.00
870 5299 Bonnie Strik Berkel-enschot (N) 6 4:44:13.2 21.11 100.00
871 5079 John van der Zwet Lisse (N) 6 4:44:57.9 21.06 100.00
872 6341 Jurgen Tann 83339 chieming duitsland (D) 6 4:45:55.4 20.98 100.00
873 5275 Cor du Fosse Brugge belgie (B) 6 4:46:18.9 20.96 100.00
874 6072 Giel Schavemaker Bergen op zoom (N) 6 4:46:49.7 20.92 100.00
875 5522 Jan Slootweg Wassenaar (N) 6 4:46:50.2 20.92 100.00
876 5248 Jan Kroes Hattemerbroek (N) 6 4:47:25.1 20.88 100.00
877 5737 Wouter Verhoef Uithoorn (N) 6 4:48:45.4 20.78 100.00
878 5097 Wim Schreurs Notter (N) 6 4:49:15.4 20.74 100.00
879 5219 Simon Wijnstra Heinkenszand (N) 6 4:49:31.9 20.72 100.00
880 5241 Jan Winters Enschede (N) 6 4:49:32.7 20.72 100.00
881 6211 Tineke Marsman Nunspeet (N) 6 4:50:43.7 20.64 100.00
882 6298 Mien Onderwater-Loogman 46340 degagnac/frankrijk (F) 6 4:50:47.3 20.63 100.00
883 5157 Loek Vuysters Lelystad (N) 6 4:50:48.4 20.63 100.00
884 5355 Frans Erkens Brunssum (N) 6 4:50:48.7 20.63 100.00
885 6065 Frans Smulders Deventer (N) 6 4:52:25.1 20.52 100.00
886 6266 Bart de Kruijf Ede (N) 6 4:53:54.2 20.42 100.00
887 5177 Hans Elling Goirle (N) 6 4:53:57.6 20.41 100.00
888 5048 Bert Reinders Tiel (N) 6 4:54:16.1 20.39 100.00
889 5464 Eef Rimmelzwaan Schipluiden (N) 6 4:54:18.0 20.39 100.00
890 6269 Petra Wilken 18055 rostock duitsland (D) 6 4:54:21.8 20.38 100.00
891 5029 Anouk Nieuwland Wormer (N) 6 4:55:09.4 20.33 100.00
892 5019 Wim Goeman Nootdorp (N) 6 4:55:14.1 20.32 100.00
893 5125 Roel Mik Nijverdal (N) 6 4:55:14.6 20.32 100.00
894 5609 Leo van den Bos Zoetermeer (N) 6 4:55:23.9 20.31 100.00
895 5387 Theo Jansen Almelo (N) 6 4:55:39.7 20.29 100.00
896 5441 Jaap Knol Aadorp (N) 6 4:55:45.0 20.29 100.00
897 5370 Dick van Goor Brummen (N) 6 4:56:02.1 20.27 100.00
898 5386 Hans Bremmer Wierden (N) 6 4:56:03.3 20.27 100.00
899 5230 Paul Janse Amstelveen (N) 6 4:56:08.0 20.26 100.00
900 5757 Willem van der Voorn Lisserbroek (N) 6 4:56:11.1 20.26 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13