Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 519 Sjaak Botman Andijk (N) 12 6:19:33.5 31.62 200.00
2 516 Frans van den Bossche Aalter belgie (B) 12 6:19:34.4 31.62 200.00
3 507 Jean-luc Ostyn Kortrijk belgie (B) 12 6:19:37.3 31.61 200.00
4 556 Rob Jager Utrecht (N) 12 6:25:47.1 31.11 200.00
5 535 Tjamme Hoeksma Luxwoude (N) 12 6:25:47.7 31.11 200.00
6 544 Piet Hettinga Heeg (N) 12 6:25:47.9 31.10 200.00
7 525 Wim Oldenburg Uitwijk (N) 12 6:25:48.1 31.10 200.00
8 524 Teade Wiersma Hardegarijp (N) 12 6:28:39.2 30.88 200.00
9 532 Douwe Brouwer Ferwert (N) 12 6:28:40.3 30.87 200.00
10 539 Tjep de Vries Hijum (N) 12 6:29:04.1 30.84 200.00
11 517 Bernardus Gijzen Balk (N) 12 6:29:04.5 30.84 200.00
12 555 Bart Schaafsma De bilt (N) 12 6:29:04.6 30.84 200.00
13 501 Herman Pouwels Steenwijk (N) 12 6:29:04.6 30.84 200.00
14 526 Jan Oudhuis Alkmaar (N) 12 6:29:05.3 30.84 200.00
15 512 Jan Palenstijn Zwaag (N) 12 6:29:05.5 30.84 200.00
16 335 Watze van der Wal Hijum (N) 12 6:38:34.3 30.11 200.00
17 340 Edwin Mellema Veendam (N) 12 6:38:34.4 30.11 200.00
18 316 Henri Heijltjes Nijmegen (N) 12 6:38:49.5 30.09 200.00
19 339 Theo Ligthart Andijk (N) 12 6:44:27.2 29.67 200.00
20 338 Sjaak Schuitemaker Andijk (N) 12 6:49:22.3 29.31 200.00
21 322 Gerard jan Oord Oldemarkt (N) 12 6:49:22.8 29.31 200.00
22 345 Kaspar Knol Ede (N) 12 6:49:23.0 29.31 200.00
23 308 Hans Middag Uithoorn (N) 12 6:49:24.7 29.31 200.00
24 560 Harry Gubbels Helvoirt (N) 12 6:50:04.8 29.26 200.00
25 543 Roelof van de Boer Boijl (N) 12 6:51:47.2 29.14 200.00
26 527 Kees Bas Amsterdam (N) 12 6:51:47.5 29.14 200.00
27 558 Gerard Wolfs Baarle hertog belgie (B) 12 6:51:47.9 29.14 200.00
28 528 Jan Oord Oldemarkt (N) 12 6:51:49.2 29.14 200.00
29 515 Gerard Ton Pijnacker (N) 12 6:54:14.4 28.97 200.00
30 303 Henry Pardijs Vierakker (N) 12 6:54:44.9 28.93 200.00
31 312 Rob Zantinge Rheden (N) 12 7:03:52.9 28.31 200.00
32 355 Kees Bos Loenersloot (N) 12 7:03:53.3 28.31 200.00
33 352 Hassan van der Hoff Zeist (N) 12 7:03:53.7 28.31 200.00
34 321 Paul van Vilsteren 's heerenbroek (N) 12 7:03:54.2 28.31 200.00
35 314 Lieven Dhondt Hofstade-aalst belgie (B) 12 7:03:54.6 28.31 200.00
36 323 Rinus van Stee Herkingen (N) 12 7:03:57.4 28.31 200.00
37 348 Andries Roseboom Lieren (N) 12 7:03:58.7 28.30 200.00
38 317 Mark Vos Scheemda (N) 12 7:04:14.7 28.29 200.00
39 504 Kees Lansbergen Delfgauw (N) 12 7:13:58.6 27.65 200.00
40 530 Hans van Wijk Beneden leeuwen (N) 12 7:14:02.6 27.65 200.00
41 354 Piet Keetman Haarlem (N) 12 7:22:18.8 27.13 200.00
42 330 Jan van der Eijk Serooskerke (N) 12 7:55:53.8 25.22 200.00
43 508 Jan Loenen Meteren (N) 11 7:09:28.4 25.61 183.34
44 536 Her Tesselaar Heerhugowaard (N) 11 7:26:04.4 24.66 183.34
45 502 Johan Schrader Spankeren (N) 11 7:40:25.8 23.89 183.34
46 509 Piet Veldt Akersloot (N) 10 7:39:53.2 21.74 166.67
47 550 Jozef de Weirt Deinze belgie (B) 9 4:36:55.1 32.50 150.00
48 520 Willem Hoolwerf Eemdijk (N) 9 4:44:44.1 31.61 150.00
49 548 Henry van Vugt Almkerk (N) 9 4:49:02.0 31.14 150.00
50 537 George Tanis Amsterdam (N) 9 5:43:43.6 26.18 150.00
51 318 Henk Hendrix Ijsselsteijn (N) 9 6:05:00.9 24.66 150.00
52 521 Sijmen Algra Terwispel (N) 8 4:09:35.9 32.05 133.34
53 341 Ronald Kruijer Heiligerlee (N) 8 4:12:31.0 31.68 133.34
54 557 Bas Joosten Boxtel (N) 8 4:24:36.1 30.23 133.34
55 319 Sjaak Stuijt Zoeterwoude (N) 8 4:52:00.3 27.40 133.34
56 344 Hedde-jan Wiltjer Giesbeek (N) 7 3:55:50.8 29.68 116.67
57 302 Klaas Brandwijk Hardinxveld-giessendam (N) 7 3:55:51.4 29.68 116.67
58 307 Wil Gieling Uithoorn (N) 7 3:56:00.8 29.66 116.67
59 541 Rense Veenstra Haren (N) 7 3:58:42.7 29.32 116.67
60 554 Jerry Weldam Nieuwegein (N) 7 4:00:18.4 29.13 116.67
61 327 Pieter van Bergen Delfgauw (N) 7 4:07:54.7 28.24 116.67
62 511 Kees Hoek Delft (N) 7 4:19:52.4 26.94 116.67
63 549 Hans Scholing Ruinen (N) 6 3:20:30.5 29.92 100.00
64 531 Harrie Vehof Goor (N) 6 3:22:35.7 29.62 100.00
65 346 Tonny Waanders Haaksbergen (N) 6 3:34:44.8 27.94 100.00
66 304 Kees Verheul Dordrecht (N) 6 3:38:11.8 27.50 100.00
67 534 Fred Leker Zonnemaire (N) 6 3:38:52.7 27.41 100.00
68 529 Pieter Bas Amsterdam (N) 6 3:39:38.5 27.32 100.00
69 546 Willy Langeland Bedum (N) 5 2:23:55.9 34.74 83.33
70 510 Pieter de Kroon Wijnjewoude (N) 5 2:35:34.2 32.14 83.33
71 337 Andre Willems Vorden (N) 5 2:51:47.3 29.11 83.33
72 334 Eric Peirs Beveren leie belgie (B) 5 3:17:53.4 25.27 83.33
73 353 Jos van Dijk Nieuwegein (N) 5 4:11:16.5 19.90 83.33
74 503 Ronald de Beer Hilversum (N) 4 2:01:55.7 32.81 66.67
75 545 Jan-willem van Klinken Schiedam (N) 4 2:03:40.0 32.35 66.67
76 505 Tonnij Spekschoor Lievelde (N) 4 2:11:45.0 30.36 66.67
77 329 Willem Hengeveld De krim (N) 4 2:12:33.1 30.18 66.67
78 513 Koos Huitema Oosterwolde (N) 4 2:17:29.1 29.09 66.67
79 326 Martin van der Veer Herkingen (N) 4 2:18:20.8 28.91 66.67
80 540 Jakob Fuhler Emmen (N) 4 2:22:19.7 28.10 66.67
81 553 Toon Michiels Vierlingsbeek (N) 4 2:24:44.4 27.64 66.67
82 559 Ronni Viane Ronse belgie (B) 4 2:27:12.5 27.17 66.67
83 350 Johan Stolze De lier (N) 4 2:33:53.1 25.99 66.67
84 347 Gerrit Zweers Markelo (N) 4 2:40:22.7 24.94 66.67
85 538 Jan van Daalen Heesselt (gld.) (N) 3 1:26:49.3 34.55 50.00
86 523 Bart ter Haar Enkhuizen (N) 3 1:32:57.4 32.27 50.00
87 331 Gerard Bos Nunspeet (N) 3 1:44:10.5 28.80 50.00
88 551 Aard Mors Koedijk (N) 3 1:45:06.1 28.54 50.00
89 325 Jaap de Visser Domburg (N) 3 2:08:38.0 23.32 50.00
90 522 Aldert Slot Westzaan (N) 2 1:04:58.5 30.78 33.33
91 311 Marc Zantinge Rheden (N) 2 1:05:28.7 30.54 33.33
92 342 Anne Hoekstra Oudega (N) 2 1:08:26.9 29.22 33.33
93 552 Kees Missaar Schagen (N) 2 1:09:54.3 28.61 33.33
94 506 Nico Tielens Westerland (N) 1 0:29:40.8 33.69 16.67
95 349 Vincent van Wersch Tilburg (N) 1 0:31:21.3 31.89 16.67
96 351 Johan Boonstra Enumatil (N) 1 0:31:35.6 31.65 16.67
97 309 Matthijs Klinkert Delft (N) 1 0:32:41.3 30.59 16.67
98 301 Ben van der Hoort Uithoorn (N) 1 0:36:11.2 27.63 16.67
99 310 Bruno Plantinga Avenhorn (N) 0 0.00
100 305 Anne pieter Woudstra Bussum (N) 0 0.00
[ Volgende ]
103 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2