Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen + C
Dames
Heren A + B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Veteranen
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
731
Remco Hin
Nieuw vennep (N)
16
0:28:40.7
33.48
16.00
2
B87
Andre Klopmaker
()
16
0:28:43.0
33.43
16.00
3
726
Mike van den Berg
Borne (N)
16
0:28:50.2
33.29
16.00
4
721
Rene van der Meulen
Kampen (N)
16
0:28:50.3
33.29
16.00
5
730
Rob Jager
Utrecht (N)
16
0:28:50.6
33.28
16.00
6
746
Jan Grauss
Brakel (N)
16
0:28:51.1
33.28
16.00
7
555
Bart Schaafsma
De bilt (N)
16
0:28:51.3
33.27
16.00
8
727
Tom Versteeg
Soest (N)
16
0:28:51.8
33.26
16.00
9
734
Wil van der Neut
Oudewater (N)
16
0:28:52.3
33.25
16.00
10
138
Jelmer Hoekstra
Twijzelerheide (N)
16
0:28:52.6
33.25
16.00
11
723
Jeroen Sienot
Wene den hoorn (N)
16
0:28:52.7
33.24
16.00
12
736
Hayo van der Werf
Amsterdam (N)
16
0:28:53.0
33.24
16.00
13
739
Hans Pater
Waarland (N)
16
0:28:53.0
33.24
16.00
14
139
Kees Cijsouw
Oostburg (N)
16
0:28:53.5
33.23
16.00
15
544
Piet Hettinga
Heeg (N)
16
0:28:55.2
33.20
16.00
16
310
Bruno Plantinga
Avenhorn (N)
16
0:28:55.7
33.19
16.00
17
507
Jean-luc Ostyn
Kortrijk belgie (B)
16
0:28:55.8
33.19
16.00
18
134
Gerrit van Vilsteren
(N)
16
0:28:59.3
33.12
16.00
19
532
Douwe Brouwer
Ferwert (N)
16
0:28:59.6
33.11
16.00
20
728
Gerard Sluijs
Utrecht (N)
16
0:29:03.8
33.03
16.00
21
749
Engbert van der Woude
De wijk (N)
16
0:29:07.4
32.96
16.00
22
747
Wim van Randeraad
Waarder (N)
16
0:29:16.2
32.80
16.00
23
741
Henk Foekema
Hippolytushoef (N)
16
0:30:05.2
31.91
16.00
24
516
Frans van den Bossche
Aalter belgie (B)
16
0:30:13.7
31.76
16.00
25
750
Bennie Zwartenkot
Onderdendam (N)
16
0:39:46.7
24.13
16.00
26
503
Ronald de Beer
Hilversum (N)
15
0:29:55.5
30.08
15.00
27
517
Bernardus Gijzen
Balk (N)
13
0:23:22.2
33.38
13.00
28
501
Herman Pouwels
Steenwijk (N)
13
0:24:09.6
32.29
13.00
29
729
Klaas van den Berg
Zeist (N)
12
0:30:29.0
23.62
12.00
30
738
Nico van Bergeijk
Lelystad (N)
11
0:30:30.7
21.63
11.00
31
540
Jakob Fuhler
Emmen (N)
11
0:31:09.6
21.18
11.00
32
742
Daan Hanraads
Zijdewind (N)
11
0:42:25.0
15.56
11.00
33
743
Sjouke Hellinga
Broeksterwoude (N)
10
0:19:27.5
30.84
10.00
34
520
Willem Hoolwerf
Eemdijk (N)
10
0:21:04.1
28.48
10.00
35
732
Erik van der Lippe
Utrecht (N)
10
0:30:28.2
19.69
10.00
36
725
Karuud Pots
Borne (N)
10
0:37:48.8
15.87
10.00
37
525
Wim Oldenburg
Uitwijk (N)
9
0:15:47.1
34.21
9.00
38
724
Aart van Dalen
Andel (N)
9
0:16:37.6
32.48
9.00
39
740
Gerrit Terpstra
Leeuwarden (N)
9
0:30:30.0
17.71
9.00
40
718
Peter Keiser
Amsterdam (N)
8
0:13:52.0
34.62
8.00
41
735
Cor van der Valk
Pijnacker (N)
8
0:42:32.5
11.28
8.00
42
733
Jan ronald Wigarda
Wolvega (N)
7
0:12:12.2
34.42
7.00
43
722
Koos van Houten
Bedum (N)
7
0:13:46.1
30.51
7.00
44
550
Jozef de Weirt
Deinze belgie (B)
7
0:14:05.3
29.81
7.00
45
524
Teade Wiersma
Hardegarijp (N)
5
0:30:27.2
9.85
5.00
46
523
Bart ter Haar
Enkhuizen (N)
4
0:07:22.0
32.58
4.00
47
745
Rick Beers
Limmen (N)
4
0:07:35.7
31.60
4.00
48
748
Jan van 't Zand
Zuidwolde (N)
3
0:06:20.4
28.39
3.00
49
552
Kees Missaar
Schagen (N)
2
0:04:54.7
24.43
2.00
50
334
Eric Peirs
Beveren leie belgie (B)
1
0:01:47.6
33.47
1.00
51
337
Andre Willems
Vorden (N)
0
·
·
0.00
52
341
Ronald Kruijer
Heiligerlee (N)
0
·
·
0.00
53
345
Kaspar Knol
Ede (N)
0
·
·
0.00
54
349
Vincent van Wersch
Tilburg (N)
0
·
·
0.00
55
351
Johan Boonstra
Enumatil (N)
0
·
·
0.00
56
352
Hassan van der Hoff
Zeist (N)
0
·
·
0.00
57
129
Peter van Waes
Aardenburg (N)
0
·
·
0.00
58
130
Kees Cijsouw
Oostburg (N)
0
·
·
0.00
59
131
Wicher Vaartjes
Tilburg (N)
0
·
·
0.00
60
301
Ben van der Hoort
Uithoorn (N)
0
·
·
0.00
61
302
Klaas Brandwijk
Hardinxveld-giessendam (N)
0
·
·
0.00
62
303
Henry Pardijs
Vierakker (N)
0
·
·
0.00
63
304
Kees Verheul
Dordrecht (N)
0
·
·
0.00
64
305
Anne pieter Woudstra
Bussum (N)
0
·
·
0.00
65
306
Ad de Kort
Eindhoven (N)
0
·
·
0.00
66
307
Wil Gieling
Uithoorn (N)
0
·
·
0.00
67
308
Hans Middag
Uithoorn (N)
0
·
·
0.00
68
309
Matthijs Klinkert
Delft (N)
0
·
·
0.00
69
311
Marc Zantinge
Rheden (N)
0
·
·
0.00
70
312
Rob Zantinge
Rheden (N)
0
·
·
0.00
71
313
Bas Kloosterman
Genemuiden (N)
0
·
·
0.00
72
314
Lieven Dhondt
Hofstade-aalst belgie (B)
0
·
·
0.00
73
317
Mark Vos
Scheemda (N)
0
·
·
0.00
74
318
Henk Hendrix
Ijsselsteijn (N)
0
·
·
0.00
75
319
Sjaak Stuijt
Zoeterwoude (N)
0
·
·
0.00
76
321
Paul van Vilsteren
's heerenbroek (N)
0
·
·
0.00
77
322
Gerard jan Oord
Oldemarkt (N)
0
·
·
0.00
78
323
Rinus van Stee
Herkingen (N)
0
·
·
0.00
79
325
Jaap de Visser
Domburg (N)
0
·
·
0.00
80
326
Martin van der Veer
Herkingen (N)
0
·
·
0.00
81
327
Pieter van Bergen
Delfgauw (N)
0
·
·
0.00
82
329
Willem Hengeveld
De krim (N)
0
·
·
0.00
83
330
Jan van der Eijk
Serooskerke (N)
0
·
·
0.00
84
331
Gerard Bos
Nunspeet (N)
0
·
·
0.00
85
335
Watze van der Wal
Hijum (N)
0
·
·
0.00
86
336
Gert Mulderij
Elim (N)
0
·
·
0.00
87
338
Sjaak Schuitemaker
Andijk (N)
0
·
·
0.00
88
339
Theo Ligthart
Andijk (N)
0
·
·
0.00
89
340
Edwin Mellema
Veendam (N)
0
·
·
0.00
90
342
Anne Hoekstra
Oudega (N)
0
·
·
0.00
91
344
Hedde-jan Wiltjer
Giesbeek (N)
0
·
·
0.00
92
346
Tonny Waanders
Haaksbergen (N)
0
·
·
0.00
93
347
Gerrit Zweers
Markelo (N)
0
·
·
0.00
94
348
Andries Roseboom
Lieren (N)
0
·
·
0.00
95
350
Johan Stolze
De lier (N)
0
·
·
0.00
96
353
Jos van Dijk
Nieuwegein (N)
0
·
·
0.00
97
354
Piet Keetman
Haarlem (N)
0
·
·
0.00
98
355
Kees Bos
Loenersloot (N)
0
·
·
0.00
99
127
Richard Touber
Stiens (N)
0
·
·
0.00
100
703
Gert Mulderij
Elim (N)
0
·
·
0.00
[
Volgende
]
455 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5