Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 009 Tristan Loy BAM Schaatsteam () 30 0:43:53.6 41.01 30.00
2 007 Bob de Vries BAM Schaatsteam () 30 0:44:20.2 40.60 30.00
3 056 Martijn Kromkamp Beelen Sloopwerken () 30 0:44:20.3 40.60 30.00
4 011 Yoeri Lissenberg Adformatie/Jobnews () 30 0:44:20.6 40.59 30.00
5 028 Sandor Stuut InterCarParts/Vlasman () 30 0:44:21.1 40.59 30.00
6 040 Willem Hut BAM Schaatsteam () 30 0:44:21.3 40.58 30.00
7 024 Bert Jan van der Veen Time Out Sport/Vrieling () 30 0:44:51.8 40.12 30.00
8 067 Martijn Bovenmars InterCarParts/Vlasman () 30 0:44:52.6 40.11 30.00
9 105 Rick van Leersum Goesting.nl () 30 0:44:52.8 40.11 30.00
10 008 Arjan Stroetinga BAM Schaatsteam () 30 0:45:08.2 39.88 30.00
11 032 Sander Kingma BAM Schaatsteam () 30 0:45:08.4 39.88 30.00
12 106 Ytzen Faber Goesting.nl () 30 0:45:08.7 39.87 30.00
13 B25 Peter van de Pol Beelen Sloopwerken () 30 0:45:08.7 39.87 30.00
14 103 Richard Sijm Viks Parket () 30 0:45:08.8 39.87 30.00
15 B10 Christian Gert Hoen GIBO-BEKA () 30 0:45:08.8 39.87 30.00
16 B31 Stefan Teeuwen Goesting.nl () 30 0:45:09.8 39.86 30.00
17 068 Andrť Withaar InterCarParts/Vlasman () 30 0:45:10.3 39.85 30.00
18 107 Erik-Jan Spijkerman Goesting.nl () 30 0:45:12.1 39.82 30.00
19 033 Thierry Mijsters Adformatie/Jobnews () 25 0:38:05.1 39.39 25.00
20 D13 Carla Zielman Hoolwerf Heiwerken () 25 0:41:59.0 35.73 25.00
21 D71 Helen van Goozen () 25 0:41:59.1 35.73 25.00
22 D49 Andrea Sikkema Van der Wiel () 25 0:41:59.2 35.73 25.00
23 D66 Margo van de Merwe () 25 0:41:59.6 35.72 25.00
24 D10 Jolanda Langeland Steenbergen Fietsen () 25 0:42:00.7 35.71 25.00
25 D80 Jane Douma Caravell () 25 0:42:00.8 35.70 25.00
26 D42 Ankie Ytsma HSB Totaal () 25 0:42:00.9 35.70 25.00
27 D75 Sanne Halma HSB Totaal () 25 0:42:01.0 35.70 25.00
28 D28 Liesbeth Hijlkema Cakyline () 25 0:42:01.1 35.70 25.00
29 D25 Marjolijn Hulzebosch Van der Wiel () 25 0:42:01.3 35.70 25.00
30 D38 Iris Prinsen Van der Wiel () 25 0:42:01.5 35.69 25.00
31 D97 Moniek Spigt Schuitemaker schaats- en wielersport () 25 0:42:01.6 35.69 25.00
32 D02 Marja van der Werf HSB Totaal () 25 0:42:02.3 35.68 25.00
33 D69 Ilse Hoogland Caravell () 25 0:42:02.4 35.68 25.00
34 D32 Karen Teuling PANalytical () 25 0:42:09.5 35.58 25.00
35 341 Ronald Kruijer Heiligerlee (N) 20 0:32:27.9 36.96 20.00
36 520 Willem Hoolwerf Eemdijk (N) 20 0:32:30.3 36.92 20.00
37 340 Edwin Mellema Veendam (N) 20 0:32:30.6 36.91 20.00
38 316 Henri Heijltjes Nijmegen (N) 20 0:32:30.6 36.91 20.00
39 130 Kees Cijsouw Oostburg (N) 20 0:32:30.9 36.91 20.00
40 555 Bart Schaafsma De bilt (N) 20 0:32:31.2 36.90 20.00
41 539 Tjep de Vries Hijum (N) 20 0:32:31.3 36.90 20.00
42 524 Teade Wiersma Hardegarijp (N) 20 0:32:31.7 36.89 20.00
43 535 Tjamme Hoeksma Luxwoude (N) 20 0:32:31.8 36.89 20.00
44 335 Watze van der Wal Hijum (N) 20 0:32:31.9 36.89 20.00
45 351 Johan Boonstra Enumatil (N) 20 0:32:32.2 36.88 20.00
46 134 Gerrit van Vilsteren (N) 20 0:32:32.6 36.87 20.00
47 303 Henry Pardijs Vierakker (N) 20 0:32:32.7 36.87 20.00
48 131 Wicher Vaartjes Tilburg (N) 20 0:32:32.8 36.87 20.00
49 540 Jakob Fuhler Emmen (N) 20 0:32:32.9 36.87 20.00
50 310 Bruno Plantinga Avenhorn (N) 20 0:32:32.9 36.87 20.00
51 523 Bart ter Haar Enkhuizen (N) 20 0:32:33.0 36.87 20.00
52 510 Pieter de Kroon Wijnjewoude (N) 20 0:32:33.0 36.87 20.00
53 501 Herman Pouwels Steenwijk (N) 20 0:32:33.3 36.86 20.00
54 541 Rense Veenstra Haren (N) 20 0:32:33.5 36.86 20.00
55 703 Gert Mulderg (N) 20 0:32:33.5 36.86 20.00
56 560 Harry Gubbels Helvoirt (N) 20 0:32:33.6 36.86 20.00
57 532 Douwe Brouwer Ferwert (N) 20 0:32:33.8 36.85 20.00
58 543 Roelof van de Boer Boijl (N) 20 0:32:33.8 36.85 20.00
59 544 Piet Hettinga Heeg (N) 20 0:32:34.2 36.84 20.00
60 526 Jan Oudhuis Alkmaar (N) 20 0:32:34.3 36.84 20.00
61 337 Andre Willems Vorden (N) 20 0:32:34.5 36.84 20.00
62 554 Jerry Weldam Nieuwegein (N) 20 0:32:34.6 36.84 20.00
63 545 Jan-willem van Klinken Schiedam (N) 20 0:32:35.1 36.83 20.00
64 135 Edwin Lagerweg (N) 20 0:32:35.3 36.82 20.00
65 305 Anne pieter Woudstra Bussum (N) 20 0:32:35.4 36.82 20.00
66 129 Peter van Waes Aardenburg (N) 20 0:32:36.1 36.81 20.00
67 344 Hedde-jan Wiltjer Giesbeek (N) 20 0:33:14.9 36.09 20.00
68 136 H. V. D. Mask (N) 20 0:34:08.5 35.15 20.00
69 133 Jan Mulderg (N) 20 0:34:08.7 35.15 20.00
70 D39 Esther Hilberink Van der Wiel () 19 0:33:41.8 33.83 19.00
71 137 Rintje Ritsma (N) 18 0:26:56.5 40.09 18.00
72 B93 Remco Huisman Thermo.com () 17 0:25:34.3 39.89 17.00
73 349 Vincent van Wersch Tilburg (N) 15 1:47:50.9 8.35 15.00
74 B59 Wilbert Zielman () 12 0:19:09.1 37.59 12.00
75 D45 Petra Spigt Finisher Gipsplaatvoegers () 12 0:21:45.2 33.10 12.00
76 B29 Michiel Maerten Goesting.nl () 11 0:16:27.3 40.11 11.00
77 B45 Emiel de Groot Free-Wheel () 11 0:17:43.5 37.24 11.00
78 503 Ronald de Beer Hilversum (N) 10 0:21:11.0 28.33 10.00
79 D132 Jeltsje Osinga (N) 9 0:16:37.9 32.47 9.00
80 552 Kees Missaar Schagen (N) 8 0:38:43.8 12.39 8.00
81 334 Eric Peirs Beveren leie belgie (B) 7 0:12:47.7 32.83 7.00
82 551 Aard Mors Koedijk (N) 7 0:12:48.1 32.81 7.00
83 035 Roy Boeve Beelen Sloopwerken () 4 0:06:21.2 37.78 4.00
84 317 Mark Vos Scheemda (N) 2 0:04:20.7 27.62 2.00
85 318 Henk Hendrix Ijsselsteijn (N) 0 0.00
86 319 Sjaak Stuijt Zoeterwoude (N) 0 0.00
87 321 Paul van Vilsteren 's heerenbroek (N) 0 0.00
88 322 Gerard jan Oord Oldemarkt (N) 0 0.00
89 323 Rinus van Stee Herkingen (N) 0 0.00
90 325 Jaap de Visser Domburg (N) 0 0.00
91 326 Martin van der Veer Herkingen (N) 0 0.00
92 327 Pieter van Bergen Delfgauw (N) 0 0.00
93 329 Willem Hengeveld De krim (N) 0 0.00
94 330 Jan van der Eijk Serooskerke (N) 0 0.00
95 331 Gerard Bos Nunspeet (N) 0 0.00
96 306 Ad de Kort Eindhoven (N) 0 0.00
97 307 Wil Gieling Uithoorn (N) 0 0.00
98 308 Hans Middag Uithoorn (N) 0 0.00
99 309 Matthijs Klinkert Delft (N) 0 0.00
100 311 Marc Zantinge Rheden (N) 0 0.00
[ Volgende ]
426 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5