Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
2150
Wicher Vaartjes
Tilburg (N)
12
6:58:02.9
28.71
200.00
2
1907
Thomas Steenvoorden
Noordwijk (N)
12
6:58:07.7
28.70
200.00
3
2352
Douwe Brouwer
Ferwert (N)
12
6:58:08.3
28.70
200.00
4
2262
Hylke Boerstra
28717 bremen duitsland (D)
12
6:58:12.2
28.69
200.00
5
1708
Jan Mein
Scheemda (N)
12
6:58:16.0
28.69
200.00
6
1914
Hans Scholing
Ruinen (N)
12
6:59:40.0
28.59
200.00
7
1893
Mart van Heeswijk
Schijndel (N)
12
7:00:08.9
28.56
200.00
8
2237
Gert Kastelijn
Kamerik (N)
12
7:00:17.7
28.55
200.00
9
2333
Tonny Waanders
Haaksbergen (N)
12
7:00:42.0
28.52
200.00
10
1225
Laurens Rook
Enkhuizen (N)
12
7:01:24.2
28.48
200.00
11
1316
Hein Geurtsen
Harmelen (N)
12
7:01:25.1
28.48
200.00
12
1724
Hendrik-jan de Graaf
Delft (N)
12
7:01:25.9
28.47
200.00
13
1518
Lieven Dhondt
Hofstade-aalst belgie (B)
12
7:01:27.1
28.47
200.00
14
2315
Udo Rainer
Fresach (A)
12
7:01:27.2
28.47
200.00
15
2056
Gerard van Veen
Voorthuizen (N)
12
7:01:27.5
28.47
200.00
16
2264
Wiemer Hoekstra
Lemmer (N)
12
7:01:28.1
28.47
200.00
17
2225
Anne Hoekstra
Oudega (N)
12
7:01:29.3
28.47
200.00
18
1070
Be van Dijk
Kampen (N)
12
7:01:32.2
28.47
200.00
19
2278
Isabelle Crombez
Gent belgie (B)
12
7:01:34.7
28.46
200.00
20
1237
Walter Blom
Edam (N)
12
7:01:35.3
28.46
200.00
21
1158
Gerrit Looijen
Nieuwegein (N)
12
7:01:50.4
28.45
200.00
22
2036
Marco de Groot
Zoetermeer (N)
12
7:02:03.8
28.43
200.00
23
1363
Matthijs Klinkert
Delft (N)
12
7:02:43.2
28.39
200.00
24
1875
Arnaud Vincent
Rotterdam (N)
12
7:03:01.0
28.37
200.00
25
1705
Nico Lindeman
Scheemda (N)
12
7:06:08.8
28.16
200.00
26
1731
Arnold Hassing
Scheemda (N)
12
7:06:13.5
28.15
200.00
27
1212
Wim van Duinen
Wezep (N)
12
7:07:08.6
28.09
200.00
28
1951
Ad de Jong
Dongen (N)
12
7:12:46.1
27.73
200.00
29
2052
Hans van Dijk
Leiden (N)
12
7:14:11.9
27.64
200.00
30
2168
Koos van der Geest
Valkenburg (N)
12
7:14:14.4
27.63
200.00
31
1920
Johannes van Raalte
Tersoal (N)
12
7:14:20.0
27.63
200.00
32
2357
Lennert de Haan
Beerta (N)
12
7:14:21.7
27.63
200.00
33
1623
Dolph te Linde
Westknollendam (N)
12
7:14:23.1
27.63
200.00
34
2066
Willem Hengeveld
De krim (N)
12
7:14:26.0
27.62
200.00
35
2260
Gerrit de Groot
Nieuw leusen (N)
12
7:14:31.6
27.62
200.00
36
1012
Hans Hoogland
Culemborg (N)
12
7:21:06.0
27.21
200.00
37
2338
Martie de Zeeuw
Est (N)
12
7:22:15.0
27.13
200.00
38
2316
Gerard Bos
Nunspeet (N)
12
7:23:59.2
27.03
200.00
39
2243
Wouter Bos
Hierden (N)
12
7:27:20.3
26.83
200.00
40
1594
Marnix Kaspers
Amersfoort (N)
12
7:27:27.1
26.82
200.00
41
1631
Henk Hendrix
Ijsselsteijn (N)
12
7:27:36.5
26.81
200.00
42
2304
Wil Gieling
Uithoorn (N)
12
7:29:01.1
26.73
200.00
43
1529
Kees Bos
Loenersloot (N)
12
7:29:05.1
26.72
200.00
44
1287
Anne pieter Woudstra
Bussum (N)
12
7:29:13.3
26.71
200.00
45
1214
Martin Orsel
Deventer (N)
12
7:31:49.5
26.56
200.00
46
1202
Kees Verheul
Dordrecht (N)
12
7:31:50.1
26.56
200.00
47
2110
Jan van Laarhoven
Hengelo (ov) (N)
12
7:31:58.1
26.55
200.00
48
2140
Frank van den Brandt
Boxtel (N)
12
7:32:00.0
26.55
200.00
49
2309
Jan de Boer
Hurdegarijp (N)
12
7:32:03.3
26.55
200.00
50
1445
Albert van Schie
Hoogmade (N)
12
7:32:03.3
26.55
200.00
51
1851
Joop Hoskens
Bladel (N)
12
7:32:04.3
26.54
200.00
52
1258
Johan Gijzel
Yerseke (N)
12
7:32:07.1
26.54
200.00
53
2324
Ruud Wijers
Boxtel (N)
12
7:32:07.4
26.54
200.00
54
1704
Jan Kruijer
Midwolda (N)
12
7:32:08.4
26.54
200.00
55
1547
Wim Qualm
Wassenaar (N)
12
7:32:09.3
26.54
200.00
56
1526
Rob Looijmans
Breda (N)
12
7:32:10.8
26.54
200.00
57
1804
Jaap In 't veld
Haaksbergen (N)
12
7:32:25.2
26.52
200.00
58
2317
Wolfgang Zeller
A-9500 villach oostenrijk (A)
12
7:32:25.2
26.52
200.00
59
1333
Leo Vergeer
Luttelgeest (N)
12
7:32:25.4
26.52
200.00
60
1535
Wil Verbeij
Zoeterwoude (N)
12
7:32:38.2
26.51
200.00
61
1610
Jasper Hondius
Amsterdam (N)
12
7:32:38.7
26.51
200.00
62
2152
Willem Anker
Waddinxveen (N)
12
7:32:39.6
26.51
200.00
63
1905
Arjen Reynierse
Amsterdam (N)
12
7:32:41.4
26.51
200.00
64
2229
Jos Drabbels
Leiden (N)
12
7:32:44.7
26.51
200.00
65
1019
Hinke Ijmker-Kiekebelt
Hoogeveen (N)
12
7:32:48.9
26.50
200.00
66
2326
Marcel Vaartjes
Tilburg (N)
12
7:32:56.0
26.49
200.00
67
1450
Aad Dolle
Rijnsburg (N)
12
7:32:56.6
26.49
200.00
68
2300
- -
28790 schwanewede duitsl (D)
12
7:32:58.9
26.49
200.00
69
2299
Max Stegemann
28211 bremen (D)
12
7:32:58.9
26.49
200.00
70
2097
Paul Duijn
Rijnsburg (N)
12
7:33:01.9
26.49
200.00
71
2327
Hans Middag
Uithoorn (N)
12
7:33:04.0
26.49
200.00
72
1664
Dick van Kleef
Malden (N)
12
7:33:04.7
26.49
200.00
73
2271
Marc Zantinge
Rheden (N)
12
7:33:06.5
26.48
200.00
74
1877
Henk van Rooijen
Amersfoort (N)
12
7:33:07.6
26.48
200.00
75
1113
Jaap Post
Heerde (N)
12
7:33:09.4
26.48
200.00
76
1118
Johan Schrader
Spankeren (N)
12
7:33:11.7
26.48
200.00
77
2340
Hilbert van der Burg
Est (N)
12
7:33:12.4
26.48
200.00
78
1640
Klaas te Linde
Krommenie (N)
12
7:33:13.3
26.48
200.00
79
1256
Cor Nat
Oosthuizen (N)
12
7:33:15.1
26.48
200.00
80
1592
Frans de Vos
Gouda (N)
12
7:33:15.5
26.48
200.00
81
1215
Mieke van Kuijk
Harmelen (N)
12
7:33:16.3
26.47
200.00
82
1170
Jan Heins
Emmer compascuum (N)
12
7:33:25.3
26.47
200.00
83
1027
Ben van der Hoort
Uithoorn (N)
12
7:33:36.6
26.45
200.00
84
2093
Wim van der Knaap
Naaldwijk (N)
12
7:35:28.3
26.35
200.00
85
2010
Jelte Kruijer
Heiligerlee (N)
12
7:35:40.3
26.34
200.00
86
1873
Arjen de Jager
Medemblik (N)
12
7:36:39.6
26.28
200.00
87
1808
Arie Slob
Helvoirt (N)
12
7:36:47.2
26.27
200.00
88
1462
Herman Sluiter
Bathmen (N)
12
7:36:59.0
26.26
200.00
89
1759
Martin Timmer
Klarenbeeek (N)
12
7:37:06.0
26.25
200.00
90
2170
Martien Pater
Vorden (N)
12
7:37:30.6
26.23
200.00
91
1900
Wim Rodenburg
Amersfoort (N)
12
7:37:35.5
26.22
200.00
92
1553
P. Kamstra
Wommels (N)
12
7:37:38.2
26.22
200.00
93
1057
Jos Tielens
Breezand (N)
12
7:37:41.2
26.22
200.00
94
1058
Frans Tielens
Breezand (N)
12
7:37:41.4
26.22
200.00
95
2227
Peter van der Voort
Pijnacker (N)
12
7:37:42.6
26.22
200.00
96
1922
Helfriech Tiemens
Beilen (N)
12
7:37:45.0
26.22
200.00
97
1706
Wubbe Mein
Scheemda (N)
12
7:38:00.0
26.20
200.00
98
1430
Ron Dikhooff
Capelle a/d ijssel (N)
12
7:38:02.6
26.20
200.00
99
1393
Wybren van Haga
Haarlem (N)
12
7:38:12.6
26.19
200.00
100
1020
Remco Ijmker
Zwolle (N)
12
7:38:15.1
26.19
200.00
[
Volgende
]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14