Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
5175
Be van Dijk
Kampen (N)
12
7:10:49.5
27.85
200.00
2
5901
Hans Kaptein
Heerhugowaard (N)
12
7:10:52.9
27.85
200.00
3
5527
Hendrik jan Blomberg
Smilde (N)
12
7:10:55.0
27.85
200.00
4
5478
Henk Koster
Den haag (N)
12
7:10:55.1
27.85
200.00
5
5031
Laurens Klaas
Deurningen (N)
12
7:11:22.1
27.82
200.00
6
6070
Tjerru Oenema
Hoogeveen (N)
12
7:11:39.0
27.80
200.00
7
6284
Gerrit Sellis
Ijsselmuiden (N)
12
7:11:54.1
27.78
200.00
8
5263
Rien Spierenburg
Harmelen (N)
12
7:11:56.2
27.78
200.00
9
5987
Jo Maerman
Niehove (N)
12
7:11:59.2
27.78
200.00
10
6143
Eef Bensink
Gorssel (N)
12
7:12:09.3
27.77
200.00
11
5765
Cor van der Valk
Pijnacker (N)
12
7:13:26.7
27.69
200.00
12
5858
Piet Nota
St.nicolaasga (N)
12
7:13:34.0
27.68
200.00
13
6321
Jan Roos
Oudendijk (N)
12
7:13:35.6
27.68
200.00
14
5895
Rudy Schreijer
Doornenburg (N)
12
7:16:04.3
27.52
200.00
15
6320
Aizo Betten
Emmen (N)
12
7:21:44.7
27.17
200.00
16
5067
Rene Lubbers
Dinxperlo (N)
12
7:24:23.3
27.00
200.00
17
5438
Albert Dooper
Leuvenheim (N)
12
7:28:44.6
26.74
200.00
18
6091
Bram Ledeboer
Amsterdam (N)
12
7:28:54.7
26.73
200.00
19
5148
Rene Everlo
Tubbergen (N)
12
7:28:58.0
26.73
200.00
20
5147
Sjoerd Everlo
Raalte (N)
12
7:28:58.0
26.73
200.00
21
5397
Siem Hoekstra
Meppel (N)
12
7:29:01.4
26.73
200.00
22
5320
Jery Bruinsma
Wormer (N)
12
7:29:01.5
26.72
200.00
23
5093
Guus Willemsen
Steenderen (N)
12
7:32:13.6
26.54
200.00
24
6080
Pieter van Elsas
Bloemendaal (N)
12
7:42:51.4
25.93
200.00
25
6004
Klaas de Leth
Amsterdam (N)
12
7:44:29.6
25.84
200.00
26
5955
Jan Oudhuis
Alkmaar (N)
12
7:44:50.6
25.82
200.00
27
5333
Marjon de Wit
Alkmaar (N)
12
7:45:07.0
25.80
200.00
28
5954
Ditmer Koster
Berkhout (N)
12
7:45:07.4
25.80
200.00
29
5354
Arend Paalman
Markelo (N)
12
7:45:08.2
25.80
200.00
30
6110
Arie Boer
Giessenburg (N)
12
7:45:16.0
25.79
200.00
31
5627
Johan Kuijs
Castricum (N)
12
7:45:20.2
25.79
200.00
32
5184
Bert van den Bulk
Berkel en rodenrijs (N)
12
7:45:23.2
25.79
200.00
33
5630
Henk Bakker
Driel (N)
12
7:45:27.5
25.78
200.00
34
5127
Roelf Westra
Ter apel (N)
12
7:45:31.6
25.78
200.00
35
6130
Jos Hendriksen
Babberich (N)
12
7:45:43.1
25.77
200.00
36
5326
Bob Tiggelman
Assendelft (N)
12
7:45:43.9
25.77
200.00
37
6020
Benny Wessels
Vriezenveen (N)
12
7:45:45.2
25.77
200.00
38
6032
Sina Drogt-Gewald
Dedemsvaart (N)
12
7:45:45.2
25.77
200.00
39
6214
Udo Rainer
Fresach (A)
12
7:45:45.3
25.77
200.00
40
6312
Harrij Vergeer
Woerden (N)
12
7:45:47.4
25.76
200.00
41
5212
Jaap van Rossum
Mijdrecht (N)
12
7:45:50.6
25.76
200.00
42
5264
Han Everdij
Utrecht (N)
12
7:45:51.9
25.76
200.00
43
5734
Henk Nijkamp
Laren (gld) (N)
12
7:45:52.9
25.76
200.00
44
5984
Lex Hubers
Gendt (N)
12
7:45:54.9
25.76
200.00
45
5185
Dolf van der Knaap
De lier (N)
12
7:46:02.0
25.75
200.00
46
5255
Louis Biemans
's gravenmoer (N)
12
7:46:02.1
25.75
200.00
47
5150
Wim Zwanenburg
Snelrewaard (N)
12
7:46:11.8
25.74
200.00
48
5141
Jan Lansink
Neede (N)
12
7:46:17.9
25.74
200.00
49
5601
Johan Kuster
Angeren (N)
12
7:46:52.6
25.70
200.00
50
5030
Ellie Scholten
Deurningen (N)
12
7:47:04.8
25.69
200.00
51
5802
Henri Polman
Lichtenvoorde (N)
12
7:47:04.9
25.69
200.00
52
5188
Robert van der Ham
Cuijk (N)
12
7:47:11.0
25.69
200.00
53
6260
Co van Wetten
Oegstgeest (N)
12
7:47:33.6
25.67
200.00
54
5788
Wim Pasman
Barchem (N)
12
7:47:50.8
25.65
200.00
55
6343
Albert de Koning
Weekder (N)
12
7:48:04.4
25.64
200.00
56
5565
Ad de Wit
Medemblik (N)
12
7:48:15.4
25.63
200.00
57
5850
Han Goeman
Ter apel (N)
12
7:49:04.8
25.58
200.00
58
5132
Tom Horstink
Rha (N)
12
7:49:05.2
25.58
200.00
59
5179
Peter Huijben
Riel (N)
12
7:49:41.6
25.55
200.00
60
5223
Piet Baken
Steenderen (N)
12
7:54:05.1
25.31
200.00
61
6342
Dick van der Meij
Driebruggen (N)
12
7:57:14.4
25.15
200.00
62
6234
Rene Pruijsen
Waspik (N)
12
7:57:56.3
25.11
200.00
63
5161
Dennis van der Hoorn
Ter aar (N)
12
7:59:20.5
25.03
200.00
64
5524
Jos Snel
Uithoorn (N)
12
7:59:39.0
25.02
200.00
65
5439
Ad Timmermans
Diessen (N)
12
8:00:59.8
24.95
200.00
66
5874
Jaap Groenendal
Oldehove (N)
12
8:02:12.9
24.89
200.00
67
5420
Bas Kok
Eindhoven (N)
12
8:02:35.0
24.87
200.00
68
5359
Christ Donkers
Moergestel (N)
12
8:04:27.6
24.77
200.00
69
6034
Brant Visser
Gorredijk (N)
12
8:04:38.4
24.76
200.00
70
6027
Nico Selm
Woerden (N)
12
8:04:38.4
24.76
200.00
71
5836
Eef Wanders
Didam (N)
12
8:04:48.3
24.75
200.00
72
6274
Peter Heskes
Zoetermeer (N)
12
8:05:11.0
24.73
200.00
73
6267
Andre Honkoop
Stolwijk (N)
12
8:05:17.4
24.73
200.00
74
5699
Jan Schoemaker
Uitgeest (N)
12
8:07:16.7
24.63
200.00
75
5367
Ronald de Rooij
Alphen a/d rijn (N)
12
8:07:22.3
24.62
200.00
76
5636
Peter Vosse
Uitgeest (N)
12
8:09:31.3
24.51
200.00
77
5311
Jan Heins
Emmer compascuum (N)
12
8:09:53.4
24.50
200.00
78
5242
Henk Wiegers
Hengelo (N)
12
8:10:24.1
24.47
200.00
79
5782
Siem van Es
Stompwijk (N)
12
8:10:29.9
24.47
200.00
80
5947
Walter Postma
Leusden (N)
12
8:11:11.0
24.43
200.00
81
6139
Paul Koning
Babberich (N)
12
8:11:58.2
24.39
200.00
82
5052
Harry Douma
Ter aar (N)
12
8:12:28.2
24.37
200.00
83
5867
Thewes Hoekstra
St.nicolaasga (N)
12
8:12:35.9
24.36
200.00
84
5310
Geert Herbers
Ter apel (N)
12
8:12:52.6
24.35
200.00
85
5690
Rein Kempen
Aarlanderveen (N)
12
8:12:52.8
24.35
200.00
86
5824
Wilfred Fontein
Didam (N)
12
8:13:17.8
24.33
200.00
87
5835
Erikjan Loeters
Houten (N)
12
8:13:18.7
24.33
200.00
88
5009
Jan van Roest
Harmelen (N)
12
8:13:22.2
24.32
200.00
89
5293
Thom van Ruitenbeek
Leusden (N)
12
8:14:01.4
24.29
200.00
90
5330
Sjaak Conijn
Zwaag (N)
12
8:14:56.1
24.25
200.00
91
6213
Otto Fritschy
Andelst (N)
12
8:15:22.5
24.22
200.00
92
6204
Kees Ettema
Westwoud (N)
12
8:15:38.5
24.21
200.00
93
6203
Cor Wagenaar
Oosterblokker(drechterlnd (N)
12
8:15:39.7
24.21
200.00
94
6031
Philip van Aerssen
Amsterdam (N)
12
8:16:38.8
24.16
200.00
95
5129
Piet Schaafsma
Haarlem (N)
12
8:16:48.2
24.15
200.00
96
6285
Andries Mol
Asperen (N)
12
8:17:02.9
24.14
200.00
97
5297
Peter Brouwers
Rijkevoort (N)
12
8:17:03.9
24.14
200.00
98
6114
Linda Michiels
Vierlingsbeek (N)
12
8:17:07.4
24.14
200.00
99
6226
Albert Boelen
Drunen (N)
12
8:17:43.2
24.11
200.00
100
5331
Ferdinand Hallensleben
Den hoorn (N)
12
8:17:46.5
24.11
200.00
[
Volgende
]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13