Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







Snelle Toertocht (24/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 569 Jeroen Smeltink Mierlo (N) 4 3:19:39.0 30.05 100.00
102 510 Nico Tielens Westerland (N) 4 3:19:41.4 30.05 100.00
103 603 Renier Hazeleger Kootwijkerbroek (N) 4 3:22:12.9 29.67 100.00
104 605 Martin van Veen Nootdorp (N) 4 3:26:58.0 28.99 100.00
105 629 Joop Visser Drunen (N) 4 3:27:36.4 28.90 100.00
106 586 Fred Drogtrop Den dolder (N) 4 3:29:30.0 28.64 100.00
107 641 Cees Roemer Alkmaar (N) 4 3:31:49.5 28.33 100.00
108 540 Leen Buitelaar Alphen aan de rijn (N) 4 3:43:53.8 26.80 100.00
109 671 Martin Brouwer Vlaardingen (N) 4 3:49:29.6 26.14 100.00
110 637 Hedde-jan Wiltjer Giesbeek (N) 4 3:52:11.7 25.84 100.00
111 561 Ronald de Rooij Alphen a/d rijn (N) 4 3:55:23.2 25.49 100.00
112 598 Dirk Verstraeten Ingelmunster belgie (B) 4 3:59:33.7 25.05 100.00
113 576 Aad de Haas Stompwijk (N) 4 4:12:08.8 23.80 100.00
114 687 Jeroen Bakker Nieuwegein (N) 4 4:13:02.4 23.71 100.00
115 693 Hilbert van der Burg Est (N) 4 4:13:13.7 23.69 100.00
116 691 Egbert Vossebelt Ermelo (N) 4 4:14:36.2 23.57 100.00
117 580 Karel Kleijn Westmaas (N) 4 4:18:19.6 23.23 100.00
118 579 Anton Meerveld Nijkerk (N) 4 4:40:56.9 21.36 100.00
119 584 Kees Mors Sint pancras (N) 4 4:42:48.8 21.22 100.00
120 698 Lianne van de Laar Wagenberg (N) 4 4:50:27.4 20.66 100.00
121 697 Tonn van de Laar Wagenberg (N) 4 4:50:28.1 20.66 100.00
122 601 Steve Nieuwenhuis Oisterwijk (N) 4 5:13:17.6 19.15 100.00
123 551 Teade Wiersma Hardegarijp (N) 3 2:26:49.8 30.65 75.00
124 639 Gert Dekker Voorthuizen (N) 3 2:26:50.7 30.64 75.00
125 692 Frits Riemersma Haren (N) 3 2:27:02.2 30.60 75.00
126 633 Edwin Lagerwey Otterlo (N) 3 2:27:33.0 30.50 75.00
127 669 Kaspar Knol Ede (N) 3 2:28:56.8 30.21 75.00
128 553 Jan Oudhuis Alkmaar (N) 3 2:41:16.9 27.90 75.00
129 570 Peter Stolwijk Kamerik (N) 3 2:48:34.2 26.70 75.00
130 534 Lex Hubers Gendt (N) 3 2:48:55.9 26.64 75.00
131 689 Jos van Dijk Nieuwegein (N) 3 3:08:18.0 23.90 75.00
132 538 Gerard de Boer Nieuwleusen (N) 3 3:09:51.3 23.70 75.00
133 663 Wil Verbeij Leiden (N) 3 3:23:11.0 22.15 75.00
134 542 Wil Borsboom Apeldoorn (N) 3 3:33:12.0 21.11 75.00
135 583 Bart-jan van Barneveld Doorn (N) 2 1:37:13.9 30.85 50.00
136 537 Ronald de Beer Hilversum (N) 2 1:37:22.0 30.81 50.00
137 686 Eelke Turkstra Driesum (N) 2 1:37:28.6 30.78 50.00
138 630 Rene Markus Nes a/d amstel (N) 2 1:37:50.7 30.66 50.00
139 573 Harry Kamstra Wommels (N) 2 1:38:06.6 30.58 50.00
140 591 Eef Bensink Gorssel (N) 2 1:40:35.6 29.82 50.00
141 621 Fred Leker Rotterdam (N) 2 1:45:54.3 28.33 50.00
142 556 Age Bokma Koudum (N) 2 1:46:28.1 28.18 50.00
143 619 Mart van Heeswijk Schijndel (N) 2 1:46:59.7 28.04 50.00
144 665 Gijs Buitelaar Nootdorp (N) 2 1:51:31.8 26.90 50.00
145 511 Matt Vloet Stevensbeek (N) 2 1:53:21.5 26.46 50.00
146 682 Wim van der Weele De steeg (N) 2 2:04:58.2 24.01 50.00
147 502 Jan Derksen Loenen (N) 2 2:06:31.4 23.71 50.00
148 627 Jan Zegers Terneuzen (N) 2 2:14:05.8 22.37 50.00
149 660 Ronald Oud Sint-pancras (N) 2 2:15:19.9 22.17 50.00
150 541 Kevin Borsboom Apeldoorn (N) 2 3:23:26.2 14.75 50.00
151 615 Anton Vos Wijk en aalburg (N) 2 3:47:14.9 13.20 50.00
152 623 Engbert van der Woude Ijhorst (N) 1 0:47:21.5 31.67 25.00
153 535 Herman Pouwels Steenwijk (N) 1 0:47:31.6 31.56 25.00
154 638 Sicco Jellema Wommels (N) 1 0:47:40.8 31.46 25.00
155 608 Pieter Smit Breedevoort (N) 1 0:47:55.2 31.30 25.00
156 587 Martie de Zeeuw Est (N) 1 0:48:16.8 31.07 25.00
157 676 Jan roelof Kruithof Havelte (N) 1 0:49:09.9 30.51 25.00
158 635 Fred Asselman Maasdijk (N) 1 0:52:04.6 28.80 25.00
159 595 Eric Peirs Beveren leie belgie (B) 1 0:52:07.6 28.78 25.00
160 651 Peter ter Stege Ede (N) 1 0:54:41.2 27.43 25.00
161 690 Femke Roemer Alkmaar (N) 1 0:54:55.6 27.31 25.00
162 593 John Hoekstra Heerenveen (N) 1 0:54:55.7 27.31 25.00
163 546 Cees Ruiter Andijk (N) 1 0:55:02.6 27.25 25.00
164 611 Maarten van Erp Oss (N) 1 0:55:12.3 27.17 25.00
165 571 Peter Bol Zaandam (N) 1 0:57:05.3 26.28 25.00
166 670 Dominecus Reekers Woudsend (N) 1 0:58:28.0 25.66 25.00
167 516 Jan Loenen Meteren (N) 1 1:03:33.2 23.60 25.00
168 536 Kees Lansbergen Delfgauw (N) 1 1:05:10.8 23.01 25.00
169 562 Pieter Boumeester Empe (N) 0 0.00
170 613 Wim van Leest Oostzaan (N) 0 0.00
171 655 Hylke Boerstra 28717 bremen duitsland (D) 0 0.00
172 667 Wijnand Staasen Haaren (N) 0 0.00
173 678 Henk Hendrix Ijsselsteijn (N) 0 0.00
174 557 Ben van der Hoort Uithoorn (N) 0 0.00
175 505 Hendrik Bakker Wijnaldum (N) 0 0.00
176 523 Hendrik de Graaf Bunschoten (N) 0 0.00
177 521 Gert Wit Berkhout (N) 0 0.00
178 545 Watze van der Wal Hijum (N) 0 0.00
179 559 Arie Koops Ter aar (N) 0 0.00
180 560 Epke Zonderland St.nicolaasga (N) 0 0.00
181 588 Bernardus Gijzen Balk (N) 0 0.00
182 624 Aart Mulder Schagerbrug (N) 0 0.00
183 625 Jan Vlijm Harderwijk (N) 0 0.00
184 646 Herman Veneman Ommen (N) 0 0.00
185 649 Aad Verschoor Breezand (N) 0 0.00
186 664 Sjaak Stuijt Zoeterwoude (N) 0 0.00
[ Vorige ]
186 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2