home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
701 6209 Johan Vos BRUCHEM (Ned) 18 6:44:51.9 22.23 150.00
702 5965 Benita de Man LOOSDRECHT (Ned) 18 7:00:11.2 21.42 150.00
703 5209 Job Groeneveld NIEUWENDIJK (Ned) 18 7:18:29.3 20.53 150.00
704 6000 Kees van Scherpenzeel HEERHUGOWAARD (Ned) 18 7:22:38.5 20.33 150.00
705 5285 Jan Krijgsman PAPENDRECHT (Ned) 18 7:25:26.1 20.20 150.00
706 5369 Piet Spigt WERVERSHOOF (Ned) 18 7:30:31.6 19.98 150.00
707 5188 Jos Valent AMSTELVEEN (Ned) 18 7:34:50.3 19.79 150.00
708 6239 Sabine Obkircher WEISSENSEE (Oos) 18 7:51:56.6 19.07 150.00
709 6184 Auke de Jong Tuk (Ned) 18 7:55:11.3 18.94 150.00
710 5442 Nel van der Ham ZEVENHUIZEN (Ned) 18 7:59:36.7 18.77 150.00
711 5147 Maarten Schoenmaker EINDHOVEN (Ned) 18 8:01:09.5 18.70 150.00
712 5513 Hans Gerson Amsterdam (Ned) 18 8:03:03.0 18.63 150.00
713 5306 Alfons Stortelder NIJKERK (Ned) 18 8:11:27.0 18.31 150.00
714 5183 Theo Edens LISSE (Ned) 18 8:11:41.1 18.30 150.00
715 5775 Janneke van Beek SNEEK (Ned) 18 8:15:20.9 18.17 150.00
716 5160 Henk Janssen AMSTERDAM (Ned) 18 8:15:25.5 18.17 150.00
717 5318 Fred Smid TIEL (Ned) 18 8:18:18.6 18.06 150.00
718 5316 Rob Van der Weele DE RIJP (Ned) 18 8:18:19.2 18.06 150.00
719 5125 Marian Zwaan Opperdoes (Ned) 18 8:19:48.2 18.01 150.00
720 6213 Milan Verheij CULEMBORG (Ned) 18 8:23:27.4 17.88 150.00
721 5929 Koen Steenhuis HARDERWIJK (Ned) 18 8:24:12.5 17.85 150.00
722 5136 Piet Keijzer NUNSPEET (Ned) 18 8:31:46.3 17.59 150.00
723 5312 Robin Smit HOOFDDORP (Ned) 18 8:33:54.2 17.51 150.00
724 6100 Jop van der Werff EDE GLD (Ned) 18 8:34:41.2 17.49 150.00
725 6102 Henk Vijlbrief CASTRICUM (Ned) 18 8:39:29.8 17.32 150.00
726 5510 Astrid Gosseling VARSSELDER VELDHUNTEN (Ned) 18 8:40:58.8 17.28 150.00
727 5080 Inge Weijers ULFT (Ned) 18 8:40:59.4 17.27 150.00
728 5984 Elles Markx AMSTERDAM (Ned) 18 8:41:29.0 17.26 150.00
729 5573 Tila Kroon vd Maat ASSENDELFT (Ned) 18 8:46:46.2 17.09 150.00
730 5356 Andre Dijkstra SASSENHEIM (Ned) 18 8:48:38.3 17.02 150.00
731 5203 Gerrit van der Horst ZWAMMERDAM (Ned) 18 8:55:06.5 16.82 150.00
732 6093 Gerben Metz EDE GLD (Ned) 18 8:55:18.9 16.81 150.00
733 5253 Maita Koenraads-Peeraer BERLICUM (Ned) 18 8:58:51.3 16.70 150.00
734 5272 Frank van Buren NIJVERDAL (Ned) 18 9:02:34.1 16.59 150.00
735 6002 Carola Luiten ROTTERDAM (Ned) 18 9:03:16.7 16.57 150.00
736 6084 Nicky Tellier 'S-GRAVENHAGE (Ned) 18 9:04:48.8 16.52 150.00
737 5037 Ivan Roosendaal HOOGEVEEN (Ned) 18 9:06:10.6 16.48 150.00
738 5862 Julit Tuin WASSENAAR (Ned) 18 9:09:18.2 16.38 150.00
739 6127 Han van Dijk DE LIER (Ned) 18 9:10:08.1 16.36 150.00
740 5875 Ward Lassing LEIDERDORP (Ned) 18 9:10:39.5 16.34 150.00
741 6029 Yvonne Ruiter NIEUWKOOP (Ned) 18 9:13:45.0 16.25 150.00
742 5869 Sandra de Winter HOOGMADE (Ned) 18 9:22:49.7 15.99 150.00
743 5717 Jolanda de Winter Stompwijk (Ned) 18 9:22:51.8 15.99 150.00
744 5765 Johanna Abbekerk ANDIJK (Ned) 18 9:27:28.2 15.86 150.00
745 5997 Wilma van Leeuwen ALPHEN A/D RIJN (Ned) 18 9:34:11.8 15.67 150.00
746 6018 Klaas Kolhek Bovenkarspel (Ned) 18 9:50:07.8 15.25 150.00
747 5676 Hugo van der Sluys GROENEKAN (Ned) 18 9:50:50.8 15.23 150.00
748 5592 Greet Steenhuis WAGENINGEN (Ned) 18 9:57:45.9 15.06 150.00
749 5976 Jacomine Vooren LELYSTAD (Ned) 18 9:59:32.7 15.01 150.00
750 5310 Rene Lunenborg KERKENVELD (Ned) 18 10:07:09.8 14.82 150.00
751 6031 Evelien Kieft NIEUWKOOP (Ned) 18 10:07:27.7 14.82 150.00
752 5969 Geert van Hooff Amsterdam (Ned) 18 10:28:45.2 14.31 150.00
753 5987 Cor Strobos Delft (Ned) 18 10:28:47.4 14.31 150.00
754 5376 Korri van Kempen VUGHT (Ned) 18 10:35:23.8 14.16 150.00
755 5375 Jan van Kempen VUGHT (Ned) 18 10:35:24.6 14.16 150.00
756 5837 Dick Veen DELFT (Ned) 18 10:41:18.5 14.03 150.00
757 5095 Peter Selbach BEEK (Ned) 18 10:59:40.7 13.64 150.00
758 6134 Jos Vrijhoef LEUSDEN (Ned) 17 6:38:53.1 21.31 141.66
759 6160 Erik Veldhorst GIESBEEK (Ned) 17 6:38:58.9 21.30 141.66
760 5589 Henk van Velzen WARMOND (Ned) 17 6:52:33.1 20.60 141.66
761 5646 Martine Bleyenberg Werkendam (Ned) 17 7:12:19.0 19.66 141.66
762 6162 Remco Schaars GIESBEEK (Ned) 17 7:17:51.9 19.41 141.66
763 6255 Gerard Borghols AALSMEER (Ned) 17 7:18:20.4 19.39 141.66
764 5531 Bart Wolters ZOETERWOUDE (Ned) 17 7:39:35.2 18.49 141.66
765 5538 Dirk van der Snoek DOORN (Ned) 17 8:06:37.1 17.47 141.66
766 5834 Roeli Meeuwse HOOGLAND (Ned) 17 8:14:16.9 17.20 141.66
767 5710 Aart van Beuzekom NIEUWPOORT (Ned) 17 8:31:30.6 16.62 141.66
768 5115 Henk Vlot OUD ALBLAS (Ned) 17 9:37:04.8 14.73 141.66
769 5991 Cees Eimermann BREDA (Ned) 17 10:55:24.5 12.97 141.66
770 5303 Ben Smeenk OOSTERHOUT NB (Ned) 17 10:56:32.6 12.95 141.66
771 5682 Hendrik Jan Blomberg SMILDE (Ned) 16 5:13:14.8 25.54 133.33
772 5951 Johan den Ouden AMSTENRADE (Ned) 16 6:25:36.0 20.75 133.33
773 5342 Jan van der Lans SASSENHEIM (Ned) 16 6:39:04.5 20.05 133.33
774 6148 Richard Vreeman ESPEL (Ned) 16 6:43:09.9 19.84 133.33
775 6238 Jaap Versluis CULEMBORG (Ned) 16 6:47:40.1 19.62 133.33
776 5603 Teye de Boer HOORNSTERZWAAG (Ned) 16 7:05:54.4 18.78 133.33
777 5525 Jan Bogerd KOUDEKERK A/D RIJN (Ned) 16 7:23:49.2 18.02 133.33
778 5747 Gerard van Egmond LEIDERDORP (Ned) 16 7:27:48.0 17.86 133.33
779 5649 Erik van de Zande TILBURG (Ned) 16 7:30:31.3 17.76 133.33
780 6271 Jan Nijssen Meijel (Ned) 16 7:49:35.7 17.04 133.33
781 5985 Ype Poortinga Amsterdam (Ned) 16 8:06:30.7 16.44 133.33
782 5915 Gerrit Lucassen NIJVERDAL (Ned) 16 8:34:20.2 15.55 133.33
783 6170 Karin Terhurne Peize (Ned) 16 10:29:02.5 12.72 133.33
784 5247 Evelyn Mein-Klok NIEUWE PEKELA (Ned) 15 4:51:24.8 25.74 125.00
785 6200 Kees Haverkamp ALPHEN A/D RIJN (Ned) 15 6:02:15.3 20.70 125.00
786 5384 Peter Dukker DE LIER (Ned) 15 6:24:44.6 19.49 125.00
787 5296 Mirjam Lagerwerf DE LIER (Ned) 15 6:30:32.3 19.20 125.00
788 6143 Jan Verdoes KATWIJK AAN ZEE (Ned) 15 6:32:45.8 19.09 125.00
789 5307 Henricus van der Wielen HOUTEN (Ned) 15 6:33:32.1 19.06 125.00
790 5142 Menno Nieuwenhuize HILVERSUM (Ned) 15 6:41:35.6 18.67 125.00
791 5440 Gert Egbers SOEST (Ned) 15 6:48:18.7 18.37 125.00
792 5891 Kees Groot LEIDSCHENDAM (Ned) 15 6:52:33.4 18.18 125.00
793 5648 Feike Koopmans IDSKENHUIZEN (Ned) 15 6:56:09.7 18.02 125.00
794 6060 Gerrit Olimulder Geesteren (Ned) 15 6:58:29.7 17.92 125.00
795 5674 Bertine Schipper BILTHOVEN (Ned) 15 7:04:23.1 17.67 125.00
796 5244 Aad van der Lans LISSE (Ned) 15 7:06:24.9 17.59 125.00
797 5957 Klaas Kok GRONINGEN (Ned) 15 7:07:13.0 17.55 125.00
798 5139 Charles Keijser DOETINCHEM (Ned) 15 7:18:37.9 17.10 125.00
799 6240 Kees van der Knaap 'S-GRAVENZANDE (Ned) 15 7:20:56.9 17.01 125.00
800 5728 Gieda Schans-Drogt DEDEMSVAART (Ned) 15 7:24:21.8 16.88 125.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1241 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13