home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
301 6257 Otto Fritschy ANDELST (Ned) 24 9:38:27.1 20.75 200.00
302 5718 Mattijs ter Heide CULEMBORG (Ned) 24 9:38:28.4 20.74 200.00
303 5324 Gert Schoorl SANTPOORT-NOORD (Ned) 24 9:38:42.7 20.74 200.00
304 5407 Koos van Veldhoven ZOELEN (Ned) 24 9:39:17.0 20.72 200.00
305 6094 Willem Verweij ENSPIJK (Ned) 24 9:40:06.9 20.69 200.00
306 5571 Eppo Maertens Ottawa (Can) 24 9:40:55.8 20.66 200.00
307 5847 Henk Roelofs WIJCHEN (Ned) 24 9:41:18.0 20.64 200.00
308 5617 Henri Horden GELLICUM (Ned) 24 9:41:25.9 20.64 200.00
309 5103 Johan Schrader SPANKEREN (Ned) 24 9:41:45.5 20.63 200.00
310 5400 Arie Kool LINSCHOTEN (Ned) 24 9:41:48.7 20.63 200.00
311 6251 Co Mol HOOGKARSPEL (Ned) 24 9:42:08.9 20.61 200.00
312 5367 Wim van der Knaap NAALDWIJK (Ned) 24 9:42:48.9 20.59 200.00
313 5281 Bart Duijndam DELFT (Ned) 24 9:42:50.2 20.59 200.00
314 5707 Kees de Groot HONSELERSDIJK (Ned) 24 9:42:53.0 20.59 200.00
315 5640 Piet Vijverberg HOEK VAN HOLLAND (Ned) 24 9:42:57.6 20.58 200.00
316 5373 Piet Opstal MONSTER (Ned) 24 9:42:58.1 20.58 200.00
317 5049 Hein van Dijk POELDIJK (Ned) 24 9:42:58.2 20.58 200.00
318 5457 Jos Dittmar HILLEGOM (Ned) 24 9:43:00.7 20.58 200.00
319 6146 Andre de Vos LOPIK (Ned) 24 9:43:13.6 20.58 200.00
320 5669 Pyet van Brink SPIERDIJK (Ned) 24 9:43:15.8 20.57 200.00
321 5321 Robert-Jan Kroon ALMERE (Ned) 24 9:43:40.1 20.56 200.00
322 5243 John van der Zwet LISSE (Ned) 24 9:43:42.4 20.56 200.00
323 6042 Gijsbert vd Burgt SCHERPENZEEL (Ned) 24 9:43:55.8 20.55 200.00
324 5117 Kees Vlot Oud Alblas (Ned) 24 9:44:00.9 20.55 200.00
325 5124 Willie Baten DE HEURNE (Ned) 24 9:44:17.4 20.54 200.00
326 5091 Pier Sjaarda ST.ANNAPAROCHIE (Ned) 24 9:44:27.3 20.53 200.00
327 5438 Gerda Slobbe-Bazen ZEVENHUIZEN (Ned) 24 9:44:37.8 20.53 200.00
328 5636 Olaf Overbeek KAAG (Ned) 24 9:45:10.5 20.51 200.00
329 5144 Martin Brouwer OPENDE (Ned) 24 9:45:23.9 20.50 200.00
330 5719 Aalt Brouwer MARUM (Ned) 24 9:45:24.0 20.50 200.00
331 6009 Kees Hofman OUDEWATER (Ned) 24 9:45:42.2 20.49 200.00
332 5720 Bas Kuipers ROTTERDAM (Ned) 24 9:45:43.1 20.49 200.00
333 5038 Gerard Braas HOORN (Ned) 24 9:45:43.5 20.49 200.00
334 5235 Hans Vrijhoef LEUSDEN (Ned) 24 9:46:38.4 20.46 200.00
335 5068 Leo Tas MAASSLUIS (Ned) 24 9:46:43.5 20.45 200.00
336 5427 Harry Tessels LEUSDEN (Ned) 24 9:46:48.3 20.45 200.00
337 5894 Gerrit Landman AMERSFOORT (Ned) 24 9:46:51.3 20.45 200.00
338 5446 Adrie Schrama WETERINGBRUG (Ned) 24 9:46:51.4 20.45 200.00
339 5236 Wil Snoek LEUSDEN (Ned) 24 9:46:53.4 20.45 200.00
340 5900 Frans Smink NIJKERKERVEEN (Ned) 24 9:46:56.2 20.45 200.00
341 6212 Truus Verwaaij AMMERZODEN (Ned) 24 9:46:56.4 20.45 200.00
342 5849 Har Esser HERTEN (Ned) 24 9:47:09.5 20.44 200.00
343 5213 Mario Brouwer DELFGAUW (Ned) 24 9:47:30.9 20.43 200.00
344 6003 Ed van der Vlugt BERKEL EN RODENRIJS (Ned) 24 9:47:50.5 20.41 200.00
345 5274 Frits Kolkman NIJVERDAL (Ned) 24 9:48:12.9 20.40 200.00
346 5766 Andre Abbekerk ANDIJK (Ned) 24 9:48:24.6 20.39 200.00
347 5882 Siep van der Molen HALLUM (Ned) 24 9:48:26.5 20.39 200.00
348 5454 Rene Floris WARNSVELD (Ned) 24 9:48:46.1 20.38 200.00
349 5712 Paul Ammerlaan 'S-GRAVENZANDE (Ned) 24 9:49:03.2 20.37 200.00
350 5487 Wim Kester MONSTER (Ned) 24 9:49:12.1 20.37 200.00
351 5925 Douwe Trinks HAVELTE (Ned) 24 9:49:12.7 20.37 200.00
352 5090 Govert van der Wal SCHOONHOVEN (Ned) 24 9:49:39.9 20.35 200.00
353 5514 Siep de Vegt URETERP (Ned) 24 9:49:50.1 20.34 200.00
354 5377 Rene ten Haaf SOEST (Ned) 24 9:50:56.8 20.31 200.00
355 5308 Joost Kwakman HAARLEM (Ned) 24 9:51:25.8 20.29 200.00
356 5258 Ian Pangan RIDDERKERK (Ned) 24 9:51:38.3 20.28 200.00
357 5238 Henk Scholte 'S-GRAVENHAGE (Ned) 24 9:51:40.7 20.28 200.00
358 5257 Albert Scholte RIDDERKERK (Ned) 24 9:51:42.6 20.28 200.00
359 6080 Gerrie Bisschop ELBURG (Ned) 24 9:51:50.4 20.28 200.00
360 5751 Dammus Bunnik REEUWIJK (Ned) 24 9:52:07.3 20.27 200.00
361 5215 Andre Diever DONKERBROEK (Ned) 24 9:53:24.7 20.22 200.00
362 5645 Alex Bleyenberg Werkendam (Ned) 24 9:53:30.3 20.22 200.00
363 6248 Paul de Bruijckere OOSTBURG (Ned) 24 9:53:49.2 20.21 200.00
364 5023 Rob Hurkmans KAMPEN (Ned) 24 9:53:50.7 20.21 200.00
365 5850 Mark Bruijns GOUDA (Ned) 24 9:54:17.0 20.19 200.00
366 6156 Christine Caron Montreal (Can) 24 9:54:17.2 20.19 200.00
367 6122 Arie Slok RENSWOUDE (Ned) 24 9:54:19.0 20.19 200.00
368 6046 Janine Versteeg VEENENDAAL (Ned) 24 9:54:19.6 20.19 200.00
369 6154 Fernand Caron Trois-Rivieres (Can) 24 9:54:23.3 20.19 200.00
370 6017 Rob Jacobs SCHAGEN (Ned) 24 9:55:17.8 20.16 200.00
371 5836 Sam Rentmeester DELFGAUW (Ned) 24 9:55:26.3 20.15 200.00
372 5104 Kees Hofwegen Lekkerkerk (Ned) 24 9:55:35.5 20.15 200.00
373 5107 Nel de Bruijn LOPIK (Ned) 24 9:55:40.7 20.15 200.00
374 6144 Frank van Zuilen MONTFOORT (Ned) 24 9:55:49.8 20.14 200.00
375 5995 Kees Zadelhoff NIGTEVECHT (Ned) 24 9:55:53.7 20.14 200.00
376 5544 Erik Jansen NIJMEGEN (Ned) 24 9:56:04.0 20.13 200.00
377 5778 Jaap Mulder WOERDEN (Ned) 24 9:56:40.6 20.11 200.00
378 5077 Nico Kuipers DE KWAKEL (Ned) 24 9:56:50.1 20.11 200.00
379 5556 Sijtze Hoekstra APPELSCHA (Ned) 24 9:57:14.9 20.09 200.00
380 5396 Co Konijn PURMEREND (Ned) 24 9:57:57.7 20.07 200.00
381 5036 Mirjam Lunenborg MEPPEL (Ned) 24 9:58:04.6 20.06 200.00
382 5463 Bert Johannes Zijlstra BAKKEVEEN (Ned) 24 9:58:10.3 20.06 200.00
383 5475 Andre ten Vergert BEETSTERZWAAG (Ned) 24 9:58:10.7 20.06 200.00
384 5752 Wilbert van Schaik TULL EN 'T WAAL (Ned) 24 9:58:12.8 20.06 200.00
385 5878 Cees Overes Katwijk ZH (Ned) 24 9:58:14.8 20.06 200.00
386 6193 Evert van Ginkel LEUSDEN (Ned) 24 9:58:52.9 20.04 200.00
387 6165 Jan Brontsema SPIJK (Ned) 24 9:59:07.2 20.03 200.00
388 5668 Marcel Booms NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned) 24 9:59:25.5 20.02 200.00
389 5198 Klaas Banga EINDHOVEN (Ned) 24 10:00:15.2 19.99 200.00
390 6219 Cees Sprong AMMERZODEN (Ned) 24 10:00:16.1 19.99 200.00
391 5532 Hein Dorresteijn REEUWIJK (Ned) 24 10:00:23.4 19.99 200.00
392 5517 Otto Zomer DEDEMSVAART (Ned) 24 10:00:40.3 19.98 200.00
393 5020 Rien Voormolen LOENEN A/D VECHT (Ned) 24 10:00:56.7 19.97 200.00
394 5199 Louis Hooghiemstra MOERGESTEL (Ned) 24 10:01:11.3 19.96 200.00
395 5948 Gerrit de Groot ZWOLLE (Ned) 24 10:01:30.0 19.95 200.00
396 5624 Corrie Lansbergen-Wenneker SCHIPLUIDEN (Ned) 24 10:01:31.8 19.95 200.00
397 5197 Kees Sterrenburg SLEEUWIJK (Ned) 24 10:01:45.2 19.94 200.00
398 5174 Benno Jansen RHEDEN (Ned) 24 10:01:54.3 19.94 200.00
399 6021 Jaap Wagenaar OOSTERBLOKKER (Ned) 24 10:02:33.0 19.92 200.00
400 5072 Kees Ettema WESTWOUD (Ned) 24 10:02:33.6 19.92 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1241 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13