home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Snelle Toer
Vierde Toertoct
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
7727
Jo van 't Erve
HAARLE GEM HELLENDOORN (Ned)
8
8:51:25.7
22.58
200.00
202
7772
Johan Maris
NIJVERDAL (Ned)
8
8:51:31.4
22.58
200.00
203
7996
Peter Winkler
Weissensee (Oos)
8
8:51:36.7
22.57
200.00
204
7943
Ronald Cornelisz
NIEUWEGEIN (Ned)
8
8:51:52.3
22.56
200.00
205
7843
Sjors van Ruiten
ROELOFARENDSVEEN (Ned)
8
8:52:36.4
22.53
200.00
206
7289
Ton Bakker
Roelofarendsveen (Ned)
8
8:52:36.5
22.53
200.00
207
7995
Wolfgang Winkler
Weissensee (Oos)
8
8:52:55.5
22.52
200.00
208
7302
Guus Albrecht
UITGEEST (Ned)
8
8:52:59.9
22.51
200.00
209
7467
Rinse Conradie
ZAANDAM (Ned)
8
8:55:49.1
22.40
200.00
210
7201
Arjen Faber
ELST (Ned)
8
8:56:11.7
22.38
200.00
211
7652
Reinier van Doorn
BAARN (Ned)
8
8:57:30.3
22.33
200.00
212
7348
Roland van Velzen
Delft (Ned)
8
8:57:59.5
22.31
200.00
213
7638
Stefan van Dijk
MONSTER (Ned)
8
8:58:02.9
22.30
200.00
214
8085
Peter Koot
AARLANDERVEEN (Ned)
8
8:58:13.1
22.30
200.00
215
7914
PTJ Vriend
WERVERSHOOF (Ned)
8
8:59:25.0
22.25
200.00
216
7058
Nico Kuipers
DE KWAKEL (Ned)
8
9:01:49.1
22.15
200.00
217
7458
Eric van den Hoek
AMSTELVEEN (Ned)
8
9:02:02.5
22.14
200.00
218
7818
Jan Engelkes
HOOGKARSPEL (Ned)
8
9:03:41.3
22.07
200.00
219
7759
Jelle van Wier
HOOFDDORP (Ned)
8
9:03:56.6
22.06
200.00
220
7760
John Breen
AMSTERDAM (Ned)
8
9:03:57.7
22.06
200.00
221
7761
Kees-Jan Groen
UTRECHT (Ned)
8
9:03:58.1
22.06
200.00
222
7907
Stephan Ottenhoff
HAARLEM (Ned)
8
9:04:42.4
22.03
200.00
223
7583
Jeanet van den Bogert
BARNEVELD (Ned)
8
9:05:13.6
22.01
200.00
224
8135
Wim Nelis
BREUKELEN (Ned)
8
9:05:53.0
21.98
200.00
225
7629
Liane Volgers
UTRECHT (Ned)
8
9:05:56.0
21.98
200.00
226
7732
Peter Scholten
AMERSFOORT (Ned)
8
9:06:07.7
21.97
200.00
227
7642
Jan Bakker
BEDUM (Ned)
8
9:06:57.7
21.94
200.00
228
7132
Siem Loos
BERKHOUT (Ned)
8
9:07:14.6
21.93
200.00
229
7944
Jan van de Westelaken
SCHIJNDEL (Ned)
8
9:07:47.0
21.91
200.00
230
7053
Hans Eshuis
WIJHE (Ned)
8
9:08:09.9
21.89
200.00
231
7602
Martien Haakman
ANDIJK (Ned)
8
9:09:37.2
21.83
200.00
232
211
Martijn Jager
UTRECHT (Ned)
8
9:09:39.2
21.83
200.00
233
7086
Ruud van Wees
KUDELSTAART (Ned)
8
9:09:54.8
21.82
200.00
234
7031
Dammus Bunnik
REEUWIJK (Ned)
8
9:10:22.2
21.80
200.00
235
7121
Hans van der Heyden
EWIJK (Ned)
8
9:10:30.9
21.80
200.00
236
7971
Mathew Olde Klieverik
ENSCHEDE (Ned)
8
9:10:31.5
21.80
200.00
237
7085
Leo Schouten
ST.MICHIELSGESTEL (Ned)
8
9:10:44.2
21.79
200.00
238
8141
Arjen Eijlers
WOERDEN (Ned)
8
9:11:01.1
21.78
200.00
239
8000
Jan Brontsema
SPIJK (Ned)
8
9:11:05.1
21.78
200.00
240
7364
Klaas Beentjes
UITGEEST (Ned)
8
9:11:07.0
21.77
200.00
241
7847
Siem de Jong
AVENHORN (Ned)
8
9:11:13.2
21.77
200.00
242
7811
Stan Raben
GROENLO (Ned)
8
9:11:14.9
21.77
200.00
243
8115
Marten vd ZWAAG
SPIJK (Ned)
8
9:11:23.7
21.76
200.00
244
8155
Co Mol
HOOGKARSPEL (Ned)
8
9:11:39.6
21.75
200.00
245
7957
JACOB Reitsma
IJLST (Ned)
8
9:11:40.2
21.75
200.00
246
8153
Elwin Thuer
St. Gaulen (Zwi)
8
9:11:41.1
21.75
200.00
247
7845
Marco m Oudendorp
ERMELO (Ned)
8
9:11:45.5
21.75
200.00
248
8098
Sylvia Zwier
OPPERDOES (Ned)
8
9:12:14.1
21.73
200.00
249
7962
Wilco Wolthuis
GOOR (Ned)
8
9:12:15.8
21.73
200.00
250
7916
Ambro Smit
ZOETERMEER (Ned)
8
9:12:29.0
21.72
200.00
251
7280
Henk Otten
BORNERBROEK (Ned)
8
9:12:40.0
21.71
200.00
252
7304
Jan Rhebergen
HENGELO (GLD) (Ned)
8
9:12:50.4
21.71
200.00
253
7474
Elbert Kornegoor
HENGELO (GLD) (Ned)
8
9:12:51.0
21.71
200.00
254
7313
Henk Wissink
HENGELO (Ned)
8
9:12:51.2
21.71
200.00
255
7911
Anita ten Dam
DENEKAMP (Ned)
8
9:12:51.3
21.71
200.00
256
7294
Jack Crielaard
VEENENDAAL (Ned)
8
9:12:52.1
21.71
200.00
257
7631
Theo Terhurne
HAAKSBERGEN (Ned)
8
9:12:53.6
21.70
200.00
258
7050
Herman Kuipers
Apeldoorn (Ned)
8
9:12:58.5
21.70
200.00
259
7355
Henk Veurink
OMMEN (Ned)
8
9:13:00.5
21.70
200.00
260
7491
Jasper van Staaden
VOORBURG (Ned)
8
9:13:13.9
21.69
200.00
261
8157
Jan Grooteman
OOSTERBLOKKER (Ned)
8
9:13:15.4
21.69
200.00
262
7351
Bert Mulder
STROE (Ned)
8
9:13:34.0
21.68
200.00
263
7849
Silvester Peperkamp
ELST GLD (Ned)
8
9:13:39.4
21.67
200.00
264
7065
Govert van der Wal
SCHOONHOVEN (Ned)
8
9:13:55.1
21.66
200.00
265
8081
Hans van Leeuwen
NOORDBROEK (Ned)
8
9:14:49.1
21.63
200.00
266
7846
Jan Morren
PUTTEN (Ned)
8
9:14:54.3
21.63
200.00
267
8078
Hans Louisse
LINSCHOTEN (Ned)
8
9:15:43.6
21.59
200.00
268
7581
Chris Offringa
HOLTEN (Ned)
8
9:15:58.6
21.58
200.00
269
7172
Wim Vernooij
LIENDEN (Ned)
8
9:16:12.7
21.57
200.00
270
7105
Joop Segers
MOORDRECHT (Ned)
8
9:17:11.6
21.54
200.00
271
7167
Jos van der Hoeven
DE LIER (Ned)
8
9:18:55.9
21.47
200.00
272
7154
Philip Kroon
NIJKERK (Ned)
8
9:19:14.6
21.46
200.00
273
7291
Jaap Putter
UITGEEST (Ned)
8
9:19:24.9
21.45
200.00
274
7705
Peter Rasing
Angeren (Ned)
8
9:20:35.9
21.41
200.00
275
7706
Stefan Rasing
ANGEREN (Ned)
8
9:20:36.1
21.41
200.00
276
7839
Hans AM van der Valk
KEERBERGEN (Bel)
8
9:20:42.5
21.40
200.00
277
7465
Marcel Booms
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
8
9:21:24.0
21.38
200.00
278
7137
Eddy Korte
BELLINGWOLDE (Ned)
8
9:21:28.7
21.37
200.00
279
7628
Steven Oosterling
LEIDEN (Ned)
8
9:21:56.1
21.35
200.00
280
8028
Lon Op de Coul
HORN (Ned)
8
9:22:30.4
21.33
200.00
281
7917
Har Esser
HERTEN (Ned)
8
9:22:48.5
21.32
200.00
282
7551
Rob Hurkmans
KAMPEN (Ned)
8
9:23:01.7
21.31
200.00
283
7277
Harm van den Belt
DIEPENVEEN (Ned)
8
9:23:08.5
21.31
200.00
284
7455
Albert Geertsema
WINSUM GN (Ned)
8
9:23:09.8
21.31
200.00
285
7492
Harry Kramer
ASSENDELFT (Ned)
8
9:23:38.1
21.29
200.00
286
7901
Douwe Trinks
HAVELTE (Ned)
8
9:23:46.7
21.28
200.00
287
7553
Henk Bolster
NEEDE (Ned)
8
9:24:33.5
21.26
200.00
288
7989
Frans van Maanen
ZWARTEBROEK (Ned)
8
9:24:54.4
21.24
200.00
289
8086
Wino Bergmans
ELSLOO (Ned)
8
9:25:11.8
21.23
200.00
290
7953
Michel Hendrix
STEIN (Ned)
8
9:25:13.5
21.23
200.00
291
8027
Gerrit Moerman
VLAARDINGEN (Ned)
8
9:25:14.5
21.23
200.00
292
7505
Piet Wolffs
ELSLOO (Ned)
8
9:25:20.1
21.23
200.00
293
7070
Andre Majewski
HOENSBROEK (Ned)
8
9:25:21.0
21.23
200.00
294
7402
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
8
9:25:54.8
21.20
200.00
295
7272
Peter van Veen
AMERSFOORT (Ned)
8
9:26:30.2
21.18
200.00
296
7393
joris van Paassen
WATERINGEN (Ned)
8
9:27:00.5
21.16
200.00
297
7589
Wiebe Tolman
LIPPENHUIZEN (Ned)
8
9:27:52.9
21.13
200.00
298
7591
Roelof de Jong
LIPPENHUIZEN (Ned)
8
9:27:52.9
21.13
200.00
299
7088
Jaap van Rooijen
ST.MICHIELSGESTEL (Ned)
8
9:28:18.7
21.12
200.00
300
7041
Harrie van Liempd
SCHIJNDEL (Ned)
8
9:28:19.0
21.11
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1184 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12