home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Snelle Toer
Vierde Toertoct
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
7249
Arthur Schavemaker
GOOR (Ned)
8
11:03:16.2
18.09
200.00
502
7270
Tom van Zijl
WILNIS (Ned)
8
11:03:16.7
18.09
200.00
503
7892
Erwin van Haaften
RIJSWIJK NB (Ned)
8
11:08:04.8
17.96
200.00
504
7893
Andrea Nieland
RIJSWIJK NB (Ned)
8
11:08:08.1
17.96
200.00
505
7234
Hugo Hurts
LEIDSCHENDAM (Ned)
8
11:08:16.7
17.96
200.00
506
7888
Sjors Berns
ARNHEM (Ned)
8
11:08:38.5
17.95
200.00
507
7538
Nilco Postma
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
11:10:17.9
17.90
200.00
508
7726
Martijn van Os
Utrecht (Ned)
8
11:10:17.9
17.90
200.00
509
7728
Pieter Kuiken
ROTTERDAM (Ned)
8
11:10:18.0
17.90
200.00
510
7658
Mark Bruinsma
AMSTERDAM (Ned)
8
11:10:42.7
17.89
200.00
511
7204
Wim Kamer
NAARDEN (Ned)
8
11:11:03.0
17.88
200.00
512
7205
Daan Kamer
NAARDEN (Ned)
8
11:11:03.3
17.88
200.00
513
7647
Ben Vink
NOORDWIJK (Ned)
8
11:11:20.3
17.87
200.00
514
7874
Kees Sieswerda
DIDAM (Ned)
8
11:11:56.6
17.86
200.00
515
8092
Melle Sieswerda
DELFT (Ned)
8
11:11:57.1
17.86
200.00
516
7923
Bert Kuiper
AMSTERDAM (Ned)
8
11:12:02.1
17.86
200.00
517
7513
Cor van Oosterom
DE VEENHOOP (Ned)
8
11:12:47.0
17.84
200.00
518
7514
Peter Vermeulen
GOUDA (Ned)
8
11:12:47.3
17.84
200.00
519
7144
Hendrik Terburg
ASSEN (Ned)
8
11:19:54.1
17.65
200.00
520
7696
Gert-Jan Ruis
MOORDRECHT (Ned)
8
11:20:17.3
17.64
200.00
521
7863
Antoine van Veldhuizen
HAARLEM (Ned)
8
11:22:16.9
17.59
200.00
522
7972
Kerst van Brink
ILPENDAM (Ned)
8
11:29:42.6
17.40
200.00
523
7430
Hugo Schrama
WILNIS (Ned)
7
9:13:49.4
18.96
175.00
524
8057
Marja Toor
NIEUWKOOP (Ned)
7
9:28:29.9
18.47
175.00
525
7377
Rob Moret
RHENEN (Ned)
7
9:44:28.5
17.96
175.00
526
7803
Jan Lodewijk Eshuis
AMSTERDAM (Ned)
7
9:44:31.9
17.96
175.00
527
7498
Henk Scheper
VOORBURG (Ned)
7
9:45:10.2
17.94
175.00
528
7886
Remko Jaspars
HOUTEN (Ned)
7
9:53:03.2
17.70
175.00
529
8030
Hans de Vries
HEEMSKERK (Ned)
7
9:55:05.5
17.64
175.00
530
7755
Teus Verweij
LINSCHOTEN (Ned)
7
10:08:59.5
17.24
175.00
531
7674
Tiny Bruinsma
HEERENVEEN (Ned)
7
10:23:55.5
16.83
175.00
532
7356
Jan Korteland
RIDDERKERK (Ned)
7
10:30:26.1
16.66
175.00
533
8150
Dennis Lesmeister
MUIDERBERG (Ned)
7
10:38:26.0
16.45
175.00
534
7639
Karel Keers
LEIDEN (Ned)
7
10:43:37.4
16.31
175.00
535
7432
Peter Klok
OUDERKERK AAN DE AMSTEL (Ned)
7
10:50:27.1
16.14
175.00
536
7508
Jose van Lieshout
NIEUWERBRUG (Ned)
7
11:07:23.7
15.73
175.00
537
7915
Jorgen Colet
NIEUWENDIJK NB (Ned)
7
11:26:34.5
15.29
175.00
538
195
Herman Veneman
OMMEN (Ned)
6
4:53:47.4
30.63
150.00
539
115
Henry Pardijs
VIERAKKER (Ned)
6
5:13:12.4
28.74
150.00
540
108
Henk Foekema
HIPPOLYTUSHOEF (Ned)
6
5:14:09.2
28.65
150.00
541
122
Gerard van Veen
VOORTHUIZEN (Ned)
6
5:18:23.0
28.27
150.00
542
150
Jan Mulder
RUINEN (Ned)
6
5:47:40.7
25.89
150.00
543
168
Marc Zantinge
RHEDEN (Ned)
6
5:49:48.0
25.73
150.00
544
8067
Nel Bruining-Verwer
DEN HOORN TEXEL (Ned)
6
6:20:03.1
23.68
150.00
545
7350
Jan Randsdorp
LISSE (Ned)
6
6:37:47.9
22.62
150.00
546
8118
Paul Carstens
DEN HAAG (Ned)
6
6:42:03.4
22.38
150.00
547
7459
Theo van Duivenvoorde
Heemskerk (Ned)
6
6:45:29.5
22.20
150.00
548
7214
Willem Molenveld
HENGELO (Ned)
6
6:49:43.4
21.97
150.00
549
7330
Johan Kuipers
REUTUM (Ned)
6
6:52:50.6
21.80
150.00
550
8147
Jan Wassenaar
LISSE (Ned)
6
6:53:48.4
21.75
150.00
551
7879
Marcel van Maanen
NAALDWIJK (Ned)
6
6:58:36.1
21.50
150.00
552
7675
Joke Groen-Groenland
HEERHUGOWAARD (Ned)
6
6:59:52.1
21.44
150.00
553
8149
Jan Hamstra
WASSENAAR (Ned)
6
7:00:17.6
21.41
150.00
554
7977
Ad Pastoors
WESTWOUD (Ned)
6
7:24:19.1
20.26
150.00
555
8104
Aalt Brouwer
MARUM (Ned)
6
7:34:21.6
19.81
150.00
556
7635
Wil Snel
AMSTERDAM (Ned)
6
7:36:18.7
19.72
150.00
557
7389
Piet Oortwijn
NOORDWIJK (Ned)
6
7:37:24.5
19.68
150.00
558
7951
Ben Schenkeveld
SCHIPLUIDEN (Ned)
6
7:38:00.8
19.65
150.00
559
7672
Frank Sinnige
HOOGKARSPEL (Ned)
6
7:42:11.7
19.47
150.00
560
7418
Luit Bloem
WADDINXVEEN (Ned)
6
7:45:37.9
19.33
150.00
561
8103
Petra van der Veen
HEERENVEEN (Ned)
6
7:48:49.6
19.20
150.00
562
7099
Johannes Dekker
GELDERMALSEN (Ned)
6
7:50:32.4
19.13
150.00
563
7151
Willem van Dijk
LEIDSCHENDAM (Ned)
6
7:51:04.6
19.11
150.00
564
7687
Yorick Groen
DELFT (Ned)
6
7:57:50.6
18.83
150.00
565
7720
Jacob Kalsbeek
GOOR (Ned)
6
8:03:52.4
18.60
150.00
566
7812
Simone Raben
GROENLO (Ned)
6
8:07:43.3
18.45
150.00
567
7749
Jos Deen
BOVENKARSPEL (Ned)
6
8:11:28.0
18.31
150.00
568
7434
sinie veldhuis
TUBBERGEN (Ned)
6
8:32:56.6
17.55
150.00
569
8069
Henri Horden
ASPEREN (Ned)
6
8:35:18.8
17.47
150.00
570
8029
Wim Haak
BEVERWIJK (Ned)
6
8:37:37.0
17.39
150.00
571
7015
Charles Keijser
DOETINCHEM (Ned)
6
8:38:47.1
17.35
150.00
572
7597
Philip Jonkers
ALMERE (Ned)
6
8:39:39.0
17.32
150.00
573
7473
Sandra van der Noordt
NIEUWKOOP (Ned)
6
8:41:41.2
17.25
150.00
574
7160
Coop den Ouden
DORDRECHT (Ned)
6
8:42:48.2
17.21
150.00
575
7375
Erik van 't Hullenaar
NIJMEGEN (Ned)
6
8:48:09.0
17.04
150.00
576
7815
Wouter Kalf
ALKMAAR (Ned)
6
8:48:44.1
17.02
150.00
577
7408
Tjeerd Kingma
UITGEEST (Ned)
6
8:52:10.9
16.91
150.00
578
7645
Eric Bruinsma
ZUTPHEN (Ned)
6
8:56:41.9
16.77
150.00
579
7900
Fokke Ypma
BREDA (Ned)
6
9:00:04.2
16.66
150.00
580
7730
Gijs de Heer
AMERSFOORT (Ned)
6
9:08:57.9
16.39
150.00
581
7773
Lars Eerenstein
Kranzberg (Dui)
6
9:10:28.5
16.35
150.00
582
7571
Hans van der Vliet
OUDERKERK AAN DE AMSTEL (Ned)
6
9:11:52.7
16.31
150.00
583
7952
Erik Schreuder Goedheijt
OBDAM (Ned)
6
9:13:39.1
16.26
150.00
584
7460
Theo van der Wegen
ROOSENDAAL (Ned)
6
9:15:10.2
16.21
150.00
585
8080
Frank Hamelink
'S-GRAVENHAGE (Ned)
6
9:24:02.5
15.96
150.00
586
7247
Jans Winters
ENSCHEDE (Ned)
6
9:27:06.6
15.87
150.00
587
7626
Thijs ter Hart
AMSTERDAM (Ned)
6
9:27:37.6
15.86
150.00
588
7445
Arjan Smit
ABCOUDE (Ned)
6
9:30:40.6
15.77
150.00
589
7805
Evert Jan Broekers
EINDHOVEN (Ned)
6
9:41:57.9
15.46
150.00
590
7575
Hans Schouten
GROOTEBROEK (Ned)
6
9:46:23.2
15.35
150.00
591
7307
Monique van den Leuvert
EINDHOVEN (Ned)
6
9:58:20.5
15.04
150.00
592
8021
Willemien van Otterlo
COTHEN (Ned)
6
10:03:17.0
14.92
150.00
593
7804
Rolf van Benthem
AMSTERDAM (Ned)
6
10:15:09.2
14.63
150.00
594
204
Jacob Drenth
OOSTWOLD (Ned)
5
4:04:21.5
30.69
125.00
595
196
Henry van Vugt
ALMKERK (Ned)
5
4:04:41.0
30.65
125.00
596
187
Co Grift
PUTTEN (Ned)
5
4:09:10.9
30.10
125.00
597
213
Jakob Fuhler
EMMEN (Ned)
5
4:12:07.8
29.75
125.00
598
183
Jelmer Hoekstra
GRONINGEN (Ned)
5
4:12:13.9
29.73
125.00
599
189
Teade Wiersma
HARDEGARIJP (Ned)
5
4:13:36.9
29.57
125.00
600
154
Pieter de Kroon
WIJNJEWOUDE (Ned)
5
4:13:40.8
29.56
125.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1184 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12