home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
1451
Gerrit Andringa
ANNEN (Ned)
16
10:14:58.2
19.51
200.00
202
1453
Hilly Oosting
ANNEN (Ned)
16
10:14:58.7
19.51
200.00
203
1217
Arie Dorrepaal
BODEGRAVEN (Ned)
16
10:15:05.8
19.51
200.00
204
1074
Jan de Ruijter
POLSBROEK (Ned)
16
10:15:24.1
19.50
200.00
205
1002
Petra Vijver
FRANEKER (Ned)
16
10:15:26.0
19.50
200.00
206
1003
Freek Vijver
FRANEKER (Ned)
16
10:15:27.4
19.50
200.00
207
1388
Kees van Dijk
HAASTRECHT (Ned)
16
10:15:35.7
19.49
200.00
208
1491
Nell Veldt-Oudhuis
AKERSLOOT (Ned)
16
10:15:54.7
19.48
200.00
209
1466
Piet Veldt
AKERSLOOT (Ned)
16
10:15:55.4
19.48
200.00
210
1183
Harm Moesker
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
16
10:15:57.1
19.48
200.00
211
1012
Johann van Heuveln
DRUTEN (Ned)
16
10:16:00.3
19.48
200.00
212
1021
Henk Bouwmeester
EMMEN (Ned)
16
10:16:00.3
19.48
200.00
213
1090
Wubbo Scholte
PUTTEN (Ned)
16
10:16:02.6
19.48
200.00
214
1091
Ineke Scholte - de Roo
PUTTEN (Ned)
16
10:16:03.3
19.48
200.00
215
1348
Gerrit Moerman
VLAARDINGEN (Ned)
16
10:16:06.1
19.48
200.00
216
1333
Anja Noordam
'S GRAVENZANDE (Ned)
16
10:16:06.2
19.48
200.00
217
1249
kees schravesande
BERGAMBACHT (Ned)
16
10:16:27.2
19.47
200.00
218
1231
Robbert Blokland
CAPELLE A/D IJSSEL (Ned)
16
10:16:27.8
19.47
200.00
219
1365
Carolien Bleijswijk
VELP GLD (Ned)
16
10:16:36.6
19.46
200.00
220
1403
Clemens Bleijswijk
APELDOORN (Ned)
16
10:16:39.2
19.46
200.00
221
1174
Hans de Ruijter
NIEUWEGEIN (Ned)
16
10:19:06.9
19.38
200.00
222
1135
Nils Dobbe
ARNHEM (Ned)
16
10:19:07.2
19.38
200.00
223
1143
Wim Uijlenbroek
UTRECHT (Ned)
16
10:19:07.8
19.38
200.00
224
1210
Hester Pardoel
NIJMEGEN (Ned)
16
10:19:08.9
19.38
200.00
225
1364
Ruud Gijsberts
ALMERE (Ned)
16
10:19:23.6
19.37
200.00
226
1322
Anja van der Eijk
AMSTELVEEN (Ned)
16
10:20:34.0
19.34
200.00
227
1057
Jan Hahne
VRAGENDER (Ned)
16
10:20:37.4
19.34
200.00
228
1052
Wilma van Leeuwen
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
16
10:20:37.6
19.34
200.00
229
1056
Ciel Leemreize-Wolterink
VRAGENDER (Ned)
16
10:20:40.4
19.33
200.00
230
1072
Peter Langelaan
IJSSELSTEIN (Ned)
16
10:20:41.3
19.33
200.00
231
1139
Pieter van Leeuwen
LATHUM (Ned)
16
10:20:44.3
19.33
200.00
232
1046
ALEXANDER Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
10:21:26.2
19.31
200.00
233
1423
Pierre van den Bogaardt
AMERSFOORT (Ned)
16
10:26:08.5
19.17
200.00
234
1106
Addie van den Hoek
LEIMUIDEN (Ned)
16
10:27:34.3
19.12
200.00
235
1459
Carola Kerkvliet
HAZERSWOUDE DORP (Ned)
16
10:28:00.2
19.11
200.00
236
1051
Gudrik van Tol
HOOFDDORP (Ned)
16
10:28:59.9
19.08
200.00
237
1325
Leen Wielhouwer
SOMMELSDIJK (Ned)
16
10:29:03.3
19.08
200.00
238
1324
Jan-kees Wielhouwer
SOMMELSDIJK (Ned)
16
10:29:03.4
19.08
200.00
239
1037
Wim Zwanenburg
SNELREWAARD (Ned)
16
10:32:28.8
18.97
200.00
240
1080
Albert Nap
KAMERIK (Ned)
16
10:32:31.8
18.97
200.00
241
1414
Eli Wijnterp-Fritz
ENTER (Ned)
16
10:33:52.1
18.93
200.00
242
1351
Jet van Karsen
DEN BURG (TEXEL) (Ned)
16
10:33:52.5
18.93
200.00
243
1042
Piet Rodenburg
DE COCKSDORP (TEXEL) (Ned)
16
10:33:52.7
18.93
200.00
244
1018
Rolf Smit
DIEPENVEEN (Ned)
16
10:33:52.9
18.93
200.00
245
1010
Loek van der Voort
NOORDWIJK ZH (Ned)
16
10:36:21.8
18.86
200.00
246
1001
Cor v.d. Koekelt
Zandvoort (Ned)
16
10:37:09.2
18.83
200.00
247
1026
Pieter Olthoff
BENNEBROEK (Ned)
16
10:37:10.1
18.83
200.00
248
1245
Pieter van Besouw
SINT OEDENRODE (Ned)
16
10:37:50.0
18.81
200.00
249
1443
Catharinus Ringersma
Weissensee (Oos)
16
10:38:24.8
18.80
200.00
250
1148
Annemieke Mokveld
UTRECHT (Ned)
16
10:41:29.5
18.71
200.00
251
1155
Robert Hoeksema
AMSTERDAM (Ned)
16
10:41:31.2
18.71
200.00
252
1108
Nisha Alberts
UTRECHT (Ned)
16
10:41:40.3
18.70
200.00
253
1100
Joepke Giesen
UTRECHT (Ned)
16
10:41:40.3
18.70
200.00
254
1232
Marja Toor
NIEUWKOOP (Ned)
16
10:44:56.3
18.61
200.00
255
1041
Jan van Breukelen
WILNIS (Ned)
16
10:47:11.1
18.54
200.00
256
1402
Martin Kooger
MIDDELBURG (Ned)
16
10:47:32.5
18.53
200.00
257
1398
Harm Wattel
GOES (Ned)
16
10:47:35.6
18.53
200.00
258
1457
Jerry Weldam
NIEUWEGEIN (Ned)
16
10:50:35.7
18.44
200.00
259
1181
Frank Elkhuizen
LEIDEN (Ned)
16
10:51:43.9
18.41
200.00
260
1369
Reina Kroon
AMSTERDAM (Ned)
16
10:52:13.2
18.40
200.00
261
1385
Ada Peeters-Lansing
MONNICKENDAM (Ned)
16
10:52:15.1
18.40
200.00
262
1188
Herman Offereins
DORDRECHT (Ned)
16
10:52:56.0
18.38
200.00
263
1031
Thijs Schaafsma
VOORHOUT (Ned)
16
10:54:25.6
18.34
200.00
264
1144
Lennart Knol
SCHARSTERBRUG (Ned)
16
10:56:07.6
18.29
200.00
265
1444
Martin Langegger
Weissensee (Oos)
16
10:56:13.3
18.29
200.00
266
1401
Martin Wattel
KOUDEKERKE (Ned)
16
10:56:50.3
18.27
200.00
267
1409
Kees van Burgsteden
AMERSFOORT (Ned)
16
10:57:27.9
18.25
200.00
268
1019
Rudi de Vries
BELT-SCHUTSLOOT (Ned)
16
11:01:29.1
18.14
200.00
269
1340
Ad Broekman
Beverwijk (Ned)
16
11:02:46.0
18.11
200.00
270
1129
Klaas Jan Stam
OOSTWOUD (Ned)
15
8:32:52.6
21.94
187.50
271
1382
Ton Rueck
WASSENAAR (Ned)
15
10:50:16.0
17.30
187.50
272
1420
Jan Rodenburg
SUWALD (Ned)
14
9:02:27.3
19.36
175.00
273
1160
Arthur van Ree
HOOGERHEIDE (Ned)
14
9:09:17.8
19.12
175.00
274
1407
Floris Oldenhof
AMERSFOORT (Ned)
14
10:07:04.0
17.30
175.00
275
1374
Huub Oosterom
TULL EN 'T WAAL (Ned)
14
10:07:53.2
17.27
175.00
276
1015
Arco van der Maas
STEENWIJK (Ned)
14
10:10:30.6
17.20
175.00
277
1136
Jan Doppen
ZIEUWENT (Ned)
14
10:25:49.2
16.78
175.00
278
1103
Leonie Seebregts
UTRECHT (Ned)
14
10:41:43.6
16.36
175.00
279
1146
remco wisselink
HENGELO GLD (Ned)
14
11:04:47.6
15.79
175.00
280
1487
Jos van Dijk
NIEUWEGEIN (Ned)
13
6:33:16.7
24.79
162.50
281
1205
Andre van der Veen
HALFWEG (Ned)
13
7:18:46.5
22.22
162.50
282
1122
Richard Menzen
KLAZIENAVEEN (Ned)
13
7:27:47.9
21.77
162.50
283
1168
Tiny Vervoort
ST. OEDENRODE (Ned)
13
7:46:59.2
20.88
162.50
284
1378
Geert van den Heuvel
WIJCHEN (Ned)
13
8:01:35.4
20.25
162.50
285
1162
ronald klep
ETTEN-LEUR (Ned)
13
8:21:48.0
19.43
162.50
286
1161
Johan Gabriels
ETTEN-LEUR (Ned)
13
8:21:48.7
19.43
162.50
287
1196
Albert Wolters
PAASLOO (Ned)
13
8:31:07.8
19.08
162.50
288
1260
BEN Splinter
HILVERSUM (Ned)
13
8:42:40.8
18.65
162.50
289
1305
Sjaak Ridder
WAARLAND (Ned)
13
8:57:27.3
18.14
162.50
290
1058
Ina Glim
MEDEMBLIK (Ned)
13
9:22:43.7
17.33
162.50
291
1320
Michiel van Druten
ALKMAAR (Ned)
13
9:57:20.1
16.32
162.50
292
1411
Cees Eimermann
BREDA (Ned)
13
10:56:00.4
14.86
162.50
293
1469
Jan Boerma
ERICA (Ned)
12
6:45:51.6
22.18
150.00
294
1216
Jan fokke Oosterhof
NIJMEGEN (Ned)
12
7:24:51.9
20.23
150.00
295
1252
Arie Kenter
URSEM (Ned)
12
7:34:37.0
19.80
150.00
296
1308
Johan van den Biggelaar
GROENEKAN (Ned)
12
7:43:16.3
19.43
150.00
297
1149
Janna Pronk
HOUTEN (Ned)
12
8:05:19.4
18.54
150.00
298
1371
Anton Miltenburg
UTRECHT (Ned)
12
8:09:26.0
18.39
150.00
299
1238
Hennie Schuurman
Varsseveld (Ned)
12
8:16:17.7
18.13
150.00
300
1170
Dick Teunissen
AMERSFOORT (Ned)
12
8:21:03.6
17.96
150.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
460 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5