home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
1464
Jozef de Weirt
DEINZE BELGIE (Bel)
16
7:14:40.7
27.61
200.00
2
1150
Ronald van den Brink
MONTFOORT (Ned)
16
7:16:10.5
27.51
200.00
3
1392
Martie de Zeeuw
EST (Ned)
16
7:16:30.9
27.49
200.00
4
1193
Bert van der Vegt
OMMEN (Ned)
16
7:23:15.5
27.07
200.00
5
1099
Pascal Bosma
Utrecht (Ned)
16
7:23:22.9
27.06
200.00
6
1180
Sjaak Stuijt
ZOETERWOUDE (Ned)
16
7:23:38.8
27.05
200.00
7
1063
Jan Franssens
SAAKSUM (Ned)
16
7:23:43.4
27.04
200.00
8
1277
Helfriech Tiemens
BEILEN (Ned)
16
7:23:50.9
27.04
200.00
9
1198
Paul van Vilsteren
'S HEERENBROEK (Ned)
16
7:23:53.8
27.03
200.00
10
1406
Gerard Ton
PIJNACKER (Ned)
16
7:23:54.4
27.03
200.00
11
1465
Nico Wezenberg
BALKBRUG (Ned)
16
7:23:55.0
27.03
200.00
12
1440
Willem Hengeveld
DE KRIM (Ned)
16
7:23:57.2
27.03
200.00
13
1415
Carel Doesburg
MONTFOORT (Ned)
16
7:23:58.7
27.03
200.00
14
1152
Andre Benschop
MONTFOORT (Ned)
16
7:24:02.8
27.02
200.00
15
1173
Martin Orsel
DEVENTER (Ned)
16
7:24:05.5
27.02
200.00
16
1438
Jos Doeschot
BENTELO (Ned)
16
7:24:09.1
27.02
200.00
17
1381
Henk Hendrix
YSSELSTEYN LB (Ned)
16
7:24:16.7
27.01
200.00
18
1285
Jeroen Kalter
BALKBRUG (Ned)
16
7:29:05.7
26.72
200.00
19
1461
Adri Hendriks
VOORSCHOTEN (Ned)
16
7:30:47.1
26.62
200.00
20
1370
Jeroen Smeltink
MIERLO (Ned)
16
7:41:18.5
26.01
200.00
21
1315
Sjoerd Kruijff
AMSTERDAM (Ned)
16
7:41:19.8
26.01
200.00
22
1138
Kees Verheul
DORDRECHT (Ned)
16
7:41:21.1
26.01
200.00
23
1211
Theo Zoontjens
KOUDEKERKE (Ned)
16
7:41:30.5
26.00
200.00
24
1408
Henk van Rooijen
AMERSFOORT (Ned)
16
7:41:31.9
26.00
200.00
25
1228
Hendrik Bouwmeester
OMMEN (Ned)
16
7:44:37.7
25.83
200.00
26
1291
Pieter Bas
AMSTERDAM (Ned)
16
7:44:41.2
25.82
200.00
27
1450
Gerard de Boer
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
7:44:56.0
25.81
200.00
28
1473
Archie Staal
NIEUW-HAAMSTEDE (Ned)
16
7:48:08.6
25.63
200.00
29
1125
Willij Schurink
LICHTENVOORDE (Ned)
16
7:48:26.3
25.62
200.00
30
1391
Jan van Loenen
METEREN (Ned)
16
7:48:26.5
25.62
200.00
31
1357
Kees Bos
LOENERSLOOT (Ned)
16
7:53:27.5
25.35
200.00
32
1421
Wim Rodenburg
AMERSFOORT (Ned)
16
7:55:20.1
25.25
200.00
33
1116
Han Goeman
TER APEL (Ned)
16
7:55:21.6
25.24
200.00
34
1488
Marga Schaafsma
DE BILT (Ned)
16
7:59:37.2
25.02
200.00
35
1095
Paul van der Gouw
EERBEEK (Ned)
16
7:59:39.3
25.02
200.00
36
1189
Bennie Wolters
BOVENSMILDE (Ned)
16
8:00:30.9
24.97
200.00
37
1312
Schelto Kruijff
ENSCHEDE (Ned)
16
8:00:31.0
24.97
200.00
38
1132
Gert Liefting
STROE (Ned)
16
8:00:32.3
24.97
200.00
39
1065
Herman Sluiter
BATHMEN (Ned)
16
8:01:37.0
24.92
200.00
40
1201
Tonny Wissink
LOCHEM (Ned)
16
8:01:54.1
24.90
200.00
41
1380
Elie Timmermans
Rijswijk (Ned)
16
8:02:20.3
24.88
200.00
42
1246
Peter Groot
BOVENKARSPEL (Ned)
16
8:03:56.0
24.80
200.00
43
1313
Marc Zantinge
RHEDEN (Ned)
16
8:08:26.9
24.57
200.00
44
1433
Axel Rauer
Schwanewede (Dui)
16
8:08:36.6
24.56
200.00
45
1417
Max Friedrich Stegemann
Bremen (Dui)
16
8:08:37.7
24.56
200.00
46
1009
Johan van Veluw
BELLINGWOLDE (Ned)
16
8:08:38.0
24.56
200.00
47
1035
John Schouten
RIJNSBURG (Ned)
16
8:08:43.0
24.55
200.00
48
1273
Jaap Versluis
CULEMBORG (Ned)
16
8:08:43.5
24.55
200.00
49
1131
Richard Wolke
UTRECHT (Ned)
16
8:09:08.3
24.53
200.00
50
1389
Gerrit Zweers
MARKELO (Ned)
16
8:09:42.3
24.50
200.00
51
1032
Nico van Wissen
WASSENAAR (Ned)
16
8:09:42.6
24.50
200.00
52
1029
Frits Vogel
DRACHTEN (Ned)
16
8:09:49.4
24.50
200.00
53
1212
Jan Bassa
ZWOLLE (Ned)
16
8:10:17.2
24.48
200.00
54
1208
Wilco Loos
VOORHOUT (Ned)
16
8:10:39.2
24.46
200.00
55
1209
Luuk Janssen
VOORHOUT (Ned)
16
8:10:39.5
24.46
200.00
56
1244
Rob van der Wal
DEVENTER (Ned)
16
8:11:21.6
24.42
200.00
57
1243
Harry van der Wal
BATHMEN (Ned)
16
8:11:21.8
24.42
200.00
58
1264
Peter Viveen
EBGELEN (Ned)
16
8:11:46.8
24.40
200.00
59
1262
Ton van de Sande
HEDEL (Ned)
16
8:11:47.2
24.40
200.00
60
1165
Peter Verhagen
ST. OEDENRODE (Ned)
16
8:14:36.8
24.26
200.00
61
1281
Jos Beukers
ERICA (Ned)
16
8:15:01.5
24.24
200.00
62
1282
Harry Beukers
ERICA (Ned)
16
8:15:03.1
24.24
200.00
63
1311
Gerrit Jansen
SINT-OEDENRODE (Ned)
16
8:16:21.9
24.18
200.00
64
1219
Hans AM van der Valk
KEERBERGEN (Bel)
16
8:16:23.4
24.17
200.00
65
1049
Monique Bot-Laan
NIBBIXWOUD (Ned)
16
8:16:46.5
24.16
200.00
66
1050
gerard laan
zwaagdijk (Ned)
16
8:16:46.9
24.16
200.00
67
1044
Peter van Loon
WAPENVELD (Ned)
16
8:16:50.3
24.15
200.00
68
1154
John Reus
HOOGKARSPEL (Ned)
16
8:16:54.6
24.15
200.00
69
1441
Hans Winkler
Weissensee (Oos)
16
8:16:56.9
24.15
200.00
70
1137
Arie de Kort
HAZERSWOUDE (Ned)
16
8:17:01.4
24.14
200.00
71
1405
Elly van der Burg
PIJNACKER (Ned)
16
8:17:12.6
24.13
200.00
72
1147
Hans Wapenaar
VLAARDINGEN (Ned)
16
8:17:15.8
24.13
200.00
73
1047
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
8:17:16.1
24.13
200.00
74
1287
Jan van Rijn
ZEIST (Ned)
16
8:17:18.1
24.13
200.00
75
1248
Peter Wapenaar
VLAARDINGEN (Ned)
16
8:17:18.3
24.13
200.00
76
1354
Ad Stokmans
UITHOORN (Ned)
16
8:17:22.8
24.13
200.00
77
1299
Roy Vrieling
HOLTEN (Ned)
16
8:17:35.0
24.12
200.00
78
1298
Jan Vrieling
HOOGEVEEN (Ned)
16
8:17:35.3
24.12
200.00
79
1022
Henk de Vries
MINNERTSGA (Ned)
16
8:17:47.4
24.11
200.00
80
1270
Jos Wolfkamp
RAALTE (Ned)
16
8:18:11.8
24.09
200.00
81
1121
Gerrit Lohuis
RIJSSEN (Ned)
16
8:19:10.3
24.04
200.00
82
1164
Pieter Slegers
ST. OEDENRODE (Ned)
16
8:19:19.8
24.03
200.00
83
1113
Aart van der Lit
TONDEN (Ned)
16
8:20:22.3
23.98
200.00
84
1393
Marcel van Lith
EST (Ned)
16
8:20:37.1
23.97
200.00
85
1447
Wil Verbeij
ZOETERWOUDE (Ned)
16
8:20:42.2
23.97
200.00
86
1182
Guus Elstgeest
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
16
8:23:20.8
23.84
200.00
87
1360
John Vehof
GOOR (Ned)
16
8:25:47.8
23.72
200.00
88
1110
Herman Spitzen
OLDEMARKT (Ned)
16
8:26:09.9
23.71
200.00
89
1387
Jan Brontsema
SPIJK (Ned)
16
8:27:10.5
23.66
200.00
90
1399
Pierre Vermeule
MIDDELBURG (Ned)
16
8:27:59.0
23.62
200.00
91
1431
Leo Vergeer
LUTTELGEEST (Ned)
16
8:28:39.5
23.59
200.00
92
1336
patrick van t Goor
NOORDEINDE GLD (Ned)
16
8:28:45.9
23.59
200.00
93
1263
Gerk Dijkstra
NIJ BEETS (Ned)
16
8:32:33.6
23.41
200.00
94
1317
Erik Ootes
OPMEER (Ned)
16
8:33:41.1
23.36
200.00
95
1199
liesbeth basjes
ANDIJK (Ned)
16
8:33:41.5
23.36
200.00
96
1266
Kirsten Snoek
BUSSUM (Ned)
16
8:33:42.4
23.36
200.00
97
1293
Jan Overzet
STAVOREN (Ned)
16
8:35:07.3
23.30
200.00
98
1294
Yme Jansen
STAVOREN (Ned)
16
8:35:08.2
23.29
200.00
99
1153
Ad Baars
LINSCHOTEN (Ned)
16
8:42:06.6
22.98
200.00
100
1251
Jelle van der Leeuw
SINTJOHANNESGA (Ned)
16
8:44:06.6
22.90
200.00
[
Volgende
]
460 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5