home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)

KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

KPN Open NK (2/2)

Criteriums (3/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)



KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 A19 Karlo Timmerman SOS Kinderdorpen (Ned) 16 5:32:22.5 36.10 200.00
2 A65 Mart Bruggink BHP Power-play (Ned) 16 5:32:22.8 36.10 200.00
3 A36 Martijn van Es Wadro (Ned) 16 5:32:23.0 36.10 200.00
4 A39 Geert-Jan van der Wal SOS Kinderdorpen (Ned) 16 5:32:23.4 36.10 200.00
5 A55 Thijs Smit Groenehartsport.nl (Ned) 16 5:32:23.5 36.10 200.00
6 A66 Jens Zwitser AMI Kappers (Ned) 16 5:32:23.7 36.10 200.00
7 A43 Ruud Aerts Wadro (Ned) 16 5:32:23.8 36.10 200.00
8 A62 Jouke Hoogeveen Team Windkr88 (Ned) 16 5:32:24.0 36.10 200.00
9 A68 Bram Bruschke BHP Power-play (Ned) 16 5:32:24.0 36.10 200.00
10 A93 Peter van de Pol Wadro (Ned) 16 5:32:24.1 36.10 200.00
11 A23 Klaas de Weerd Van Werven (Ned) 16 5:32:24.3 36.10 200.00
12 A77 Robert Bovenhuis Equipe Renault Eco2 (Ned) 16 5:32:24.5 36.10 200.00
13 A60 Koos Kortekaas Team Husqvarna (Ned) 16 5:32:25.5 36.10 200.00
14 A45 Martijn Kromkamp Van Werven (Ned) 16 5:32:27.1 36.10 200.00
15 B60 Bart Hakkenberg Payroll Group (Ned) 16 5:32:27.2 36.10 200.00
16 A71 Casper Helling Van Werven (Ned) 16 5:32:27.2 36.10 200.00
17 A09 Joost Juffermans Groenehartsport.nl (Ned) 16 5:32:31.0 36.09 200.00
18 A61 Sander Kingma SOS Kinderdorpen (Ned) 16 5:32:32.7 36.09 200.00
19 A59 Arjen Becker AMI Kappers (Ned) 16 5:32:34.8 36.08 200.00
20 A96 Jochem Uithoven Groen Talent (Ned) 16 5:32:39.3 36.07 200.00
21 A95 Rob Busser Equipe Renault Eco2 (Ned) 16 5:32:41.7 36.07 200.00
22 B63 Simon Schouten Volvo Ton van Kuyk (Ned) 16 5:33:27.1 35.99 200.00
23 A11 Ralf Zwitser Wadro (Ned) 16 5:33:29.7 35.98 200.00
24 A69 Frank Vreugdenhil Team Husqvarna (Ned) 16 5:37:02.6 35.60 200.00
25 A86 Johan Hendriks SKITS Talent Team (Ned) 16 5:38:03.2 35.50 200.00
26 A91 Bart de Vries Team Windkr88 (Ned) 16 5:38:50.4 35.42 200.00
27 A06 Jan Maarten Heideman AMI Kappers (Ned) 16 5:38:50.4 35.42 200.00
28 A34 Jan van Loon Jinstal-BCT (Ned) 16 5:38:50.6 35.41 200.00
29 A94 Erwin Mesu Habovo/Bwaste (Ned) 16 5:38:51.5 35.41 200.00
30 A87 Gerwin Smit BHP Power-play (Ned) 16 5:38:52.7 35.41 200.00
31 A28 Lars Hoogenboom Team Husqvarna (Ned) 16 5:38:53.1 35.41 200.00
32 A99 Nick Uithoven Habovo/Bwaste (Ned) 16 5:38:53.2 35.41 200.00
33 B07 Johan Elstgeest HWI Techniek B.V. (Ned) 16 5:38:53.6 35.41 200.00
34 B37 Niels Mesu Adviesburo Harry de Wolff (Ned) 16 5:38:53.6 35.41 200.00
35 A41 Rutger ter Laak BHP Power-play (Ned) 16 5:38:54.8 35.41 200.00
36 A42 Jaap Smit Groenehartsport.nl (Ned) 16 5:38:59.2 35.40 200.00
37 106 Kai Reus (Ned) 16 5:39:09.8 35.38 200.00
38 A03 Douwe de Vries SOS Kinderdorpen (Ned) 16 5:39:10.1 35.38 200.00
39 A57 Timo Verkaaik Habovo/Bwaste (Ned) 16 5:39:44.4 35.32 200.00
40 A35 Bert Jan van der Veen BAM-Univť Schaatsteam (Ned) 16 5:40:00.1 35.29 200.00
41 A44 Andre Withaar Interfarms Schaatsploeg (Ned) 16 5:40:00.1 35.29 200.00
42 A22 Kurt Wubben Groenehartsport.nl (Ned) 16 5:40:00.2 35.29 200.00
43 A49 Elwin Hulsink Interfarms Schaatsploeg (Ned) 16 5:40:38.6 35.23 200.00
44 B66 Johan Knol JB Besturingstechniek (Ned) 16 5:40:39.7 35.23 200.00
45 B21 Jasper van Tol Payroll Group (Ned) 16 5:40:40.0 35.23 200.00
46 B78 Lucas Bisschop Groenehartsport.nl (Ned) 16 5:40:40.2 35.22 200.00
47 B45 Joost Koelen Free-Wheel (Ned) 16 5:40:40.3 35.22 200.00
48 B57 Eric Bisschops Viks Parket (Ned) 16 5:40:40.8 35.22 200.00
49 B25 Tonny van Vliet Viks Parket (Ned) 16 5:40:41.3 35.22 200.00
50 B18 Tim Griffioen SKITS Talent Team (Ned) 16 5:40:42.9 35.22 200.00
51 A85 Kevin Floris SKITS Talent Team (Ned) 16 5:40:58.6 35.19 200.00
52 A83 Rick van Leersum SKITS Talent Team (Ned) 16 5:41:05.5 35.18 200.00
53 A26 Willem Hut BAM-Univť Schaatsteam (Ned) 16 5:41:10.7 35.17 200.00
54 A74 Roelof Koops Interfarms Schaatsploeg (Ned) 16 5:41:19.9 35.16 200.00
55 A89 Rick Smit Equipe Renault Eco2 (Ned) 16 5:41:21.5 35.15 200.00
56 A97 Melvin van Zanten Jinstal-BCT (Ned) 16 5:41:22.1 35.15 200.00
57 B56 Leon van Eis Schaatsteam MSP-ICT.nl (Ned) 16 5:41:22.1 35.15 200.00
58 B38 Hans Pater Jan Bouwes (Ned) 16 5:41:23.9 35.15 200.00
59 B55 Frank Bisschop Groenehartsport.nl (Ned) 16 5:41:24.6 35.15 200.00
60 B02 Klaas van der Wal Haijma (Ned) 16 5:41:37.2 35.13 200.00
61 A08 Rob Hadders Equipe Renault Eco2 (Ned) 16 5:41:42.8 35.12 200.00
62 A48 Joost Vink Groen Talent (Ned) 16 5:41:51.0 35.10 200.00
63 A24 Sjoerd Huisman SOS Kinderdorpen (Ned) 16 5:41:51.7 35.10 200.00
64 A10 Erben Wennemars Equipe Renault Eco2 (Ned) 16 5:41:51.9 35.10 200.00
65 B68 Charly Landman SKITS Talent Team (Ned) 16 5:41:52.1 35.10 200.00
66 B76 Robert van Dalen Adviesburo Harry de Wolff (Ned) 16 5:41:52.7 35.10 200.00
67 A27 Christijn Groeneveld AMI Kappers (Ned) 16 5:41:52.8 35.10 200.00
68 B35 Mike van den Berg Free-Wheel (Ned) 16 5:42:26.5 35.04 200.00
69 B04 Bauke van der Graaf Haijma (Ned) 16 5:43:04.1 34.98 200.00
70 B65 Ytzen Faber JB Besturingstechniek (Ned) 16 6:01:39.3 33.18 200.00
71 B83 Max van Boxel SKITS Talent Team (Ned) 16 6:01:50.9 33.16 200.00
72 B22 Alfred Bolks (Ned) 16 6:08:16.7 32.58 200.00
73 B47 Sjors Spaargaren (Ned) 16 6:08:17.2 32.58 200.00
74 D76 Mariska Huisman Viks Parket (Ned) 16 6:26:34.9 31.04 200.00
75 D13 Carla Zielman CENNED (Ned) 16 6:26:34.9 31.04 200.00
76 D10 Jolanda Langeland Ripca (Ned) 16 6:26:35.0 31.04 200.00
77 D53 Kimberly Muusse Hoolwerf Heiwerken (Ned) 16 6:26:35.2 31.04 200.00
78 D05 DaniŽlle Bekkering BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl (Ned) 16 6:26:35.3 31.04 200.00
79 D49 Andrea Sikkema Van der Wiel (Ned) 16 6:26:35.6 31.04 200.00
80 D19 Wieteke Cramer MKBasics.nl (Ned) 16 6:26:35.7 31.04 200.00
81 D99 Marije van Marle Hoolwerf Heiwerken (Ned) 16 6:26:36.0 31.04 200.00
82 D24 Erna Last - Kijk In de Vegte MKBasics.nl (Ned) 16 6:26:36.3 31.04 200.00
83 D41 Maria Sterk Haicobouma.nl (Ned) 16 6:26:36.4 31.04 200.00
84 D44 Yvonne Spigt Viks Parket (Ned) 16 6:26:36.6 31.04 200.00
85 D94 Kimberly van den Berg Heijkoop & Partners (Ned) 16 6:26:36.6 31.04 200.00
86 D39 Marianne van Leeuwen Team Leontien.nl (Ned) 16 6:26:36.7 31.04 200.00
87 D87 Elma de Vries Team De Vries (Ned) 16 6:26:36.8 31.04 200.00
88 D46 Bauke Haarlink Ripca (Ned) 16 6:26:36.8 31.04 200.00
89 D79 Sandra 't Hart MKBasics.nl (Ned) 16 6:26:37.2 31.04 200.00
90 D20 Aggie Walsma Intersport Jan Bols (Ned) 16 6:26:37.6 31.04 200.00
91 D56 Lucy Hutten-Witteman Witteman/Groenrijk (Ned) 16 6:26:37.7 31.04 200.00
92 D82 Cindy Vergeer Heijkoop & Partners (Ned) 16 6:26:37.8 31.04 200.00
93 D18 Lisanne Soemanta Intersport Jan Bols (Ned) 16 6:26:40.0 31.03 200.00
94 D98 Francisca Groen CENNED (Ned) 16 6:26:42.9 31.03 200.00
95 D01 Birgit Witte Heijkoop & Partners (Ned) 16 6:26:54.6 31.02 200.00
96 D55 Marleen Elstgeest CENNED (Ned) 16 6:28:17.7 30.90 200.00
97 D08 Hilde Goovaerts Stouwdamsport (Ned) 16 6:29:08.7 30.84 200.00
98 D17 Nadine Seidenglanz Ripca (Ned) 16 6:29:44.8 30.79 200.00
99 D60 Annelies Passchier Intersport Jan Bols (Ned) 16 6:31:23.1 30.66 200.00
100 D80 Willemiek Kamper ACE Team (Ned) 16 6:35:34.6 30.34 200.00
[ Volgende ]
276 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3