home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)

KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

KPN Open NK (2/2)

Criteriums (3/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)



Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 1239 Theo Versteegen CASTRICUM (Ned) 16 8:44:23.1 22.88 200.00
102 1016 Michiel Doyer BLARICUM (Ned) 16 8:45:16.0 22.85 200.00
103 1314 Bonne Wijnterp ENTER (Ned) 16 8:45:54.8 22.82 200.00
104 1254 wim bos DRACHTEN (Ned) 16 8:45:59.8 22.81 200.00
105 1234 Herman Vreman SINDEREN (Ned) 16 8:47:33.8 22.75 200.00
106 1195 Chris Venner STRAMPROY (Ned) 16 8:47:34.1 22.75 200.00
107 1373 Wim Jacobs HOUTEN (Ned) 16 8:51:32.2 22.58 200.00
108 1375 Johannes van Bentum HOUTEN (Ned) 16 8:51:33.1 22.58 200.00
109 1480 Bernhard Sonderegger Herisau (Zwi) 16 8:51:33.3 22.58 200.00
110 1089 Franklin van Fessem ZOETERMEER (Ned) 16 8:51:54.9 22.56 200.00
111 1115 Dirk van Oosterom HARMELEN (Ned) 16 8:52:14.6 22.55 200.00
112 1429 Dirk Franssens SAAKSUM (Ned) 16 8:53:53.4 22.48 200.00
113 1484 Bouke van der Hem GRONINGEN (Ned) 16 8:54:27.7 22.45 200.00
114 1159 Adamo Mureau WASPIK (Ned) 16 8:54:45.6 22.44 200.00
115 1319 F Schep Graft (Ned) 16 8:54:55.4 22.43 200.00
116 1362 Rene de Klein AMERSFOORT (Ned) 16 8:57:34.7 22.32 200.00
117 1363 Vera Dorrestijn AMERSFOORT (Ned) 16 8:57:35.1 22.32 200.00
118 1337 Machiel Evink OOSTERWOLDE GLD (Ned) 16 8:58:53.3 22.27 200.00
119 1073 Hans van Leeuwen NOORDBROEK (Ned) 16 9:02:40.2 22.11 200.00
120 1156 Bart Jan Voskamp AMSTERDAM (Ned) 16 9:05:19.6 22.01 200.00
121 1194 Carel Dontje ENKHUIZEN (Ned) 16 9:05:28.4 22.00 200.00
122 1190 Lucas Wolters HOOGKARSPEL (Ned) 16 9:05:31.8 22.00 200.00
123 1271 Jurgen Kocken ELLECOM (Ned) 16 9:05:41.8 21.99 200.00
124 1272 Fenella Doesburg ELLECOM (Ned) 16 9:05:41.9 21.99 200.00
125 1323 Jan Korenberg KAMPERVEEN (Ned) 16 9:05:58.9 21.98 200.00
126 1422 Christiene van Ittersum IJSSELMUIDEN (Ned) 16 9:07:08.1 21.93 200.00
127 1304 Frank van Rooyen Oegstgeest (Ned) 16 9:08:00.8 21.90 200.00
128 1326 andre Westendorp RAALTE (Ned) 16 9:09:33.7 21.84 200.00
129 1284 Peter Kromwijk DRIEBRUGGEN (Ned) 16 9:10:58.0 21.78 200.00
130 1460 Bram van der Hout BENTHUIZEN (Ned) 16 9:12:01.0 21.74 200.00
131 1167 Roeland Stellingwerff OUDEWATER (Ned) 16 9:14:58.0 21.62 200.00
132 1328 Ronald Zom WAGENINGEN (Ned) 16 9:15:08.5 21.62 200.00
133 1028 Anno Kuipers HOOGEVEEN (Ned) 16 9:15:40.6 21.60 200.00
134 1027 Hemmo Kuipers NIJEVEEN (Ned) 16 9:15:41.9 21.59 200.00
135 1275 Frans Hamm BOSKOOP (Ned) 16 9:16:27.8 21.56 200.00
136 1233 Danny Slots VEGHEL (Ned) 16 9:17:32.0 21.52 200.00
137 1082 Piet Deken PIJNACKER (Ned) 16 9:18:43.8 21.48 200.00
138 1283 Ineke de Haan AMSTELVEEN (Ned) 16 9:19:58.4 21.43 200.00
139 1140 Reinier Lammens DORDRECHT (Ned) 16 9:20:01.7 21.43 200.00
140 1276 rene van zandwijk UTRECHT (Ned) 16 9:21:18.6 21.38 200.00
141 1434 Michelle van Sonsbeeck EINDHOVEN (Ned) 16 9:21:20.9 21.38 200.00
142 1436 Patrice Cox ROGGEL (Ned) 16 9:21:21.7 21.38 200.00
143 1086 Rieks Eggens WEERT (Ned) 16 9:21:23.0 21.38 200.00
144 1066 Ron Nooijen PIJNACKER (Ned) 16 9:21:53.4 21.36 200.00
145 1025 Cor van der Veen PIJNACKER (Ned) 16 9:21:54.6 21.36 200.00
146 1295 Erik Jansen NIJMEGEN (Ned) 16 9:26:26.5 21.18 200.00
147 1335 Henk Evink OOSTERWOLDE GLD (Ned) 16 9:27:12.1 21.16 200.00
148 1307 menno hessels UTRECHT (Ned) 16 9:27:27.1 21.15 200.00
149 1310 bas rijsdijk UTRECHT (Ned) 16 9:27:29.4 21.15 200.00
150 1197 Evert van Ginkel LEUSDEN (Ned) 16 9:28:25.9 21.11 200.00
151 1432 Petra Andriessen EINDHOVEN (Ned) 16 9:28:47.3 21.10 200.00
152 1128 Jan Smit OPPERDOES (Ned) 16 9:28:54.2 21.09 200.00
153 1127 Bert Odie ABBEKERK (Ned) 16 9:28:54.4 21.09 200.00
154 1024 Henk Vijge WOUDENBERG (Ned) 16 9:29:39.0 21.07 200.00
155 1036 Jan-Willem van Essen ZEIST (Ned) 16 9:29:39.0 21.07 200.00
156 1023 Albert Vijge ZEEWOLDE (Ned) 16 9:29:39.1 21.07 200.00
157 1176 Walter van Limpt GOIRLE (Ned) 16 9:30:01.7 21.05 200.00
158 1126 johan huis in 't veld HEINO (Ned) 16 9:30:02.5 21.05 200.00
159 1094 Bernhard Melenhorst HEINO (Ned) 16 9:30:02.7 21.05 200.00
160 1435 Jos van Herten ROGGEL (Ned) 16 9:30:30.4 21.03 200.00
161 1413 Henk Palsenberg ENTER (Ned) 16 9:32:51.3 20.95 200.00
162 1383 Marieke Manning SELLINGEN (Ned) 16 9:33:12.6 20.93 200.00
163 1218 Wim Halink LICHTENVOORDE (Ned) 16 9:36:34.5 20.81 200.00
164 1120 Tjalling Plutschouw LEEUWARDEN (Ned) 16 9:36:51.2 20.80 200.00
165 1367 Rene van Schaik ZEVENHOVEN (Ned) 16 9:37:00.7 20.80 200.00
166 1372 Hennie Derks HOUTEN (Ned) 16 9:39:28.3 20.71 200.00
167 1179 Esther de Vlieger OOSTERBEEK (Ned) 16 9:39:47.5 20.70 200.00
168 1377 Dick Oppedijk HOOGEVEEN (Ned) 16 9:40:07.9 20.69 200.00
169 1169 Henk Batterink ZUIDWOLDE (Ned) 16 9:40:11.1 20.68 200.00
170 1093 Rien Voormolen LOENEN A/D VECHT (Ned) 16 9:40:51.8 20.66 200.00
171 1043 Arie van Wingerden ZWIJNDRECHT (Ned) 16 9:41:02.4 20.65 200.00
172 1055 Kees Voogt HOEK VAN HOLLAND (Ned) 16 9:42:05.4 20.62 200.00
173 1361 Mitsuaki Tezuka Hokkaido (Jap) 16 9:42:30.4 20.60 200.00
174 1075 Niels Eekelschot LEIMUIDEN (Ned) 16 9:45:46.3 20.49 200.00
175 1071 Daan van der Sar LEIMUIDEN (Ned) 16 9:45:47.0 20.49 200.00
176 1084 Dennis Verhoeven LEIMUIDEN (Ned) 16 9:45:47.2 20.49 200.00
177 1078 Arjan Bunnik LEIMUIDEN (Ned) 16 9:45:48.4 20.48 200.00
178 1396 Jan Bakker LEERDAM (Ned) 16 9:47:08.5 20.44 200.00
179 1230 Marien Vermerris VLAARDINGEN (Ned) 16 9:50:57.3 20.31 200.00
180 1366 Nico Bleijswijk EERBEEK (Ned) 16 9:52:07.8 20.27 200.00
181 1445 Piet van Zeil RIJPWETERING (Ned) 16 9:52:43.5 20.25 200.00
182 1117 Jelle R Elzinga BLOEMENDAAL (Ned) 16 9:53:48.8 20.21 200.00
183 1133 Robin Rinkes Esher (Ver) 16 9:53:48.9 20.21 200.00
184 1059 Matthijs Lokhorst UTRECHT (Ned) 16 9:54:43.2 20.18 200.00
185 1486 Rickli Werner DRIEBERGEN-RIJSENBURG (Ned) 16 9:56:01.6 20.13 200.00
186 1280 daniel burggraaf MEERKERK (Ned) 16 9:58:38.7 20.05 200.00
187 1368 Mark van Valkenburg WAARDER (Ned) 16 10:00:14.2 19.99 200.00
188 1118 Arie Spruit MONTFOORT (Ned) 16 10:00:15.2 19.99 200.00
189 1286 Gijsbert Baars UTRECHT (Ned) 16 10:01:17.3 19.96 200.00
190 1114 Henk Swijnenburg NIEUW-LEKKERLAND (Ned) 16 10:03:36.6 19.88 200.00
191 1353 henny rozendaal DALFSEN (Ned) 16 10:03:43.7 19.88 200.00
192 1412 Jonathan Winters AMERSFOORT (Ned) 16 10:05:05.8 19.83 200.00
193 1410 Maarten Jen Hong li AMERSFOORT (Ned) 16 10:05:36.8 19.81 200.00
194 1112 roy nijland Wapenveld (Ned) 16 10:07:58.2 19.74 200.00
195 1053 Andre Timmer WAPENVELD (Ned) 16 10:07:58.6 19.74 200.00
196 1379 Arie Bezemer DORDRECHT (Ned) 16 10:08:37.8 19.72 200.00
197 1085 Christiaan Pels Rijcken DELFT (Ned) 16 10:09:02.0 19.70 200.00
198 1253 Rik Peeters MAARSSEN (Ned) 16 10:10:00.7 19.67 200.00
199 1288 Herman van Rijn GELDROP (Ned) 16 10:11:10.9 19.63 200.00
200 1452 Janny Knol ECHTEN DR (Ned) 16 10:14:58.1 19.51 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
460 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5