home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1101
5179
Roel Ansink
SNELREWAARD (Ned)
8
6:18:56.5
15.83
100.00
1102
5809
Jan Jochems
LOENEN (Ned)
8
6:19:40.8
15.80
100.00
1103
6172
meriam Klein Holkenborg
HEERLEN (Ned)
8
6:20:19.5
15.78
100.00
1104
6309
Ton Bouwens
GOUDA (Ned)
8
6:21:38.5
15.72
100.00
1105
5926
Diny Bouwens
GOUDA (Ned)
8
6:21:38.8
15.72
100.00
1106
5074
Hans van Thiel
DEEST (Ned)
8
6:22:39.7
15.68
100.00
1107
5062
Jan van Duren
Almere-Hout (Ned)
8
6:22:43.4
15.68
100.00
1108
6069
Karen Cohen
AMSTERDAM (Ned)
8
6:22:45.8
15.68
100.00
1109
5905
Elles Markx
Amsterdam (Ned)
8
6:24:24.4
15.61
100.00
1110
5725
jacomine vooren
LELYSTAD (Ned)
8
6:24:44.6
15.59
100.00
1111
5903
Cor Strobos
Delft (Ned)
8
6:26:18.9
15.53
100.00
1112
5376
Ria vd Horst-Ernst
ZWAMMERDAM (Ned)
8
6:27:35.5
15.48
100.00
1113
5904
Geert van Hooff
Amsterdam (Ned)
8
6:29:58.0
15.39
100.00
1114
6134
Rika van der Maat
ASSENDELFT (Ned)
8
6:32:52.7
15.27
100.00
1115
5685
Jeroen Huisman
STEENWIJK (Ned)
8
6:34:06.8
15.22
100.00
1116
5423
Patricia Faasse
RENSWOUDE (Ned)
8
6:37:06.8
15.11
100.00
1117
5122
Annette Spigt-Bakker
WERVERSHOOF (Ned)
8
6:37:30.2
15.09
100.00
1118
5530
Tjeerd Kingma
UITGEEST (Ned)
8
6:38:42.0
15.05
100.00
1119
5318
Bert van Willigen
NUENEN (Ned)
8
6:43:50.3
14.86
100.00
1120
6015
Nell Veldt-Oudhuis
AKERSLOOT (Ned)
8
6:49:26.8
14.65
100.00
1121
6164
Jos Verboven
DONGEN (Ned)
8
6:51:41.9
14.57
100.00
1122
5561
Jose Zwier
OPPERDOES (Ned)
8
6:54:50.4
14.46
100.00
1123
6251
Kees Bakker
Steinfurt (Dui)
8
6:59:00.7
14.32
100.00
1124
6217
David Neve
Neuhaeusgen (Lux)
8
6:59:51.1
14.29
100.00
1125
5912
Ben Smeenk
OOSTERHOUT NB (Ned)
8
7:02:26.5
14.20
100.00
1126
6040
Maaike Kroon
ASSENDELFT (Ned)
8
7:08:34.8
14.00
100.00
1127
5535
Tila Kroon V.d. maat
ASSENDELFT (Ned)
8
7:08:35.1
14.00
100.00
1128
5736
Frans Steenhuis
WAGENINGEN (Ned)
8
7:11:16.0
13.91
100.00
1129
5991
Floortje Steenhuis
AMSTELVEEN (Ned)
8
7:11:16.4
13.91
100.00
1130
6123
Jan Renger
COTHEN (Ned)
8
7:14:17.7
13.82
100.00
1131
5267
Corrie Bakhuizen
HUIZEN (Ned)
8
7:14:23.2
13.81
100.00
1132
5786
William Ford
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
7:16:14.2
13.75
100.00
1133
5791
Laurence Ford
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
7:16:17.1
13.75
100.00
1134
5767
Joke ter Schure
GIETHOORN (Ned)
8
7:18:23.8
13.69
100.00
1135
6310
Johan Willem Kremer
ZWOLLE (Ned)
8
7:19:20.8
13.66
100.00
1136
5841
Tonny Meijer-de Groot
HAZERSWOUDE RIJNDIJK (Ned)
8
7:25:25.1
13.47
100.00
1137
5223
Ben Pouw
HOUTEN (Ned)
8
7:32:45.5
13.25
100.00
1138
6125
liset Meijerink
TILBURG (Ned)
8
7:42:40.6
12.97
100.00
1139
6071
Mara van den Berg
BOSKOOP (Ned)
8
7:59:06.4
12.52
100.00
1140
6074
Cora van den Berg
BOSKOOP (Ned)
8
7:59:07.1
12.52
100.00
1141
5699
Marije Overwater
LEIDEN (Ned)
8
8:13:27.4
12.16
100.00
1142
6319
Wendy van der Hoorn
Rijnsaterwoude (Ned)
8
8:16:32.2
12.08
100.00
1143
5164
Remko ter Weijden
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
8:51:39.1
11.29
100.00
1144
5291
Dick Vink
EIBERGEN (Ned)
7
3:47:56.4
23.03
87.50
1145
6098
Co Mol
MIDDENMEER (Ned)
7
3:53:15.2
22.51
87.50
1146
5300
Jan Witteman
RODEN (Ned)
7
4:01:00.8
21.78
87.50
1147
6000
Wim Bisseling
NIJVERDAL (Ned)
7
4:06:09.1
21.33
87.50
1148
6212
Peter Roelofsen
HEERHUGOWAARD (Ned)
7
4:21:17.0
20.09
87.50
1149
5732
Carel Manschot
LEUSDEN (Ned)
7
4:27:18.5
19.64
87.50
1150
6103
Toon Schilder
ROTTERDAM (Ned)
7
4:46:10.4
18.35
87.50
1151
5260
Jacques Jacobs
STRAMPROY (Ned)
7
4:52:14.6
17.96
87.50
1152
5352
Henk Jurjus
ARNHEM (Ned)
7
5:01:11.4
17.43
87.50
1153
5134
Rob Bovee
AMSTELVEEN (Ned)
7
5:06:38.5
17.12
87.50
1154
6112
Ina de Goede
WIJDEWORMER (Ned)
7
5:06:40.2
17.12
87.50
1155
6032
Arjan Mussert
KAAG (Ned)
7
5:20:52.0
16.36
87.50
1156
6020
Jolanda van Rij
BILTHOVEN (Ned)
7
6:24:34.6
13.65
87.50
1157
5166
Theo Dongelmans
'S-GRAVENHAGE (Ned)
7
8:52:00.8
9.87
87.50
1158
5272
Jan Vrieze
APELDOORN (Ned)
6
3:10:11.6
23.66
75.00
1159
5959
Peter Kuiper
ZWARTSLUIS (Ned)
6
3:14:48.0
23.10
75.00
1160
5152
Wilco Schuurman
ASSEN (Ned)
6
3:23:04.5
22.16
75.00
1161
5796
Pedro Bakker
SCHETTENS (Ned)
6
3:34:05.2
21.02
75.00
1162
5475
Klaas Alberda
MIDLUM (Ned)
6
3:34:15.1
21.00
75.00
1163
5476
Pieter Alberda
MIDLUM (Ned)
6
3:34:17.7
21.00
75.00
1164
5010
Theo Edens
LISSE (Ned)
6
3:38:31.4
20.59
75.00
1165
5116
Ingeborg Hovius
HOOFDDORP (Ned)
6
3:43:12.5
20.16
75.00
1166
6152
Stef kroezen
BEESD (Ned)
6
3:58:53.0
18.84
75.00
1167
6218
Anno Bloem
ZUIDLAREN (Ned)
6
4:07:23.8
18.19
75.00
1168
5036
Francien van der Hoorn
VOORHOUT (Ned)
6
4:14:16.4
17.70
75.00
1169
5846
Thijs van Aalst
Veen (Ned)
6
4:16:15.5
17.56
75.00
1170
5143
Jaap Schadenberg
VENHUIZEN (Ned)
6
4:21:51.5
17.18
75.00
1171
5080
Hannie van der Veen
OPENDE (Ned)
6
4:33:53.4
16.43
75.00
1172
5020
Piet Lenting
LISSE (Ned)
6
4:52:22.0
15.39
75.00
1173
5965
Dirk Ritsema
ELST (GLD) (Ned)
6
5:18:46.8
14.12
75.00
1174
5672
Gerrie Cluistra
POLSBROEK (Ned)
6
5:30:06.3
13.63
75.00
1175
5449
Gerry De Vaan
HAARSTEEG (Ned)
6
5:40:37.5
13.21
75.00
1176
6237
Sabine Callens
Berchem (Bel)
6
6:02:23.5
12.42
75.00
1177
5151
Annemarie van Vliet-Aanraad
OOSTERHOUT NB (Ned)
6
6:20:54.4
11.81
75.00
1178
5336
Remy Elferink
LICHTENVOORDE (Ned)
6
7:01:17.0
10.68
75.00
1179
6166
Dick Anker
HAASTRECHT (Ned)
6
8:11:39.2
9.15
75.00
1180
5675
Walter Harmens
HARLINGEN (Ned)
5
2:44:16.9
22.83
62.50
1181
5327
Ben Heldens
HELMOND (Ned)
5
2:46:53.7
22.47
62.50
1182
5390
Albert-Jan Ars
AXEL (Ned)
5
3:03:23.9
20.45
62.50
1183
5891
Rients de Boer
WOUDSEND (Ned)
5
3:03:25.8
20.44
62.50
1184
6279
Marten Hilberink
NIEUWLEUSEN (Ned)
5
3:10:26.6
19.69
62.50
1185
5354
Henriette Wanmaker
DEN HAAG (Ned)
5
3:15:59.4
19.13
62.50
1186
5882
Kas van der Vlist
HAASTRECHT (Ned)
5
3:19:38.7
18.78
62.50
1187
6282
Arjen van Strien
WIJK AAN ZEE (Ned)
5
3:34:22.8
17.49
62.50
1188
5241
Irma Smeenge
ASSEN (Ned)
5
3:57:03.1
15.82
62.50
1189
5288
Jan Horio
URSEM (Ned)
5
3:57:49.9
15.77
62.50
1190
5779
Evert Kleijer
WEKEROM (Ned)
5
4:11:18.3
14.92
62.50
1191
5370
Carolien Jordaan
HAASTRECHT (Ned)
5
4:17:06.9
14.58
62.50
1192
5183
Sienie van der Stoep-Meijer
HATTEM (Ned)
5
5:43:29.2
10.92
62.50
1193
5592
Rinze Lenstra
OOSTERHESSELEN (Ned)
4
2:01:26.3
24.70
50.00
1194
5299
Kor Commies
MUNTENDAM (Ned)
4
2:28:08.2
20.25
50.00
1195
6073
Theo van Duivenvoorde
Heemskerk (Ned)
4
2:28:26.9
20.21
50.00
1196
6072
Kim van Duivenvoorde
HEEMSKERK (Ned)
4
2:28:27.1
20.21
50.00
1197
6033
Toon de Lange
EEFDE (Ned)
4
2:29:17.1
20.10
50.00
1198
6304
Popko Schuitema
KOEKANGE (Ned)
4
2:36:18.0
19.19
50.00
1199
6082
Trees Kruijer
HEILIGERLEE (Ned)
4
2:37:33.7
19.04
50.00
1200
5471
Cor ter Horst
BRUSSEL BELGIE (Bel)
4
2:43:25.0
18.36
50.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13