home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
6083
Jelte Kruijer
HEILIGERLEE (Ned)
16
8:45:28.8
22.84
200.00
302
5084
Gerard Braas
HOORN (Ned)
16
8:46:15.9
22.80
200.00
303
5081
Martin Brouwer
OPENDE (Ned)
16
8:46:31.0
22.79
200.00
304
5689
Aalt Brouwer
MARUM (Ned)
16
8:46:31.4
22.79
200.00
305
5544
Peter Giesberts
MOOK (Ned)
16
8:46:36.0
22.79
200.00
306
5851
Ember Sanders
EINDHOVEN (Ned)
16
8:47:28.1
22.75
200.00
307
5200
Piet van der Bruggen
DEN DUNGEN (Ned)
16
8:47:28.4
22.75
200.00
308
5755
Albert Cooijmans
DEN DUNGEN (Ned)
16
8:47:28.7
22.75
200.00
309
5222
Jan van de Plas
EINDHOVEN (Ned)
16
8:47:29.0
22.75
200.00
310
5932
Herman Betlehem
AMSTERDAM (Ned)
16
8:47:47.4
22.74
200.00
311
5614
Rick van Boheemen
LEIDSCHENDAM (Ned)
16
8:47:49.0
22.74
200.00
312
5540
Jan Joosten
BAARLO LB (Ned)
16
8:48:46.5
22.69
200.00
313
5242
Frits Engelage
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
16
8:49:02.5
22.68
200.00
314
5908
Cor Janmaat
WOERDEN (Ned)
16
8:50:00.9
22.64
200.00
315
5051
Daan Geense
ZAAMSLAG (Ned)
16
8:52:10.9
22.55
200.00
316
5337
Rene ten Haaf
SOEST (Ned)
16
8:52:22.8
22.54
200.00
317
5137
Kees Kuil
HEEMSKERK (Ned)
16
8:53:50.8
22.48
200.00
318
5145
Arne Zwerver
GROOT SCHERMER (Ned)
16
8:53:51.9
22.48
200.00
319
5482
Jeannet Saat
NIJMEGEN (Ned)
16
8:54:02.5
22.47
200.00
320
5880
Gert-Jan Braas
NIJVERDAL (Ned)
16
8:54:03.0
22.47
200.00
321
6001
Hennie Hoonhorst
HAARLE (Ned)
16
8:54:03.1
22.47
200.00
322
6028
André Hooft
SOEST (Ned)
16
8:54:26.7
22.45
200.00
323
5030
Jan van Schie
HOOGMADE (Ned)
16
8:54:45.6
22.44
200.00
324
6118
Jan Spijkerman
NIBBIXWOUD (Ned)
16
8:54:58.4
22.43
200.00
325
5389
Derk Wilten
brasschaat (Bel)
16
8:54:58.9
22.43
200.00
326
5185
Henk Bleichrodt
GOUDA (Ned)
16
8:55:07.0
22.43
200.00
327
5596
Gerrit Woelders
GRAMSBERGEN (Ned)
16
8:55:09.4
22.42
200.00
328
5923
Hans Chevalking
VORDEN (Ned)
16
8:55:28.1
22.41
200.00
329
5251
Kees van Scherpenzeel
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
8:55:30.1
22.41
200.00
330
5032
Rob Hurkmans
KAMPEN (Ned)
16
8:55:42.3
22.40
200.00
331
5275
Martien Spruit
VLIST (Ned)
16
8:55:57.9
22.39
200.00
332
5235
Martin van Geffen
GORINCHEM (Ned)
16
8:56:07.8
22.38
200.00
333
5329
Lykle Roosjen
Antwerpen (Bel)
16
8:56:10.4
22.38
200.00
334
5655
Mark van Valkenburg
WAARDER (Ned)
16
8:56:14.3
22.38
200.00
335
5748
Frans van der Zon
DELFT (Ned)
16
8:56:17.7
22.38
200.00
336
5919
Otto van Tuijl
VALKENBURG ZH (Ned)
16
8:56:22.5
22.37
200.00
337
5957
Piet Veldt
AKERSLOOT (Ned)
16
8:56:49.0
22.35
200.00
338
5924
Martien Pater
VORDEN (Ned)
16
8:56:57.1
22.35
200.00
339
5031
John van der Zwet
LISSE (Ned)
16
8:57:03.3
22.34
200.00
340
5624
Johan Groen
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
8:57:31.5
22.32
200.00
341
5186
Lau van der Lans
WADDINXVEEN (Ned)
16
8:58:19.5
22.29
200.00
342
5538
Bert Tebbes
GRONINGEN (Ned)
16
8:58:50.1
22.27
200.00
343
5305
Ruud van Wees
KUDELSTAART (Ned)
16
8:59:07.9
22.26
200.00
344
5676
Mattijs ter Heide
CULEMBORG (Ned)
16
8:59:22.8
22.25
200.00
345
5935
Kees Hofman
OUDEWATER (Ned)
16
8:59:26.5
22.25
200.00
346
5026
Joke Douma-Wijfje
TER AAR (Ned)
16
8:59:41.8
22.23
200.00
347
6101
Gerard Borghols
AALSMEER (Ned)
16
8:59:47.2
22.23
200.00
348
5887
Henk-Jan Last
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:00:25.5
22.20
200.00
349
6226
Jan-Jaap Naberman
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:00:27.1
22.20
200.00
350
5945
Jan Last
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:00:27.5
22.20
200.00
351
6196
Erik Ligthart
AMSTERDAM (Ned)
16
9:01:00.5
22.18
200.00
352
6178
Bram van der Hout
BENTHUIZEN (Ned)
16
9:01:33.4
22.16
200.00
353
6014
Lampert Postma
Hurdegaryp (NED)
16
9:01:45.5
22.15
200.00
354
6285
Dick Bax
EINDHOVEN (Ned)
16
9:02:10.9
22.13
200.00
355
5313
Kees Ettema
WESTWOUD (Ned)
16
9:02:45.3
22.11
200.00
356
5811
Gerard Korse
OOSTERBLOKKER (Ned)
16
9:02:45.8
22.11
200.00
357
5386
Jaap Wagenaar
OOSTERBLOKKER (Ned)
16
9:02:46.0
22.11
200.00
358
5465
Cor Wagenaar
OOSTERBLOKKER (Ned)
16
9:02:58.3
22.10
200.00
359
6167
Rob Jacobs
SCHAGEN (Ned)
16
9:03:04.6
22.10
200.00
360
5109
Nel van der Ham
ZEVENHUIZEN (Ned)
16
9:03:17.8
22.09
200.00
361
6019
Piet Vijverberg
HOEK VAN HOLLAND (Ned)
16
9:03:20.6
22.09
200.00
362
5324
Hein van Dijk
POELDIJK (Ned)
16
9:03:20.8
22.09
200.00
363
6077
Wilbert Wardenier
LEUSDEN (Ned)
16
9:03:31.8
22.08
200.00
364
5431
Aad Nobel
REEUWIJK (Ned)
16
9:03:32.8
22.08
200.00
365
5835
Wim Freriks
DIDAM (Ned)
16
9:03:50.7
22.07
200.00
366
5092
Jan Braas
SINT PANCRAS (Ned)
16
9:03:53.1
22.06
200.00
367
6240
Rudy Krus
DIDAM (Ned)
16
9:03:59.4
22.06
200.00
368
6046
Otto Fritschy
ANDELST (Ned)
16
9:04:32.1
22.04
200.00
369
5416
Harm van den Belt
DIEPENVEEN (Ned)
16
9:05:21.6
22.00
200.00
370
5654
Gery Borghuis
DEVENTER (Ned)
16
9:05:24.7
22.00
200.00
371
5770
Chris van de Ven
BERLICUM (N.BR.) (Ned)
16
9:06:12.2
21.97
200.00
372
5248
Willie Baten
DE HEURNE (Ned)
16
9:06:16.7
21.97
200.00
373
5542
Jan van der Lans
SASSENHEIM (Ned)
16
9:07:12.3
21.93
200.00
374
5047
Annie de Vogel
LISSERBROEK (Ned)
16
9:07:12.8
21.93
200.00
375
5103
Govert van der Wal
SCHOONHOVEN (Ned)
16
9:07:12.9
21.93
200.00
376
5906
Henk Nijkamp
LAREN (GLD) (Ned)
16
9:07:50.3
21.90
200.00
377
5045
Cees Sprong
AMMERZODEN (Ned)
16
9:08:06.1
21.89
200.00
378
5347
Arie Kool
LINSCHOTEN (Ned)
16
9:08:13.1
21.89
200.00
379
5396
Sjoerd Koedooder
OOSTERBLOKKER (Ned)
16
9:08:15.2
21.89
200.00
380
5758
jan Hekman
KROMMENIE (Ned)
16
9:08:28.6
21.88
200.00
381
6067
henk bartels
WIERDEN (Ned)
16
9:09:28.6
21.84
200.00
382
6128
Jo Verboven
WASPIK (Ned)
16
9:10:15.9
21.81
200.00
383
5784
Henk van Velzen
WARMOND (Ned)
16
9:10:34.1
21.80
200.00
384
5083
Frank Slutter
VARSSELDER (Ned)
16
9:10:40.5
21.79
200.00
385
5187
Herman Benschop
EEMNES (Ned)
16
9:10:46.4
21.79
200.00
386
5611
Patrick Nijboer
Raalte (Ned)
16
9:10:46.6
21.79
200.00
387
5688
Gerard Nijboer
RAALTE (Ned)
16
9:10:47.0
21.79
200.00
388
5934
Kees Wiltenburg
OUDEWATER (Ned)
16
9:10:55.3
21.78
200.00
389
5498
Arnoud Snellink
MONSTER (Ned)
16
9:11:04.3
21.78
200.00
390
5059
Teus Hennipman
WESTBROEK (Ned)
16
9:11:31.3
21.76
200.00
391
5894
Gerrit de Groot
ZWOLLE (Ned)
16
9:11:36.1
21.75
200.00
392
5021
Gudrik van Tol
HOOFDDORP (Ned)
16
9:11:43.1
21.75
200.00
393
6238
Lianne van der Wijk
Benschop (Ned)
16
9:11:55.9
21.74
200.00
394
5258
Hans van Leeuwen
NOORDBROEK (Ned)
16
9:12:29.5
21.72
200.00
395
5001
Jan Venema
MARSUM (Ned)
16
9:12:47.5
21.71
200.00
396
5162
Nico Kuipers
DE KWAKEL (Ned)
16
9:13:44.5
21.67
200.00
397
5461
Harry Kramer
ASSENDELFT (Ned)
16
9:14:00.6
21.66
200.00
398
6139
Gijs Slootweg
ODIJK (Ned)
16
9:14:17.7
21.65
200.00
399
5568
Dick Oppedijk
HOOGEVEEN (Ned)
16
9:14:35.0
21.64
200.00
400
6252
Dammus Bunnik
REEUWIJK (Ned)
16
9:14:45.1
21.63
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13