home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
5400
Evelyn Klok
NIEUWE PEKELA (Ned)
16
8:12:17.2
24.38
200.00
202
5096
Henry Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
16
8:12:31.2
24.36
200.00
203
5557
John Reus
HOOGKARSPEL (Ned)
16
8:13:37.7
24.31
200.00
204
5048
Willem Oudshoorn
DEN HAAG (Ned)
16
8:13:39.3
24.31
200.00
205
5058
Rein Nederveen
'S GRAVENMOER (Ned)
16
8:13:43.1
24.31
200.00
206
5254
Henk Spruit
GOUDA (Ned)
16
8:14:25.7
24.27
200.00
207
5992
Peter van Boextel
TILBURG (Ned)
16
8:14:46.0
24.25
200.00
208
5089
Rob Harmsen
STEENDEREN (Ned)
16
8:15:14.3
24.23
200.00
209
5068
Jan van Dasselaar
NIJKERK (Ned)
16
8:15:44.3
24.21
200.00
210
5265
jack van der lee
URSEM (Ned)
16
8:16:54.4
24.15
200.00
211
6016
Peter Bouman
WATERINGEN (Ned)
16
8:17:12.6
24.13
200.00
212
6061
Jos van Bemmel
HOOGLAND (Ned)
16
8:17:19.9
24.13
200.00
213
5774
Jaap Groenendal
OLDEHOVE (Ned)
16
8:17:44.6
24.11
200.00
214
5049
Wim van de Vis
NIJKERK GLD (Ned)
16
8:19:29.0
24.02
200.00
215
5402
Sjoerd Everlo
RAALTE (Ned)
16
8:19:39.2
24.02
200.00
216
5636
Franklin van Fessem
ZOETERMEER (Ned)
16
8:19:46.1
24.01
200.00
217
6307
Piet Klaaysen
GROEDE (Ned)
16
8:20:02.4
24.00
200.00
218
5296
Silvie Drees
LEEUWARDEN (Ned)
16
8:20:04.9
24.00
200.00
219
5525
Henny Philipse
LISSERBROEK (Ned)
16
8:20:22.5
23.98
200.00
220
5439
Reinder Schuurmans
NIJEHOLTPADE (Ned)
16
8:20:38.0
23.97
200.00
221
5502
Joost Ydema
SONNEGA (Ned)
16
8:20:38.1
23.97
200.00
222
5501
Jochem Hopman
OLDETRIJNE (Ned)
16
8:20:38.4
23.97
200.00
223
5682
Jan Annema
OENTSJERK (Ned)
16
8:20:39.8
23.97
200.00
224
5757
Cees de Jong
WILNIS (Ned)
16
8:21:04.4
23.95
200.00
225
6055
Annemiek Poorterman
HEERLEN (Ned)
16
8:21:05.5
23.95
200.00
226
6239
Willem Elfrink
ZEVENAAR (Ned)
16
8:21:07.8
23.95
200.00
227
6075
Rinus Spijkerman
SINT NICOLAASGA (Ned)
16
8:21:58.4
23.91
200.00
228
6174
Katrien Buyse
DENTERGEM BELGIE (Bel)
16
8:22:04.8
23.90
200.00
229
5033
Arnold Twikkeler
HARMELEN (Ned)
16
8:22:55.8
23.86
200.00
230
5027
Jan van Roest
HARMELEN (Ned)
16
8:22:56.3
23.86
200.00
231
5549
Sylvia Zwier
OPPERDOES (Ned)
16
8:23:05.0
23.85
200.00
232
5250
Elmar van Deijck
LOON OP ZAND (Ned)
16
8:23:19.5
23.84
200.00
233
5140
Robin Dukelo
ST.MICHIELSGESTEL (Ned)
16
8:23:25.7
23.84
200.00
234
6250
Amarens Reitsma
Heerenveen (Ned)
16
8:23:52.2
23.82
200.00
235
5966
Jan Schut
OUDORP-ALKMAAR (Ned)
16
8:24:10.4
23.80
200.00
236
5203
Ko Minnaard
WEMELDINGE (Ned)
16
8:24:34.3
23.78
200.00
237
5014
Ben Vesters
WAALWIJK (Ned)
16
8:25:05.2
23.76
200.00
238
5308
Arie Drees
HARLINGEN (Ned)
16
8:25:37.6
23.73
200.00
239
5037
Martien van der Hoorn
VOORHOUT (Ned)
16
8:25:53.1
23.72
200.00
240
5749
William Lustig
DELFT (Ned)
16
8:27:04.8
23.66
200.00
241
5217
Wim Hogenboom
DE KWAKEL (Ned)
16
8:27:39.4
23.64
200.00
242
5269
Antoon Meijer
DE KWAKEL (Ned)
16
8:27:39.6
23.64
200.00
243
6198
Chantal van Marle
DALFSEN (Ned)
16
8:27:53.6
23.63
200.00
244
5385
Govert Janson
MAASSLUIS (Ned)
16
8:28:49.2
23.58
200.00
245
5190
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
8:29:22.2
23.56
200.00
246
5455
Floor Colje
WOERDEN (Ned)
16
8:29:36.4
23.55
200.00
247
5867
Jan de Witte
BREDA (Ned)
16
8:29:47.2
23.54
200.00
248
5244
Piet de Kok
DONGEN (Ned)
16
8:30:08.9
23.52
200.00
249
6322
Marijke de Jong
BROEK IN WATERLAND (Ned)
16
8:30:29.3
23.51
200.00
250
5121
Mario Brouwer
DELFGAUW (Ned)
16
8:30:39.6
23.50
200.00
251
5583
Geert van der Helm
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
8:30:45.7
23.49
200.00
252
5729
Daan Kroese
VINKEVEEN (Ned)
16
8:31:10.8
23.48
200.00
253
5066
Jarno van de Vis
NIJKERK (Ned)
16
8:31:13.4
23.47
200.00
254
5858
Folkert Bruinsma
ARUM (Ned)
16
8:31:18.6
23.47
200.00
255
5489
Gert Wit
BERKHOUT (Ned)
16
8:31:20.5
23.47
200.00
256
6056
Henk Dunnewind
NIEUW LEUSEN (Ned)
16
8:31:26.9
23.46
200.00
257
6305
Rens Gielleit
DE MEERN (Ned)
16
8:31:27.0
23.46
200.00
258
6257
Gea Dijk-Schuurman
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
8:31:30.0
23.46
200.00
259
6258
Be Krul
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
8:31:30.8
23.46
200.00
260
5428
Cees Dekker
OUDEWATER (Ned)
16
8:31:33.6
23.46
200.00
261
5707
Marrinus Steenbergen
PAPEKOP (Ned)
16
8:31:34.0
23.46
200.00
262
5831
Michael Hagoort
SNELREWAARD (Ned)
16
8:31:34.3
23.46
200.00
263
5497
Dick van Achthoven
BERGAMBACHT (Ned)
16
8:31:34.5
23.46
200.00
264
5506
Petra Meinema - van Dijk
SAUWERD (Ned)
16
8:31:53.1
23.44
200.00
265
5518
Henk Veurink
OMMEN (Ned)
16
8:31:53.9
23.44
200.00
266
5848
alex de vos
DRIEBRUGGEN (Ned)
16
8:32:23.9
23.42
200.00
267
5604
Ben Olde Klieverik
MALDEN (Ned)
16
8:32:26.1
23.42
200.00
268
5452
Gerard Kamperman
AALSMEER (Ned)
16
8:33:17.6
23.38
200.00
269
5172
Evan Kroon
NIJKERK GLD (Ned)
16
8:33:18.7
23.38
200.00
270
5171
Philip Kroon
NIJKERK (Ned)
16
8:33:19.5
23.38
200.00
271
6108
Siem van Es
STOMPWIJK (Ned)
16
8:33:26.7
23.37
200.00
272
5060
Robert van der Ham
CUIJK (Ned)
16
8:33:39.1
23.36
200.00
273
5188
Manon Berendsen
DOETINCHEM (Ned)
16
8:36:41.1
23.23
200.00
274
5221
Eric Marneth
VARSSELDER VELDHUNTEN (Ned)
16
8:36:41.5
23.22
200.00
275
5220
Mark Weijers
ULFT (Ned)
16
8:36:41.6
23.22
200.00
276
6254
Henk Teunissen
DREMPT (Ned)
16
8:36:42.3
23.22
200.00
277
5198
Jelle Douma
SNEEK (Ned)
16
8:37:07.8
23.21
200.00
278
5816
Wouter den Dulk
GELEEN (Ned)
16
8:37:40.6
23.18
200.00
279
5249
Sandra Kamer
NAARDEN (Ned)
16
8:37:45.8
23.18
200.00
280
5064
Gerd Westendorp
UTRECHT (Ned)
16
8:38:09.3
23.16
200.00
281
5653
Henk Blokhuis
AMSTERDAM (Ned)
16
8:38:38.4
23.14
200.00
282
5805
Pieter Nordbeck
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
8:39:05.0
23.12
200.00
283
5022
Geert Hoekstra
ALMERE (Ned)
16
8:39:32.6
23.10
200.00
284
5657
Jetze Buma
SCHETTENS (Ned)
16
8:40:11.2
23.07
200.00
285
6159
Ronnie Viane
SERSKAMP BELGIE (Bel)
16
8:41:53.5
22.99
200.00
286
5801
Aad de Haas
Zoeterwoude (Ned)
16
8:42:04.5
22.99
200.00
287
5883
Gerrie Bisschop
ELBURG (Ned)
16
8:42:15.6
22.98
200.00
288
6176
Nel Bruining-Verwer
DEN HOORN TEXEL (Ned)
16
8:42:18.4
22.98
200.00
289
5938
Juul van Oostrom
UTRECHT (Ned)
16
8:42:23.9
22.97
200.00
290
5710
Henk Coelingh
ALTEVEER GEM DE WOLDEN (Ned)
16
8:42:40.0
22.96
200.00
291
5388
Rudi Geertman
WIERDEN (Ned)
16
8:43:10.0
22.94
200.00
292
6130
Jan Brontsema
SPIJK (Ned)
16
8:43:50.4
22.91
200.00
293
5829
Trees Koning
ARNHEM (Ned)
16
8:44:17.7
22.89
200.00
294
5836
Paul Koning
BABBERICH (Ned)
16
8:44:17.8
22.89
200.00
295
5665
Cees Overes
BODEGRAVEN (Ned)
16
8:44:22.9
22.88
200.00
296
5365
Ben Schenkeveld
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
8:44:31.9
22.88
200.00
297
5108
Gerda Slobbe-Bazen
ZEVENHUIZEN (Ned)
16
8:44:50.0
22.86
200.00
298
5713
Gerrit van de Belt
EMMELOORD (Ned)
16
8:44:51.7
22.86
200.00
299
5823
Aad Overtoom
BLOKKER (Ned)
16
8:45:17.2
22.84
200.00
300
5619
Jos Snel
UITHOORN (Ned)
16
8:45:20.0
22.84
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13