home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
6303
Christoffel Hendriks
LIJNDEN (Ned)
16
6:55:44.9
28.86
200.00
2
6272
Wolfgang Wernitznig
Techendorf (Oos)
16
6:56:17.9
28.83
200.00
3
5715
Jacques de Vries
ALMERE (Ned)
16
6:56:50.0
28.79
200.00
4
5348
Ofke Teekens
Bodegraven (Ned)
16
6:57:10.2
28.77
200.00
5
5119
Be van Dijk
KAMPEN (Ned)
16
6:57:23.7
28.75
200.00
6
5372
Gerard van Egmond
ZWAMMERDAM (Ned)
16
6:57:27.4
28.75
200.00
7
6325
Udo Rainer
Fresach (Oos)
16
6:59:49.1
28.58
200.00
8
5409
Ronald van den Brink
MONTFOORT (Ned)
16
7:00:19.8
28.55
200.00
9
5545
Arno van der Veen
MEERKERK (Ned)
16
7:00:38.9
28.53
200.00
10
6148
Jozef de Weirt
DEINZE BELGIE (Bel)
16
7:02:17.2
28.42
200.00
11
6171
Reijer Versteeg
RENSWOUDE (Ned)
16
7:03:00.8
28.37
200.00
12
6216
Hans van Schaick
LOENEN (Ned)
16
7:03:04.2
28.36
200.00
13
5039
Arjan Bosgra
Halsteren (Ned)
16
7:03:04.9
28.36
200.00
14
6114
Klaas Van der Valk
WOMMELS (Ned)
16
7:03:04.9
28.36
200.00
15
5543
Gerard Boersma
NIEUWE PEKELA (Ned)
16
7:03:10.1
28.36
200.00
16
5462
Han Everdij
UTRECHT (Ned)
16
7:03:11.7
28.36
200.00
17
5970
Jan Zuiker
WOGNUM (Ned)
16
7:03:13.0
28.35
200.00
18
6214
Theo Zoontjens
KOUDEKERKE (Ned)
16
7:03:15.3
28.35
200.00
19
5364
Kees Smit
DEN HAAG (Ned)
16
7:03:15.6
28.35
200.00
20
6021
Con Persoon
HONSELERSDIJK (Ned)
16
7:03:16.8
28.35
200.00
21
5486
Kaj van 't Ende
ZWOLLE (Ned)
16
7:03:19.1
28.35
200.00
22
5840
Ditmer Koster
BERKHOUT (Ned)
16
7:03:19.7
28.35
200.00
23
6155
Hans Middag
UITHOORN (Ned)
16
7:03:20.0
28.35
200.00
24
6137
Kobus Schellevis
ZEIST (Ned)
16
7:03:21.2
28.35
200.00
25
5781
Peter Stolwijk
KAMERIK (Ned)
16
7:03:21.4
28.34
200.00
26
5806
Peter Huijben
RIEL (Ned)
16
7:03:22.7
28.34
200.00
27
5949
Piet Teeuwen
LISSERBROEK (Ned)
16
7:03:24.0
28.34
200.00
28
5380
Ype Kramer
MAASSLUIS (Ned)
16
7:03:27.0
28.34
200.00
29
5193
Jan Heuver
VOORTHUIZEN (Ned)
16
7:03:27.6
28.34
200.00
30
6290
Arnoud Ykema
SINTJOHANNESGA (Ned)
16
7:03:28.0
28.34
200.00
31
5922
Aizo Betten
ASSEN (Ned)
16
7:03:28.3
28.34
200.00
32
5997
Huub Slobbe
LISSE (Ned)
16
7:03:29.6
28.34
200.00
33
5201
Siem Hoekstra
MEPPEL (Ned)
16
7:03:29.7
28.34
200.00
34
6058
Jo Maerman
NIEHOVE (Ned)
16
7:03:30.3
28.33
200.00
35
5485
Frank Braakman
BROEK IN WATERLAND (Ned)
16
7:03:30.5
28.33
200.00
36
6099
Jan van der Knaap
HONSELERSDIJK (Ned)
16
7:03:31.1
28.33
200.00
37
5852
Sake Bosch
ARUM (Ned)
16
7:03:31.9
28.33
200.00
38
6203
Wilco Hofman
BLEISWIJK (Ned)
16
7:03:32.6
28.33
200.00
39
6242
Werner Vervaet
AMSTERDAM (Ned)
16
7:03:34.1
28.33
200.00
40
5808
Johnny Jochems
EERBEEK (Ned)
16
7:03:34.2
28.33
200.00
41
6116
Rene Lubbers
DINXPERLO (Ned)
16
7:03:34.5
28.33
200.00
42
5382
Ab Liebrechts
Vlaardingen (Ned)
16
7:03:35.3
28.33
200.00
43
5430
Jan Jukema
OOSTERBIERUM (Ned)
16
7:03:36.4
28.33
200.00
44
5046
Stefan Bosgoed
RAALTE (Ned)
16
7:03:36.8
28.33
200.00
45
5003
Klaas de Boer
ST.ANNAPAROCHIE (Ned)
16
7:03:37.3
28.33
200.00
46
5236
Rien Spierenburg
HARMELEN (Ned)
16
7:03:39.7
28.32
200.00
47
6180
Piet Nota
ST.NICOLAASGA (Ned)
16
7:03:40.7
28.32
200.00
48
5472
Remmy Docter
STEENWIJK (Ned)
16
7:03:41.5
28.32
200.00
49
5610
Mart van Paassen
NAALDWIJK (Ned)
16
7:03:42.9
28.32
200.00
50
5955
Wout Vuijk
LELYSTAD (Ned)
16
7:03:42.9
28.32
200.00
51
5210
Arie Haaring
MAASLAND (Ned)
16
7:03:46.3
28.32
200.00
52
6063
Rene Elenbaas
DE HOEF (Ned)
16
7:03:48.2
28.32
200.00
53
5041
Peter Huysman
HOOGWOUD (Ned)
16
7:03:57.4
28.30
200.00
54
5914
Thom van Ruitenbeek
LEUSDEN (Ned)
16
7:04:02.7
28.30
200.00
55
5195
Sebastiaan van Leeuwen
PIJNACKER (Ned)
16
7:04:06.4
28.29
200.00
56
5320
Koos Haakma
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
7:04:06.9
28.29
200.00
57
5297
Wim Somsen
DE HEURNE (Ned)
16
7:04:08.0
28.29
200.00
58
5202
Jan Joosse
KAPELLE (Ned)
16
7:04:11.1
28.29
200.00
59
5878
Paul van Vilsteren
'S HEERENBROEK (Ned)
16
7:04:11.4
28.29
200.00
60
6059
Piet Grootscholten
KWINTSHEUL (Ned)
16
7:04:22.0
28.28
200.00
61
5111
Piet Baken
HEELWEG (Ned)
16
7:04:24.0
28.28
200.00
62
6284
Joop Kosters
ZALTBOMMEL (Ned)
16
7:12:18.5
27.76
200.00
63
5769
Stephan van der Breggen
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
16
7:16:31.3
27.49
200.00
64
5764
Hans Kaptein
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
7:16:33.0
27.49
200.00
65
5016
Roelf Westra
TER APEL (Ned)
16
7:28:25.2
26.76
200.00
66
5892
Wim willem Scherjon
WEZEP (Ned)
16
7:28:30.2
26.76
200.00
67
5876
Roelof Docter
'T HARDE (Ned)
16
7:28:34.3
26.75
200.00
68
5387
Krijn van Muiswinkel
DE MEERN (Ned)
16
7:29:30.5
26.70
200.00
69
6004
Wilfried Ivens
HEERLEN (Ned)
16
7:29:57.4
26.67
200.00
70
5843
Wim van Loo
'T HARDE (Ned)
16
7:30:01.0
26.67
200.00
71
5915
J Talen
STAPHORST (Ned)
16
7:30:03.0
26.66
200.00
72
5765
Nienke Kramer
Delft (Ned)
16
7:30:23.7
26.64
200.00
73
5407
Wim Vergeer
OUDEWATER (Ned)
16
7:30:41.7
26.63
200.00
74
5593
Sjors van der Helm
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
7:30:43.6
26.62
200.00
75
5825
Peter Kromwijk
Driebruggen (Ned)
16
7:30:45.2
26.62
200.00
76
5947
Harry Vergeer
WOERDEN (Ned)
16
7:30:48.3
26.62
200.00
77
5295
Eddy Nomden
PEIZE (Ned)
16
7:30:49.9
26.62
200.00
78
5246
Arjan van der Knaap
HONSELERSDIJK (Ned)
16
7:30:55.7
26.61
200.00
79
6261
Serge Zweers
AMSTERDAM (Ned)
16
7:31:26.6
26.58
200.00
80
6089
Hans Brink
ZWOLLE (Ned)
16
7:31:44.3
26.56
200.00
81
5662
Peter de Mooij
STOLWIJK (Ned)
16
7:31:56.4
26.55
200.00
82
5998
Arie Boer
GIESSENBURG (Ned)
16
7:32:09.6
26.54
200.00
83
6157
Ben van der Hoort
UITHOORN (Ned)
16
7:32:16.1
26.53
200.00
84
5626
Marcel Boonen
ODIJK (Ned)
16
7:32:16.5
26.53
200.00
85
5125
Albert de Koning
WAARDER (Ned)
16
7:32:25.9
26.52
200.00
86
5496
Arend Paalman
MARKELO (Ned)
16
7:32:33.9
26.52
200.00
87
5977
Han Goeman
TER APEL (Ned)
16
7:32:35.9
26.51
200.00
88
5011
Jan Heins
EMMER COMPASCUUM (Ned)
16
7:32:38.3
26.51
200.00
89
5940
Gerard Janssen
UTRECHT (Ned)
16
7:32:42.3
26.51
200.00
90
5847
Henk Buma
ARUM (Ned)
16
7:32:57.6
26.49
200.00
91
5644
Bert van den Bulk
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
16
7:33:09.5
26.48
200.00
92
5013
Sina Drogt-Gewald
DEDEMSVAART (Ned)
16
7:33:30.7
26.46
200.00
93
5738
Henk Kodden
DALFSEN (Ned)
16
7:35:13.9
26.36
200.00
94
5553
Corrin Duivenvoorden
BUITENKAAG (Ned)
16
7:35:19.3
26.36
200.00
95
5608
Maarten Meulbroek
MOLENHOEK (Ned)
16
7:35:39.9
26.34
200.00
96
5661
Monique van Klaren
LOPIK (Ned)
16
7:36:16.1
26.30
200.00
97
5090
Geert Herbers
TER APEL (Ned)
16
7:36:29.6
26.29
200.00
98
5043
Ad de Wit
MEDEMBLIK (Ned)
16
7:37:16.3
26.24
200.00
99
5973
Herman Groot
BERKHOUT (Ned)
16
7:37:20.6
26.24
200.00
100
6206
Henk van Milligen
HIERDEN (Ned)
16
7:38:48.0
26.16
200.00
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13