home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Snelle Toer
Vierde Toertoct
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
199
Hans Pater
WAARLAND (Ned)
8
6:32:27.8
30.58
200.00
2
119
Sjaak Botman
ANDIJK (Ned)
8
6:32:34.7
30.57
200.00
3
188
Sjouke Hellinga
BROEKSTERWOUDE (Ned)
8
6:32:39.2
30.56
200.00
4
173
Kurt van de Nes
ZWOLLE (Ned)
8
6:32:40.5
30.56
200.00
5
202
Albert Bakker
SCHARMER (Ned)
8
6:32:41.0
30.56
200.00
6
133
Christiaan van den Berg
UTRECHT (Ned)
8
6:32:41.1
30.56
200.00
7
139
Gerrit de Zwaan
NUNSPEET (Ned)
8
6:32:41.2
30.56
200.00
8
224
Rene van der Meulen
KAMPEN (Ned)
8
6:32:44.1
30.56
200.00
9
171
Piet Hettinga
HEEG (Ned)
8
6:32:45.8
30.55
200.00
10
214
Jeroen Verlaan
AMSTERDAM (Ned)
8
6:33:19.2
30.51
200.00
11
207
Rinke de Jong
WARNS (Ned)
8
6:36:30.1
30.26
200.00
12
116
Wil van der Neut
OUDEWATER (Ned)
8
6:40:01.9
30.00
200.00
13
155
Tjep de Vries
HIJUM (Ned)
8
6:46:07.3
29.55
200.00
14
209
Jan Grauss
BRAKEL (Ned)
8
6:46:09.2
29.55
200.00
15
182
Gijs Gjaltema
DOETINCHEM (Ned)
8
6:50:39.5
29.22
200.00
16
143
Mels van Ammers
WOGNUM (Ned)
8
6:50:41.8
29.22
200.00
17
200
Bart Schaafsma
DE BILT (Ned)
8
6:50:42.3
29.22
200.00
18
123
Jean-luc Ostyn
KORTRIJK BELGIE (Bel)
8
6:50:42.5
29.22
200.00
19
194
Hassan van der Hoff
ZEIST (Ned)
8
6:50:42.6
29.22
200.00
20
118
Sjaak Schuitemaker
ANDIJK (Ned)
8
6:50:43.8
29.22
200.00
21
184
Adriaan Helmantel
GRONINGEN (Ned)
8
6:50:44.4
29.22
200.00
22
172
Marco van der Ham
LISSERBROEK (Ned)
8
6:50:46.0
29.21
200.00
23
105
Rene Pruijsen
WASPIK (Ned)
8
6:50:46.1
29.21
200.00
24
190
Jan de Groot
HANTUMHUIZEN (Ned)
8
6:50:46.3
29.21
200.00
25
101
Rene Lubbers
DINXPERLO (Ned)
8
6:50:46.3
29.21
200.00
26
174
Frans Bugter
ARNHEM (Ned)
8
6:50:46.4
29.21
200.00
27
125
Bruno Plantinga
AVENHORN (Ned)
8
6:50:51.7
29.21
200.00
28
113
Ivo Bracco Gartner
ARNHEM (Ned)
8
6:50:54.0
29.20
200.00
29
193
Jerry Weldam
NIEUWEGEIN (Ned)
8
6:51:01.5
29.20
200.00
30
178
Jacques de Vries
ALMERE (Ned)
8
6:58:48.1
28.65
200.00
31
102
Klaas Brandwijk
HARDINXVELD-GIESSENDAM (Ned)
8
6:59:53.9
28.58
200.00
32
7490
Jan Mein
SCHEEMDA (Ned)
8
7:02:41.5
28.39
200.00
33
198
Sjaak Oud
AKERSLOOT (Ned)
8
7:02:46.1
28.38
200.00
34
129
Siem Laan
MEDEMBLIK (Ned)
8
7:02:51.1
28.38
200.00
35
217
Huub Slobbe
LISSE (Ned)
8
7:05:52.0
28.18
200.00
36
7385
gerard van egmond
ZWAMMERDAM (Ned)
8
7:12:31.5
27.74
200.00
37
208
Ronald van den Brink
MONTFOORT (Ned)
8
7:12:37.6
27.74
200.00
38
210
Robert van der Meulen
KAMPEN (Ned)
8
7:12:37.6
27.74
200.00
39
186
Gerben van Vilsteren
ZWOLLE (Ned)
8
7:12:40.6
27.73
200.00
40
159
Manouk Vrieling
UTRECHT (Ned)
8
7:12:40.9
27.73
200.00
41
170
Jan Veldt
AKERSLOOT (Ned)
8
7:12:45.6
27.73
200.00
42
176
Jaap van der Mei
UTRECHT (Ned)
8
7:12:49.4
27.72
200.00
43
153
Henk van de Belt
HUISSEN (Ned)
8
7:12:49.8
27.72
200.00
44
145
Hans Kaptein
HEERHUGOWAARD (Ned)
8
7:12:53.2
27.72
200.00
45
156
Arie Boer
GIESSENBURG (Ned)
8
7:12:53.3
27.72
200.00
46
181
Jan Dingemans
GIESSENBURG (Ned)
8
7:12:53.3
27.72
200.00
47
136
Sjoerd Everlo
RAALTE (Ned)
8
7:12:54.1
27.72
200.00
48
167
Herman Zomerdijk
LIMMEN (Ned)
8
7:12:57.3
27.72
200.00
49
8068
Wim Scherjon
WEZEP (Ned)
8
7:12:58.5
27.72
200.00
50
163
Hedde-jan Wiltjer
GIESBEEK (Ned)
8
7:17:19.1
27.44
200.00
51
134
Peter Huijben
RIEL (Ned)
8
7:17:44.4
27.41
200.00
52
216
Gert Kastelijn
KAMERIK (Ned)
8
7:18:03.6
27.39
200.00
53
169
Ton Veldt
AKERSLOOT (Ned)
8
7:19:37.1
27.30
200.00
54
7802
Willem Anker
ROTTERDAM (Ned)
8
7:19:43.8
27.29
200.00
55
7979
Jan Plooijer
OOSTZAAN (Ned)
8
7:26:54.1
26.85
200.00
56
8071
Hans Middag
UITHOORN (Ned)
8
7:27:03.5
26.84
200.00
57
7232
Be van Dijk
KAMPEN (Ned)
8
7:27:05.7
26.84
200.00
58
7722
Arie Rozendaal
VOORTHUIZEN (Ned)
8
7:27:10.7
26.83
200.00
59
7017
Wim Somsen
DE HEURNE (Ned)
8
7:27:16.2
26.83
200.00
60
7174
Siem Hoekstra
MEPPEL (Ned)
8
7:27:18.7
26.83
200.00
61
7354
Ofke Teekens
Bodegraven (Ned)
8
7:27:20.9
26.82
200.00
62
8090
Willem Hengeveld
DE KRIM (Ned)
8
7:27:22.6
26.82
200.00
63
8079
Cor van der Valk
PIJNACKER (Ned)
8
7:27:26.8
26.82
200.00
64
158
Hendrik jan Blomberg
SMILDE (Ned)
8
7:27:27.3
26.82
200.00
65
177
Jan Zwanenburg
WETERING (Ned)
8
7:27:29.6
26.82
200.00
66
131
Barend Booi
BILTHOVEN (Ned)
8
7:27:30.8
26.81
200.00
67
120
Jan Heuver
VOORTHUIZEN (Ned)
8
7:27:32.0
26.81
200.00
68
7013
Tom Lubbers
DINXPERLO BREEDENBROEK (Ned)
8
7:27:33.0
26.81
200.00
69
103
Arie Haaring
MAASLAND (Ned)
8
7:27:34.4
26.81
200.00
70
221
Arne Zwerver
GROOT SCHERMER (Ned)
8
7:27:42.0
26.80
200.00
71
166
Piet Teeuwen
LISSERBROEK (Ned)
8
7:27:52.2
26.79
200.00
72
8001
Piet Nota
ST.NICOLAASGA (Ned)
8
7:36:04.1
26.31
200.00
73
7401
Rien Spierenburg
HARMELEN (Ned)
8
7:36:10.7
26.31
200.00
74
7060
Roelf Westra
TER APEL (Ned)
8
7:36:12.3
26.30
200.00
75
8114
Dick van der Meij
DRIEBRUGGEN (Ned)
8
7:36:13.3
26.30
200.00
76
144
Philip van Aerssen
ABCOUDE (Ned)
8
7:36:38.9
26.28
200.00
77
132
Michel Postma
GOUTUM (Ned)
8
7:36:51.2
26.27
200.00
78
7128
Han Everdij
UTRECHT (Ned)
8
7:38:29.0
26.17
200.00
79
148
Vincent van Wersch
TILBURG (Ned)
8
7:41:45.8
25.99
200.00
80
135
Arjen de Jager
MEDEMBLIK (Ned)
8
7:43:20.1
25.90
200.00
81
117
Henk Hendrix
YSSELSTEYN LB (Ned)
8
7:44:59.9
25.81
200.00
82
8106
Niels van der Meulen
KAMPEN (Ned)
8
7:50:36.4
25.50
200.00
83
7897
Wilfried Ivens
HEERLEN (Ned)
8
7:51:00.3
25.48
200.00
84
8016
Kaj van ' t Ende
ZWOLLE (Ned)
8
7:51:30.0
25.45
200.00
85
8055
Dennis Laan
HOOGKARSPEL (Ned)
8
7:51:34.0
25.45
200.00
86
124
Jolanda Voskamp
DE LIER (Ned)
8
7:51:51.7
25.43
200.00
87
7536
Koos Haakma
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
7:52:50.0
25.38
200.00
88
7024
Jan van Dasselaar
NIJKERK (Ned)
8
7:52:51.3
25.38
200.00
89
7438
Leo Persoon
NAALDWIJK (Ned)
8
7:52:59.9
25.37
200.00
90
7488
Jan Kruijer
MIDWOLDA (Ned)
8
7:53:02.2
25.37
200.00
91
7595
Bennie Wolters
BOVENSMILDE (Ned)
8
7:53:07.8
25.36
200.00
92
7920
Gellius S de Jong
tuk (Ned)
8
7:53:10.1
25.36
200.00
93
8003
Marcel Vaartjes
TILBURG (Ned)
8
7:53:12.4
25.36
200.00
94
7093
Ralph de Kreij
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
8
7:53:14.3
25.36
200.00
95
7904
Jan Hogenberg
SCHEERWOLDE (Ned)
8
7:53:21.0
25.35
200.00
96
7026
Peter Huysman
HOOGWOUD (Ned)
8
7:53:21.3
25.35
200.00
97
7025
Ad de Wit
MEDEMBLIK (Ned)
8
7:53:21.5
25.35
200.00
98
7796
Ruud op den Kelder
ABBEKERK (Ned)
8
7:53:21.8
25.35
200.00
99
8058
Han Goeman
TER APEL (Ned)
8
7:53:22.5
25.35
200.00
100
7131
Sina Drogt-Gewald
DEDEMSVAART (Ned)
8
7:53:23.3
25.35
200.00
[
Volgende
]
1184 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12