Results



Snelle Toertocht (26/1)

Afvalrace voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (27/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (28/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

1e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (31/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (1/2)

2e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (2/2)

3e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (3/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (4/2)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (5/2)







Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 4075 Egbert Post Groningen () 8 2:10:55.4 34.37 75.00
102 4001 Wiel van Aken Puth () 8 2:10:56.3 34.37 75.00
103 4022 Tjamme Hoeksma Luxwoude () 8 2:11:38.5 34.18 75.00
104 4009 Herman Veneman Ommen () 8 2:13:03.1 33.82 75.00
105 4049 Jacob Drenth Oostwold () 8 2:13:06.5 33.81 75.00
106 5030 Henk van Walderveen De Meern () 8 2:13:12.4 33.78 75.00
107 5072 Antero Kotijarvi Finland () 8 2:13:12.6 33.78 75.00
108 5066 Rob Jager Utrecht () 8 2:13:13.5 33.78 75.00
109 4084 Jean-Luc Ostyn BelgiŽ () 8 2:13:14.6 33.77 75.00
110 5024 Sjaak Botman Andijk () 8 2:13:21.4 33.74 75.00
111 4078 Henk Abbink Hoge Hexel () 8 2:13:22.8 33.74 75.00
112 5069 Bart Schaafsma De Bilt () 8 2:13:22.9 33.74 75.00
113 4003 Peter Lier Rouveen () 8 2:13:23.1 33.74 75.00
114 4002 Nico van Bergeijk Lelystad () 8 2:13:23.3 33.74 75.00
115 4014 Bernardus Gijzen Balk () 8 2:13:23.7 33.73 75.00
116 4025 Ientse de Jong Vries () 8 2:13:23.8 33.73 75.00
117 5035 Dick de Haan Akersloot () 8 2:13:23.9 33.73 75.00
118 4091 Cor Varenkamp Bunschoten () 8 2:13:24.2 33.73 75.00
119 4077 Henk van de Belt Huissen () 8 2:13:24.2 33.73 75.00
120 5040 Tjep de Vries Hijum () 8 2:13:24.3 33.73 75.00
121 5071 Jacob Heslinga Hegebeintum () 8 2:13:24.4 33.73 75.00
122 4059 Paul Benneker Alkmaar () 8 2:13:24.5 33.73 75.00
123 4018 Aart van Dalen Andel () 8 2:13:24.5 33.73 75.00
124 4064 Flip Salomť Breskens () 8 2:13:24.5 33.73 75.00
125 4060 Sjoerd Fransbergen Broeksterwoude () 8 2:13:24.6 33.73 75.00
126 5070 Douwe Brouwer Ferwert () 8 2:13:24.7 33.73 75.00
127 5016 Jan Palenstijn Zwaag () 8 2:13:24.8 33.73 75.00
128 4036 Willem van Randeraad Waarder () 8 2:13:24.8 33.73 75.00
129 4017 Gerrit de Graaf De Wijk () 8 2:13:24.8 33.73 75.00
130 4032 Engbert Willem van der Woude IJhorst () 8 2:13:24.9 33.73 75.00
131 5075 Norbert Kampitsch Oostenrijk () 8 2:13:24.9 33.73 75.00
132 5087 B. Ter Haar () 8 2:13:25.0 33.73 75.00
133 5021 Nico Coenen Zwaanshoek () 8 2:13:25.2 33.73 75.00
134 5090 Symen Algra Terwispel () 8 2:13:25.3 33.73 75.00
135 5047 Teade Wiersma Hardegarijp () 8 2:13:25.7 33.73 75.00
136 4008 Jan Hoekstra Driehuizen () 8 2:13:25.8 33.73 75.00
137 5061 Hayo van der Werf Amsterdam () 8 2:13:26.1 33.72 75.00
138 5044 Bruno Plantinga Avenhorn () 8 2:13:26.6 33.72 75.00
139 5031 Martin Eijsberg Maarssen () 8 2:13:26.6 33.72 75.00
140 5032 Anton Mink Linschoten () 8 2:13:27.2 33.72 75.00
141 4069 Piet Lagerweij Otterlo () 8 2:13:33.8 33.69 75.00
142 5037 Jan Welles Terwispel () 8 2:13:34.9 33.69 75.00
143 4019 Eppie Wiersema Baflo () 8 2:13:45.4 33.64 75.00
144 5046 Eeltje Visser Broeksterwoude () 8 2:14:00.1 33.58 75.00
145 2050 Douwe Bierma Oudebildtzijl () 8 2:14:53.2 35.59 80.00
146 5020 Frans van de Bossche BelgiŽ () 8 2:20:23.0 32.06 75.00
147 4038 Ton van den Berg Ewijk () 8 2:23:17.8 31.40 75.00
148 4083 Eric Peirs BelgiŽ () 8 2:23:18.6 31.40 75.00
149 5050 Herman Pouwels Steenwijk () 8 2:23:19.1 31.40 75.00
150 5063 Jacques `t Hoen Rijsenhout () 8 2:23:22.7 31.39 75.00
151 4037 Gert Dekker Voorthuizen () 8 2:25:34.2 30.91 75.00
152 4057 Wim de Wit () 8 2:25:38.1 30.90 75.00
153 4021 Barend Booi Bilthoven () 8 2:25:38.6 30.90 75.00
154 5082 Sjoerd Westerling Groningen () 8 2:26:43.7 30.67 75.00
155 5034 Kees Missaar Schagen () 8 2:28:58.7 30.21 75.00
156 4045 Jan van der Zon Mijdrecht () 8 2:28:59.0 30.20 75.00
157 5083 Willy Langeland Bedum () 8 2:28:59.2 30.20 75.00
158 5089 Aard Mors Koedijk () 8 2:28:59.2 30.20 75.00
159 4082 Bouwe Hofstee Haulerwijk () 8 2:28:59.3 30.20 75.00
160 5077 Cees van Noort Delfgauw () 8 2:28:59.7 30.20 75.00
161 5079 Jan de Winter Numansdorp () 8 2:29:00.0 30.20 75.00
162 5092 Cor de Rooy Westbroek () 8 2:29:00.3 30.20 75.00
163 5025 Geert Lootsma Oudemirdum () 8 2:29:00.7 30.20 75.00
164 5026 Otto van der Heide Nuis () 8 2:29:01.0 30.20 75.00
165 4062 Fred Asselman Maasdijk () 8 2:29:11.3 30.16 75.00
166 5017 Hans Vroege Koekange () 8 2:31:12.1 29.76 75.00
167 5094 Mart v. Heeswijk Schijndel () 8 2:33:49.4 29.25 75.00
168 5055 Bauke Mulder Oudega (Sm) () 8 2:36:06.1 28.83 75.00
169 2088 Thedo Vos Kudelstaart () 7 1:51:35.2 37.64 70.00
170 5042 Jan de Groot Hantumhuizen () 7 1:55:10.0 33.86 65.00
171 2002 Johan Boonstra Enumatil () 7 1:55:16.8 36.43 70.00
172 2082 Herjan van den Heuvel Eindhoven () 7 2:06:13.1 33.28 70.00
173 5029 Peter Huyben Riel () 7 2:13:11.3 29.28 65.00
174 5036 Jan Zwanenburg Wetering () 7 2:13:11.6 29.28 65.00
175 5049 Joop Visser Drunen () 7 2:13:11.8 29.28 65.00
176 5096 Hendrik-Jan Blomberg Smilde () 7 2:13:12.0 29.28 65.00
177 5062 George Hamers Aalsmeer () 7 2:13:13.1 29.28 65.00
178 5068 Jerry Weldam Nieuwegein () 7 2:13:13.1 29.28 65.00
179 5038 Peter van Waes Aardenburg () 7 2:13:34.8 29.20 65.00
180 5045 Jan Roos Oudendijk () 7 2:14:22.0 29.03 65.00
181 5057 Martin van Veen Nootdorp () 7 2:18:15.6 28.21 65.00
182 5076 Kees Lansbergen Delfgauw () 7 2:18:16.1 28.21 65.00
183 5022 Cor van der Valk Pijnacker () 7 2:18:16.7 28.20 65.00
184 5056 Fred Leker Rotterdam () 7 2:18:19.0 28.20 65.00
185 5033 Gerard de Boer Nieuwleusen () 7 2:21:14.5 27.61 65.00
186 5027 Ad de Kort Eindhoven () 7 2:21:14.8 27.61 65.00
187 5041 Piet van den Aarsen Burgh-Haamstede () 7 2:21:18.5 27.60 65.00
188 5091 Leo Driehuis Westbroek () 7 2:21:28.1 27.57 65.00
189 3080 Sir Ludek TsjechiŽ () 7 2:22:23.1 29.50 70.00
190 5028 Ad Timmermans Diessen () 7 2:33:29.0 25.41 65.00
191 2011 Peter Nauta Bolsward () 6 1:33:58.8 38.31 60.00
192 3004 Stephan Wielinga Wolvega () 6 1:34:03.1 38.28 60.00
193 3009 E. Lagerwey () 6 1:34:08.8 38.24 60.00
194 4094 Jan van t Zand Zuidwolde () 6 1:36:32.2 34.50 55.50
195 5048 Wim Oldenburg Uitwijk () 6 1:36:35.7 34.47 55.50
196 1086 Frans de Ronde Monnickendam () 6 1:37:16.4 37.01 60.00
197 2098 Anthonie Luijendijk Alphen aan Den Ryn () 6 1:38:35.9 36.51 60.00
198 2054 Rob Hadders Groningen () 6 1:38:35.9 36.51 60.00
199 2073 Durk Fabriek Haulerwijk () 6 1:38:36.1 36.51 60.00
200 2056 Ton van den Heuvel Schijndel () 6 1:44:03.7 34.60 60.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
396 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4