Results



Snelle Toertocht (26/1)

Afvalrace voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (27/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (28/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

1e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (31/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (1/2)

2e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (2/2)

3e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (3/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (4/2)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (5/2)







Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 1002 Peter Baars Nieuw Vennep () 10 2:37:48.9 38.02 100.00
2 1069 Bert Jan van der Veen Joure () 10 2:37:49.2 38.02 100.00
3 1029 Arjan Mombarg Vorden () 10 2:37:49.3 38.02 100.00
4 1066 Jeroen de Vries St.Nicolaasga () 10 2:37:49.4 38.02 100.00
5 1045 Peter de Vries Heerenveen () 10 2:37:49.6 38.02 100.00
6 1073 Eric-Jan Hagedoorn Gouderak () 10 2:37:50.4 38.01 100.00
7 1032 Bram Sikma St.Nicolaasga () 10 2:37:50.7 38.01 100.00
8 1063 Shinta Kobayashi Japan () 10 2:37:50.9 38.01 100.00
9 1096 Casper Helling Wageningen () 10 2:37:51.3 38.01 100.00
10 1089 Hans van de Wetering Noordeinde gld () 10 2:37:51.7 38.01 100.00
11 1059 Arnold Stam Sprang-Capelle () 10 2:37:52.9 38.00 100.00
12 1082 Jan Maarten Heideman Oldebroek () 10 2:37:57.4 37.99 100.00
13 1006 Ruud Borst St. Nicolaasga () 10 2:37:57.7 37.98 100.00
14 1097 Ingmar Berga Hoogeveen () 10 2:37:58.1 37.98 100.00
15 1028 Ard Alderts St. Nicolaasga () 10 2:37:58.2 37.98 100.00
16 1013 Lars Hoogenboom Roelofarendsveen () 10 2:37:58.3 37.98 100.00
17 1007 Henk Angenent Woubrugge () 10 2:37:58.4 37.98 100.00
18 1005 Martijn Bovenmars Zwolle () 10 2:37:58.4 37.98 100.00
19 2021 Sjoerd Huisman Andijk () 10 2:37:58.6 37.98 100.00
20 1048 Yoeri Takken Almere () 10 2:37:58.6 37.98 100.00
21 1076 Yoeri Lissenberg Almere () 10 2:37:58.7 37.98 100.00
22 1035 Patrick Schmitz Alkmaar () 10 2:37:58.7 37.98 100.00
23 1025 Arjan Smit Nijeveen () 10 2:37:59.0 37.98 100.00
24 1009 Rudi Groenendal Groningen () 10 2:37:59.0 37.98 100.00
25 1038 Haico Bouma Wolvega () 10 2:37:59.3 37.98 100.00
26 1095 Jasper van Tol () 10 2:37:59.3 37.98 100.00
27 1020 Erik Hulzebosch Loozen () 10 2:37:59.4 37.98 100.00
28 1058 Gerco van Norel Oldebroek () 10 2:37:59.5 37.98 100.00
29 1077 Martijn van Es Zoeterwoude () 10 2:37:59.6 37.98 100.00
30 1062 Bas van Hest Alphen () 10 2:37:59.6 37.98 100.00
31 1021 Joost Juffermans Stompwijk () 10 2:37:59.6 37.98 100.00
32 1041 Thierry Mijsters MariŽnheem () 10 2:37:59.7 37.98 100.00
33 1053 Bob de Vries Haule () 10 2:37:59.9 37.98 100.00
34 1050 Frank e. Verheijen Woudenberg () 10 2:38:00.0 37.97 100.00
35 1014 Joost Vink Noordwijkerhout () 10 2:38:00.1 37.97 100.00
36 1051 Frank Woltman Balloo () 10 2:38:00.5 37.97 100.00
37 1001 Andres Landman Amsterdam () 10 2:38:00.9 37.97 100.00
38 1031 Harry Kuipers Groningen () 10 2:38:01.0 37.97 100.00
39 1026 Martijn Kromkamp Wolvega () 10 2:38:01.0 37.97 100.00
40 1004 Jens Zwitser Katwijk () 10 2:38:01.2 37.97 100.00
41 1088 Wim Mol Hollandscheveld () 10 2:38:01.3 37.97 100.00
42 1015 Roelof Burghoorn Wytgaard () 10 2:38:01.6 37.97 100.00
43 1010 Richard Sijm Lutjebroek () 10 2:38:01.6 37.97 100.00
44 1019 Ralf Zwitser Katwijk () 10 2:38:01.7 37.97 100.00
45 1008 Rutger ter Laak Groningen () 10 2:38:02.4 37.97 100.00
46 1075 Andre Withaar Den Ham () 10 2:38:02.5 37.96 100.00
47 1060 Sandor Stuut Den Haag () 10 2:38:03.7 37.96 100.00
48 1017 Rob van Meggelen Amsterdam () 10 2:38:08.8 37.94 100.00
49 2005 Jelle Hoomans Heerenveen () 10 2:38:13.2 37.92 100.00
50 2095 Hotse Zandstra De Tike () 10 2:38:13.2 37.92 100.00
51 2024 John van Dijk Landsmeer () 10 2:38:13.5 37.92 100.00
52 2007 Perry de Vreede Monster () 10 2:38:14.8 37.92 100.00
53 1072 Geert-Jan van der Wal Urk () 10 2:38:15.0 37.92 100.00
54 2067 Remco Hin Nieuw Vennep () 10 2:38:15.1 37.91 100.00
55 1037 Renť Ruitenberg Wezep () 10 2:38:15.4 37.91 100.00
56 1070 Jochem Jansen Brunssum () 10 2:38:16.2 37.91 100.00
57 1022 JŲrn Gorter () 10 2:38:17.2 37.91 100.00
58 1024 Jelmer Beulenkamp Amsterdam () 10 2:38:17.4 37.91 100.00
59 1090 Arjen Becker Castricum () 10 2:38:17.8 37.90 100.00
60 2063 Albert Hoolwerf Eemdijk () 10 2:38:18.0 37.90 100.00
61 2096 Frank Fiers BelgiŽ () 10 2:38:19.7 37.90 100.00
62 1018 Koen Lankhaar IJmuiden () 10 2:38:19.8 37.90 100.00
63 1040 Arjan Stroetinga Oldeberkoop () 10 2:38:20.1 37.89 100.00
64 2022 Bram Bruschke Limmen () 10 2:38:20.1 37.89 100.00
65 2031 Stefan Teeuwen De Zilk () 10 2:38:20.2 37.89 100.00
66 2086 Ytzen Faber Easterwierrum () 10 2:38:21.8 37.89 100.00
67 2051 Rene Altena Diepenheim () 10 2:38:21.9 37.89 100.00
68 2040 Sven Depoorter BelgiŽ () 10 2:38:24.8 37.88 100.00
69 1068 Tom Versteeg Soest () 10 2:38:26.5 37.87 100.00
70 2069 Jaap Smit Leiden () 10 2:38:27.4 37.87 100.00
71 2006 Bram Biesterveld Volendam () 10 2:38:40.9 37.81 100.00
72 1080 Patrick Snijders Haarsteeg () 10 2:38:58.8 37.74 100.00
73 1046 Miel Rozendaal Warmenhuizen () 10 2:38:59.0 37.74 100.00
74 1057 Kurt Wubben Pijnacker () 10 2:38:59.4 37.74 100.00
75 2043 Theo Trul Hoogersmilde () 10 2:38:59.9 37.74 100.00
76 1091 Remco Huisman Andijk () 10 2:39:03.6 37.72 100.00
77 1054 Arno Schrama Amstelhoek () 10 2:39:40.1 37.58 100.00
78 2099 Johan Boonstra Gasteren () 10 2:41:12.8 37.22 100.00
79 1084 Jan van Oosterom Schalkhaar () 10 2:41:13.0 37.22 100.00
80 2020 Gerrit de Zwaan Nunspeet () 10 2:44:11.6 36.54 100.00
81 1023 Erik-Jan Spijkerman Nibbixwoud () 10 2:44:42.9 36.43 100.00
82 2085 Rick van Leersum Noordwijk () 10 2:46:47.1 35.97 100.00
83 3011 Watze van der Wal Hijum () 10 2:48:14.9 35.66 100.00
84 2061 Frans van Winden Bergschenhoek () 10 2:48:57.1 35.51 100.00
85 2034 Mark Hobma Blauwhuis () 10 2:50:50.1 35.12 100.00
86 3002 Stef Zwitser Katwijk () 10 2:51:42.6 34.94 100.00
87 2066 Peter van der Pol Utrecht () 10 2:53:56.7 34.49 100.00
88 2079 Bart van der Valk Pijnacker () 10 2:55:42.9 34.15 100.00
89 2046 Aaldert Jan Hoen Wolvega () 10 2:56:13.7 34.05 100.00
90 1064 Ruud Aerts () 9 2:21:42.4 38.11 90.00
91 1071 Roy Polmans Geldrop () 9 2:22:21.6 37.93 90.00
92 3012 Henri Heijltjes Nijmegen () 9 2:57:46.8 30.37 90.00
93 2053 Alfred Bolks Oldebroek () 9 2:57:49.7 30.37 90.00
94 3005 Christian Gert Hoen Wolvega () 8 2:07:55.7 37.52 80.00
95 3001 Martin de Vries Landsmeer () 8 2:08:17.4 37.42 80.00
96 1012 Fabian van Altena Zaandam () 8 2:08:26.1 37.37 80.00
97 1093 Peter van Niekerk Purmerend () 8 2:08:26.4 37.37 80.00
98 1098 Daan Kegel Heerenveen () 8 2:10:17.9 36.84 80.00
99 4010 Renť v.d. Meulen Kampen () 8 2:10:53.6 34.38 75.00
100 4006 Albert Bakker Scharmer () 8 2:10:54.6 34.38 75.00
[ Volgende ]
396 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4