Results



Snelle Toertocht (26/1)

Afvalrace voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (27/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (28/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

1e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (31/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (1/2)

2e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (2/2)

3e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (3/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (4/2)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (5/2)







Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 6005 DaniŽlle Bekkering Den Ham () 6 1:48:28.7 33.19 60.00
202 6061 Mischa Coolen Heerenveen () 6 1:48:28.8 33.19 60.00
203 6040 Linda Verdouw Papekop () 6 1:48:28.8 33.19 60.00
204 6010 Jolanda Langeland Bedum () 6 1:48:29.0 33.18 60.00
205 6045 Friederike Gehring () 6 1:48:29.4 33.18 60.00
206 6076 Mariska Huisman Andijk () 6 1:48:29.4 33.18 60.00
207 6024 Petra Grimbergen Nij Beets () 6 1:48:29.4 33.18 60.00
208 6041 Maria Sterk Hallum () 6 1:48:29.5 33.18 60.00
209 6073 Hilde van Slochteren Niekerk () 6 1:48:29.5 33.18 60.00
210 6072 Sandra de Ronde Amsterdam () 6 1:48:29.7 33.18 60.00
211 6055 Marleen Elstgeest Hoogmade () 6 1:48:30.0 33.18 60.00
212 6051 Yasmin van Benthem Groningen () 6 1:48:30.9 33.18 60.00
213 6019 Henny Borst-Bok Sint Nicolaasga () 6 1:48:31.6 33.17 60.00
214 6049 Andrea Sikkema Nooitgedacht () 6 1:48:31.9 33.17 60.00
215 6038 Iris Prinsen Zeewolde () 6 1:48:32.0 33.17 60.00
216 6035 Lieke Splinter IJmuiden () 6 1:48:32.4 33.17 60.00
217 6030 Marinda van Bergeijk Lelystad () 6 1:48:32.7 33.17 60.00
218 6068 Antoinet Voskuil Epe () 6 1:48:32.7 33.17 60.00
219 6090 Moniek Spigt Wervershoof () 6 1:48:32.8 33.17 60.00
220 6002 Marja van der Werf Nes () 6 1:48:33.3 33.16 60.00
221 6003 Mischa Top Hoogkerk () 6 1:48:33.4 33.16 60.00
222 6022 Ilse Verkade Monster () 6 1:48:33.6 33.16 60.00
223 6028 Liesbeth Hylkema Groningen () 6 1:48:33.9 33.16 60.00
224 6060 Annelies Passchier Wieringerwerf () 6 1:48:34.2 33.16 60.00
225 6001 Birgit Witte Amstelveen () 6 1:48:35.0 33.15 60.00
226 6056 Lucy Witteman Heerenveen () 6 1:48:35.0 33.15 60.00
227 6032 Karen Teuling Eindhoven () 6 1:48:36.9 33.14 60.00
228 6087 Elma de Vries Haule () 6 1:48:38.1 33.14 60.00
229 6029 Kitty Meeth Amsterdam () 6 1:48:38.7 33.14 60.00
230 6039 Esther Hilberink Dronten () 6 1:48:39.1 33.13 60.00
231 6012 Brigitte Loos Losser () 6 1:48:41.5 33.12 60.00
232 6027 Jaike de Graaf Amsterdam () 6 1:48:51.0 33.07 60.00
233 6044 Sarah Shapiro Haarlem () 6 1:48:54.1 33.06 60.00
234 6036 Mariska van Drogenbroek Nw. Ter Aa () 6 1:48:54.9 33.05 60.00
235 6026 Jannitta Spigt Ede () 6 1:49:43.5 32.81 60.00
236 2059 Richard Louman Amsterdam () 6 1:49:58.0 32.74 60.00
237 6004 Annemargreet Kramer Stiens () 6 1:49:58.7 32.73 60.00
238 6034 Karin Bakker Ursem () 6 1:49:59.3 32.73 60.00
239 6020 Nynke Huitema Oldeholtpade () 6 1:50:59.9 32.43 60.00
240 6018 Marjon Spijkerman St. Nicolaasga () 6 1:56:09.8 30.99 60.00
241 6062 Sabine Vander Wiel Leiden () 6 1:57:54.8 30.53 60.00
242 6077 Marijn Tanis Leimuiden () 6 1:57:54.8 30.53 60.00
243 5078 Daan van der Have Dordrecht () 6 2:13:14.4 24.99 55.50
244 1036 Roel van Hest Apeldoorn () 5 1:18:12.2 38.36 50.00
245 1081 Richard Touber Oude Leye () 5 1:20:12.9 37.40 50.00
246 3060 Marc den Besten Apeldoorn () 5 1:33:22.4 32.13 50.00
247 1083 Ewout Nijgh Rijnsburg () 5 1:33:22.4 32.13 50.00
248 2015 Melvin van Zanten Oude Wetering () 5 1:33:22.5 32.13 50.00
249 3008 Arjan Holwerda Enkhuizen () 5 1:33:22.6 32.13 50.00
250 2091 Sjoerd Algera Delft () 5 1:33:22.7 32.13 50.00
251 1065 Erik Groenendal Eelde () 5 1:33:23.1 32.13 50.00
252 5081 Pierre Klerken Venlo () 5 1:35:17.5 28.33 45.00
253 6048 Kim Leroy-Wiggeman Barneveld () 5 1:35:37.3 31.37 50.00
254 5084 Willy Rekers Brunssum () 4 1:00:34.5 34.67 35.00
255 5093 Hannes Mķller Oostenrijk () 4 1:00:36.2 34.65 35.00
256 5086 Ronald de Beer Hilversum () 4 1:00:58.1 34.44 35.00
257 5064 Wil van der Neut Oudewater () 4 1:01:27.1 34.17 35.00
258 2089 Jorrit Boekel Amsterdam () 4 1:02:37.7 38.32 40.00
259 5095 Jans Hoogeveen Bovensmilde () 4 1:02:47.0 33.45 35.00
260 5039 Theo ter Schure Wolvega () 4 1:03:28.2 33.09 35.00
261 2041 Roel Hessing Soest () 4 1:05:59.8 36.37 40.00
262 4048 Auke Kootstra Schoonoord () 4 1:07:55.0 30.92 35.00
263 5073 A. Verschoor () 4 1:08:13.6 30.78 35.00
264 6092 Petra van Bergeijk Lelystad () 4 1:12:54.6 32.92 40.00
265 6057 Sigrid ter Haar Dedemsvaart () 4 1:15:52.2 31.63 40.00
266 4055 Edzo Spithorst Schildwolde () 3 0:43:49.9 34.22 25.00
267 4028 Wil van Hamsvoord Hoogeloon () 3 0:44:59.1 33.35 25.00
268 2094 Christijn Groeneveld Heerhugowaard () 3 0:46:51.6 38.41 30.00
269 4012 Kees Cijsouw Groede () 3 0:46:57.6 31.94 25.00
270 5043 Paul van de Ven Cruquius () 3 0:47:15.8 31.74 25.00
271 3099 Ronald Pletting Heemskerk () 3 0:48:28.7 37.13 30.00
272 5067 Peter Robben Vianen () 3 0:55:44.2 26.91 25.00
273 2012 Mark Rimmelzwaan Voorhout () 3 0:55:49.3 32.25 30.00
274 6094 Kim van Duivenvoorde Heemskerk () 3 0:56:08.8 32.06 30.00
275 6093 Petra Spigt Wervershoof () 3 0:56:08.9 32.06 30.00
276 5059 Jaap Brasser Noord-Scharwoude () 3 1:02:29.2 24.01 25.00
277 4056 Peter Valk Schiedam () 2 0:27:01.4 33.30 15.00
278 1044 Jeroen Dunnewind Ommen () 2 0:31:23.8 38.22 20.00
279 3058 Jorrit Veneman Ommen () 2 0:31:29.2 38.11 20.00
280 1003 Bernhard Bouma Oldeholtpade () 2 0:33:39.6 35.65 20.00
281 3014 Sjaak de Wolff Oudehaske () 2 0:33:53.2 35.41 20.00
282 2008 Pieter van Kruistum Otterlo () 2 0:34:27.1 34.83 20.00
283 5054 Kenneth van Steenbergen BelgiŽ () 2 3:15:44.8 4.60 15.00
284 1078 Hermen van der Wal Urk () 1 0:15:39.5 38.32 10.00
285 5015 Sjaak Schuitemaker Andijk () 1 0:18:25.8 32.56 10.00
286 3003 Jerry Schuurman Ommen () 1 0:19:15.6 31.16 10.00
287 3019 Jan-Andries de Vries Makkum () 1 0:19:28.9 30.80 10.00
288 3006 Bart van Hest Apeldoorn () 1 0:23:26.7 25.59 10.00
289 2030 Remco van Wingerden Ridderkerk () 1 0:26:07.4 22.97 10.00
290 5065 Wim Zwanenburg Snelrewaard () 1 0:28:29.4 10.53 5.00
291 2045 Endie van Laar Otterlo () 0 0.00
292 3018 Peter ter Stege Ede () 0 0.00
293 3010 Andries Roseboom Lieren () 0 0.00
294 1042 Marnix ten Kortenaar Oostenrijk () 0 0.00
295 1094 Piet Hylkema Zuidwolde () 0 0.00
296 2084 Peter Keereweer Oss () 0 0.00
297 6066 Britt van Balen Bussum () 0 0.00
298 1011 Dennis Wennemars Dalfsen () 0 0.00
299 2090 Joost de Ouden Maarssen () 0 0.00
300 2044 Koos Kortekaas Oegstgeest () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
396 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4