home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Criteriums (2/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 A88 Crispijn Ariens DHW-Power-play (NED) 48 0:51:50.6 41.11 35.52
2 A96 Jochem Uithoven Wadro (NED) 48 0:51:50.7 41.11 35.52
3 A38 Simon Schouten Van Werven (NED) 48 0:51:51.0 41.10 35.52
4 A22 Johan Knol JB Besturingstechniek (NED) 48 0:51:51.7 41.09 35.52
5 A06 Jan Maarten Heideman Husqvarna-Gardena (NED) 48 0:51:51.7 41.09 35.52
6 A34 Jan van Loon Jinstal-Radson (NED) 48 0:51:52.1 41.09 35.52
7 A99 Nick Uithoven Habovo BWaste (NED) 48 0:51:52.7 41.08 35.52
8 A58 Rene Ruitenberg Van Werven (NED) 48 0:51:53.5 41.07 35.52
9 A14 Marcel van Ham Payroll Group (NED) 48 0:51:54.5 41.06 35.52
10 A40 Bert van Buren Schaatscentrum De Uithof (NED) 48 0:51:58.8 41.00 35.52
11 B06 Sjaak Schipper Wadro (NED) 48 0:51:58.9 41.00 35.52
12 A66 Jens Zwitser Husqvarna-Gardena (NED) 48 0:52:16.9 40.76 35.52
13 A54 Ronald Kruijer JB Besturingstechniek (NED) 48 0:52:17.3 40.76 35.52
14 A07 Bart Hakkenberg Payroll Group (NED) 48 0:52:17.7 40.75 35.52
15 A65 Mart Bruggink DHW-Power-play (NED) 48 0:52:18.1 40.75 35.52
16 A23 Klaas de Weerd Husqvarna-Gardena (NED) 48 0:52:29.0 40.61 35.52
17 B05 Antoine de Schipper Educate 2 (NED) 48 0:52:29.3 40.60 35.52
18 A04 Sandor Stuut Schaatscentrum De Uithof (NED) 48 0:52:39.7 40.47 35.52
19 B19 Martijn de Groot Goesting/BTB Riedas (NED) 48 0:52:49.9 40.34 35.52
20 B51 Thijs Smets Goudse.nl/Smartcap (NED) 44 0:48:31.6 40.26 32.56
21 A20 Jaap Ketelaar JB Besturingstechniek (NED) 43 0:47:02.7 40.58 31.82
22 A93 Peter van de Pol Wadro (NED) 40 0:44:13.9 40.15 29.60
23 A85 Kevin Floris Haven van Amsterdam/SKITS (NED) 38 0:42:01.6 40.15 28.12
24 B95 Rutger ter Laak (NED) 38 0:54:10.4 31.14 28.12
25 A47 Frederik Nauta Jinstal-Radson (NED) 37 0:40:49.6 40.24 27.38
26 B32 Leander van der Geest Groenehartsport.nl (NED) 37 0:40:50.5 40.23 27.38
27 B02 Klaas van der Wal Haijma (NED) 37 0:40:51.7 40.21 27.38
28 B47 Sjors Spaargaren Romex Restate (NED) 37 0:40:52.0 40.20 27.38
29 A31 Robert van Dalen Habovo BWaste (NED) 37 0:40:52.9 40.19 27.38
30 B78 Lucas Bisschop Groenehartsport.nl (NED) 37 0:40:53.3 40.18 27.38
31 B82 Sjaak de Wolff Adviesburo Harry de Wolff (NED) 37 0:40:53.8 40.17 27.38
32 B28 Jelmer Looijesteijn Adviesburo Harry de Wolff (NED) 37 0:40:57.1 40.12 27.38
33 B03 Erik-Jan Spijkerman Educate 2 (NED) 37 0:40:58.4 40.09 27.38
34 A68 Bram Bruschke Habovo BWaste (NED) 37 0:41:01.9 40.04 27.38
35 B04 Bauke van der Graaf Haijma (NED) 37 0:41:04.2 40.00 27.38
36 B66 Engbert de Vegt (NED) 37 0:41:05.9 39.97 27.38
37 B86 Hannes Schalkwijk Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED) 37 0:41:16.5 39.80 27.38
38 A16 Yoeri Lissenberg Husqvarna-Gardena (NED) 36 0:39:00.3 40.98 26.64
39 B67 Barry de Vries (NED) 36 0:41:20.4 38.67 26.64
40 A94 Erwin Mesu Habovo BWaste (NED) 35 0:38:55.6 39.92 25.90
41 D87 Elma de Vries BAM-Univť (NED) 35 0:42:21.0 36.69 25.90
42 D18 Lisanne Soemanta Beter Open Haard Hout (NED) 35 0:42:21.8 36.68 25.90
43 D76 Mariska Huisman Beter Open Haard Hout (NED) 35 0:42:21.8 36.68 25.90
44 D41 Maria Sterk Hoolwerf Heiwerken (NED) 35 0:42:21.9 36.68 25.90
45 D90 Foske Tamar van der Wal Okkinga Communicatie (NED) 35 0:42:22.5 36.67 25.90
46 D82 Cindy Vergeer Intersport Jan Bols (NED) 35 0:42:22.7 36.67 25.90
47 D05 DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Make a Wish (NED) 35 0:42:22.9 36.67 25.90
48 D10 Jolanda Langeland Telstar Megastores (NED) 35 0:42:22.9 36.67 25.90
49 D99 Marije van Marle Beter Open Haard Hout (NED) 35 0:42:23.4 36.66 25.90
50 D49 Andrea Sikkema Intersport Jan Bols (NED) 35 0:42:23.6 36.66 25.90
51 D38 Lisa van der Geest Groenehartsport.nl (NED) 35 0:42:24.0 36.65 25.90
52 D08 Hilde Goovaerts Stouwdamsport (NED) 35 0:42:26.2 36.62 25.90
53 w96 Kristine Wijdenes (NED) 35 0:42:26.3 36.62 25.90
54 D53 Kimberly Muusse Hoolwerf Heiwerken (NED) 35 0:42:26.6 36.61 25.90
55 D66 Margo van de Merwe Hoolwerf Heiwerken (NED) 35 0:42:26.7 36.61 25.90
56 D47 Anniek ter Haar Telstar Megastores (NED) 35 0:42:28.1 36.59 25.90
57 D48 Jessica Merkens Groenehartsport.nl (NED) 35 0:42:28.3 36.59 25.90
58 D61 Anne-Carine van Abeelen Stouwdamsport (NED) 35 0:42:28.6 36.59 25.90
59 D51 Astrid Schuitema Egberts-Borger (NED) 35 0:42:29.3 36.58 25.90
60 D64 HarriŽtte Keuning-Knol Lasaulec (NED) 35 0:42:31.0 36.55 25.90
61 D83 Maaike Timmerman-Vos Timpaan (NED) 35 0:42:31.1 36.55 25.90
62 D71 Vanessa Stoelwinder Egberts-Borger (NED) 35 0:42:31.7 36.54 25.90
63 D01 Birgit Witte Make a Wish (NED) 35 0:42:32.7 36.53 25.90
64 D92 Jane Ravestein Okkinga Communicatie (NED) 35 0:42:33.2 36.52 25.90
65 D46 Bauke Haarlink Timpaan (NED) 35 0:43:37.5 35.62 25.90
66 D68 Annewil Schreuder Lasaulec (NED) 34 0:42:55.9 35.16 25.16
67 B56 Leon van Eis MSP-ICT.nl (NED) 33 0:36:44.7 39.88 24.42
68 A92 Gary Hekman Van Werven (NED) 32 0:34:35.7 41.07 23.68
69 A10 Gerard Nijgh Payroll Group (NED) 32 0:35:31.8 39.99 23.68
70 B37 Niels Mesu Adviesburo Harry de Wolff (NED) 29 0:31:15.7 41.19 21.46
71 B54 Wim Bos Berghtec (NED) 29 0:32:03.7 40.16 21.46
72 A24 Sjoerd Huisman SOS Kinderdorpen (NED) 28 0:30:56.8 40.17 20.72
73 D44 Yvonne Spigt Beter Open Haard Hout (NED) 28 0:34:23.8 36.14 20.72
74 A05 Ingmar Berga Van Werven (NED) 26 0:28:11.0 40.96 19.24
75 A08 Rob Hadders SOS Kinderdorpen (NED) 25 0:27:07.7 40.92 18.50
76 B34 Sjoerd den Hertog Adviesburo Harry de Wolff (NED) 22 0:23:28.0 41.63 16.28
77 A45 Martijn Kromkamp Jinstal-Radson (NED) 22 0:23:34.3 41.44 16.28
78 B53 Axel Koopman Romex Restate (NED) 22 0:23:36.1 41.39 16.28
79 B21 Jasper van Tol Romex Restate (NED) 21 0:22:34.6 41.30 15.54
80 B27 Ruben Wieberdink Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED) 21 0:22:49.4 40.85 15.54
81 A12 Pieter Jan van Eck Wadro (NED) 21 0:22:53.1 40.75 15.54
82 A18 Peter Nauta Jinstal-Radson (NED) 20 0:22:04.3 40.23 14.80
83 B17 Camiel van Eis MSP-ICT.nl (NED) 19 0:20:39.4 40.84 14.06
84 D96 Paula Mol Hoolwerf Heiwerken (NED) 19 0:23:21.0 36.13 14.06
85 B58 Bart Mol Goudse.nl/Smartcap (NED) 17 0:19:06.2 39.51 12.58
86 B38 Hans Pater Goudse.nl/Smartcap (NED) 16 0:17:41.5 40.16 11.84
87 B01 Johan Bakker Sport2000/Stehmann (NED) 15 0:16:36.4 40.11 11.10
88 A97 Melvin van Zanten Haven van Amsterdam/SKITS (NED) 14 0:15:08.4 41.06 10.36
89 D32 Karen Teuling Stouwdamsport (NED) 13 0:16:58.8 34.00 9.62
90 B10 Brian Goldman Groenehartsport.nl (NED) 12 0:13:39.8 39.00 8.88
91 D36 Ilona Grandia Stouwdamsport (NED) 12 0:16:19.5 32.64 8.88
92 354 Ellen de Waard (NED) 9 0:12:02.3 33.20 6.66
93 D63 Emma Engbers Groenehartsport.nl (NED) 5 0:06:03.5 36.65 3.70
94 B45 Wim Dillen (NED) 4 0:05:31.3 32.17 2.96
95 B14 Christiaan van den Berg Educate 2 (NED) 2 0:02:14.2 39.72 1.48
96 A57 Timo Verkaaik Habovo BWaste (NED) 2 0:02:18.1 38.59 1.48
97 A86 Johan Hendriks Haven van Amsterdam/SKITS (NED) 0 0.00
98 A89 Rick Smit Equipe Renault Eco≤ (NED) 0 0.00
99 A90 Durk Fabriek DHW-Power-play (NED) 0 0.00
100 A91 Bart de Vries DHW-Power-play (NED) 0 0.00
[ Volgende ]
365 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4