home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



GrandPrix Masters (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 230 Renť van der Meulen Kampen (NED) 10 3:02:46.9 32.83 100.00
2 107 Sjaak Botman Andijk (NED) 10 3:02:47.3 32.83 100.00
3 264 Sjouke Hellinga Broeksterwoude (NED) 10 3:02:47.5 32.82 100.00
4 380 Rob Jager Utrecht (NED) 10 3:02:48.1 32.82 100.00
5 226 Kurt van de Nes Zwolle (NED) 10 3:02:50.8 32.81 100.00
6 241 Jacob Drenth Oostwold (NED) 10 3:02:56.6 32.80 100.00
7 235 Albert Bakker Scharmer (NED) 10 3:03:53.8 32.63 100.00
8 292 Herman Veneman Ommen (NED) 10 3:03:54.0 32.63 100.00
9 289 Gerrit Terpstra Leeuwarden (NED) 10 3:03:58.7 32.61 100.00
10 261 Gerrit Selles IJsselmuiden (NED) 10 3:05:23.9 32.36 100.00
11 205 Edwin Mellema Veendam (NED) 10 3:06:20.4 32.20 100.00
12 371 Cor Varenkamp Bunschoten/Spakenburg (NED) 10 3:06:21.8 32.20 100.00
13 304 Gerrit de Graaf De Wijk (NED) 10 3:06:21.8 32.20 100.00
14 72 Wil van der Neut Oudewater (NED) 10 3:06:22.5 32.19 100.00
15 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel (NED) 10 3:06:22.6 32.19 100.00
16 269 Andre Bos IJsselmuiden (NED) 10 3:06:22.9 32.19 100.00
17 154 Aart van Dalen Andel (NED) 10 3:06:23.2 32.19 100.00
18 315 Gerrit de Zwaan Nunspeet (NED) 10 3:06:23.4 32.19 100.00
19 256 Jo Huitzing Stadskanaal (NED) 10 3:06:23.7 32.19 100.00
20 61 Henk Huitema Amersfoort (NED) 10 3:06:24.0 32.19 100.00
21 201 Piet Hettinga Heeg (NED) 10 3:06:25.1 32.19 100.00
22 237 Pieter de Kroon Wijnjewoude (NED) 10 3:06:25.9 32.18 100.00
23 12 Jerry Weldam Nieuwegein (NED) 10 3:06:26.9 32.18 100.00
24 355 Frans van den Bossche Aalter (B) (NED) 10 3:08:58.6 31.75 100.00
25 248 Roelof vd Boer Boijl (NED) 10 3:11:01.5 31.41 100.00
26 363 Herman Pouwels Steenwijk (NED) 10 3:15:14.1 30.73 100.00
27 203 Bas Ludemann Sneek (NED) 10 3:15:14.6 30.73 100.00
28 156 Jan van Breugel Woudrichem (NED) 10 3:19:27.9 30.08 100.00
29 116 Siem Laan Medemblik (NED) 10 3:19:30.5 30.07 100.00
30 376 Alwin de Vries Houten (NED) 10 3:19:34.8 30.06 100.00
31 377 Hans van Wijk Beneden Leeuwen (NED) 10 3:19:58.9 30.00 100.00
32 260 Bennie Zwartenkot Onderdendam (NED) 9 3:03:30.8 29.43 90.00
33 373 Ton Veldt Akersloot (NED) 9 3:03:31.4 29.42 90.00
34 111 Nico Tielens Westerland (NED) 9 3:03:33.0 29.42 90.00
35 350 Stefan van Dijk (NED) 8 2:37:23.7 30.50 80.00
36 352 Arjan Batenburg Zeist (NED) 8 2:41:15.9 29.76 80.00
37 372 Jan Veldt Akersloot (NED) 7 2:27:39.0 28.45 70.00
38 15 Martijn Jager Utrecht (NED) 7 2:28:09.7 28.35 70.00
39 71 Hein Sandel Hoevelaken (NED) 7 2:31:46.3 27.67 70.00
40 276 Symen Algra Terwispel (NED) 6 1:55:10.7 31.26 60.00
41 76 Klaas van den Berg Zeist (NED) 5 1:33:16.7 32.16 50.00
42 44 Nico Coenen Zwaanshoek (NED) 3 1:00:04.9 29.96 30.00
43 375 Rene van der Wateren Amsterdam (NED) 2 0:38:53.4 30.86 20.00
44 114 Peter Robben Vianen (NED) 2 0:42:38.4 28.14 20.00
45 1 Ron Tielen Harmelen (NED) 1 0:18:46.9 31.95 10.00
46 70 Bart Schaafsma De Bilt (NED) 1 0:18:49.1 31.89 10.00
47 3 Jan Oudhuis Alkmaar (NED) 1 0:19:48.8 30.28 10.00
48 74 Michiel de Brauw Maartensdijk (NED) 0 0.00
49 79 Hassan van der Hoff Utrecht (NED) 0 0.00
50 83 Wim Qualm Wassenaar (NED) 0 0.00
51 96 Kees Lansbergen Delfgauw (NED) 0 0.00
52 106 Mels van Ammers Wognum (NED) 0 0.00
53 351 Kees Bas Monnickendam (NED) 0 0.00
53 Gevonden resultaten - Pagina's: 1