home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



GrandPrix Masters (26/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 226 Kurt van de Nes Zwolle (NED) 6 1:46:21.5 33.85 60.00
2 241 Jacob Drenth Oostwold (NED) 6 1:47:40.5 33.43 60.00
3 269 Andre Bos IJsselmuiden (NED) 6 1:48:01.7 33.32 60.00
4 315 Gerrit de Zwaan Nunspeet (NED) 6 1:48:04.1 33.31 60.00
5 230 Renť van der Meulen Kampen (NED) 6 1:48:14.0 33.26 60.00
6 264 Sjouke Hellinga Broeksterwoude (NED) 6 1:48:14.9 33.26 60.00
7 107 Sjaak Botman Andijk (NED) 6 1:48:15.0 33.26 60.00
8 203 Bas Ludemann Sneek (NED) 6 1:48:15.2 33.26 60.00
9 235 Albert Bakker Scharmer (NED) 6 1:48:15.5 33.25 60.00
10 261 Gerrit Selles IJsselmuiden (NED) 6 1:48:15.5 33.25 60.00
11 371 Cor Varenkamp Bunschoten/Spakenburg (NED) 6 1:48:15.7 33.25 60.00
12 304 Gerrit de Graaf De Wijk (NED) 6 1:48:15.8 33.25 60.00
13 72 Wil van der Neut Oudewater (NED) 6 1:48:15.8 33.25 60.00
14 292 Herman Veneman Ommen (NED) 6 1:48:16.2 33.25 60.00
15 205 Edwin Mellema Veendam (NED) 6 1:48:16.3 33.25 60.00
16 116 Siem Laan Medemblik (NED) 6 1:48:16.3 33.25 60.00
17 248 Roelof vd Boer Boijl (NED) 6 1:48:17.0 33.25 60.00
18 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel (NED) 6 1:48:17.2 33.25 60.00
19 201 Piet Hettinga Heeg (NED) 6 1:48:17.6 33.24 60.00
20 79 Hassan van der Hoff Utrecht (NED) 6 1:48:17.8 33.24 60.00
21 154 Aart van Dalen Andel (NED) 6 1:48:18.0 33.24 60.00
22 61 Henk Huitema Amersfoort (NED) 6 1:48:18.5 33.24 60.00
23 156 Jan van Breugel Woudrichem (NED) 6 1:48:21.4 33.22 60.00
24 44 Nico Coenen Zwaanshoek (NED) 6 1:48:27.0 33.20 60.00
25 355 Frans van den Bossche Aalter (B) (NED) 6 1:51:16.4 32.35 60.00
26 289 Gerrit Terpstra Leeuwarden (NED) 6 1:51:44.9 32.22 60.00
27 3 Jan Oudhuis Alkmaar (NED) 6 1:55:15.1 31.24 60.00
28 380 Rob Jager Utrecht (NED) 6 1:55:15.3 31.24 60.00
29 111 Nico Tielens Westerland (NED) 6 1:56:34.4 30.88 60.00
30 83 Wim Qualm Wassenaar (NED) 6 1:56:34.7 30.88 60.00
31 363 Herman Pouwels Steenwijk (NED) 6 1:56:35.0 30.88 60.00
32 351 Kees Bas Monnickendam (NED) 6 1:58:32.1 30.37 60.00
33 12 Jerry Weldam Nieuwegein (NED) 6 2:00:39.8 29.84 60.00
34 377 Hans van Wijk Beneden Leeuwen (NED) 6 2:00:39.9 29.83 60.00
35 352 Arjan Batenburg Zeist (NED) 6 2:00:40.2 29.83 60.00
36 372 Jan Veldt Akersloot (NED) 6 2:00:40.5 29.83 60.00
37 373 Ton Veldt Akersloot (NED) 6 2:00:41.4 29.83 60.00
38 376 Alwin de Vries Houten (NED) 6 2:01:13.6 29.70 60.00
39 71 Hein Sandel Hoevelaken (NED) 5 1:42:55.2 29.15 50.00
40 15 Martijn Jager Utrecht (NED) 5 1:47:40.8 27.86 50.00
41 256 Jo Huitzing Stadskanaal (NED) 3 0:56:39.0 31.77 30.00
42 96 Kees Lansbergen Delfgauw (NED) 3 0:58:22.3 30.84 30.00
43 237 Pieter de Kroon Wijnjewoude (NED) 2 0:36:36.7 32.78 20.00
44 114 Peter Robben Vianen (NED) 1 0:19:06.1 31.41 10.00
45 260 Bennie Zwartenkot Onderdendam (NED) 1 0:19:52.7 30.19 10.00
46 1 Ron Tielen Harmelen (NED) 0 0.00
47 70 Bart Schaafsma De Bilt (NED) 0 0.00
48 106 Mels van Ammers Wognum (NED) 0 0.00
49 74 Michiel de Brauw Maartensdijk (NED) 0 0.00
50 276 Symen Algra Terwispel (NED) 0 0.00
51 76 Klaas van den Berg Zeist (NED) 0 0.00
52 375 Rene van der Wateren Amsterdam (NED) 0 0.00
53 350 Stefan van Dijk (NED) 0 0.00
53 Gevonden resultaten - Pagina's: 1