home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 394 W. Wolfgang Weissensee (A) (NED) 7 2:10:32.5 32.17 70.00
202 83 Wim Qualm Wassenaar (NED) 7 2:10:33.3 32.17 70.00
203 111 Nico Tielens Westerland (NED) 7 2:10:39.9 32.14 70.00
204 168 Paul van Maaren Delwijnen (NED) 7 2:10:40.5 32.14 70.00
205 D07 Suzanne Mulder Finisher Wandafwerking (NED) 7 2:11:00.4 32.06 70.00
206 288 Frits Riemersma Haren (NED) 7 2:11:56.1 31.83 70.00
207 D68 Annewil Schreuder Lasaulec (NED) 7 2:13:18.3 31.51 70.00
208 225 Ronald Horstman Zwolle (NED) 7 2:13:54.5 31.36 70.00
209 370 Jacques de Vries Almere-Buiten (NED) 7 2:13:54.5 31.36 70.00
210 357 Joop Kolster Zaltbommel (NED) 7 2:14:17.8 31.27 70.00
211 w96 Kristine Wijdenes (NED) 7 2:14:33.8 31.21 70.00
212 D30 Leonie Lubbinge HaicoBouma.nl (NED) 7 2:14:34.0 31.21 70.00
213 D23 Anneke Peters KOGA (NED) 7 2:14:35.2 31.21 70.00
214 D96 Paula Mol Hoolwerf Heiwerken (NED) 7 2:14:35.2 31.21 70.00
215 D64 Harriëtte Keuning-Knol Lasaulec (NED) 7 2:14:36.1 31.20 70.00
216 D29 Maud Wijtkamp EdsoBuroJan.nl (NED) 7 2:14:42.8 31.18 70.00
217 354 Ellen de Waard (NED) 7 2:14:54.5 31.13 70.00
218 A97 Melvin van Zanten Haven van Amsterdam/SKITS (NED) 6 1:35:14.3 37.80 60.00
219 B54 Wim Bos Berghtec (NED) 6 1:35:19.3 37.77 60.00
220 B30 Roy Mulder Appel Beton (NED) 6 1:35:40.9 37.62 60.00
221 B77 Dinant Nieuwkoop Sport2000/Stehmann (NED) 6 1:36:40.8 37.24 60.00
222 120 Ewen Fernandez (NED) 6 1:37:12.0 37.04 60.00
223 B32 Leander van der Geest Groenehartsport.nl (NED) 6 1:37:25.3 36.95 60.00
224 B71 Antwan Tolhoek cijsouwoostburg.nl (NED) 6 1:37:29.6 36.93 60.00
225 B53 Axel Koopman Romex Restate (NED) 6 1:38:48.4 36.44 60.00
226 B28 Jelmer Looijesteijn Adviesburo Harry de Wolff (NED) 6 1:42:10.8 35.23 60.00
227 B16 Tijs van der Steen Mijnten Schaats- en Skeelersport (NED) 6 1:42:11.2 35.23 60.00
228 D97 Rixt Meijer MKBasics.nl (NED) 6 1:47:55.2 33.36 60.00
229 D83 Maaike Timmerman-Vos Timpaan (NED) 6 1:47:55.4 33.36 60.00
230 379 Kees Cijsouw Oostburg (NED) 6 1:51:09.0 32.39 60.00
231 D59 Imke Hermans EdsoBuroJan.nl (NED) 6 1:51:36.8 32.25 60.00
232 15 Martijn Jager Utrecht (NED) 6 1:55:44.3 31.10 60.00
233 42 Reijer Versteeg Renswoude (NED) 6 1:55:44.7 31.10 60.00
234 398 Kees Missaar Schagen (NED) 6 1:59:26.9 30.14 60.00
235 372 Jan Veldt Akersloot (NED) 6 1:59:27.1 30.14 60.00
236 D36 Ilona Grandia Stouwdamsport (NED) 6 2:00:16.3 29.93 60.00
237 96 Kees Lansbergen Delfgauw (NED) 6 2:00:25.9 29.89 60.00
238 260 Bennie Zwartenkot Onderdendam (NED) 6 2:01:48.9 29.55 60.00
239 396 Co Grift Putten (NED) 6 2:01:50.2 29.55 60.00
240 40 Pim Bonstra Abcoude (NED) 6 2:01:53.1 29.54 60.00
241 390 Gert Dekker Voorthuizen (NED) 6 2:02:03.2 29.50 60.00
242 391 Hans Vroege Koekange (NED) 6 2:02:24.8 29.41 60.00
243 A54 Ronald Kruijer JB Besturingstechniek (NED) 5 1:19:30.8 37.73 50.00
244 A49 Elwin Hulsink Interfarms (NED) 5 1:19:41.8 37.64 50.00
245 B51 Thijs Smets Goudse.nl/Smartcap (NED) 5 1:19:44.6 37.62 50.00
246 397 Martin van de Pol (NED) 5 1:21:06.7 36.99 50.00
247 B14 Christiaan van den Berg Educate 2 (NED) 5 1:21:07.1 36.98 50.00
248 B07 Johan Elstgeest HWI Techniek B.V. (NED) 5 1:21:10.4 36.96 50.00
249 B27 Ruben Wieberdink Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED) 5 1:21:19.7 36.89 50.00
250 B67 Barry de Vries (NED) 5 1:21:22.5 36.87 50.00
251 R89 Sam Boon (NED) 5 1:21:55.0 36.62 50.00
252 B01 Johan Bakker Sport2000/Stehmann (NED) 5 1:22:16.0 36.47 50.00
253 B33 Rene Pruijsen Sport2000/Stehmann (NED) 5 1:22:16.2 36.47 50.00
254 B08 Peter Agten Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED) 5 1:22:24.1 36.41 50.00
255 B20 Tom Schuit Appel Beton (NED) 5 1:23:58.3 35.73 50.00
256 B35 Mike van den Berg Free-Wheel (NED) 5 1:24:45.8 35.39 50.00
257 B96 Karuud Pots Free-Wheel (NED) 5 1:24:46.2 35.39 50.00
258 D06 Marjon Spijkerman Okkinga Communicatie (NED) 5 1:29:42.8 33.44 50.00
259 D26 Carien Kleibeuker Okkinga Communicatie (NED) 5 1:29:42.9 33.44 50.00
260 D91 Cindy van den Berg KOGA (NED) 5 1:29:45.5 33.42 50.00
261 D45 Petra Spigt Finisher Wandafwerking (NED) 5 1:32:06.5 32.57 50.00
262 280 Rinke de Jong Warns (NED) 5 1:32:24.9 32.46 50.00
263 B45 Wim Dillen (NED) 4 1:04:05.5 37.45 40.00
264 A43 Ruud Aerts Wadro (NED) 4 1:04:09.3 37.41 40.00
265 A17 Bob de Jong BAM-Univé (NED) 4 1:05:24.9 36.69 40.00
266 B52 Thomas Kruk VDH Tegels & Sanitair (NED) 4 1:13:59.2 32.44 40.00
267 358 Jan Grauss Brakel (NED) 4 1:14:44.2 32.11 40.00
268 B23 Twan Zwartjens Free-Wheel (NED) 3 0:44:05.0 40.83 30.00
269 B49 Luis Veen SKITS Talent Team (NED) 3 0:48:17.9 37.27 30.00
270 B29 Michiel Maerten Goesting/BTB Riedas (NED) 3 0:49:58.8 36.02 30.00
271 B64 Thies Frankema MenM-Iceskate (NED) 3 0:51:45.5 34.78 30.00
272 D63 Emma Engbers Groenehartsport.nl (NED) 3 0:56:11.4 32.03 30.00
273 D35 Maartje Zwaan Mutasport (NED) 3 0:56:57.2 31.61 30.00
274 D71 Vanessa Stoelwinder Egberts-Borger (NED) 3 0:56:57.6 31.60 30.00
275 7 Michel Meyering Alkmaar (NED) 3 0:59:04.8 30.47 30.00
276 D43 Zoey van den Bosch Groenehartsport.nl (NED) 3 1:00:49.0 29.60 30.00
277 D74 Jentine Oort HaicoBouma.nl (NED) 3 1:00:49.2 29.60 30.00
278 395 Henk van Milligen Hierden (NED) 3 1:01:13.9 29.40 30.00
279 1 Ron Tielen Harmelen (NED) 3 1:02:42.6 28.70 30.00
280 B40 Stefan Visscher Gjaltema (NED) 2 0:32:29.2 36.94 20.00
281 356 Leon de Groot (NED) 2 0:32:30.7 36.91 20.00
282 B98 Alexander Enzerink MenM-Iceskate (NED) 2 0:34:30.0 34.78 20.00
283 377 Hans van Wijk Beneden Leeuwen (NED) 2 0:38:07.8 31.47 20.00
284 374 Niek -Bravenboer Oud-Beijerland (NED) 2 0:38:20.3 31.30 20.00
285 B60 Patrick Donker Sport2000/Stehmann (NED) 2 0:38:47.9 30.93 20.00
286 D69 Roos van den Bos EdsoBuroJan.nl (NED) 1 0:18:24.4 32.60 10.00
287 393 Cor de Rooy Westbroek (NED) 1 0:21:44.7 27.59 10.00
288 378 Bart van Leeuwen De Lier (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
289 392 Jaap In 't Veld Haaksbergen (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
290 375 Rene van der Wateren Amsterdam (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
291 376 Alwin de Vries Houten (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
292 350 Stefan van Dijk IJsselmuiden (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
293 74 Michiel de Brauw Maartensdijk (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
294 114 Peter Robben Vianen (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
295 289 Gerrit Terpstra Leeuwarden (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
296 351 Kees Bas Monnickendam (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
297 352 Arjan Batenburg Zeist (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
298 D78 Janneke Ensing BAM-Univé (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
299 D75 Lisanne Buurman Mutasport (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
300 D52 Marieke van Hoek Mutasport (NED) 0 ˇ ˇ 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
364 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4