home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
501 3577 Ron van Sloten Vorchten (NED) 16 10:28:43.6 19.09 200.00
502 3576 Jack Visser Zwolle (NED) 16 10:28:43.7 19.09 200.00
503 3010 Annelies Koekkoek ALMKERK (NED) 16 10:30:02.8 19.05 200.00
504 3039 Irene Berkhout BREDA (NED) 16 10:30:04.3 19.05 200.00
505 3390 Ronald Nieuwendam AMSTERDAM (NED) 16 10:31:17.0 19.01 200.00
506 3402 Janna Pronk HOUTEN (NED) 16 10:32:20.6 18.98 200.00
507 3846 Ineke Karrenbelt ZWOLLE (NED) 16 10:32:53.6 18.96 200.00
508 3555 Mark Feijt VOORBURG (NED) 16 10:34:20.8 18.92 200.00
509 3130 peter van biezen Sassenheim (NED) 16 10:34:25.0 18.92 200.00
510 3525 Gert Bos VOORBURG (NED) 16 10:34:30.7 18.91 200.00
511 3941 Annemiek Sluiter BATHMEN (NED) 16 10:34:36.6 18.91 200.00
512 3075 Alexander Schrader SPANKEREN (NED) 16 10:34:36.7 18.91 200.00
513 3145 Wim Van Biezen WARMOND (NED) 16 10:35:27.4 18.88 200.00
514 3146 Marianne Van Biezen WARMOND (NED) 16 10:35:27.6 18.88 200.00
515 3110 Rudi de Vries BELT-SCHUTSLOOT (NED) 16 10:35:40.0 18.88 200.00
516 3458 Bram Tazelaar COLIJNSPLAAT (NED) 16 10:36:04.9 18.87 200.00
517 3456 Ronnie van Maldegem KORTGENE (NED) 16 10:36:05.3 18.87 200.00
518 3473 Jack Koeman WOLPHAARTSDIJK (NED) 16 10:36:07.3 18.86 200.00
519 3911 Radu Costin Carabelea Calgary (CAN) 16 10:36:36.8 18.85 200.00
520 3664 HANNEKE Kuus LANGBROEK (NED) 16 10:36:54.5 18.84 200.00
521 3665 Herman Kuus LANGBROEK (NED) 16 10:36:56.5 18.84 200.00
522 3427 Leo de Lange BUNNIK (NED) 16 10:36:58.1 18.84 200.00
523 3449 Dick Teunissen AMERSFOORT (NED) 16 10:37:19.2 18.83 200.00
524 3533 Teus Rijm COLIJNSPLAAT (NED) 16 10:37:40.4 18.82 200.00
525 3472 kitty rijm COLIJNSPLAAT (NED) 16 10:37:41.4 18.82 200.00
526 3950 Peter Ornee SNEEK (NED) 16 10:37:51.3 18.81 200.00
527 3181 Henk Janssen AMSTERDAM (NED) 16 10:37:56.3 18.81 200.00
528 3535 Gerben Metz EDE GLD (NED) 16 10:38:43.7 18.79 200.00
529 3544 Theo Buijs HEUSDEN (NED) 16 10:39:27.6 18.77 200.00
530 3773 Remco Schipper NAARDEN (NED) 16 10:39:44.5 18.76 200.00
531 3496 Loek van der Voort NOORDWIJK ZH (NED) 16 10:40:13.3 18.74 200.00
532 4093 Nell Veldt-Oudhuis AKERSLOOT (NED) 16 10:40:49.5 18.73 200.00
533 3140 Maarten Schoenmaker EINDHOVEN (NED) 16 10:44:08.0 18.63 200.00
534 3342 Onno van Duivenbode OUD VOSSEMEER (NED) 16 10:44:55.0 18.61 200.00
535 3629 Herman Nijland Ede (NED) 16 10:46:21.6 18.57 200.00
536 3926 Andre van Vliet HOOGMADE (NED) 16 10:48:00.7 18.52 200.00
537 3168 Henk Dillen VLEDDER (NED) 16 10:50:32.4 18.45 200.00
538 3780 Toine Damen DEN HOUT (NED) 16 10:51:11.8 18.43 200.00
539 3564 Rene Vollenbroek DEN HOUT (NED) 16 10:51:14.7 18.43 200.00
540 3367 Arne Steenstra AMSTERDAM (NED) 16 10:51:31.4 18.42 200.00
541 3268 Remco Wisselink HENGELO GLD (NED) 16 10:52:22.6 18.39 200.00
542 3269 Arjan Haasakker ROOSENDAAL (NED) 16 10:52:22.9 18.39 200.00
543 3344 Johanna Buijs GRONINGEN (NED) 16 10:53:36.0 18.36 200.00
544 3019 Hanneke Moussault ROERMOND (NED) 16 10:54:33.4 18.33 200.00
545 3796 Peter Leushuis Arnhem (NED) 16 10:54:36.2 18.33 200.00
546 3802 Erik Muller Arnhem (NED) 16 10:54:36.8 18.33 200.00
547 3395 Pieter-willem Ketting BUNNIK (NED) 16 10:55:08.8 18.32 200.00
548 4075 John van Echtelt MONTFOORT (NED) 16 10:55:14.0 18.31 200.00
549 3542 Ton Moolenaar AMSTERDAM (NED) 16 10:55:43.8 18.30 200.00
550 3786 Lucien Geers Arnhem (NED) 16 10:57:22.7 18.25 200.00
551 3792 Albert Jan Koers Arnhem (NED) 16 10:58:29.5 18.22 200.00
552 3772 Eric Jongmans DRUNEN (NED) 16 10:58:39.7 18.22 200.00
553 3506 Annet te Winkel JOPPE (NED) 16 11:00:19.2 18.17 200.00
554 3534 Martijn Hoentjen LAREN GLD (NED) 16 11:00:19.4 18.17 200.00
555 3409 Maarten Endt AMSTERDAM (NED) 16 11:01:59.3 18.13 200.00
556 3761 Sita Dijkstra SCHAGEN (NED) 16 11:05:03.6 18.04 200.00
557 3524 Maarten Klerk HAAFTEN (NED) 16 11:07:40.1 17.97 200.00
558 3114 Mies van Soest HAARLEM (NED) 16 11:08:37.0 17.95 200.00
559 3147 David Wagemaker AMSTERDAM (NED) 16 11:08:44.1 17.94 200.00
560 3476 Ad Ruijten HEEZE (NED) 16 11:09:47.4 17.92 200.00
561 3273 Jose Heeres OOSTERBEEK (NED) 16 11:09:58.5 17.91 200.00
562 3824 Yvonne Visser-Stam Arnhem (NED) 16 11:10:14.6 17.90 200.00
563 3050 Marie - lise van Veelen ROTTERDAM (NED) 16 11:11:28.5 17.87 200.00
564 3999 jan janssen MAASSLUIS (NED) 16 11:13:17.6 17.82 200.00
565 3521 Rens Mulder EINDHOVEN (NED) 16 11:14:27.8 17.79 200.00
566 3115 marjanda van dam HAARLEM (NED) 16 11:14:30.4 17.79 200.00
567 3388 Jan Jans AMSTERDAM (NED) 16 11:14:55.0 17.78 200.00
568 3609 Walter van de Akker Hilversum (NED) 16 11:15:03.4 17.78 200.00
569 3478 Peter Rothuizen GELDROP (NED) 16 11:15:12.7 17.77 200.00
570 3378 Ronald van Uffelen RIEL (NED) 16 11:15:41.9 17.76 200.00
571 3106 Krzysztof Pintowski Bezrzecze (POL) 16 11:15:53.8 17.75 200.00
572 3053 Kees Buitendijk HEINENOORD (NED) 16 11:16:14.5 17.75 200.00
573 3431 Henk Brons ASSEN (NED) 16 11:17:42.7 17.71 200.00
574 3581 Gerrit Fokkert Zwolle (NED) 16 11:18:31.7 17.69 200.00
575 3914 Willem Westerhuis UTRECHT (NED) 15 9:25:30.3 19.89 187.50
576 3623 Michael Abbas Almere (NED) 15 10:02:44.9 18.66 187.50
577 3710 bas hofstee LEIDEN (NED) 15 10:30:08.6 17.85 187.50
578 3719 Klaas van der Valk DE BILT (NED) 15 10:30:29.1 17.84 187.50
579 3105 Piotr Pintowski Mierzyn (POL) 15 10:45:48.5 17.42 187.50
580 3396 Rob Ploegmakers ROTTERDAM (NED) 15 10:56:57.3 17.12 187.50
581 3718 Teun Klok DRONTEN (NED) 15 11:17:02.5 16.62 187.50
582 3294 Jelle Jan Klinkert CASTRICUM (NED) 14 7:53:45.0 22.16 175.00
583 3899 Emese Palenstijn Hoorn (NED) 14 8:10:30.0 21.41 175.00
584 4085 Andre Holsbeek DENEKAMP (NED) 14 8:26:09.8 20.74 175.00
585 3483 Piet de Boer VOLENDAM (NED) 14 8:33:09.1 20.46 175.00
586 3973 Maarten Klaus UTRECHT (NED) 14 8:52:22.2 19.72 175.00
587 3321 Tonny Antonissen ZUNDERT (NED) 14 9:38:54.4 18.14 175.00
588 3567 Henk Vijlbrief CASTRICUM (NED) 14 9:44:29.2 17.96 175.00
589 3870 Wouter Kalf ALKMAAR (NED) 14 9:44:33.9 17.96 175.00
590 3675 Martijn Feenstra ARNHEM (NED) 14 9:45:19.8 17.94 175.00
591 3282 albert dreise HUISSEN (NED) 14 9:46:45.5 17.89 175.00
592 3196 Rieks Eggens WEERT (NED) 14 9:54:32.6 17.66 175.00
593 3201 Stijn Eggens WEERT (NED) 14 9:54:34.0 17.66 175.00
594 3791 Jan de Jong Arnhem (NED) 14 9:56:39.6 17.60 175.00
595 4028 Maria Sinzig Klagenfurt (AUT) 14 10:04:59.8 17.36 175.00
596 3119 Matthieu Smidt SMILDE (NED) 14 10:05:35.5 17.34 175.00
597 3366 Max Linsen ROTTERDAM (NED) 14 10:33:30.8 16.57 175.00
598 3093 Pieter Loonstra SURHUIZUM (NED) 14 10:35:47.6 16.51 175.00
599 3813 Danielle Thijssen-van der Bruggen Arnhem (NED) 14 10:43:52.6 16.31 175.00
600 3518 Cees van Zwieten ROTTERDAM (NED) 14 10:55:16.0 16.02 175.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11