home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
401 3845 BEN Luten HOOGEVEEN (NED) 16 9:53:11.2 20.23 200.00
402 3847 Wolfran Verboom RADEWIJK (NED) 16 9:53:11.4 20.23 200.00
403 3333 Arie Schuurman NIJVERDAL (NED) 16 9:55:01.0 20.17 200.00
404 3332 Jan van der Vegt HEINO (NED) 16 9:55:01.6 20.17 200.00
405 3376 Niels de Boer EDAM (NED) 16 9:55:10.8 20.16 200.00
406 3387 Gerard-Jan Vonk KOUDEKERK AAN DEN RIJN (NED) 16 9:55:17.1 20.16 200.00
407 3451 Edwin Struik KOUDEKERK AAN DEN RIJN (NED) 16 9:55:17.2 20.16 200.00
408 3441 Martin van Bostelen KOUDEKERK AAN DEN RIJN (NED) 16 9:55:17.2 20.16 200.00
409 3444 Guido van der Meij KOUDEKERK AAN DEN RIJN (NED) 16 9:55:18.5 20.16 200.00
410 3517 John Sanna ARNHEM (NED) 16 9:55:24.0 20.15 200.00
411 3725 Eduard van Harten TIEL (NED) 16 9:55:26.4 20.15 200.00
412 3728 Marco van Harten ZALTBOMMEL (NED) 16 9:55:26.6 20.15 200.00
413 3418 Wim Jans EINDHOVEN (NED) 16 9:55:33.7 20.15 200.00
414 3680 Wouter van Dijk Amsterdam (NED) 16 9:55:38.6 20.15 200.00
415 3684 Kristian van Hemert AMSTERDAM (NED) 16 9:55:40.5 20.15 200.00
416 3681 Joris van Dijk ENSCHEDE (NED) 16 9:55:40.6 20.15 200.00
417 3352 Olivier Deiters AMSTERDAM (NED) 16 9:56:42.3 20.11 200.00
418 3777 Dick Kortekaas AMSTERDAM (NED) 16 9:56:52.9 20.10 200.00
419 3094 Pim Smits HILLEGOM (NED) 16 9:57:02.4 20.10 200.00
420 3563 Nico Schrama HILLEGOM (NED) 16 9:57:21.9 20.09 200.00
421 3782 Gerrit Adema Arnhem (NED) 16 9:58:19.1 20.06 200.00
422 3323 Johan Tigelaar AMERSFOORT (NED) 16 9:58:43.6 20.04 200.00
423 3698 Reinoud Bergsma AMERSFOORT (NED) 16 9:58:44.1 20.04 200.00
424 3326 klaas bovenhuis AMERSFOORT (NED) 16 9:58:44.2 20.04 200.00
425 3642 Karel Pronk 'S-GRAVENHAGE (NED) 16 9:58:57.8 20.03 200.00
426 3470 Corno Stam ROTTERDAM (NED) 16 9:59:11.3 20.03 200.00
427 3763 Gijs de Kort 'S-GRAVENHAGE (NED) 16 9:59:20.5 20.02 200.00
428 3793 Mel Kroon Arnhem (NED) 16 9:59:27.6 20.02 200.00
429 3553 Gert Prins Amersfoort (NED) 16 10:00:00.4 20.00 200.00
430 3812 Gerard Thijssen Arnhem (NED) 16 10:00:42.6 19.98 200.00
431 3220 Jouke Geurts BERGAMBACHT (NED) 16 10:01:15.7 19.96 200.00
432 3223 Arco Kortleve BERGAMBACHT (NED) 16 10:01:15.7 19.96 200.00
433 3970 Johan Tuynder MOORDRECHT (NED) 16 10:01:17.8 19.96 200.00
434 3747 Henk Karrenbelt EERBEEK (NED) 16 10:01:30.0 19.95 200.00
435 3919 Wim Linders Ledeacker (NED) 16 10:01:38.7 19.95 200.00
436 3815 Rene Trekop Arnhem (NED) 16 10:01:41.7 19.94 200.00
437 3823 Michel Visser Arnhem (NED) 16 10:01:44.9 19.94 200.00
438 3193 Jan van Leeuwen NOORDWIJK ZH (NED) 16 10:01:47.4 19.94 200.00
439 3374 Wim van Hilten BLOKKER (NED) 16 10:02:14.7 19.93 200.00
440 3298 Guus Langeland WEHE DEN HOORN (NED) 16 10:03:22.6 19.89 200.00
441 3059 Christiaan Pels Rijcken DELFT (NED) 16 10:03:38.4 19.88 200.00
442 3389 Ton Jans HETEREN (NED) 16 10:03:43.4 19.88 200.00
443 3511 Henk van Veen HARDERWIJK (NED) 16 10:04:41.4 19.84 200.00
444 3512 Peter van Veen AMERSFOORT (NED) 16 10:04:43.8 19.84 200.00
445 3953 Jan van Breukelen WILNIS (NED) 16 10:04:53.9 19.84 200.00
446 3649 bob damen alphen aan den rijn (NED) 16 10:04:59.5 19.83 200.00
447 3844 Luit Bloem WADDINXVEEN (NED) 16 10:05:27.2 19.82 200.00
448 3993 Theo Bouius Giethoorn (NED) 16 10:05:41.4 19.81 200.00
449 3209 Bert Guntlisbergen Boxmeer (NED) 16 10:06:53.2 19.77 200.00
450 3290 Piet van der Leeuw ROTSTERHAULE (NED) 16 10:07:20.1 19.76 200.00
451 4018 Maarten Jen Hong li AMERSFOORT (NED) 16 10:07:21.0 19.76 200.00
452 3910 Robert Vink AMERSFOORT (NED) 16 10:07:21.5 19.76 200.00
453 4044 Henri Gritter AMERSFOORT (NED) 16 10:07:21.7 19.76 200.00
454 4045 Thijs Gritter AMERSFOORT (NED) 16 10:07:21.7 19.76 200.00
455 3704 Janny Dijkstra NIJ BEETS (NED) 16 10:07:24.5 19.76 200.00
456 3755 Niels Lunnemann BERKEL EN RODENRIJS (NED) 16 10:08:20.5 19.73 200.00
457 3434 Peter Koedood MAASSLUIS (NED) 16 10:08:21.2 19.73 200.00
458 4089 Pieter van Bekkum Amersfoort (NED) 16 10:08:33.2 19.72 200.00
459 3450 Jacq Stals GOUDA (NED) 16 10:09:45.4 19.68 200.00
460 3428 Marius Dessing GOUDA (NED) 16 10:10:00.3 19.67 200.00
461 3364 Bram Brandenburg Alkmaar (NED) 16 10:11:00.9 19.64 200.00
462 3362 Paul Brandenburg UTRECHT (NED) 16 10:11:02.6 19.64 200.00
463 3237 Michael van alphen BARENDRECHT (NED) 16 10:11:07.6 19.64 200.00
464 3937 Erik Hartman ALBLASSERDAM (NED) 16 10:11:14.7 19.63 200.00
465 3170 Hugo Vos GOUDA (NED) 16 10:11:35.4 19.62 200.00
466 3311 Hans Honig AMSTERDAM (NED) 16 10:11:41.4 19.62 200.00
467 3416 Marcel van Driel DORDRECHT (NED) 16 10:11:42.2 19.62 200.00
468 3173 Gert Ronner DEVENTER (NED) 16 10:11:52.9 19.61 200.00
469 3008 Arco van der Maas STEENWIJK (NED) 16 10:13:02.4 19.57 200.00
470 3372 paul sloots EDAM (NED) 16 10:13:26.7 19.56 200.00
471 3656 Hans van Heusden 'S-GRAVENHAGE (NED) 16 10:13:28.2 19.56 200.00
472 3817 Jos van Tuijn Arnhem (NED) 16 10:15:12.5 19.51 200.00
473 3142 Tjapko Adams ZOETERMEER (NED) 16 10:15:40.8 19.49 200.00
474 3996 Jeroen Gotz Heiloo (NED) 16 10:18:21.0 19.41 200.00
475 3489 Jos Wilborts BIEST-HOUTAKKER (NED) 16 10:18:40.1 19.40 200.00
476 3490 Harrie Wilborts BIEST-HOUTAKKER (NED) 16 10:18:40.4 19.40 200.00
477 3733 Martin Koers MOORDRECHT (NED) 16 10:18:50.1 19.39 200.00
478 4121 Wiete van der Putten AMSTERDAM (NED) 16 10:19:04.5 19.38 200.00
479 3203 Huib van den Berg ZOETERMEER (NED) 16 10:19:25.0 19.37 200.00
480 3062 Jan Hahne VRAGENDER (NED) 16 10:19:37.1 19.37 200.00
481 3063 Ciel Leemreize-Wolterink VRAGENDER (NED) 16 10:19:37.4 19.37 200.00
482 3678 Rien Jol WISSENKERKE (NED) 16 10:19:47.4 19.36 200.00
483 3702 Arjen Langerak BODEGRAVEN (NED) 16 10:19:48.8 19.36 200.00
484 3515 Peter-Willem van Lindenberg KOCKENGEN (NED) 16 10:19:49.2 19.36 200.00
485 3744 Jan Wijnia DOKKUM (NED) 16 10:20:09.1 19.35 200.00
486 3557 Ben Ernens ROLDE (NED) 16 10:21:16.8 19.31 200.00
487 3826 Bert Wervers Arnhem (NED) 16 10:21:16.9 19.31 200.00
488 3097 Jeroen Hijstek NIEUW VENNEP (NED) 16 10:21:22.0 19.31 200.00
489 3324 Simon van der Meer AMERSFOORT (NED) 16 10:21:22.9 19.31 200.00
490 3322 Remmelt Veenstra AMERSFOORT (NED) 16 10:23:10.7 19.26 200.00
491 4080 Gerrit Harenberg HUMMELO EN KEPPEL (NED) 16 10:24:32.5 19.21 200.00
492 3493 Marcella Prins HONSELERSDIJK (NED) 16 10:24:40.2 19.21 200.00
493 3828 Marcel Nogarede ALMELO (NED) 16 10:25:08.0 19.20 200.00
494 3759 Rob Bruggeling Herlev (DEN) 16 10:25:14.4 19.19 200.00
495 3547 Beau van Erven Dorens AMSTERDAM (NED) 16 10:25:43.9 19.18 200.00
496 3658 Giliam Boogerd Nunspeet (NED) 16 10:27:00.3 19.14 200.00
497 3621 Antenies Janssen Zwolle (NED) 16 10:27:14.8 19.13 200.00
498 3256 Marinus Zwijnenburg VAASSEN (NED) 16 10:28:15.9 19.10 200.00
499 3382 Steven Van der Sande ROTTERDAM (NED) 16 10:28:20.4 19.10 200.00
500 3580 Ton Vollebregt Heerde (NED) 16 10:28:41.9 19.09 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11