home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 B02 Klaas van der Wal Haijma (NED) 9 2:34:57.7 34.85 90.00
102 B08 Peter Agten Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED) 9 2:49:03.0 31.94 90.00
103 D39 Marianne van Leeuwen ACE Pharmaceuticals (NED) 9 3:04:05.5 29.33 90.00
104 D92 Jane Ravestein Okkinga Communicatie (NED) 9 3:05:19.6 29.14 90.00
105 w96 Kristine Wijdenes (NED) 9 3:05:32.1 29.11 90.00
106 D63 Emma Engbers Groenehartsport.nl (NED) 9 3:05:32.3 29.10 90.00
107 D50 Astrid de Graaf ACE Pharmaceuticals (NED) 9 3:05:32.9 29.10 90.00
108 D28 Lotte van Dieren CENNED (NED) 9 3:05:40.3 29.08 90.00
109 A31 Robert van Dalen Habovo BWaste (NED) 8 2:14:46.4 35.62 80.00
110 A16 Yoeri Lissenberg Husqvarna-Gardena (NED) 8 2:14:46.5 35.62 80.00
111 A37 Geert Plender Van Werven (NED) 8 2:14:46.6 35.61 80.00
112 B28 Jelmer Looijesteijn Adviesburo Harry de Wolff (NED) 8 2:14:47.1 35.61 80.00
113 A42 Jaap Smit Schaatscentrum De Uithof (NED) 8 2:14:48.6 35.61 80.00
114 A22 Johan Knol JB Besturingstechniek (NED) 8 2:14:49.7 35.60 80.00
115 A48 Joost Vink Payroll Group (NED) 8 2:14:52.0 35.59 80.00
116 B93 Jan de Jager DHW-Power-play (NED) 8 2:15:01.3 35.55 80.00
117 B17 Camiel van Eis MSP-ICT.nl (NED) 8 2:15:04.0 35.54 80.00
118 B06 Sjaak Schipper Wadro (NED) 8 2:15:04.1 35.54 80.00
119 B21 Jasper van Tol Romex Restate (NED) 8 2:15:21.9 35.46 80.00
120 A12 Pieter Jan van Eck Wadro (NED) 8 2:16:24.8 35.19 80.00
121 A91 Bart de Vries DHW-Power-play (NED) 8 2:16:25.0 35.19 80.00
122 A49 Elwin Hulsink Interfarms (NED) 8 2:16:27.8 35.17 80.00
123 B70 Anton Ketellapper (NED) 8 2:16:35.1 35.14 80.00
124 D25 Marjolijn Hulzebosch Schaopwas (NED) 8 2:45:31.0 29.00 80.00
125 D48 Jessica Merkens Groenehartsport.nl (NED) 8 2:45:58.2 28.92 80.00
126 D80 Willemiek Kamper ACE Pharmaceuticals (NED) 8 2:49:14.1 28.36 80.00
127 D71 Vanessa Stoelwinder Egberts-Borger (NED) 8 2:50:11.7 28.20 80.00
128 D30 Leonie Lubbinge HaicoBouma.nl (NED) 8 2:50:14.3 28.20 80.00
129 D40 Femke Roemer Finisher Wandafwerking (NED) 8 2:52:55.0 27.76 80.00
130 A24 Sjoerd Huisman SOS Kinderdorpen (NED) 7 1:58:12.2 35.53 70.00
131 A09 Joost Juffermans Schaatscentrum De Uithof (NED) 7 1:58:12.6 35.53 70.00
132 B57 Eric Bisschops MSP-ICT.nl (NED) 7 1:58:13.1 35.53 70.00
133 B71 Antwan Tolhoek cijsouwoostburg.nl (NED) 7 1:58:14.9 35.52 70.00
134 A99 Nick Uithoven Habovo BWaste (NED) 7 1:58:16.1 35.51 70.00
135 A57 Timo Verkaaik Habovo BWaste (NED) 7 1:58:17.9 35.50 70.00
136 D84 Lillian van Haaster Make a Wish (NED) 7 2:24:43.8 29.02 70.00
137 D81 Jolanda Spruit Make a Wish (NED) 7 2:25:48.2 28.81 70.00
138 D36 Ilona Grandia Stouwdamsport (NED) 7 2:29:39.2 28.07 70.00
139 B30 Roy Mulder Appel Beton (NED) 6 1:41:13.7 35.56 60.00
140 B53 Axel Koopman Romex Restate (NED) 6 1:41:16.9 35.54 60.00
141 B63 Robin Snoek Goesting/BTB Riedas (NED) 6 1:48:43.5 33.11 60.00
142 D07 Suzanne Mulder Finisher Wandafwerking (NED) 6 2:03:26.7 29.16 60.00
143 A20 Jaap Ketelaar JB Besturingstechniek (NED) 5 1:24:13.8 35.62 50.00
144 B05 Antoine de Schipper Educate 2 (NED) 5 1:24:17.4 35.59 50.00
145 B13 Koen Klinkhamer Appel Beton (NED) 5 1:24:18.1 35.59 50.00
146 A97 Melvin van Zanten Haven van Amsterdam/SKITS (NED) 5 1:24:18.7 35.58 50.00
147 A82 Stan van den Berg Haven van Amsterdam/SKITS (NED) 5 1:24:22.4 35.56 50.00
148 A25 Wierd Osinga JB Besturingstechniek (NED) 5 1:24:24.3 35.54 50.00
149 B72 Arjan Elferink Gjaltema (NED) 5 1:24:54.2 35.33 50.00
150 B12 Emiel de Groot Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED) 5 1:26:00.2 34.88 50.00
151 B33 Rene Pruijsen Sport2000/Stehmann (NED) 5 1:26:58.5 34.49 50.00
152 B56 Leon van Eis MSP-ICT.nl (NED) 5 1:27:11.7 34.41 50.00
153 B01 Johan Bakker Sport2000/Stehmann (NED) 5 1:32:45.8 32.34 50.00
154 D33 Simone Oud Finisher Wandafwerking (NED) 5 1:43:36.5 28.96 50.00
155 D45 Petra Spigt Finisher Wandafwerking (NED) 5 1:43:46.4 28.91 50.00
156 A10 Gerard Nijgh Payroll Group (NED) 4 1:07:35.9 35.50 40.00
157 A05 Ingmar Berga Van Werven (NED) 4 1:07:36.5 35.50 40.00
158 A32 Frank Woltman Interfarms (NED) 4 1:07:40.9 35.46 40.00
159 A40 Bert van Buren Schaatscentrum De Uithof (NED) 4 1:07:42.0 35.45 40.00
160 B10 Brian Goldman Groenehartsport.nl (NED) 4 1:07:47.5 35.40 40.00
161 B19 Martijn de Groot Goesting/BTB Riedas (NED) 4 1:08:22.3 35.10 40.00
162 B14 Christiaan van den Berg Educate 2 (NED) 4 1:09:37.4 34.47 40.00
163 B38 Hans Pater Goudse.nl/Smartcap (NED) 4 1:09:41.0 34.44 40.00
164 D91 Cindy van den Berg KOGA (NED) 4 1:22:04.2 29.24 40.00
165 D61 Anne-Carine van Abeelen Stouwdamsport (NED) 4 1:22:14.7 29.18 40.00
166 D60 Annelies Passchier Intersport Jan Bols (NED) 4 1:23:27.5 28.76 40.00
167 D64 HarriŽtte Keuning-Knol Lasaulec (NED) 4 1:24:54.0 28.27 40.00
168 B32 Leander van der Geest Groenehartsport.nl (NED) 3 0:51:39.5 34.84 30.00
169 A47 Frederik Nauta Jinstal-Radson (NED) 3 0:51:41.4 34.82 30.00
170 B23 Twan Zwartjens Free-Wheel (NED) 3 0:51:45.4 34.78 30.00
171 A92 Gary Hekman Van Werven (NED) 3 0:51:49.9 34.73 30.00
172 B27 Ruben Wieberdink Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED) 3 0:51:50.2 34.72 30.00
173 A55 Thijs Smit Schaatscentrum De Uithof (NED) 3 0:53:16.3 33.79 30.00
174 B77 Dinant Nieuwkoop Sport2000/Stehmann (NED) 3 0:55:59.8 32.14 30.00
175 B43 Remco Nijkamp Free-Wheel (NED) 2 0:33:47.8 35.51 20.00
176 B29 Michiel Maerten Goesting/BTB Riedas (NED) 2 0:33:49.5 35.48 20.00
177 B69 Job de Ridder Schaatsteamhaarlem.nl (NED) 2 0:39:18.1 30.53 20.00
178 B20 Tom Schuit Appel Beton (NED) 2 0:39:21.6 30.49 20.00
179 B50 Stef Zwitser Schaatsteamhaarlem.nl (NED) 1 0:16:50.4 35.63 10.00
180 B44 Mats Stoltenborg Schaatsteamhaarlem.nl (NED) 1 0:16:51.1 35.61 10.00
181 B96 Karuud Pots Free-Wheel (NED) 1 0:16:52.1 35.57 10.00
182 B64 Thies Frankema MenM-Iceskate (NED) 1 0:16:53.2 35.53 10.00
183 B67 Barry de Vries (NED) 1 0:16:54.2 35.50 10.00
184 B34 Sjoerd den Hertog Adviesburo Harry de Wolff (NED) 0 0.00
185 B82 Sjaak de Wolff Adviesburo Harry de Wolff (NED) 0 0.00
186 B98 Alexander Enzerink MenM-Iceskate (NED) 0 0.00
187 B99 Arno Broekhuis Van Norel bouwgroep (NED) 0 0.00
188 R89 Sam Boon (NED) 0 0.00
189 399 Evert Hoolwerf (NED) 0 0.00
190 397 Martin van de Pol (NED) 0 0.00
191 400 Jasper van Mierle (NED) 0 0.00
192 n11 Auke van der Graaf (NED) 0 0.00
193 w51 Leon de Groot (NED) 0 0.00
194 B80 Gerard Haasjes Gjaltema (NED) 0 0.00
195 B81 Greg Nieuwenhuys (NED) 0 0.00
196 B88 Arnt Jalvingh (NED) 0 0.00
197 B89 Erik Valent SKITS Talent Team (NED) 0 0.00
198 B90 Kai Reus (NED) 0 0.00
199 B91 Roy Frinking MSP-ICT.nl (NED) 0 0.00
200 B92 Richard Sijm Goudse.nl/Smartcap (NED) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
365 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4