home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
701 7296 Aad Kester SCHIPLUIDEN (Ned) 8 4:10:47.8 23.92 100.00
702 7401 Tineke Nijssen MEERKERK (Ned) 8 4:12:27.8 23.77 100.00
703 7126 Edwin Heerding Zunderdorp (Ned) 8 4:13:05.7 23.71 100.00
704 8130 Frans Maasen () 8 4:13:10.2 23.70 100.00
705 7026 Joke Douma-Wijfje TER AAR (Ned) 8 4:13:46.9 23.64 100.00
706 7693 Tonny Veldhuis TUBBERGEN (Ned) 8 4:15:02.2 23.53 100.00
707 7205 Freek van Rossum LEIDERDORP (Ned) 8 4:15:27.1 23.49 100.00
708 7087 Gerard Braas HOORN (Ned) 8 4:15:41.9 23.47 100.00
709 7167 Henk Schutte RIJSSEN (Ned) 8 4:16:30.6 23.39 100.00
710 7718 Annemarie van Haestregt STOMPWIJK (Ned) 8 4:17:04.0 23.34 100.00
711 7030 Jan van Schie HOOGMADE (Ned) 8 4:17:41.2 23.28 100.00
712 7046 Annie de Vogel LISSERBROEK (Ned) 8 4:18:43.2 23.19 100.00
713 7952 Pleun Verheij CULEMBORG (Ned) 8 4:19:43.1 23.10 100.00
714 8245 Jan van Diepen HOOGWOUD (Ned) 8 4:20:15.0 23.05 100.00
715 7092 Jan Braas SINT PANCRAS (Ned) 8 4:20:28.8 23.03 100.00
716 8261 Michel Rog DEN HAAG (Ned) 8 4:22:10.9 22.89 100.00
717 7035 Jan van Roest HARMELEN (Ned) 8 4:22:37.2 22.85 100.00
718 7014 Arnold Twikkeler HARMELEN (Ned) 8 4:22:37.6 22.85 100.00
719 7068 Robert van der Ham CUIJK (Ned) 8 4:23:14.3 22.79 100.00
720 7152 Rene Boot VINKEVEEN (Ned) 8 4:24:13.4 22.71 100.00
721 8242 Jan Grooteman OOSTERBLOKKER (Ned) 8 4:24:15.5 22.71 100.00
722 7106 Jaap de Visser DOMBURG (Ned) 8 4:25:27.8 22.60 100.00
723 8220 Wim IJpelaar KAATSHEUVEL (Ned) 8 4:25:39.9 22.58 100.00
724 7349 Aad Nobel REEUWIJK (Ned) 8 4:27:41.9 22.41 100.00
725 8037 Rene Berger Hermagor (Oos) 8 4:28:13.6 22.37 100.00
726 7204 Freek van Rossum MIJDRECHT (Ned) 8 4:28:31.7 22.34 100.00
727 8176 Stefan Bosgoed RAALTE (Ned) 8 4:28:54.6 22.31 100.00
728 8142 Peter Bergmann St. Poelten (Oos) 8 4:29:30.0 22.26 100.00
729 7421 Arnoud Snellink MONSTER (Ned) 8 4:29:49.6 22.24 100.00
730 7355 Gerard ten Have RAALTE (Ned) 8 4:29:51.0 22.23 100.00
731 8238 Fons Ophuis LICHTENVOORDE (Ned) 8 4:30:09.5 22.21 100.00
732 8226 Klaas Maaijen GOIRLE (Ned) 8 4:31:06.7 22.13 100.00
733 8233 Sjaak van der Worp WOUDENBERG (Ned) 8 4:31:27.1 22.10 100.00
734 7160 Piet van Hemert SCHERPENISSE (Ned) 8 4:31:30.1 22.10 100.00
735 7239 Piet Rodenburg DE COCKSDORP (TEXEL) (Ned) 8 4:33:12.3 21.96 100.00
736 7429 Jan Verdoes KATWIJK AAN ZEE (Ned) 8 4:34:54.9 21.82 100.00
737 7615 Henk van der Geest OUDE WETERING (Ned) 8 4:36:00.4 21.74 100.00
738 7309 Jaap Putter UITGEEST (Ned) 8 4:36:01.0 21.74 100.00
739 7998 Harry Tessels LEUSDEN (Ned) 8 4:36:19.0 21.71 100.00
740 8234 Arjan Veldsink TIEL (Ned) 8 4:37:11.6 21.65 100.00
741 8073 Henk Wenker ALPHEN A/D RIJN (Ned) 8 4:37:33.7 21.62 100.00
742 8071 Marcel H.B. Wenker ARNHEM (Ned) 8 4:37:34.1 21.62 100.00
743 7646 John van Lieshout ZEGVELD (Ned) 8 4:37:36.1 21.61 100.00
744 7174 Piet van Schie HOOGMADE (Ned) 8 4:37:40.5 21.61 100.00
745 7963 nico van der walle BERGSCHENHOEK (Ned) 8 4:39:12.0 21.49 100.00
746 8150 Kees Sterrenburg SLEEUWIJK (Ned) 8 4:40:12.3 21.41 100.00
747 7863 Patrick de Vries Heemstede (Ned) 8 4:40:20.1 21.40 100.00
748 8171 Monic van Schie HONSELERSDIJK (Ned) 8 4:41:07.4 21.34 100.00
749 8260 Dammus Bunnik REEUWIJK (Ned) 8 4:41:12.8 21.34 100.00
750 7009 Maura Weller BAVEL (Ned) 8 4:42:35.8 21.23 100.00
751 7641 Bert Bok ROSSUM (Ned) 8 4:44:03.0 21.12 100.00
752 7813 Ada van den Nieuwendijk ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned) 8 4:44:26.9 21.09 100.00
753 7027 Henk Kleinjan HARDENBERG (Ned) 8 4:44:32.3 21.09 100.00
754 8129 Evert van Ommen WEZEP (Ned) 8 4:45:08.3 21.04 100.00
755 7052 Mien Onderwater-Loogman DEGAGNAC (Fra) 8 4:45:25.3 21.02 100.00
756 7922 Ed de Moura Correia Oostvoorne (Ned) 8 4:46:02.0 20.98 100.00
757 7221 Antoon Peek BUNNIK (Ned) 8 4:46:29.0 20.94 100.00
758 7334 Gert Egbers SOEST (Ned) 8 4:48:50.9 20.77 100.00
759 7670 Rob Rozeboom SOEST (Ned) 8 4:48:51.2 20.77 100.00
760 8240 Bert Kok TER AAR (Ned) 8 4:48:57.0 20.76 100.00
761 8236 Kees Haverkamp ALPHEN A/D RIJN (Ned) 8 4:48:59.1 20.76 100.00
762 7318 Jan Compeer Voorschoten (Ned) 8 4:49:08.8 20.75 100.00
763 8172 Frank van Zuilen MONTFOORT (Ned) 8 4:51:23.3 20.59 100.00
764 7053 Leo Peters ZUID-SCHARWOUDE (Ned) 8 4:51:45.7 20.56 100.00
765 8086 Ben Rouweler BORNE (Ned) 8 4:51:53.2 20.56 100.00
766 7081 Sybe van der Zee OOSTEREND TEXEL (Ned) 8 4:52:26.4 20.52 100.00
767 7682 Kim Schoemaker UITGEEST (Ned) 8 4:52:27.8 20.52 100.00
768 7648 Bart Perik DELDEN (Ned) 8 4:52:33.9 20.51 100.00
769 7708 Cees van Dijk GROOT-AMMERS (Ned) 8 4:52:34.4 20.51 100.00
770 7320 Irene Hendriks Janssen HUISSEN (Ned) 8 4:53:37.9 20.43 100.00
771 8009 Ingrid Kamer NAARDEN (Ned) 8 4:55:30.8 20.30 100.00
772 8122 Jeen Visser OOSTERHOUT (Ned) 8 4:55:34.5 20.30 100.00
773 7979 Henk Jan Kerkhoff HILVERSUM (Ned) 8 4:55:51.3 20.28 100.00
774 7616 Ed Evers BOSKOOP (Ned) 8 4:56:00.0 20.27 100.00
775 8038 kees noomen MAASSLUIS (Ned) 8 4:56:46.8 20.22 100.00
776 8232 Berend Klei NUIS (Ned) 8 4:56:53.5 20.21 100.00
777 8121 Jan Molenkamp HEEMSKERK (Ned) 8 4:57:11.3 20.19 100.00
778 7108 Eddy Korte BELLINGWOLDE (Ned) 8 4:57:17.9 20.18 100.00
779 8124 Peter van Boextel TILBURG (Ned) 8 4:57:18.6 20.18 100.00
780 7186 Harrie Oolders BELLINGWOLDE (Ned) 8 4:57:22.4 20.18 100.00
781 7443 Kees van de Lisdonk RAALTE (Ned) 8 4:57:33.3 20.16 100.00
782 8060 Kees van Boxel ABCOUDE (Ned) 8 4:58:16.1 20.12 100.00
783 8247 Henk van der Drift MAASLAND (Ned) 8 4:58:32.6 20.10 100.00
784 7683 Shelley Schoemaker UITGEEST (Ned) 8 4:59:57.0 20.00 100.00
785 7713 Ger Maasen BIEZENMORTEL (Ned) 8 5:00:30.2 19.97 100.00
786 7317 Kirsten Aalbers VEENENDAAL (Ned) 8 5:01:39.5 19.89 100.00
787 7985 Jacqueline Nieuwenhuis TILBURG (Ned) 8 5:02:11.2 19.86 100.00
788 7691 Nico Rompelberg OIRSBEEK (Ned) 8 5:05:44.7 19.62 100.00
789 7630 John Weerden OOSTERBEEK (Ned) 8 5:05:46.4 19.62 100.00
790 7719 Hub Willems GUTTECOVEN (Ned) 8 5:05:46.8 19.62 100.00
791 7614 Rinus Rentmeester SPIJKENISSE (Ned) 8 5:05:49.9 19.62 100.00
792 7514 Rene Schuurman DEDEMSVAART (Ned) 8 5:07:07.9 19.54 100.00
793 7758 Marcel Monsieur DIEPENBEEK BELGIE (Bel) 8 5:07:32.1 19.51 100.00
794 7991 Eddy Groenendijk MIDDELHARNIS (Ned) 8 5:08:13.1 19.47 100.00
795 7097 Ria Wezenberg GENDRINGEN (Ned) 8 5:09:03.0 19.41 100.00
796 7096 Henry Wezenberg GENDRINGEN (Ned) 8 5:09:06.9 19.41 100.00
797 7125 Jan Roes VARSSELDER (Ned) 8 5:11:21.5 19.27 100.00
798 8014 Dirk Ruijgrok LELYSTAD (Ned) 8 5:11:33.8 19.26 100.00
799 7644 Gerrit Harenberg HUMMELO EN KEPPEL (Ned) 8 5:11:44.4 19.25 100.00
800 7299 Ben Schenkeveld SCHIPLUIDEN (Ned) 8 5:11:59.4 19.23 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1189 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12